کابل پرس: خبری، تحلیلی و انتقادیپذيرش > دیدگاه > یک جنایت جدید از اسدالله خالد

یک جنایت جدید از اسدالله خالد

در حال حاضر چور و چپاول اقای خالد در وزارت سرحدات آغاز شده است و هیچ مقامی صلاحیت این را ندارد تا در مورد مصارف با وی مشوره نموده و یا هم از وی پرسان صورت گیرد .

دو شنبه 3 جنوری 2011, بوسيله‌ى فرامرز انتظاری

طی 9 سال اخیر اکثریت مردم افغانستان از طرف حکومت کابل به بهانه های مختلف شکنجه شدند.

بعد از فروپاشی حکومت طالبان، انسان های با مدیریت خیلی ها ضعیف و جاسوسان خارجی به کمک جنگ سالاران اسبق وارد کرسی های بلند حکومت شدند و بدون در نظر داشت حقوق بشری و انسانی مردم بیچاره ما را به بهانه ها و اشکال مختلف شکنجه نمودند.

از جمله این افراد کی از نه سال به این سو به کرسی های مختلف گماشته شده است یکی هم اقای اسدالله خالد وزیر کنونی وزارت سرحدات میباشد.

اقای خالد قبل از این به صفت والی غزنی و کندهار ایفای وظیفه نموده بود.

صدها تن از باشنده گان کندهار و غزنی از سوی وی و همکاران جنایت کارش شکنجه و لت و کوب شده اند .

او در دها قتل دست دارد و همچنان یکی از بد اخلاق ترین فرد کابینه ریس جمهور کرزی نیز به حساب میاید.

رابطه نامشروع وی با یکتن از کارمندان شرکت مخابراتی اتصالات و یکتن از وکلای ولایت تخار که اسمش بعداً فاش خواهد شد نشان دهنده این است که وی یک فرد افغان نه بلکه یک عیاش و چپاول گر ترین شخص کابینه کرزی است .

این انسان تنها از رابطه اش با سی آی ای و سیاف سود می برد و حتی به هیچ نوع اخلاق مردمی، ملی، تعهد و حتی اسلامی آن پای بند نیست.

او یک مدتی جاسوس مارشال فهیم بود و بر ضد پشتون ها جاسوسی می کرد، امروز هم بر ضد فارسی زبان ها جاسوسی میکند!

شواهد نشان میدهد که اقای اسدالله خالد اخیراً دست به چپاول بودیجه وزارت سرحدات زده است .

نامبرده دها ملیون افغانی بودجی انکشافی این وزارت را به بهانه های مختلف به منظور کار های شخصی اش به مصرف رسانیده است و همچنان از پول خاص که به منظور کمک با سران قبایل تخصیص داده شده است نیز سوی استفاده کرده است .

این پول به نام پول مخصوصه یاد میشود که مقدار آن تا بیست و پنج ملیون افغانی بوده و اقای خالد بدون انکه آن را به منظور تقویت سران مناطق قبایلی افغانستان به مصرف برساند به جیب خود میریزد .

ریس جمهور کرزی تا حال از این چپاول اسدالله خالد اگاه نیست و اگر اگاه هم باشد با در نظر داشت رابطه که اقای خالد با احمد ولی کرزی دارد نه خواهد خواست تا وی را برکنار و یا هم مجازات نماید .

در حال حاضر چور و چپاول اقای خالد در وزارت سرحدات آغاز شده است و هیچ مقامی صلاحیت این را ندارد تا در مورد مصارف با وی مشوره نموده و یا هم از وی پرسان صورت گیرد .

به اساس شواهد که از یک مقام وزارت سرحدات به دست اوردیم اقای خالد اخیراً دست به ایجاد یک شرکت نفتی نموده است.

دها عراده موتر دولتی و غیر دولتی که در کل از پول ملت ا فغانستان خریداری شده است نفت را از نیمروز به افغانستان انتقال داده و آنرا بالای کمپنی های خارجی از جمله سوپریم به فروش میرساند .
سوپریم یک شرکت بزرگ قراردادی مواد خوراکی نیروهای خارجی در افغانستان است .

مافیایی اقای خالد تنها مافیایی اقتصادی نبوده بلکی وی در مافیایی جنسی نیز اغشته است و حتی از دفتر خود در منزل سول وزارت سرحدات نیز به حیث محل فحشا استفاده مینماید که همکاران وی در این زمینه اگاه هستند .

عنقریب اسناد در این مورد از سوی کابل پرس به نشر خواهد رسید .................

تشکر - فرامرز انتظاری

مافیای اسدالله خالد!

سوء استفاده، اختلاس و قاچاق مواد مخدر وزیر سرحدات حامد کرزی/ برخی از مقامات دولتی صد ها ميليون دالر پول بادآورده بدست آورده اند که يک نمونه ی آن اسدالله خالد والی قندهار است که در شکنجه ی افراد دست دارد .

دو شنبه 28 ژوئن 2010


باند مافیا و زندانهای شخصی اسدالله خالد

جاوید نام و درویش نام مسوول محبوسین حاجی اسد به مدت یک هفته ما را به جای پنج وقت نماز و سه وقت نان کیبل میزد و چشمان مارا با پلستر دبل پلستر نموده بود. وقت بعد از یک هفته چشمان ما پوسید و بوی بد فضای اطاق خورد و پور از محبوسین را گرفت ما را از اطاق جدا جدا بیرون کشید و در تشناب برده تا دست وروی خود را بشویم وبعد دوباره چشمان ما را بسته نمودند . درین مدت خواب نکرده بودیم و خود سرانه صحبت مینمودیم . هر آنچه که گذشته بود از قصه های فامیل شروع تا گپ های کار یومیه خود را می گفتیم و نمی فهمیدیم که چه میگویم. درین اطاق که در گمان اغلب 3متر در 3متر بود بیشتر از 20 نفر بودیم که رفع حاجت را نیز در همین اطاق مینمودیم .

