صفحه نخست > دیدگاه > فریاد ما از شورای عالی صلح(ملیت فروشان قرن21)

فریاد ما از شورای عالی صلح(ملیت فروشان قرن21)

حرمنش- تحلیلگر سیاسی،نظامی
حرمنش
سه شنبه 17 می 2011

زمان خواندن: (تعداد واژه ها: )

تمام ترجمه هاى اين مقاله : [فارسى] [فارسى]

همرسانی

شورای صلح...

1- آیا به علماء ، دانشمندان،متفکرین،مجاهدین راه آزادی،قهرمانان،وارثین شهداء، حافظین و مدافعین میهن،جهاد مردان پر افتخار و مقاومت گران دلیر آریائی ننگ آور نیست که با داشتن قرآنکریم و احادیث پیامبر اکرم (ص) و احکام نورانی اسلام و ایمهء معصومین ( رحمت الله علیه ) احکام و مقررات ظالمین،خاک فروشان،ملیت فروشان وفرهنگ فروشانیکه بنام جرگه های قبیله وی، صلح،اصلاح و.... را گرد هم جمع معاهده های ننگین یکی پی دیگر در داخل و خارج امضاء، فرهنگ اصیل آریائی و اسلامی و ملت آزادهء افغانستان را دربازار تبادله اسعار فکری با چشمان بی حیایشان مبادله نمایند،تا مقررات تروریزم های بین المللی،حتی دشمنان طبیعت حیوانات و... در مملکت آزاده خواه تحت نفوذ آن پیاده شود و تصمیمات دکته شده زر و تزویز مخالف واقعی اسلام ، استقلال و آزادی توسط غلامان حلقه بگوش(ملا کرزی ها و طالبانیزم ملتانی بریتانیه)اجراء گردد ،رهبران ملیت فروش بی باده در دُل آنها رقص و پای کوبی کنند،بدون آنکه اندکی تفکر به گذشته(دیروز) نمایند؟!

2- کدام انسان عاقل است که با وجود همه شرایط مناسب و مقدمات لازم و فدا کردن هزاران قربانی بزرگ از نبرد با دشمن و به احتضار مکتب و جامعه کشور خود چشم پوشی نموده،با او سر تسلیم خم کرده، مهلت و توان دوباره دهد تا در موقع مناسب برای چندمین بار به کشور ما حمله کنند یا با چال و نیرنگ اداره حکومت را به قبضه خود بگیرند؟آیا ریاست چند روزه و مادیات دنیوی ارزش این همه خفت و زبونی را دارد؟!

3-مردم شریف در خاک افتادۀ مسلمانان و آزادی خواهان تمامی جهان باید بدانند که اگر بخواهند که روی پای خویش بایستند،باید بهای بسیار گران استقلال و آزادی را بپردازند .

4- ملت قهرمان و مبارز ما ، تجربۀ پیروزی بر متجاوزین جهانی (ارتش سرخ،انگلیسها،تروریزمهای بین المللی)را در خراب شدن منازل،از بین رفتن صنعت،تجارت و شهید دادن هزاران قهرمان،مجاهدین پاکباز،کودکان و خانوادۀ خویش بدست آورده است.پس نگذارید باری با حیله ها و جرگه های استعماریون صلح،اصلاح و...بکام استکبار بلعیده شود.

5- من به تمام جهانیان با قاطعت اعلام میکنم که:اگر جهان خواران و تروریزمهای بین المللی میخواهند در مقابل دین، فرهنگ و آزادی ما بایستند،ما در مقابل همه دنیای آنان استاده و تا نابودی و شکست آنان از پای نخواهیم نشست،یا همه آزاد میشویم یا به آزادی بزرگتری که عبارت از شهادت است میرسیم.

6- آیا جرم ما افغانی بودن ماست؟ یا جرم ما فارسی بودن یا آریایی بودن ما ؟! خیر چنین نیست، امروز همه میدانند که جرم واقعی ما از دید جهان خواران و متجاوزین،دفاع از اسلام و رسمیت دادن به حکومت آزاده و اسلامی بجای نظام طاغوت و دست نشاده استکباران است.

7- دنیا از آغاز جنگ تا کنون و در تمام مراحل دفاعی و مقاومت های دلیرانۀ مردم آریا زمین،هیچگاه با زبان عدالت و بی طرفی با ما سخن نگفته است و ما نباید با سخن زور و با چال و فریب جرگه های قبیله وی سر تسلیم خم کنیم.

