صفحه نخست > کارتون > شیخ آصف اژدهای فساد مذهبی

شیخ آصف اژدهای فساد مذهبی

کاری از انتقاد
شنبه 11 جولای 2009

زمان خواندن: (تعداد واژه ها: )

واژه های کلیدی
دين، عقايد و باورها
loading...
loading...

پيام‌ها

 • In shaikh barsisast, In Dushman Islam ast. In yak Naqiz huquq bashar ast, in yak insan zansutiz ast.

  Hazar lanat haq nisar in Shaikh dajal bad

  Hakim

 • salam dostan in aks kheli jalib goshhai agar bzorg mebud khub bud shaikh najisulain.

 • از ملاه پرسیدند :

  چرا زن را نصف مرد حساب میکنید .

  ملاه : برای اینکه ما فقط به نصف پاین زن کار داریم . نصف بالایش به درد نمیخوره .

  دالر .

 • یک ملاه پهلوی موتر وان میشینه شروع میکنه به مزاق کردن :

  ملاه : شما موتر وان ها که از صبح تا شام بیرون از خانه هستند از کجا میفهمند که اولاد های شما از خودتان است ؟

  موتر وان : دو سال صبر میکنم میبینم که قوارش مثل مه واری است یا نی ؟ اگر نبود روانش میکنم مدرسه آخوندی که ملاه شود .

  , , , سر زمین , , ,

 • سلام - آخند ها در همه ادیان نقش دوکانداران دینی را دارند.در حقیقت دین ساخته پرداخته اذهان ماست و همه ما میفرمایم که بلی ایها الناس فقط و فقط دین بنده حقیر بر حق است در حالیکه این طور نیست
  خیلی چیز ها را ادیان دیگر دارند که دین محمخد از آنها بی بهره اند.پس بیایید از لاک دین خود اسلام کمی بیرون شده دنیای دیگررا نیز ببینیم ,بیایید کمی خود را تکان بدهیم و دریابیم که چرا شیخ آصف انگل در سرزمین گرسنه ها این گونه بلیاردر میشود؟ و هزار تا چرا ی دیگه. تف ابدی نثار رخسارت شیخ صفاک و فاشیست قنداری

 • از توهین کاری ساخته نیست! به عنوان یک انسان، کوشش کنید به دیگر همنوعان تان توهین نکنید. اگراز کسی گله مند هستید و یا میخواهید نظر کسی را نقد کنید، بیایید با رعایت نزاکت و اخلاق انسانی در این تریبیون ازاد بنویسید و یا هم برای شخص منظور نامه ارسال کنید. این بهترین راه انتقاد است. نه اینکه با کشیدن تصاویر حیوان مانند، وجدان را زیر پا بگذاریم و از کسی نقد کنیم. به امید آنروز که همه اصول نوشتن را رعایت کنند.

 • دختر: ملا صاحب یک پسر را دوست دارم اگر برایش یک بار بدهم گناه ندارد؟
  ملا: نعوذ بالله. به جهنم می روی.
  دختر : اگر برای یک مرد ریشدار بدهم چطور؟
  ملا : استغفرالله، گنهکار می شوی.
  دختر اگر برای شما بدهم؟
  ملا: ما شا الله. ظالمک می خواهی به بهشت بروی؟؟؟

  می گویند آصف محسنی دختر خورد سالی را از دوران جنگ سالاری خریده است و او را هر روز صرف با بی دندانی اش، دندان می کند و بس. از همین خاطر دندان هایش زود از کار رفته است.

 • محسنی آدم پاک است. آدم خدا راست است. پیر و پیشوای چندین هزار از هوادارانش است. راستگوست. پول دیگه اصلا ضرورت ندارد چون پول از قندهار زیاد آورده است بخاطریکه از بچگی در قندهار پول جم کرده بود.

 • درود بر همه افغان ها که روزی هموطنان من بودند،
  بسیار خوشحال شدم که وب‏سایت شما رو خیلی اتفاقی پیدا کردم.
  خیلی خوشحال شدم که می‏بینم شما اهل اینترنت هستید و به ویژه اینکه می‏بینم به هم جک میگین و می‏خندیدین و در همین حال گفتگوهای سیاسی، دینی، اجتماعی و... نیز دارید.
  **دم همتون گرم**
  شاد و سربلند باشید،
  کیان - ایران

 • ای شیخ !
  دراین عمر طولانی ات که گویا پایانش نیست راست بگو که تاریخنگاری به توانمندی وقدرت فیض محمد کاتب ویاغبار قادر میبودندکه همه دروغ ,دغل ,نیرنگ,چال ,فریب ,سرکشی یاغیگرانه نفس سیری ناپذیر,چهره عوض کردن ها ورنگ بدل نمودنها یت رابه علاوه سالهای دوزخی جهاد وخونریزی ات می نوشتند؟ شاید نه واگرتوفیق به این مهم می یافتند شاید این تاریخ که رنگ وجلد ونام اش همه سیاه در سیاه میبود به ده ها جلد سرمیزد,حقاکه عجوبه ای اهستید جناب آیت الله !!! کندهاری!
  والسلام

  • محسنی واقعآ انسان مسلمان ویک پهلواست . وی به آنچی باور وعقیده دارد آنرا عملی میسازد ! جامعه از رهگذر اینگونه عناصر کمتر آسیب می بیند . ضرر وزیان واقعی از رهگذر آنهایی محتوم ومحتمل است که به ظاهر هزاره هزاره میگوید ولی درواقع امپراتوری اسلامی خواب می بیند . مثل عبد العلی مزاری وبقیه وندیهایش

 • مذهب یعنی مواد غایطه. دین اسلام یعنی ادرار بد بوی. محمد یعنی یک قصاب ادمکش و زنباز قاتل. الله یعنی یک دیوانه ای که از شکنجه انسانها لذت میبرد.

جستجو در کابل پرس