IP Plans

آی پی پلنز

طراحی و راه اندازی سایت های اینترنتی، ثبت دامین، میزبانی وب، وی پی اس و سرور اختصاصی
همین اکنون اقدام کنید

در همین بخش

loading...

صفحه نخست > خبر و گزارش > فقط اسلام؛ دموکراسی چيست؟

فقط اسلام؛ دموکراسی چيست؟

کوتاه: آن ها می گویند آمريکایی ها قرآن را به آتش کشیدند. آمريکایی ها می گويند دروغ است. آن ها نمی گويند آمريکایی ها در افغانستان آدم می کشند. آن ها نمی گويند جنايتکاران بر سر قدرت هستند. آن ها می گويند دموکراسی نه. آن ها نمی گويند اينجا دموکراسی نيست. آن ها خود را دانشجو خطاب می کنند.
دوشنبه 26 اكتبر 2009

زمان خواندن: (تعداد واژه ها: )

کوتاه: آن ها می گویند آمريکایی ها قرآن را به آتش کشیدند. آمريکایی ها می گويند دروغ است. آن ها نمی گويند آمريکایی ها در افغانستان آدم می کشند. آن ها نمی گويند جنايتکاران بر سر قدرت هستند. آن ها می گويند دموکراسی نه. آن ها نمی گويند اينجا دموکراسی نيست.

عکس ها از اسوشیتد پرس

loading...
loading...

پيام‌ها

 • خردمندان افغانستان!
  کورهم میداند که دلده شور است .و وقتی گروة بنام طالبان پرچم سیاه را بلند می کنند و با همان افکار سیاه قرون وسطایی شان میگویند دموکراسی نمیخواهیم و اسلام میخواهیم . ازاین شعار همان بوی جهل و جهالت و ستیز با پیشرفت افغانستان آشکار می شود.
  و اینها نشان می دهند که دوستان تاریخی ما هنوز با شعار های سیاه روزی در پی آن اند که نگزارند . مردم ما به پایه تمدن و سعادت برسند.
  همین دموکراسی است که شما پرچم سیاه و تاریک جهالت را بردست گرفته و به مظاهره می پردازید .واگر از قانون سیاه خودتان استفاده شود باید درجا همة شما را به آن دنیا بفرستند. تا بدانید فرق بین دموکراسی . حمار کراسی چیست.

  • سلام به شما

   جای خیلی تاسف است. اخر قران سوزاندن امریکائی ها چی ربطی به دمکراسی دارد؟ وقتی به این عکس ها می بینم به این فکر می کنم که این خشم و هیاهو زاده تعلیمات دینی است یا ظلم و برخوردهای ظالمانه و چور و چپاول امپریالیسم موجب دلزده گی مردم از فرهنگ و دمکراسی شده است. در این زمان اکثر مردم بیش از ان که قربانی عقیده خود شوند قربانی عقده خود می شوند.

   همین ها نسل دوم طالبان و تروریسم را تشکیل خواهند داد. اینبار باز هم امریکا با رفتار های اهانت امیز و تحقیر کننده اش و با لشکرکشی هایش که همراه با چور و چپاول است بار دیگر کمکی در ساختن یک نسلی جدیدی از ترویسم می کند.

  • با درود به شما کاوه جان!مشکل اینجاست که دشمنان مردم ما با همین توطئه ها میخواهند احساسات این مردم را که بر پایه جهل قرار دارد را تحریک کنند. بدین وسیله بخواهد در زیر آن اهداف شوم ضد فرهنگی خویش را پیش ببرند. وقتی همین اشرار و دزدان ومجاهدان و جنگ سالار و دشمنان سوگند خورده مردم ما شهر کابل را آتش زند.هر خانة که سوخته دوسه قر آن هم در آن سوخته و خاکستر شده که آثارش هم موجود می باشد. ولی هیچ صدایی ازین پرچم سیاهان بلند نشد . اما هیچوقت یک آمریکایی این کار رانمی کند و باز هم خود اینها است . چون زور شان به خر نمی رسد به پالانش می زنند. مگر امان الله خان را توسط بچه سقا ازبین نبردند
   مگر ملکه ثریا زنبدکاره بود که همین ملا ها توطئه بدنامی او را نمودند. تا کی ما و شما نتوانیم چهره اینها را نشناسیم.مهم این است که ما باید دوستان نادان و دشمنان دانای خود را بشناسیم.