8- مسلمانان جهان باید با یک اتحادیۀ جهانبینی اسلامی به فکر تربیت،کنترول و اصلاح سران خود فروخته بعضی کشورها چون طالبانیزم و وهابی نیزمها و...باشند و آنان باید رهنمایی،نصیحت و یا تهدید شوند، تا از این خواب شیرین خر گوشی که هم خودشان و هم منافع ملتها را به باد فنا میدهند بیدار شوند و تا از خود فروختگی ها جلوگیری به عمل آید.

9- من خون و جان بی ارزش خویش را برای واجب حق و فریضۀ دفاع از مسلمانان آماده نموده ام و در انتظار فوز عظیم شهادتم،قدرتها ،تروریزمها و ابر قدرت های متجاوز مطمئن باشند که ما یکه و تنها هم بمانیم به راه خود که راه انبیأست،مبارزه با ظالمین،متجاوزین و استکبار است ادامه میدهیم.

10- فریاد امروز ما،ازستم ستمگران،خاک فروشان و ملیت فروشان است.فریاد امت است که جان شان از تجاوزات متجاوزین و تروریزم های بین المللی،مافیای مواد مخدر،ملا نما های ضد بشر،قطاع الطریق،آدم ربایان،طالبانیزم آدم خوران و از ناب آن به لب رسیده،وطن و سرمایه اش به غارت رفته است.

11- فریاد ما،فریاد مردم مسلمان آفریقاست،فریاد برادران و خواهران دینی ما که به جرم سیاه بودن تازیانه ای ستم سیه روزان بی فرهنگ و نژاد پرست را میخورند.

12- فریاد ما،فریاد ملت مظلوم،ستم کشیده،در خون خفته در کف خفاش ها و شیر خونخواره هایست که لحظه به لحظه در کمین شیر مردان آریا نشسته اند.

13- فریاد ما،فریاد ملت آریائی آزاده است که دیگر تحمل تفرعن متجاوزین،غلامک های استعار و حضور سلطه طلبانه آنرا از دست داده اند و نمیخواهند صدای خشم و نفرت شان برای ابد در گوشهای شان خاموش و افسرده بماند،اراده کرده اند که آزاد زنده گی کنند،آزاد بمیرند و فریاد گر نسلها باشند.

14- فریاد ما،فریاد دفاع از مکتب، فرهنگ،حیثیات و نوامس ملی، علیأی کشور، فریاد دفاع از منابع و ثروتها و سرمایه ها، فریاد درد مندانه ای قلبهایست که خنجر ظالمین،متجاوزین،تروریزمهای بین المللی،ملا کرزی فاشیستی ها و اقربا پروری قلب آنان را دریده است.

15- فریاد ما،فریان فقر و تهی دستی گرسنگان،محرومان و پا برهنه های است که حاصل عرق جبین و زحمات شبانه روزی آنان را زر اندوزان،دوزدان بین المللی ( تیم ملا کرزی) به یغما برده و حریصانه از خون دل قلبهای فقیر، کشاورزان،کارگران و زحمت کشان به اسم سر مایه داری امپریالیزم مکیده و شیریان حیات اقتصاد جهان را با خود پیوند داده و مردم بیچاره و کم توان را از رسیدن به حقوق حقه خویش محروم نموده اند.

16- فریاد ما،فریاد امتی است که تروریزم و استکبار به مرگ او در کمین نشسته اند،همه تیرها،کمانها و نیزه ها به طرف قرآن و عطرت عظیم شأن نشانه رفته است و هیهات که اُمت حضرت محمد مصطفی (ص) و سیراب شده گان کوثر عاشورای و منتظران وراثت صالحان بمرگ ذلت بار و به اثارت متجاوزین تن در دهند و هیهات که مبارزین واقعی ما در برابر غول استکبار و دیو سرتان بی خدا و کافران حریم قرآنکریم و عترت رسول خدا(ج) و اُمت حضرت رسول اکرم(ص) و پیروان حضرت ابراهیم خلیل الله ساکت و آرام بمانند و یا نظاره گر صحنه های ذلت بار و حقارت خواهران و برادران مسلمان خویش باشند؟!...

