صفحه نخست > خبر و گزارش > شیخ الشیاطین استعفا داد

شیخ الشیاطین استعفا داد

صبغت الله مجددی یکی از حامیان اصلی واپسگرایی و ارتجاع در افغانستان، امروز در پارلمان استعفای خود را اعلام کرد. او قبلا نيز چند بار برای جلوگيری از پيگيری سوء استفاده و اختلاس های کلان افراد وابسته به خود، تهديد به استعفا کرده بود.
شنبه 20 فبروری 2010

زمان خواندن: (تعداد واژه ها: )

همرسانی

صبغت الله مجددی یکی از حامیان اصلی واپسگرایی و ارتجاع در افغانستان، امروز در پارلمان استعفای خود را اعلام کرد. او قبلا نيز چند بار برای جلوگيری از پيگيری سوء استفاده و اختلاس های کلان افراد وابسته به خود، تهديد به استعفا کرده بود. يکی از اين مواد اختلاس مربوط به مجددی شهردار سابق هرات است.

صبغت الله مجددی يکی از حامیان اصلی حامد کرزی می باشد که پيش از انتخابات رياست جمهوری سال 2009، اعلام کرد که استخاره کرده و بهترین گزینه کرزی است.
او همچنين بارها گروه های تروريستی را "برادران طالب و القاعده" ی خود خوانده است و در مقام رييس کميسیون تحکيم صلح، تلاش های زیادی را برای شامل کردن، اعضای وابسته به طالبان به دولت کرد و برای آنان امتيازات مختلف مانند زمين و پول داد.

به نظر نمی رسد، حامد کرزی براحتی با داشتن چنين شخصی که می تواند کارها را در جهت اهداف وی تسهیل نماید، دست بردارد. گرچه کرزی خود زمانی از اعضای باند صبغت الله مجددی بود.

کارتون از عتیق شاهد

آنتولوژی شعر شاعران جهان برای هزاره
آنتولوژی شعر شاعران جهان برای هزاره

مجموعه شعر بی نظیر از 125 شاعر شناخته شده ی بین المللی برای مردم هزاره

این کتاب را بخرید

پيام‌ها

 • برای این شخص فرشته ها و یا ملایک و یا جبریل که برای خبر رسانی بکار گماشته بود توسط خواندن چهار قل در چهل روز , خبر رسانیده است که ملا عمر امدنی است و بار و بستره را جمع کن و راهی عربستان سعودی بشو ورنه هرچه مال مردم گرسنه افغانستان را در خزانه جمع نموده ایی به نام اسلام از تو خواهند گرفت و دست های ترا نظر به قانون اسلام بخاطر دزدی , قصاص اسلامی خواهند کرد . این است که در تک و دو ی فرار اول از شورای ملی افغانستان که مجمه هر چه دزد و کاسه لیس و دایم الخمر و قطالطریق جاهل غول دبنگ وبیابانی است خود را سبک دوش نموده , بعد از چند روز شروع میکند به تسبیح انداختن در انظار و ورد نمودن کلمات اراجیفی و بعد در مساجد از دوستان فیلی خود که همه شکم سیر شده اند از پول قاچاق تریاک خالص توسط تابوت های جنازه های عساکر بچه نه نه های امریکایی ( کرزی میخوانی این کلمات را ) ابه ابه ابه . . بلی میگفتم که بعداء در عید روزه و یا "عید گوسفند" مظلوم راهی کشتار خانه اسماعلیان یعنی مکه میشود و بر نمیگردد و ابراز میدارد که ملت افغانستان نادان هستند و قدر انسان های همچو منی به جای رسیده را نمیدانند و نخواهند دانست . خلاصه چه درد سر بدهم شما عزیزان را که این جناب اگر بخواهد که بر گردد , به افغانستان دیگر بر نمیگردد مستثیم از طیاره که استخبارات سعودی برایش قرق نموده به پشاور و یا اسلام اباد پیاده میشود و آی اس ای یکباره گی در حدود کم از کم سه یا چهار هزار در روز ها و ماه های اول بدور ایشان منحیث مرید جمع میکند و بعد همه را مسلح با اسلحه ساخته شده در دره ادم خان مستقیم میفرستند به جلال اباد و یا به کمک ملا عمر به سپین بولدک تا شروع به قتل ما افغانهای بد بخت نمایند به نام اسلام . ولی من باور نمیکنم که استعفای این شخص هرکاره توسط ریس داره قبول شده باشد . اخر کرزی برای همچو یک شخصی که یک ملاه است و یک جاسوس ای اس ای است و درعین زمان میتواند رابطه بین ملا عمر و طالبان پاکستانی باشد و در ضمن میتواند وسیعی و جانشین کرزی در صورت فرار کرزی از افغانستان مثلی که امده بود از راهی دهل دوبار از راهی دهل فرار کند , باشد . بلی خلاصه مشکل است کرزی یک همچو شخصی را دوباره بیابد . بدین منظور استعفای این شخص شاید تقلبی باشد . و بعد از چند روزی کرزی به نفس نفیس ایشان را از خانه ایشان با با جه و نقاره دوباره به شورای افغانستان میفرستد . و باز همان آش و باز همان کاسه . یادی قاضی شینواری به خیر که بر ملا درنه دومتره را در روز روشن سر میزی خود مانده بود و تنبان مردم کشیده پیش روی هزارارن نفر تماشا بین یا الله یا محمد گفته به کون مردم درنه میزد .