   شما به این قواره های پرچم به دست ببینید همه ساخت همان مدرسه های پاکستانی است که آمده اند . کابل ما را به گند کشیده اند.

   اگر اینها اینقدر قرآن قرآن میگویند.: چرا نمی روند که آنر بخوانند. قرآن جز چند ورق کاغذ چیز دیگر نیست.
   سالانه هزاران جلد توسط پول وهابی ها چاپ و مفت و جانی برای پاکستان و افغانستان و دگر کشور های اسلامی فرستاده میشود. اینها اگر آدم هستند و باید بروند بخوانند . نه اینکه خود کوزه گر و خود کوزه و خود گل کوزه شوند.
   چنین که ما تاریخ را می خوانیم من می بینیم که اسلام گویان اگر بگویند : که ماست سفید است من میگویم نه ماست سیاه است .
   این است نتیجه این که اینها جز تاریکی و جهل و توطئه چیز دیگر را نمی دانندو
   شما همین داکتر عبدالله را ببینید . خودش یک کاند مثل چهل دزد دیگرش هنوز به چوکی ننشسته امر و نهی برکناری چند نفر را صادر می کند و با آن سرو صدا های را که راه انداختند جناب کرزی مراعاتش را کرد و انتخابات به دور دوم رفت . اینها شکاک اند و هرچه شود قبول ندارند ومیگویند ماست سیاه است .
   تمام این توطئه قرآن و تمام این همه آشوب همه و همه توسط همین اشرار سازماندهی می شود تا اوضاع خیط کرده برای خود ماهی بگیرند.

   مردم ما باید اینبار برای این اشرار ثابت کنند که دروغ و ریا و فلوته بازی تزویر به پاین رسیده مردم ما رئیس جمهور نیک اندیش و بد اندیش را بعد دو هفته معلوم می کنند. و اینها را به تا ترین اعماق ذلت و شرمساری فرو می برند.

  • عقیده اترا کار ندارم چرا که طالب از یک لب بام و شما از لب دیگر بام به زمین می افتید... اما تا جاییکه تاریخ نشان میدهد حکومت حبیب الله کلکانی (که پشتون ها از روی نامردی او را بچه سقاو خطاب میکنند) کمتر از یک سال دوام کرد... ولی یک مرد از میان قبیله پرستان پیدا نشد که نادر غدار را برای نسپردن دوباره ی قدرت به امان الله محکوم کند ویا از جنایات نادر غدار با اجداد امان الله خان یاد نماید. بهرحال، امان الله طبق شواهد تاریخی در قتل پدرش حبیب الله دست داشت و در آوردن اصلاحات نیز تعجیل بیش از حد نمود که در اصل خودش قبر اصلاحات خودشرا کند و ناگفته نماند که "خود کرده را نه درد است و نه دوا".

   و در مورد کرزی، عبدالله، و ... همه میدانیم که همه مزدور و خودفروخته اند... از قدیم گفته اند که، "سگ زرد برادر شغال". اختیارات همه در دست کاخ سفید و ... میباشد، بیهوده خود را خسته نکنیم... یعنیکه ساده گی نیز از خود حد و اندازه دارد.

  • I dont know what is wrong with my ppl they can protest anything but they cant protest when a damn fool blast himself ohhh im sory its Islam killing and i duno where in quran e sharif is written kill ppl i duno where in QURAN i think this ppl r second generation of ASHRAR Fool 

 • به نظر من تظاهرت درست ست ولی نه این قسیم تظاهرات
  ظاهرات آرام البته موزویی دین ایت نباد قرآن کریم را به آتش میکشید
  این نظر شخصی من است از ای کی مردم بی گناه کشته شود
  این قسیم تظاهرت کاری دروست نیست ولی کی گوش کند مردم افغانستان عادت
  کرده با جنگ تظاهرت خدا وند مسلمانان را توفیق بدهد

 • به نظر من تظاهرت درستl ست ولی نه این قسیم تظاهرات
  ظاهرات آرام البته موزویی دین ایت نباد قرآن کریم را به آتش میکشید
  این نظر شخصی من است از ای کی مردم بی گناه کشته شود
  این قسیم تظاهرت کاری دروست نیست ولی کی گوش کند مردم افغانستان عادت
  کرده با جنگ تظاهرت خدا وند مسلمانان را توفیق بدهد

جستجو در کابل پرس