17- باید دید که در عصری همانند امروز که تروریزم های بین المللی با کمپنی های قلدور نفت کشی شان با به قدرت رساندن غلامک بچه های خاک فروش،تمام مظاهر ملی،فرهنگی و سیاسی ملت ما را بازیچۀ هوسها و شهوتها نموده اند چه باید کرد؟

آیا باید در خانه ها نشست و با تحلیل های غلط و اهانت به مقام و منزلت انسانها و القاء روحیه ناتوانی و عجز در مسلمانان عملاً شیطان و شیطان زاده گان را تحمل کرد و جامعه را از وصول به خلوص که غایت کمال و نهایت آمال است منغ کرد؟ و تصور نمود که مبارزه انبیاء ،با بت و بت پرستیها منحصر به سنگ و چوب های بی جان بوده است و نعوذ باالله پیامبران همچون حضرت ابراهیم(ع) در شکستن بت ها پیشقدم و اما در مصاف با ستمگران صحنه مبارزه را ترک کرده اند؟ و حال اینکه تمام بت شکنیها، مبارزات و جنگهای حضرت ابراهیم(ع) با نمرودیان ماه ، خورشید و ستاره پرستان مقدمه یک هجرت بزرگ و همه آن هجرت ها و تحمل سختی ها و سکونت در وادی غیر ذی زرع و ساختن بیت مقدس شریف و فدیه حضرت اسماعیل(ع) مقدمه بعثت و رسالتی است که در آن ختم پیام آوران ، ساختن اولین و آخرین بانییان و موٌسسات کعبه را تکرار میکند و رسالت ابدی خود با کلام ابدی (اننی بر مما تشرکون) ابلاغ مینماید. که اگر غیر از این تحلیل و تفسیری ارایه دهیم اصلاً در دنیای معاصر بت و بت پرستی وجود ندارد،و راستی کدام انسان عاقلی است که بت و بت پرستی جدید و مدرن را به شکلها و افسونها و ترفندهای ویژه که خود نشناخته باشد و از سلطه که بت خانه های چون کاخ سیاه بر ممالک اسلامی خون و ناموس مسلمین و جهان سوم راه پیدا کرده اند خبر نداشته باشند؟.

18- در این جویکه موج اش مانند ابر سیاه که جهان را تاریک ساخته پیش آمده است،جمیع مسلمین و مستضعفان ، جوانان،روشنفکران ،اعم از خواهران و برادران دینی ما دست بدست هم داده خویش را از قید اسارات ابر قدرت های متجاوز، مافیای مواد مخدر، تروریزمهای بین المللی ( القاعده و طالبانیزم بریتانیه) معامله گران و نوکران سر سپرده (سی،آی،ای) و ( آی،اس،آی) خارج نمایند.

19- هان-هان! ای فرمان روایان،مسلمان نماهای بی مسوُل،روشنفکر نماهای ضد بشر، دزدان بین المللی و چپاولگران اریکه قدرت که روز را به عیش و طرب به سر میرسانید و شب را با صد گونه استراحت به سر میآورید، از ستم رسیدگان بیچاره و مضلومان آواره که روزها در تعب و تصریح و شبها از بیم و ستم و ظلم با هزار گونه غم و الم توام بسر میرسانید کر هیستید یا کور؟!

20- آقایان،چپاولگران اریکه قدرت! روز قیامت را به یاد آور و زمان مواخذه را در نظر بگیر و خود را در حضور پروردگار خود استاده بین و مستعد جواب ظلم و ستم بر بیچاره گان شو و جواب آنها را مهیا کن.

21- اگر سعادت دو جهان خواهی شبها در دادگاه حق،داد گدائی بده و روزها در بارگاه خود به داد گدایان برس و دست از ظلم و چپاولگری بردار،بخدای خویش تسلیم شو.

22- ای کسانیکه زمام اختیار بنده گان خدا(ج) را دردست دارید و خلعت مهتری و سروری در بر کرده اید ، یاد آورید روزی را که در دیوان اکبر ملوک و سلاطین عدالت گستر، به خلعت زیبائی آمرزش ارجمند و به تاج کرامت سر بلند کرده اید ، مبادا شما لباس یاًس در بر، خاک مصیبت بر سر،اشک حسرت از دیده ببارید و دست مدامت بر سر زنید و لعنت بر نفس خویش بفرستید و در آن روز نه(میرویس جان و دالر جان) از حرارت آتش چیزی کاسته میتواند و به فرموده خداوند(ج) بر آن روز گویند:ای کاش من خاک میبودم . سوره عم آیه 40

23- اکنون دشمنان دیرینه و کینه توزان خواهند توانست تغیری را در جغرافیای کشور محبوب ما به عنوان رابطۀ... مطابق ماستر پلان شان این سرزمین قهرمان خیز آریا را غمگین نمایند؟ یا دولت داران مانند معاهده ننگین گندمک- بن و ... را باری امضاء خواهند کرد؟ درینصورت به یقین میتوان گفت،درمیان ملت میهن دوست و مقاومت گران پر افتخار این سرزمین آریا جنبش و مبارزه شدید و حتی قیام عمومی و مقاومت را در برابر پلانهای استعمار گرانه پشت پرده متجاوزین و اجنبی ها مانند پدران و نیاکان خویش که در تاریخ بنام غازیان و قهرمانان ملی ثبت گردیده عرض اندام خواهند کردند.

