کابل پرس: خبری، تحلیلی و انتقادیپذيرش > کارتون > شهنواز تنی

شهنواز تنی

شنبه 30 مه 2009, بوسيله‌ى عتيق شاهد

IP Plans: Best Cloud Web Hosting

Professional web services including fully managed VPS and dedicated servers for businesses and individuals.

Domain Registration - Search and register your domains with IP Plans
Fresh Cloud Shared Hosting with IP Plans
Fully Managed Cloud and SSD VPS with IP Plans
Fully managed Dedicated Servers with IP Plansآنلاين بنگريد : کابل پرس
61 تن همین اکنون این صفحه کابل پرس را باز کرده اند

پذيرش > کارتون > شهنواز تنی

آگهی در کابل پرس

loading...

پيام‌ها

 • دوستم و محقق نيز حمايت شانرا ازحامدکرزى اعلام نمودند

  حبيب الرحمن ابراهيمي زينب محمدي - May 30, 2009 - 19:26

  کابل - آژانس خبرى پژواک ، ٩ جوزا

  حزب وحدت اسلامی مردم افغانستان و حزب جنبش ملی اسلامی افغانستان امروز حمايت شان را از حامدکرزی در انتخابات رياست جمهوری اعلام کردند.

  اين مطلب در اعلاميه خبرى که امروز ٩ جوزا از سوى دارالانشای دفتر کمپاين حامد کرزی کانديد رياست جمهوری افغانستان به آژانس خبرى پژواک مواصلت ورزيده ،بيان شده است .

  در اين اعلاميه به نقل از حاجی محمد محقق رهبر حزب وحدت اسلامی مردم افغانستان و سيد نورالله سادات رئيس شورای مرکزی حزب جنبش ملی آمده است که در راستای منافع ملی و به منظور ايجاد يک نظام قوی که در آن تمام اقوام و اقشار کشور شامل باشند؛ از حامدکرزی در انتخابات رياست جمهوری حمايت می نماييم.

  در اعلاميه مذکور آمده که مسؤولين اين احزاب طى نشستى که به هدف اعلام حمايت از کرزى برگذار شده بود ، از کارکردهای هفت ساله حامد کرزی در راستای بازسازی، وحدت ملی و يک پارچگی اقوام افغانستان تمجيد نموده اند .

  همچنان به نقل از محقق و سادات در اين اعلاميه آمده است که ،يگانه کانديدی که با اجندای ملی وارد کارزار انتخاباتی رياست جمهوری آينده افغانستان گرديده و از حمايت تمامی اقشار افغانستان برخور دار می باشد؛ حامد کرزی است.

  محقق طى تماس تيلفونى به آژانس خبرى پژواک گفت :(( بعد از دوماه بحث ها به رئيس جمهور کرزى به اين نتجه رسيدم که درانتخابات آينده ماو جنبش مليى از کرزى حمايت کنيم ! )).

  محقق گفت که : ((اگر چه مادرمدت چهار سال به کارکرد هاى آقاى کرزى انتقاد هاى زياد کرده ايم اما دربين کانديدهاازديد ما مناسبت ترين شخص براى آينده افغانستان کرزى است وماازاو حمايت مى کنيم . ))

  اژانس خبري پژواک کوشيد تا نظر اعضاى جنبش ملى را دراين مورد داشته باشد؛ ولى موفق به نظر گرفتن آنها نه شد .

  به اساس معلومات منبع ، دراين نشست هيئت رهبری احزاب وحدت اسلامی و جنبش ملی افغانستان، تعدادی از وکلای مردم در پارلمان و برخی از شخصيت های مستقل نيز اشتراک داشتند.

 • بدون توهین باید گفت این آغا یک جلاّد شناخته شده است.با احترام

 • کارتون خوبی است. ولی چی میشد اگر نشان ISI پاکستان را نیز در پیشانی تنی خان رسم میکردید

  • آقای شاهد ! کارتونیست خوب کشور ! احترامات فراوان خدمت تان تقدیم میدارم.در ضمن این نوشته خواستم تا به شما یادآوری نمایم که لطفآ کارتون جناب کریم خرم را در حین کتاب شویی آخیرایشان که به حق در تاریخ معاصرکشور مایک صفحه را بخود اختصاص خواهد داد فراموش نفرمائید.از لطف تان تشکر

Kabul Press is the most read news and discussion website from Afghanistan. Our sources provide breaking news stories and images focusing on human rights, freedom of speech and good government issues. We aspire to honest, factual coverage that promotes criticism and informed discourse from our readers, without censorship.