کابل پرس: خبری، تحلیلی و انتقادیپذيرش > فرهنگی > "زندگی در بامیان" در مرحله نهایی مسابقه وبلاگ نویسی دویچه وله

"زندگی در بامیان" در مرحله نهایی مسابقه وبلاگ نویسی دویچه وله

مسابقه امسال دویچه وله در یازده زبان و در مجموع ۱۷ موضوع برگزار می‌شود. بدین ترتیب برای انتخاب وبلاگ‌های ممتاز، ۱۸۷ وبلاگ، پادکاست و ویدئوبلاگ نامزد شده‌اند. رای‌گیری عمومی در روز ۱۴ آوریل سال ۲۰۱۰ به پایان می‌رسد. "

يكشنبه 4 آوريل 2010

کابل پرس: وبلاگ زندگی در بامیان، از وبلاگ نویس افغانستان، محمد ظاهر نظری، به مرحله ی نهایی مسابقه ی وبلاگ نویسی دویچه وله که با همراهی گزارشگران بدون مرز برگزار می شود، راه یافته است. این وبلاگ نامزد بهترین وبلاگ فارسی می باشد که در زمینه حقوق بشر، اطلاع رسانی و مبارزه با فساد از بامیان به روز می شود. در کنار وبلاگ "زندگی در بامیان" ده وبلاگ دیگر نيز نامزد بهترین وبلاگ فارسی می باشد.

گروه برگزار کننده ی مسابقه وبلاگ نویسی دریادداشتی نوشته است که "ششمین دور مسابقه بین‌المللی وبلاگ‌های برتر دویچه‌وله وارد مرحله نهائی شد. پس از معرفی کاندیداها توسط هیئت داوران از روز ۱۵ مارس (۲۴ اسفند) رای‌گیری عمومی آغاز شد.

مسابقه دویچه وله تنها رقابت‌ بین‌المللی است که برندگان آن با آرای هیئت داوران وهمچنین در رای‌گیری عمومی مشخص می‌شوند.

مسابقه امسال دویچه وله در یازده زبان و در مجموع ۱۷ موضوع برگزار می‌شود. بدین ترتیب برای انتخاب وبلاگ‌های ممتاز، ۱۸۷ وبلاگ، پادکاست و ویدئوبلاگ نامزد شده‌اند. رای‌گیری عمومی در روز ۱۴ آوریل سال ۲۰۱۰ به پایان می‌رسد. "

علاقمندان به وبلاگ"زندگی در بامیان" می تواننداینجا را کليک کرده و به صفحه ی ويژه رای دهی بروند، بخش نامزدهای بهترین وبلاگ فارسی را پیدا کرده و از سمت چپ روی نام وبلاگ زندگی در بامیان کلیک کنند و سپس روی جمله " به این وبلاگ رای دهید". در انتها با پایین همان صفحه رفته و نام، ایمیل و کدی که در صفحه نمایش داده شده را وارد کرده و رای بدهید.

محمد ظاهر نظری درباره خود در بلاگش چنین نوشته است: "سی و اندی سال پیش در قلعه واحد کابل به دنیا آمدم، پدر و مادرم از قریه سرخ آباد، حصه دو بهسود به کابل آمده بودند، در کودتای سرخ 1357 صنف اول بودم، به ایران مهاجر شدیم- شهر قم، بیست و سه سال طول کشید تا این که در سال 1383، همراه خانواده به بامیان آمدیم، الهه، عرفان و احسان فرزانم هستند، لیسانس در یکی از رشته های علوم بهداشتی از دانشگاه تهران دارم."

http://zahirnazari.blogspot.com

IP Plans: Best Cloud Web Hosting

Professional web services including fully managed VPS and dedicated servers for businesses and individuals.

Domain Registration - Search and register your domains with IP Plans
Fresh Cloud Shared Hosting with IP Plans
Fully Managed Cloud and SSD VPS with IP Plans
Fully managed Dedicated Servers with IP Plans


69 تن همین اکنون این صفحه کابل پرس را باز کرده اند

پذيرش > فرهنگی > "زندگی در بامیان" در مرحله نهایی مسابقه وبلاگ نویسی دویچه وله

آگهی در کابل پرس

loading...

پيام‌ها

  • افتخار یک ملت محروم شدن اگر مقصد و مرام از افتخارات ملی عامۀ کشور را در بطن بپروراند، آنوقت ملت، ملت سربلند و این دیار پرافتخار خواهد شد.

    پیروزی محمد ظاهر نظری را آرزو و از تلاشها و خدمات نیک شان قدردانی و افتخار خواهم نمود.

Kabul Press is the most read news and discussion website from Afghanistan. Our sources provide breaking news stories and images focusing on human rights, freedom of speech and good government issues. We aspire to honest, factual coverage that promotes criticism and informed discourse from our readers, without censorship.