دشمنان خصوصاً انگلیسها دشمن قدیمی کهنه کار با تجربه و گوشمالی خورده مردم آریائی نژاد این سرزمین آزاده، با تعداد از مردم در قسمت های جنوب و جنوب شرقی ما با نوع دوستی از نیرنگ و فریب و با تعداد دیگری دشمنی مرموزانه در لفافه ، خود سبب نفاق ، از بین بردن وحدت ملی و یک پارچه گی کشور ، بروز جنگهای سمتی ، لسا نی ،مذهبی و بلاخره تغیری در اراضی کشور محبوب ما در جنوب و جنوب شرق بوجود نخواهند آورد ؟! تا دولت آیندۀ بنام (فری بلوچستان) در آجندای خویش دارند تا اراضی آنرا بطرف همسایه ها انکشاف و توسعه بخشند.

آیا این تهدیدی برای آسیای میانه نیست؟ بروز این بحران- بحرانزا نبوده تا بهانه ای باشد برای بر قراری دائمی پیگاه های نظامی و همکاری نزدیک و همه جانبه با شبکه طالبانیزم که ظاهراً آنرا تروریزم بین المللی مینامند. و ملاکرزی را با تیم کاری شان یک نظام منتخب و قبول شده ابر قدرتها علیه تروریزم و شبکه های دهشت افگن و اگر دقیقاً مورد غور و بررسی قرار دهیم آسیاب تروریزم ملا... القاعده و... از آب سرزمینی در حرکت است که رهبری آن بدوش ملاکرزی و ... است. پس چطور تفکیک و باور کرده میتوانیم که ملاکرزی با تیم کاری شان برای نابودی و ریشه کن کردن تروریزم و القاعده کمر همت میبندد و صف میگیرد؟ در حالیکه جناب موصوف با رهبران ملیت فروش سر تسلیم خم کرده بنام نماینده ملیتها برای طالبان و تروریزم بین المللی برائت داده معاهده های ننگین یکی پی دیگر با چشمان بی حیاییشان، ملت را چون دانه ای زیر سنگ آسیاب( نیش) پلنگ های تروریزم طالبان ملتانی و چادر نیشینهای بریتانیه و بعد از برائت و تقسیم قدرت بین دو ملاکرزی مدرن و ملای افراطی اینها بلعیده یا دوباره بنام نقض حقوق بشر، تفنگ سالاران، عاملین جنگ و جنایت کاران جنگی محکوم و از صحنه قدرت سیاسی بر داشته به کنج زندان زنجیر و...خواهند شدند.

آری! انگلیسها در کنفرانس(بن) با جامعه جها نی برای مبارزه علیه تروریزم بین المللی و القاعده وارد سرزمین قهرمان خیز آریا شد، این نوع دوست مأبانه با نوع از چال،فریب و نیرنگ، حقیقتاً برای از بین بردن(پروژه ای رژیم طالبان) دست ساخته خود مبارزه میکند و در کجا ؟.

یا مانند عراق-عراق سنی و عراق شیعه که امروز با دسیسه های شیطانی دین و وطن شان در گیراند و احتمال تجزیه آن میرود،افغانستان باردیگر با مکرو حیله های شیطانی شان و به راه انداختن جنگهای تباه کن و خانمانسوز گروهی درگیر خواهخند ساخت،استقلال وآزادی افغانستان را مانند دوران حکومت شاه شجاع که امور صدارت بدوش مکناتن و وزارت دفاع به عهدۀ جنرال کین بود، انگلیسها به آرامی نقشه های خود را عملی میکردند،امروز تکرار همان روزی است که از نو(جلسه بن) آغاز گردیده است.