 • رستى اين ابليس فتنه كر در مراسم تحليف ساطان تقلب نشان داد كه او به درجه شيخ الشياطين نايل شده است. با اين هم اين يك واقعه نيك است به همه برادران وخواهران وطن تبريك عرض ميكنم.ولاحول ميكوييم.

 • بعد از همه آن جنایات و قتل کشتاری که کرد باید که به گوشه ای بخسپد و مشغول راز و نیاز باشد شاید که خداوند از قتل های هزاران انسانی که او انجام داده یکی اش را ببخشد.

 • خدا میتواند حق خود را که همان روزه و نماز و ذکات است ببخشدد و یا نه بخشد . این حق مردم ما است که توسط ملاه ها در افغانستان غصب شده است . اگر خدا ببخشد , اول ما خدا را نمیبخشیم و بعد نوبت انتقام گرفتن از خدا و جبریل و مکاییل و ملایک و فرشته ها و خاصتا حالی بر سر غزاراییل بیاوریم که راه جهنم را در روز روشن گم کند . درین جنگ دست " مبارزء " که در اولین قدرم بدنیا امدن انسان یعنی نسل ما بر مخالفت امر خداوند دست به مبارزه زده بود , با ما یکجا است , و بعد از پیروزی ما تمام عناوین و القاب محترمانه که قبل از سجده ننمودن داشتن و از طرف خدا بزور از ایشان گرفته شده بود به ایشان بر خواهیم گردانید و از تجارب جنگ های چندین هزار ساله ایشان برا دفاع انسانها از افت های ملکوتی استفاده خواهیم نمود .

  • امید است استعفای شیخ الشیاطین آغازی باشد برای انجام و ازبین رفتن بقیه خونخواران وجنایت کاران که به جبرو زور ویا به رضا ، از منفعت جویی، ظلم وخیانت وجنایت دست برداشته چند صباحی افراد مظلوم ورنج دیده این مملکت را بگذارند که راه زندگی شانرا را بیابند.

  • hamwatan, mesle ke nesha bashi, ba har hal sare hal nesti, waqte ba hal shodi dobara bekhwaan anche ke naweshti, agar baz ham bar anche ke naweshti bawar dashti , ba yaqeen meshawad goft ke , khakam ba dahan , to sakht marezi, ok

  • طارق !

   نترس ما پادشاهانی در دنیا داشتیم مثل چنگیز و ناپلیون و هیتلر که هزاران هزار مردم دنیا را کشتند و رفتند پی کارشان . ولی محمد , عمر , عثمان , علی , هنوز میکشند . و میکشند بی بضاعت ترین خلق دنیا را , یعنی مردم ما را . سی سال است ما کشته میدهیم به نام اسلام , شما منحیث انسان که امروز بر بحر و بر و اسمان حکومت میکند تمام قوانین الهی را شکستانده اید و خود را قادر ساخته اید که هفت اسما ن را شکستانده دست خود را به یخن خداوندی که شیطان را بر شما حاکم ساخته است برسانید . نترسید پیش بروید . . . . مردم افغانستان با شما هستند .,.

 • به کابل پرسی ها!

  لطفا ننویسید استعفا داد، بنویسید استعفا کرد. زبان فارسی را پاس دارید. گاهی به فارسی دانی شما شک می کنم.

Kamran Mir Hazar Youtube Channel
حقوق بشر، مردم بومی، ملت های بدون دولت، تکنولوژی، ادبیات، بررسی کتاب، تاریخ، فلسفه، پارادایم و رفاه
سابسکرایب

تازه ترین ها

اعتراض

ملیت ها | هزاره | تاجیک | اوزبیک | تورکمن | هندو و سیک | قرقیز | نورستانی | بلوچ | پشتون/افغان | عرب/سادات

جستجو در کابل پرس