کابل پرس: خبری، تحلیلی و انتقادیپذيرش > عکس > به كامران ميرهزار خبرنگار و نويسنده در بند

به كامران ميرهزار خبرنگار و نويسنده در بند

عکاس : کيان

پنج شنبه 9 آگوست 2007

خبر را شنیدم:

دوست خبرنگارم کامران میرهزار چند روز پیش در کابل دستگیر شده است.این خبرنگار و نویسنده جسور، سردبیر کابل پرس است که انتقادهای شدیدی را از کرزی و همراهانش در نوشته هایش مطرح کرده و می کند...

به كامران ميرهزار خبرنگار و نويسنده در بند

IP Plans: Best Cloud Web Hosting

Professional web services including fully managed VPS and dedicated servers for businesses and individuals.

Domain Registration - Search and register your domains with IP Plans
Fresh Cloud Shared Hosting with IP Plans
Fully Managed Cloud and SSD VPS with IP Plans
Fully managed Dedicated Servers with IP Plans


51 تن همین اکنون این صفحه کابل پرس را باز کرده اند

پذيرش > عکس > به كامران ميرهزار خبرنگار و نويسنده در بند

آگهی در کابل پرس

loading...

پيام‌ها

 • با سلام و خسته نباشيد . مدت زيادی نيست که با اين جريده ی اينترنتی آشنا شده ام. ولی بسيار خوشحالم . مطالب جالب ومفيد هستند . اگر چه روند ژورناليستی آن باديگر جريده ها زياد تفاوت ندارد ، که اتفاقا همين موضوع برای آرياييهای آسيا ، عادتی دلنشين شده است.
  در مورد آقای کامران مير هزار که تمام شناخت من از ايشان تنها با اين جريده و در اين چند برگ ؛ منوط می شود ولی توانايي ايشان را در روشنگری و تلاش برای اين باره ؛ آفرين گفته و به ايشان درود می فرستم. اينياتزيو سيلونه در کتاب ديکتاتورها ، به زيبايي روند بهره گيری ديکتاتورها را از خواسته های مردم و راههای برآورده نکردن آن خواسته ها بيان می کند، « هيچ کس به اندازه ی دشمنان ديکتاتور به ديکتاتور کمک نمی کند. » والبته اين نا ارزش را سعدی شيرازی به صورتی ارزشی چنين بیان می کند؛ «لقمان را گفتند ادب از که آموختی ، گفت از بی ادبان ...» که متاسفنه مردمان ايران و افغان و مردم کردستان چند پاره ؛ کمتر از اين دو « ارزش و نا ارزش » پند نگرفته و در سايه ی ديکتاتور زندگی را به سر می برند و هر از گاه کسی چون آقای کامران ميرهزار سخن از داد و بيداد گويد ، ديکتاتور ها پيش و بيش از ديگران آن را دريافته و کنکاش را به چالش و چالش را به مبارزه و مبارزه را به سرکوب می کشانند.
  به هر صورت اين ميراثی است گه از گذشتگان بر پدران و از پدران بر ما ارزانی شده است . ما آن را برای فرزندانمان به ارث نگذاريم .
  آوات ، از خاور کردستان

 • سلام به کامران میرهزار.
  باتاسف که دولت با اقدامات خودهمیشه آزادی ازمردم سلب میکند. سایت کابل پرس یکی ازسایت های است که واقعیتهاراانعکاعس می دهد. وهزاران عقده ی راازدل مردم بازکرده وزمینه ی برای بهتر شدن اوضاع رامساعدمیسازد.اما دولت باسیاست طالبی خویش راه برگشت طالبان راهموارمیسازد.به هیچ جریانی جزسیاست پشتونی اجازه ی فعالیت نمیدهد.
  اگردولت دلیلی برای ردسخنهای آقای میرهزار دارد چرادرحضورهمه ی مردم اظهار نمیکنند که یک روزنامه نگاررابه بندمی اندازد؟؟؟آیامنطق برای بحث ندارند؟یا همان گفته ی قبلی است؟
  میخواهم به حامدکرزی بگویم که دیگرما باهم نمیجنگیم بلکه برادروار درکنارهم خواهیم بود!!
  پشتون،هزاره،تاجک وازبک راباهم به مناقشه وجنگ نیندازید!

 • کامران میرهزار گرامی سلام، خبر دستگیری و دربند بودن تو مرا غمگین کرد. آخر این چه سرنوشتی است که کشورهای ما (ایران و افغانستان) دچار آن شده اند؟ در سرزمینهای ما به جای آنکه زندان محلی باشد تا شارلاتان ها و عارتگران در آن نگاه داشته باشند تا بیشتر به ملک و ملت صدمه نزنند، شده محلی برای اسارت بهترین فرزندان مردم، آخر چرا. کامران مگر تو چه میکردی که باید الان در اسارت باشی؟ چه گفتی که صاحبان زر و زور را خوش نیآمد؟ شاید اگرتو هم به مانند دیگران به فکر سود جیب خود بودی و دستی در قاچاق مواد مخدر میداشتی نه تنها اسیر نبودی بلکه در ناز و نعمت هم به سر میبردی، ولی خوشحالم که سیرت تو از این دست از "انسانها" نیست. ترا رویای دیگری در سر است، رویای آبادی و آزادی افغانستان. به امید آن روز و برای آن به امید رهایی تو از بند.

  منیره کاظمی

Kabul Press is the most read news and discussion website from Afghanistan. Our sources provide breaking news stories and images focusing on human rights, freedom of speech and good government issues. We aspire to honest, factual coverage that promotes criticism and informed discourse from our readers, without censorship.