آنروز ملت را مورد ظلم و استبداد قرار داده بودند ، ریش سفیدان و اشخاص متدین و نام دار را زندانی میکردند و برای فریب مردم تبلیغ را به راه می انداختند که هر گاه حکومت شاه شجاع مستحکم گردد انگلیسها دوباره بر میگردد.مردم مسلمان افغانستان را از قیام عمومی و مبارزه آزادی خواهانه شان غافل کرده بودند.

همچنان در ماه جون سال 1879 میلادی- ماه رجب سال 1296 هجری ق- کیوناری بحیث سفیر انگلیس به کابل آمد او نتنها امور خارجی را نظارت میکرد،بلکه در داخل اداره حکومت افغانستان را با رتبه ها ، معاش نظامیان،امور نظامی و مالی را در دست خود گرفته بود و طوری جلوه گر بود که افغانستان را مستعمره خود ساخته باشد.

اینگلیسها برای موفقیت خود افرادی را خریداری میکردند و تحایف تقلبی میدادند که در آن زمان غازی محمد جان خان جنرال انگیلیسی را بنام( رابرتس) در قلعه قاضی شکست داد که متأسفانه غلام خاک فروش و اجیر شده بنام ولی محمد خان لاتی خود را به کمک او رسانید و تا پایگاه شیرپور همراهی کرد و از شمشیر غازیان پر افتخار میهن آریا نجات داد.

مبارزین و جهاد مردان دلیر افغانستان پایگاه شیر پور را در محا صره گرفته بودند که تمام آنها را از بین ببرند،مجاهدین و غازیان نزدیک به پیروزی رسیده بودند که شخص بنام پاچاه خان و محمد شاه خان سرخابی با ملت قهرمان و وطن دوست افغانستان خیانت کردند ظاهراً خود را شکست داده با انگلیسها همکاری نمودند و تحایف را که عبارت از طلا و جواهر بود از قبل چنین فیصله به عمل آمده بود،ایگلیسها از این خیانت بزرگ نفع برده تمام شهر را گرفتند و برای پاچا خان و سرخابی صندوق پر از سنگ و پارچه های کلالی را روان کردند.

همچنان وزیر محمد اکبرخان که لقب وزیری برایش اعطاء شده بود،با نشانی عینک و قطی نصوار مبارزه را ترک، لشکر مجاهدین را پراگنده ساخت و خودش بطرف بامیان حرکت کرد.و این بزرگترین خیانتی بود که به نفع انگیلیسها تمام شد. بعد از سر کشی معاهده که با پدر موصوف انگلیسها امضاء نموده بود و شخصاً والی لغمان و کنر تعین گردید که از کابل اداره میکرد، مرموزانه توسط زهر بقتل رسید،اما این قتل واضح نیست که آیا سرکشی از معاهده پدر با انگلیسها سبب قتل وی گردید یا دوباره به لشکر مجاهدین که در حقیقت غازیان و قهرمانان آریائی نژادها بودند میپیوست.

آری! دشمنان دین و و طن شان با مصلحت حکومت داران در کمین نشسته اند،با لباس و عنعنات ملی ما، با شعار دموکراسی و حقوق بشر قلبهای مانرا باز جرحه آلود خواهند نمود و کنفرانسها،جرگه ها،جلسه ها و شورای های عوام فریبی دیگری را سازمان خواهند داد.

آری! عبدالله عزام که رهبری اعراب را در جنگ افغانستان به عهده داشت روز جمعه در تهکال پشاور با دو فرزندش به قتل رسید که بسیاری( آی.اس.آی) را سبب این قتل میدانند،بعد از کشته شدن عزام اسامه بن لادن به عنوان یک رهبر در میان اعراب مطرح گردید و بسیاری فکر میکنند که در این تبادل کدام شبکه ای دست داشته باشد.

بن لادن تعداد از اعراب جنگجو را در مؤسسۀ ( الخدمت) زیر چتر حمایت گرفت و شهزاده ترکی الفیصل رئیس شبکه استخباراتی سعودی به اساس رابطه قبلی ارتباط بر قرار نمودند.

بعد از سقوط حکومت کمونیستی نجیب و بمیان آمدن حکومت اسلامی، اعراب انگلیسی دیگر جای پای، حیله و بهانه ای برای ادامه جنگ و جهاد در افغانستان نداشتند،راه سودان را در پیش و در کنار ابوترابی رهبر جهانی اخوان المسلمین و یکی از چهره های مشهور بنیاد گراء که ریاست پارلمان سودان را هم به عهده داشت قرار گرفتند.