دو شنبه 20 آوريل 2009, بوسيله ى تمیم (همیت)


تقسیم معاش در مافیای اتمر

اين اسناد باز هم می گويند که حنيف اتمر با مقرر کردن افراد از يک قوم خاص و همچنين دوستان و نزدیکان خود مانند اسدالله ضمیر، سلیمان کاکر، شفیع الله شفیع و يونس يوسفزی در رده های بالا، دست به تبعيض و بويژه تبعيض قومی و نژادی زده است./ مافيایی اين چنين، در کنار مافيایی مانند مافیای گل آغا شیرزی و اسدالله خالد و احمد ولی کرزی که از آن بوی کوکنار می آيد و مافيای پسران وزرا و نزديکان مقامات مانند احمد راتب پوپل و حامد وردک پسر رحیم وردک وزیر دفاع، افغانستان را به قعر برده است.

چهار شنبه 19 مه 2010


تيم كرزی مشغول فعاليت های مافيايی انتخابات

داشتن زندان هاي شخصي، محلات شكنجه، مراكز فساد اخلاقي و دزديدن پول ابراتيفي و بازسازي ولايات كندهار و غزني از مواردی هستند كه آقاي خالد به آن متهم است./ نویسنده: جمیل احمد

سه شنبه 23 ژوئن 2009سیاف از جنایت تا غصب زمین!

استقامت اول: کوتل خيرخانه، چمتله، پغمان الی ارغندی. استقامت دوم: وزير اکبرخان، باغ بالا، خوشحال مینه، بازار کمپنی، قلعه حيدر خان الی ارغندی

يكشنبه 8 ژوئن 2008, بوسيله ى کامران میرهزار


مافیای حامد جان ها و پوپل جان ها

اين کار و تجارت آبرومند نياز به همکار و شریک هم دارد و تازه حامد کرزی يا احمد ولی کرزی نمی توانند خودشان بروند وسط مزرعه ی خشخاش بایستند و بر چگونگی پيشرفت کار نظارت داشته باشند

شنبه 21 نوامبر 2009

IP Plans: Best Cloud Web Hosting

Professional web services including fully managed VPS and dedicated servers for businesses and individuals.

Domain Registration - Search and register your domains with IP Plans
Fresh Cloud Shared Hosting with IP Plans
Fully Managed Cloud and SSD VPS with IP Plans
Fully managed Dedicated Servers with IP Plans


52 تن همین اکنون این صفحه کابل پرس را باز کرده اند

پذيرش > دیدگاه > یک جنایت جدید از اسدالله خالد

آگهی در کابل پرس

loading...

پيام‌ها

  • اسلام علیکم و رحمته الله و برکاته هو !
    و اما بعد : شما مردم یا گوسپند هستید یا دزد ویا هردو . در افغانستان از قدیم تا حال روایت و رواج است که وقتی کسی داخل دایره کاری دولتی افغانستان با هزار مشکلات و رشوه دادن گردید ان شخص باید ان مخارجی را که برای مقرری خود به بالا رتبه ها داده است در ظرف یک یا دو یا سه سال بکشد . از این معلوم است که پول دولت مانند نیشکر واری بند تا بند خورده شده است و خورده میشود و خورده خواهد شد و از کرزی تا جارو کش شاروالی نیز هر کدام به اندازه مقام خود از بیت المان دزدی خواهند کرد و خواهند نمود . خانواده کرزی از جمله قطالطریق های دست پرورده امریکا است , تکرار داستان این خانواده خسته کن شده برای همه افغانها . میپردازیم به نوع برخورد معصومانه ان عده اشخاصی که خوب بلد اند و میدانند که دزدی یعنی چه و از کی ها باید بدزدند , و کاری کرده نمیتوانند . اکثر مردم افغانستان اگر دستشان به آلو نمیرسد به آلو میگن " ترش " است . ورنه تمامی مردم افغانستان نه شعور اجتماعی بدرد بخوری دارند و نه تحصیلات و نه دانش سیاسی و اقتصادی و اجتماعی حتی بر میبنای تجربه ء گرم سرد روزگار و از جانبی وضع اقتصاد ی از بخور نمیر نیز پاین است . در این وضع افغانها ضرب المثلی دارند ( اب تا گلون بچه زیر پای ) بچه مثلا دین , مثلاء ایمان , مثلا کشور , مثلاء برادری و چاره جویی و امثال هم . این از پاینی های جامعه افغانی و بالایی ها مانند خانواده کرزی و خانواده قسیم فهیم و عبدالله عبدالله و سیاف و حقانی و بسیاری زورمندان جنگ های جهادی و اشراری که از هر طرف برای نابودی افغانها ریخته بودند و از برکت خون برادران خود و قبور بی شماری از مسلمانان مالک میلیون ها دالر گشته اند و جریان به پیش میرود و چاره این معضله فقط در نابودی دست نشانده های امریکا و تحصیل یافته ساختن نسل اینده در امور بهتر دنیاداری است . و من الله توفیق و لعنت الله علل قوم الظالمین .

Kabul Press is the most read news and discussion website from Afghanistan. Our sources provide breaking news stories and images focusing on human rights, freedom of speech and good government issues. We aspire to honest, factual coverage that promotes criticism and informed discourse from our readers, without censorship.