کابل پرس: خبری، تحلیلی و انتقادیپذيرش > خبر و گزارش > اعتراض به دویچه وله آلمان به دلیل قیام خواندن جنایت جنگی طالبان

اعتراض به دویچه وله آلمان به دلیل قیام خواندن جنایت جنگی طالبان

اداره دوچه ویله باید این اشتباه را تصحیح و از مردم افغانستان و المان معذرت بخواهد.

چهار شنبه 20 جنوری 2010, بوسيله‌ى داکتر ثنا نیکپی

داکتر ثنا نیکپی به رادیوی دوچه ویله- المان

18 جنوری 2010

کانادا

به مدیر عمومی رادیوی انترنیتی دوچه ویله!

اعتراض شدید خود را در باره پخش نادرست خبر عمل وحشیانه و تخریبکارانه طالبان به شما اظهار می نمایم.
در پخش اولین پروگرام خبری رادیوی دوچه ویله در باره حمله افراد انتحاری در کابل، عمل تروریستی طالبان علیه مردم کابل "قیام" خوانده شده و تروریستان" قیام کننده ها" تعریف شده است. به باور من این عمل به مثابه حمایت از تروریزم بوده و جفا به مردم افغانستان و المان و اهانت به خون قربانیان تروریزم و عساکر کشته شده المان و شهدای افغان می باشد.

قیام به معنی اغتشاش برحق مردم علیه حکومت استبدادی می باشد که هدف آن سرنگونی رژیم دکتاتوری باشد. قیام از طرف افراد آگاه انجام می شود.

اخبار نویسان دوچه ویله با کدام صلاحیت، حمله دزدانه افراد انتحاری را قیام می دانند و عمل افرادی را که عقل و وجدان شان زایل و مغز شان شستشو و همه نشانه های انسانی از آنها زدوده شده است، آنها را قیام کننده می نامند؟

اداره دوچه ویله باید این اشتباه را تصحیح و از مردم افغانستان و المان معذرت بخواهد.

از مسوولین اداره دوچه ویله خواهشمندم که این اعتراضیه مرا نشر و به آن پاسخ بدهند.

در غیر آن ترجمه انگلیسی و المانی آنرا در رسانه های جهان و سایت های انترنیتی نشر خواهم کرد.

خاموشی اداره دوچه ویله به این اعتراضیه به مفهوم عمل آگاهانه آنها در امر اهانت به مردم افغانستان و المان و حمایت از تروریزم خواهد بود.

به باور من معرفی افراد انتحاری بنام "قیام کننده" تشویق و به رسمیت شناختن عمل انتحاری می باشد که اداره دوچه ویله نمی تواند از آن انکار کند. پایان

این هم لینک رادیوی دوچه ویله که در آن عمل انتحاری "قیام" خوانده شده است.

http://www.dw-world.de/popups/popup_single_mediaplayer/0,,4128966_type_audio_struct_622_contentId_3152260,00.html

IP Plans: Best Cloud Web Hosting

Professional web services including fully managed VPS and dedicated servers for businesses and individuals.

Domain Registration - Search and register your domains with IP Plans
Fresh Cloud Shared Hosting with IP Plans
Fully Managed Cloud and SSD VPS with IP Plans
Fully managed Dedicated Servers with IP Plansکارشناس در رشته حقوق و دولت

آنلاين بنگريد : کابل پرس
57 تن همین اکنون این صفحه کابل پرس را باز کرده اند

پذيرش > خبر و گزارش > اعتراض به دویچه وله آلمان به دلیل قیام خواندن جنایت جنگی طالبان

آگهی در کابل پرس

loading...

پيام‌ها

  • این را باید دانست که تلویزیون های غربی همواره از گروه تنظیمی و اسلام گرا که دست ساخته خود غربی ها است حمایت کرده اند. وقتی که حکومت داکتر نجیب بر ضد گروه های جهادی مقاومت کرد و ایستاده گی نمود ، نزدیک بود که قلب بی بی سی و دیگر رسانه های غربی ایستاد شود. این را باید دانست که بیشترین تلویزیون های مشهور غربی تحت کنترول سازمان های مخفی دول غرب است. خصوصا سی آی ای نقش عمده ای در پخش خبر ها را از این رسانه ها دارد. در این روز ها خواندم که رابرت گیتس می گوید : القائده به دنبال ایجاد جنگ بین پاکستان و هند است. این سخنان او خیلی ها مضحک و خنده آور است. اول این که حالا همگی می دانند که القائده را خود سی آی ای سازماندهی می کند. دوم این که جنگ میان هند و پاکستان رویای دیرینه خود امریکا است.

    • حلیمه خوارک سلام ! مه به ای تحلیل و برداشتی تان آفرین میگوم و د حق گوفتنی تان شاباش میتوم . امیتو است و اموتو بود که گوفتین . کسی بازی خورده بود . کسی بازی میخوره و کسای ام استن که بازی خورده شیشتن . خلاصی کلام شیطانی کلان د روی دونیا امی امریکاست . که حتا کشورای دیگی ره که خوده هوشیار میگیرن و میخاین اوستادای ابلیس باشن ره ام بازی داد و استیمال کد و میکونه . تروریست کلان امریکاست و القایده و طالیبا شاخه هایشان استن . کسی مثلی شوما میدانه و کسی ام مثلی مه نمیدانه . مه بیچاره ام یگان یگان وقت د ای قسمت اشاره میکدوم و میکونوم خو ایچ وقت د گپایم خریدار نداشتوم . شاید حالی د ای نظر از عقلیتی یک نفره برامده باشیم و نوقطی اصل و مرکزی جر و فساد ره یافته باشیم . امااااااااااا بازم امو گپ است و خبر نگارایما و خبر نگارای دونیا ماش خورای امو دونیای جهان خور استن که نمیتانن زبانیشانه از ترسی جان و یا از دیست رفتنی فایدای شخصی بخاطری روشن کدنی ذهنی مردوم یک دو کلیمه مثلی شوما حقیقت گوفته تحلیلی صاف و شفاف بکونن . بیغم باشین که تاریخی کابل پریس شاهیدی میته که شوما حق ره پوت نکدین و آشکار گوفتین . با احترام

Kabul Press is the most read news and discussion website from Afghanistan. Our sources provide breaking news stories and images focusing on human rights, freedom of speech and good government issues. We aspire to honest, factual coverage that promotes criticism and informed discourse from our readers, without censorship.