IP Plans

آی پی پلنز

طراحی و راه اندازی سایت های اینترنتی، ثبت دامین، میزبانی وب، وی پی اس و سرور اختصاصی
همین اکنون اقدام کنید

در همین بخش

loading...

صفحه نخست > خبر و گزارش > در راه خدا آدم می کشند؟

در راه خدا آدم می کشند؟

باز هم آدمکشان طالب، اين سربازان کرزی، نام خود را مسلمان مانده اند و در راه خدا آدم می کشند؟
سه شنبه 15 دسامبر 2009

زمان خواندن: (تعداد واژه ها: )

هشت کشته و حدود چهل زخمی در حمله انتحاری طالبان.
عکس از رویترز و اسوشیتد پرس
loading...
loading...

پيام‌ها

 • این حمله کار طالبان وحشی است یا پنجشیری های کله چپات شورای نظار ؟

  باید صبر کرد و دید. شاید هم به این زودی مسله افشا نشود ولی ما میدانیم که این اختلافات درونی شورای نظار بود که جنایتکار ملی ملا احمق شاه مسعود را به دوزخ ابدی فرستاد.

  repondre message

 • این کار ِ پیروان شیطان، مجانین و افراد منحرف است و انسانهای عادی هرگز این کار را انجام نمیدهند. بدون تردید انتهای ریشه این افراد و گروه ها در لجنزار و باتلاق وهابیت یا نسخۀ انگریزئ اسلام، قرار داشته و از همانجا تغذیه میکنند.

  repondre message

  • دوست عزیز توفیق سلام به شما و تمام خواننده گان عزیز کابل پرس . برایم واقعأ جالب بود وقتی این پیام تانرا مرور نمودم . آیا شما دوست دانشمند بدرستی میدانید که این کار پیروان شیطان و مجانین است ؟ نخیر دوست عزیز ، این کاروطنپرستانه نه از شیطان است و نه از دیوانه ها !

   ( روزی شیطان پسر نوجوان خود را به شهر برده و میخواست محله و شهر و بازار را برایش معرفی نماید ، تا در آینده مشکلی برایش خلق نشود . نشان میداد که این موتر است و این تعمیر است و به همین منوال تا با یک انسان بر خورد نمودند . پسرش پرسید : پدر این چی است ؟ شیطان به پسرش گفت : پسرم ، ازین جنس احتیاط نما ، هر کار بدی را که خود و یا دیگرانشان انجام میدهند میگویند : لعنت به شیطان !)

   توفیق جان ! این کار برادران غیرتی و ننگی ماست که بخاطر حراست و حفاظت وطن شان یعنی اوغانستان انجام داده اند ، میدهند و خواهند داد . شما این تصاویر را نخستین بار است که می بینید ؟ برادران عزیز طالب ما و حزبی های وطن پرست جناب اقای حکمتیار کلب الدین خود بزبان گویا افتخارانه اعلام میدارند که این کار شریف و همه پسند ، محصول دین و غیرت وطنپرستانۀ ماست !چرا شک دارید ؟

   برایم معلوم نشد که چرا شما تاهنوز متیقن هستید که این کار شیطان و دیوانه هاست ؟ درین عمل شریفانه پای شیطان بیچاره و دیوانۀ کنج نشین را دخیل نسازید که ایشان را چنین افتخاری نصیب نشاید . پیروز و صحتمند باشید !

  • علیک آقای مزاری

   فرمودۀ شما درست ولی به نظر این حقیر مردم عادی از تمامئ اقوام کشور بیگناه هستند... به گفتۀ داکتر بشردوست، "پشتون ها خود قربانئ خیانت و جنایت رهبران خاین خود گردیده اند". اینکه اینگونه انسان نما ها از شیطان بدتر بوده و دستان شیطان را از عقب بسته اند من شکی ندارم. اما در حقیقت مغز شویئ انتحاری ها را وهابیون ِ انگریز به عهده دارند و متأسفانه در این کار تا حد زیادی موفق بوده اند.

