کابل پرس: خبری، تحلیلی و انتقادیپذيرش > حقوق بشر > در حمله فاشیست های یونان بالای پناهنده گان یک تن کشته وبیش از سی تن دیگر زخمی (...)

در حمله فاشیست های یونان بالای پناهنده گان یک تن کشته وبیش از سی تن دیگر زخمی گردیدند

گروپ های فاشیستی که با سلاح سرد مسلح هستند در تمام نقاط شهر پناهجویان را دنبال می کنند واگر گیر بیاورند تا سرحد مرگ لت وکوب می کنند

جمعه 13 می 2011, بوسيله‌ى بصیر آهنگ

طبق خبر های رسیده از یونان، در دو روز گذشته پناهجویان در نقاط مختلف این کشور مورد حمله قرار گرفته اند. خبرنگار روز نامه "مانیفیست" ایتالیا در شهر آتن پایتخت یونان می گوید، حملات گروپ های " نیو فاشیست" یونان در شهر آتن بالای پناهجویان، بسیار گسترده بوده است. او می افزاید که در اثر این حملات یک جوان 21 ساله بنگلادیشی کشته وبیش از 30 پناهجوی دیگر زخمی شده اند. زخمی ها از کشورهای مختلف هستند.

گفته می شود که ده ها مغازه وانترنت کلب که توسط مهاجرین اداره می شوند نیز توسط گروپ های فاشیستی تخریب وبه آتش کشیده شده اند.

در تماس تلفونی که با حاجی پاترا در شهر آتن داشتم از او در مورد پناهجویان افغانستانی پرسیدم. حاجی پاترا می گوید که وضعیت بسیار خطر ناک است وپناهجویان نمی توانند در شهر گشت وگذارکنند. از اینرو ما اطلاع دقیقی از پناهجویان نداریم. خصوصا پناهجویانی که در خیابانها وپارک ها زندگی می کردند.

او افزود طبق اطلاعات که از بیمارستانها به مارسیده، تاهنوز در میان زخمی ها فقط دو نوجوان افغانستانی شناسایی گردیده اند این دو نوجوان در پارک ویکتوریا در شهر آتن مورد حمله قرار گرفته وزخمی شده اند.

یونان از دو روز گذشته شاهد تظاهرات خشونت آمیزی بوده است. این تظاهرات ها که از طرف سازمانهای کارگری در یونان سازمان دهی شده ، در نقاط مختلف یونان به خشونت کشیده شده است.

اما با این حال گروپ های " نیو فاشیست" این کشور با استفاده از فضای موجود در نقاط مختلف این کشور دست به لت وکوب پناهجویان می زنند ومغازه های آنان را به آتش می کشند. پناهجویان می گویند؛ گروپ های فاشیستی که با سلاح سرد مسلح هستند در تمام نقاط شهر پناهجویان را دنبال می کنند واگر گیر بیاورند تا سرحد مرگ لت وکوب می کنند.

به گفته ی پناهجویان، با وجودیکه نیروهای پلیس بطور گسترده در خیابانها مستقر شده اند، اما با پناهجویان کمکی نمی کنند.

IP Plans: Best Cloud Web Hosting

Professional web services including fully managed VPS and dedicated servers for businesses and individuals.

Domain Registration - Search and register your domains with IP Plans
Fresh Cloud Shared Hosting with IP Plans
Fully Managed Cloud and SSD VPS with IP Plans
Fully managed Dedicated Servers with IP Plans


55 تن همین اکنون این صفحه کابل پرس را باز کرده اند

پذيرش > حقوق بشر > در حمله فاشیست های یونان بالای پناهنده گان یک تن کشته وبیش از سی تن دیگر زخمی (...)

آگهی در کابل پرس

loading...

Kabul Press is the most read news and discussion website from Afghanistan. Our sources provide breaking news stories and images focusing on human rights, freedom of speech and good government issues. We aspire to honest, factual coverage that promotes criticism and informed discourse from our readers, without censorship.