کابل پرس: خبری، تحلیلی و انتقادیپذيرش > خبر و گزارش > سایت کابل بانک ویروسی ست

سایت کابل بانک ویروسی ست

بهتر است تا پاک شدن این ویروس، این سایت را باز نکنید./ کابل بانک گرچه یک بانک خصوصی ست ولی تعدادی از سهامداران آن مانند محمود کرزی به هسته های اولیه ی قدرت در افغانستان وصل می باشند.

شنبه 9 جنوری 2010, بوسيله‌ى کابل پرس

کابل پرس: کابل بانک گرچه یک بانک خصوصی ست ولی تعدادی از سهامداران آن مانند محمود کرزی به هسته های اولیه ی قدرت در افغانستان وصل می باشند. محمود کرزی برادر حامد کرزی، همراه با برادرانش مانند ولی و غنی در کار تجارت به شیوه های مختلف است.

کابل بانک که دفتر مرکزی آن در شهر نو کابل می باشد، اخيرا فعالیت های خود را گسترش داده و اعلام کرده که جایزه ی يک ميليون دالری به برندگان حساب "بخت" پرداخت می کند.

گرچه سایت اینترنتی این بانک دارای گواهینامه ی امنیتی اس اس اس از شرکت وری ساین است اما برخی از صفحات اين سایت آغشته به ويروس Iframe.B Gen ، یکی از ویروس های خطرناک می باشد. اين ويروس می تواند مشخصات ورود کاربر مانند يوز و پسورد را بدست آورد.

همچنين این ويروس می تواند شبکه ی اینترنت کاربر را مختل کند. اگر کامپيوتری به اين ويروس مبتلا شود، می تواند به سرعت از طریق شبکه به کامپيوترهای ديگر منتقل شود. کسانی که دارای سایت اينترنتی و وبلاگ می باشند نيز ممکن است ابتدا کامپيوتر آن ها و سپس صفحات اينترنتی آنان نيزبه اين ويروس آغشته شود.

در افغانستان بیشتر کاربران اينترنت از آنتی ويروس های رايگان که پشتیبانی لازم را ندارند و يا آنتی ويروس های غير قانونی استفاده می کنند. بيشتر اين آنتی ويروس ها قادر به شناسایی و از بین بردن اين ويروس و سایر ويروس های خطرناک نيستند.

برای معلومات بیشتر درباره ی اين ويروس اينجا و اينجا را کليک کنيد.

IP Plans: Best Cloud Web Hosting

Professional web services including fully managed VPS and dedicated servers for businesses and individuals.

Domain Registration - Search and register your domains with IP Plans
Fresh Cloud Shared Hosting with IP Plans
Fully Managed Cloud and SSD VPS with IP Plans
Fully managed Dedicated Servers with IP Plans


51 تن همین اکنون این صفحه کابل پرس را باز کرده اند

پذيرش > خبر و گزارش > سایت کابل بانک ویروسی ست

آگهی در کابل پرس

loading...

پيام‌ها

Kabul Press is the most read news and discussion website from Afghanistan. Our sources provide breaking news stories and images focusing on human rights, freedom of speech and good government issues. We aspire to honest, factual coverage that promotes criticism and informed discourse from our readers, without censorship.