   بعضی اوقات با ربط دادن اعمال این افراد پلید به شیطان، واقعاً به شیطان توهین میکنیم. یقین دارم که شیطان با دیدن اعمال این عده از انسان نما ها، انگشت حیرت و تعجب لای دندان میگیرد.

   برای گریز و نجات از این مریضئ مهلک و خطرناک، مردم افغانستان و منطقه از هر رنگ و عقیده باید به نسخۀ انگریزئ اسلام (وهابیت)، یک نه بزرگ (!) بگویند و گرنه شرایط ِ بد تر از این را باید بپذیرند.

   خلاصه بنده از دل و جان خواهان اتحاد و اتفاق مردم عادئ کشور از تمام اقوام و مذاهب هستم. کاریکه به علت مداخله مستقیم و غیر مستقیم استعمار گران، بسیار دشوار به نظر میرسد. اما ناممکن نیست.

   به امید هوشیار شدن هموطنان عزیز.

   با احترام 

 • مردم افغانستان تا کمر برای ازبین بردن دو ویروس خطرناک طالبی و شورای نظاری نبندند هرگز روز خوشی را نخواهند دید۰ من به هموطنتنان خود با تاًسف وعده میدهم که تا ازبین رفتن طالب جاهل و شورای نظار دزد داستان غم انگیز امروز بارها تکرار خواهد شد۰

  repondre message

 • یک ملاه معده درد گرفته بود رفت نزد دکتور . دکتور بعد از معاینه چند قلم دوا برایش داد و اضافه نمود که باید از سرکه و کشیدن تریاک و خوردن شراب و چرس و رفتن سر منبر برای چند روز خود داری نمایی . ملاه با تعجب پرسید . . بالای منبر برای چه نمیتوانم بروم ؟ داکتر : برای اینکه روی منبر گوه زیاد میخوری گوه برای معده خوب نیست .

  repondre message

 • این حمله در محله صورت گرفته که مالکین آن مافیای شوریا نظار، سنگ فروشان مهاجر سمرقندی، مافیای هروئین و تریاک اند. از جمله ضیا مسعودوف برادر خائین ملی بز کثیف مسعودوف اجنت روسها.

  تا زمانیکه این جنایتکاران محو و نابود نشوند و استخوانهای شان مانند کارملوف نزد روسها به آن صوب دریای آمو فرستاده نشود مردم بیگناه افغانستان در رنج و عذاب خواهند بود.

  به این خانه ها و مالکین آن دل نسوزانید. این خانه ها از پول تریاک و فروش سنگهای پنجشیر بدست آمده و مالکین آن نباید اصلا افغان شمرده شوند.

  repondre message

  • از بهلول دانا پرسیدند : فرق بین ( بیت الخلاه ) و منبر ملاه چیست . بهلول در جواب گفت : در اصل فرقی نیست , هر کس که نخواهد در جمع مردم بشاشد به بیت الخلاه میرود , و هر ملاهء که بخواهد در چمع مردم دست به ( شاشیدن ) زند , میرود بالای منبر .

  • یگانه نیروی که خواهد توانست افغانستان را دوباره متحد کند و از شر جنایتکاران شورای نظار و سقاوی های غلام بچه روسها مسعودوف رها کند جنبش مقاومت پشتونها است که امروز سراسری شده است.

   این که یک چند خود فروش چون کرزی و امثال آن که به چوکی های به نام خود را خوش کرده اند به ساز باداران امریکایی شان و سقاوی های سفاک ، غلام و خود فروش میرقصند هرگز نمیتواند پشتیبانی و حمایت توده های پشتون را از مقاومت مردم افغانستان و بخصوص مقاومت پشتون ضعیف سازد.

