کابل پرس: خبری، تحلیلی و انتقادیپذيرش > خبر و گزارش > شایعه کشته شدن ملا عمر

شایعه کشته شدن ملا عمر

ملا عمر رهبر یکی از جنایتکارترین گروه های بنیادگرا در قرن حاضر می باشد. او و گروه تحت امرش مسئول کشتارهای سیستماتیک، کشتار های جمعی، کوچ اجباری و تبعیض می باشد.

دو شنبه 23 مه 2011

کابل پرس: برخی از رسانه های داخلی گزارش کرده اند که ملا عمر رهبر جنایتکاران طالب، کسی که حامد کرزی او را برادر عزیز خود می خواند کشته شده است. در همین حال سخنگوی این گروه در تماس با رویترز این خبر را فقط شایعه خواند و گفته است که ملا عمر زنده می باشد.

خبر کشته شدن ملا عمر امروز صبح در یکی از تلویزیون های خصوصی به نقل از منبع این تلویزیون در ریاست امنیت ملی نشر شده بود. این تلویزیون محل کشته شدن وی را پاکستان اعلام کرد و گفته است که ملا عمر در جریانی که از طرف کویته به وزیرستان می رفت کشته شده است. در همین حال یک خبرگزاری داخلی نیز گفته است که ملا عمر در یکی از کوه های ولایت هلمند کشته شده است. منبع این خبرگزاری نیز یک منبع از درون نیروهای انگلیسی است.

ملا عمر رهبر یکی از جنایتکارترین گروه های بنیادگرا در قرن حاضر می باشد. او و گروه تحت امرش مسئول کشتارهای سیستماتیک، کشتار های جمعی، کوچ اجباری و تبعیض می باشد.


کارتون از عتیق شاهد

IP Plans: Best Cloud Web Hosting

Professional web services including fully managed VPS and dedicated servers for businesses and individuals.

Domain Registration - Search and register your domains with IP Plans
Fresh Cloud Shared Hosting with IP Plans
Fully Managed Cloud and SSD VPS with IP Plans
Fully managed Dedicated Servers with IP Plans


68 تن همین اکنون این صفحه کابل پرس را باز کرده اند

پذيرش > خبر و گزارش > شایعه کشته شدن ملا عمر

آگهی در کابل پرس

loading...

پيام‌ها

  • میگویند : شنیدن کی بود مانند دیدن ! این امیرالمفعولین ملای کور را ، کور شویم اگر قواره نجس وشریرش را دیده باشیم و کر شویم اگر صدای لعنتی اشرا شنیده باشیم ! پس چیزی را که نه دیده باشیم و نه شنیده ، هویدا و روشن است که وجود فزیکی نداشته و ندارد . اگرد بمیرد یا زنده باشد هیچ تأثیری بالای انتحار ، انفجار و آدمکشی طالبان خصوصیت دارندارد . اگر دقیق ببینیم و عمیق متوجه شویم امکان آن میرود که همۀ خصوصیت داران ایتنالوژی نشان فردا ملا عمرکورزی شوند یا حکمتیارصوفی کرینکار ، زیرا نظر به فارمول آقای کاکر همه با هم همرنگ و هم مسلک اند .

  • مشكل ما اصلا با كر و كور مزدور اى اس اى نيست.مشكل ما دولت با كستان است كه خيال تسخير كشور ما را در سر ميبروراند.با كستان در تباهى ما خوشبختى خودرا ميبيند.امروز قريب به هدف خود نزديك شده است.اين مظاهرات بم كزارى ها همه ساختكى است,اين همه بازى اىاس اى است .ازين طريق ميخواهد باز جامعه جهانى را فريب بدهد كه كويا ما هم از دست تروريستان اسيب ديده ايم.بلا خره واضح شد كه عمر كور و بنلادن هردو بياده در تخته شطرنج بوده اند. اى اس اى هردو را در خور داد.بازى اين دو مزخرف ختم شده بود,بايد سر در كم به طرف نا بودى و نيستى فرستاده ميشدند. شايد بازى با قاعده ديكر و با اكتيور هاى نو دربيش باشد.از قراين و شواهد بيداست كه يكى تك است و ديكرى تكمار.اين بازى اسرار اميز امريكا و اى اس اى به همين تك و تكمار ميماند. در جدال هستند و لى اين جدال ساختكى به نظر ميرسد. ببينيد بازى صاف به طور مثال ,ملاى ايران اخطار داد كه تروريست را بما تحويل بده,دوروز با كستان تاخير كرد .رهبر ايران كفت اكر بما تسليم نميدهى بس ما خودما بايد اين كارا بكنيم.با كستان جديت و حرف صفا را ديد, فورى تروريست را دست بسته تسليم ايران كرد.با همه احتراميكه به او با ما داريم اينطور جديت را ما از ان بزركمرد انتظارداريم كه از كلوى با كستان بكيرد. و ان كشور را از وجود تروريستان باكسازى كند و تر تيب را در ان مملكت بياورد.هرجه است انجه ما نتظار داريم ان نيست كه در جريان است.باز هم اين دو كثيف و خونريز يكى عربى مزخرف و ديكرى عجمى مزخرفتر از اولى,خوب است كه نا بود شدند . ولى باز هم ما يقين داريم كه او با ما انسان قاطع است و يكطرفه ميكند و جنايت كاران را به سزاى اعمال شان ميرساند.ولو كه نظامى هاى بلند رتبه با كستانى هم باشد.

Kabul Press is the most read news and discussion website from Afghanistan. Our sources provide breaking news stories and images focusing on human rights, freedom of speech and good government issues. We aspire to honest, factual coverage that promotes criticism and informed discourse from our readers, without censorship.