در جشن سودان سیاف رهبر حزب اتحاد اسلامی با تعداد از قوماندانان جهادی به دعوت عمر بشیر و ابوترابی شرکت کرده بودند،بن لادن را در آنجا ملاقات و از اودعوت به عمل آوردند که دوباره به افغاتستان برگردد،او این دعوت را قبول و با جمع از همراهانش که تقرباً (70) نفر بود به قصد دُبی با طیاره آریانای افغانستان حرکت کردند و در دُبی فامیل هایشان از قبل آماده بودند سه زن و فرزندان خویش را از دُبی به مقصد افغانستان انتقال و در جلال آباد جابجا شدند اینکه او آمد یا فرستاده شد استاد سیاف بهتر میداند.

آری! امروز وضع عمومی مردم افغانستان تیره شده میرود،ترور،زراندوزی، قطاع الطریقی،اخطلاص،ارتشاء،اختطا ف،فساد اخلاقی،فساد اداری،ترافیک مواد مخدر،کشتار مردم بی گناه، بی عدالتی، بی امنیتی،حق کشیها،جنگهای خانه مان سوز و تباه کن فاشیستی و... روز به روز بیشتر شده میرود.

مردم در هر نقطه از کشور یک حالت بیم،وحشت،هراس و تشنج را احساس میکنند. نیروهای ائتلاف بین المللی خصوصاً انگلیسها با جنگجویان و دهشت افگنان چادر نشین ملتانی همدستی نموده و آنان در حال پیشروی است،ملاکرزی نتنها حلقه نفوذ آنان را از بین نمیبرد بلکه دریچۀ قلب که خون ملت در آن جریان دارد باز مینماید.

امریکایی ها به اثر بمباردمانها مناطق مسکونی را به خاک یکسان نموده،مردم بی گناه، اطفال،زنان و پیر مردان را شهید میکنند و اداره حکومت را به قبضۀ خود گرفته است.

پس همانگونه که مردم شجاع،مبارز،مسلمان،وغیرتمند مردم آریائی در برابر حکومتهای مستعمره دورۀ سیاه تاریخ دست نشانده اجنبیها مانندحکومت شاه شجاع و... قیام کردند ملت مستضعف را از ظلم و استبداد حکومتهای مستعمرۀ اجنبیها نجات دادند،امروز به یقین احتمال آن میرود که در برابر این همه نا بسامانیها،حق کشیها با دسایس عریان تحت نامها و افسونهای ملی گرانه و پلانهای پشت پرده با معامله های فاشیستی،هر نوع ظلم و حق کشی را در حق این ملت آزادۀ آریائی روا داشته اند.

ملت مجاهد غیور،وطن دوست و آزادی خواه آریا دست به تظاهرات گسترده زده و بلاخره به قیام عمومی مبارزه و جهاد رو خواهند آوردند و دشمنان را که در حقیقت دشمنان دین،فرهنگ و آزادی هستند جهاد و مقاومت نموده ملت را از ظلم و استبداد اجنبیهای استعمار طلب و ادارۀ مستعمره و دست نشاندۀ همان مکناتینها و کیوناریها به قبضه دارندو ملاکرزی با چشم گریان که ریاست این پروژه را به عهده دارد با هزاران تقلب و فساد مافیایی نجات داده،استعمار گران را به زانو خواهند درآورد و استقلال کشور محبوب خویش را بدست خواهند گرفتند.

این شورای نام نهاد تباه کن جامعه را جداَ محکوم نموده باری از ملت آزاده افغانستان متمنی ام که دیگر فریب اشخاص ذالوجهین محجهول الهویت را نخورده زعیم حقیقی میهن دوست خویش را دریابید.


از سخنان حرمنش

آنلاین :
آنتولوژی شعر شاعران جهان برای هزاره
آنتولوژی شعر شاعران جهان برای هزاره

مجموعه شعر بی نظیر از 125 شاعر شناخته شده ی بین المللی برای مردم هزاره

این کتاب را بخرید
Kamran Mir Hazar Youtube Channel
حقوق بشر، مردم بومی، ملت های بدون دولت، تکنولوژی، ادبیات، بررسی کتاب، تاریخ، فلسفه، پارادایم و رفاه
سابسکرایب

تازه ترین ها

اعتراض

ملیت ها | هزاره | تاجیک | اوزبیک | تورکمن | هندو و سیک | قرقیز | نورستانی | بلوچ | پشتون/افغان | عرب/سادات

جستجو در کابل پرس