   مگر در زمان روسها گلابزوی، علومی ، نجیب و چند پشتون خود فروش نبودند که با جت بچه کشمیری کارملوف و بعداً با غلام بچه روسها مسعودوف اتحاد کردند ؟ آیا آنها توانستند از شکست روسها و سقوط شوروی جلوگیری کنند؟

   کشور ما اکنون بوسیله این جنایتکاران سقاوی به پارچه های تقسیم شده که حتی نوکر امریکایی ها کرزی نمیتواند در آنجا ها رفته و یا حرف بزند.

   طوریکه رهبر مقاومت شاغلی حکمتیار گفته اند :

   • كوم حكومت چي تاسو په كابل كي جوړ كړى د غلو، جنگي جنايتكارانو، مفسدينو، ملي خائنانو او وطن پلورونكو اډه ده، په فساد او اختلاس كي تر ستوني غرق دي، ملت ترې كركه لري، د هېواد له ادارې عاجز دئ، كه نن تاسو ووځئ سبا به دا حكومت نسكورېږي.

   • افغانان به پرې نږدي چي هغه توطئه بيا تكرار شي چي په 1992كي د سي آى اې او كي جي بي له لوري پلې شوه او په ترڅ كي یې په امريكا پوري تړلې ډلي له كمونيستانو سره يو ځاى شوې، په كابل كي یې ائتلافي حكومت جوړ كړ او د مجاهدينو په ضد یې مخكنۍ جگړه جاري وساتله.

  • سگ دیوانه سلیمان کوه ! تو وطن از کجا کردی که دعوا داری ؟

  • جناب توفیق با داشتن افکار قرون اوسطی یی ات هیچگاهی کمر به توهینت نبستیم. ورنه با خواندن عقاید و افکار تو شمس و اصیل که لوده ترین موجودات این سایت اند میخندند. اگر بار دیگر چنین دشنام های رکیک دادی جای گله باقی نخواهد بود. امیدوارم در بحث ها بجای دشنام دلایل معقول تانرا مطرح کنید نه اینکه مانند دو نمونهء فوق به دشنام متوسل شوید. ورنه ما بلدیم برایت چه بنویسیم تا سرجایت بنشینی.

 • بیا ای هموطن پوزۀ ارتجاع غرب را یکبار دیگر همچون اسکندر و انگریز و همانند خرس روسی شرق بر خاک مالیده و رو سیاه و بیوقار از مرز و بوم کشور بیرون برانیم و برای جهان بار دیگر ثابت بسازیم که این وطن گورستان ابرقدرت ها و نوکرانشان بوده، است و خواهد بود!

  قیام کن قیام مردمی بدون اسلحه و بدون خشونت، این بار قیام کن همانند گاندهی و نیلسون و نگذار هموطنت چه پشتون، تاجک، هزاره و ازبک و چه هندو و یا سیک و اگر هم باشد یهود و یا نصاری، نگذار خونش به ناحق بریزد. نگذار خون رفته گان بهدر رود و نگذار دلالان قدرت و پول با ریشهای بلندشان ترا بیشتر ازین گول زنند و نوجوانت را بنام جهاد قربانی ئی مرام های شوم و شیطانیی خویش بنمایند. نگذار بادین و ایمانت بازی کنند و ترا با برادرت دشمن بسازند.

  این جنگ جهاد نیست، این جنگ جهاد نیست، این جنگ جهاد نیست.
  بپا خیز و مردمت را، بپا خیز و ملتت را نجات ده و بیاد دار همیشه که خداوند با حق است.

  repondre message

پیام، نظر، تفسیر یا نقد؟

تعديل از پيش

اين سخنگاه از پيش تعديل مي‌شود: نظر شما پيش از تأييد مديران سايت ظاهر نخواهد شد.

كى هستيد؟
وصل
پيام شما

براى درست كردن پاراگراف، كافيست كه خط خالى ايجاد كنيد.

جستجو در کابل پرس