صفحه نخست > فرهنگ، ادبیات و هنر > "زندگی در بامیان" در مرحله نهایی مسابقه وبلاگ نویسی دویچه وله

"زندگی در بامیان" در مرحله نهایی مسابقه وبلاگ نویسی دویچه وله

مسابقه امسال دویچه وله در یازده زبان و در مجموع ۱۷ موضوع برگزار می‌شود. بدین ترتیب برای انتخاب وبلاگ‌های ممتاز، ۱۸۷ وبلاگ، پادکاست و ویدئوبلاگ نامزد شده‌اند. رای‌گیری عمومی در روز ۱۴ آوریل سال ۲۰۱۰ به پایان می‌رسد. "
يكشنبه 4 آپریل 2010

زمان خواندن: (تعداد واژه ها: )

کابل پرس: وبلاگ زندگی در بامیان، از وبلاگ نویس افغانستان، محمد ظاهر نظری، به مرحله ی نهایی مسابقه ی وبلاگ نویسی دویچه وله که با همراهی گزارشگران بدون مرز برگزار می شود، راه یافته است. این وبلاگ نامزد بهترین وبلاگ فارسی می باشد که در زمینه حقوق بشر، اطلاع رسانی و مبارزه با فساد از بامیان به روز می شود. در کنار وبلاگ "زندگی در بامیان" ده وبلاگ دیگر نيز نامزد بهترین وبلاگ فارسی می باشد.

گروه برگزار کننده ی مسابقه وبلاگ نویسی دریادداشتی نوشته است که "ششمین دور مسابقه بین‌المللی وبلاگ‌های برتر دویچه‌وله وارد مرحله نهائی شد. پس از معرفی کاندیداها توسط هیئت داوران از روز ۱۵ مارس (۲۴ اسفند) رای‌گیری عمومی آغاز شد.

مسابقه دویچه وله تنها رقابت‌ بین‌المللی است که برندگان آن با آرای هیئت داوران وهمچنین در رای‌گیری عمومی مشخص می‌شوند.

مسابقه امسال دویچه وله در یازده زبان و در مجموع ۱۷ موضوع برگزار می‌شود. بدین ترتیب برای انتخاب وبلاگ‌های ممتاز، ۱۸۷ وبلاگ، پادکاست و ویدئوبلاگ نامزد شده‌اند. رای‌گیری عمومی در روز ۱۴ آوریل سال ۲۰۱۰ به پایان می‌رسد. "

علاقمندان به وبلاگ"زندگی در بامیان" می تواننداینجا را کليک کرده و به صفحه ی ويژه رای دهی بروند، بخش نامزدهای بهترین وبلاگ فارسی را پیدا کرده و از سمت چپ روی نام وبلاگ زندگی در بامیان کلیک کنند و سپس روی جمله " به این وبلاگ رای دهید". در انتها با پایین همان صفحه رفته و نام، ایمیل و کدی که در صفحه نمایش داده شده را وارد کرده و رای بدهید.

محمد ظاهر نظری درباره خود در بلاگش چنین نوشته است: "سی و اندی سال پیش در قلعه واحد کابل به دنیا آمدم، پدر و مادرم از قریه سرخ آباد، حصه دو بهسود به کابل آمده بودند، در کودتای سرخ 1357 صنف اول بودم، به ایران مهاجر شدیم- شهر قم، بیست و سه سال طول کشید تا این که در سال 1383، همراه خانواده به بامیان آمدیم، الهه، عرفان و احسان فرزانم هستند، لیسانس در یکی از رشته های علوم بهداشتی از دانشگاه تهران دارم."

http://zahirnazari.blogspot.com

loading...
loading...

پيام‌ها

  • افتخار یک ملت محروم شدن اگر مقصد و مرام از افتخارات ملی عامۀ کشور را در بطن بپروراند، آنوقت ملت، ملت سربلند و این دیار پرافتخار خواهد شد.

    پیروزی محمد ظاهر نظری را آرزو و از تلاشها و خدمات نیک شان قدردانی و افتخار خواهم نمود.

    repondre message

پیام، نظر، تفسیر یا نقد؟

تعديل از پيش

اين سخنگاه از پيش تعديل مي‌شود: نظر شما پيش از تأييد مديران سايت ظاهر نخواهد شد.

كى هستيد؟
وصل
پيام شما

براى درست كردن پاراگراف، كافيست كه خط خالى ايجاد كنيد.

جستجو در کابل پرس