کابل پرس: خبری، تحلیلی و انتقادیپذيرش > دیدگاه > ادعا های کاذب برتری های قومی، زبانی و نژادی ادامه دارد

ادعا های کاذب برتری های قومی، زبانی و نژادی ادامه دارد

پیام فدراسیون فرهنگی تورکان افغانستان به نسبت خونریزی درولایت تخار

دو شنبه 13 جون 2011, بوسيله‌ى فدراسیون فرهنگی تورکان افغانستان

بدهیست که فاشیسم قبیله سالاران در افغانستان به رهبری حکومت حامد کرزی از دیر زمانی تلاش دارد تا با کاربرد نامهای چون طالبان، مخالفین مسلح دولت، قوت های خارجی موجود در کشور را، جهت انتقال جنگ برتری طلبانه و جاهلانه پشتونوالی از جنوب افغانستان به شمال این کشور، بفریبد. پوشیده نیست که این پالیسی مغرضانه حلقه های فاشیستی افغان ملتیها با پشتیبانی نیروهای آیساف و دیگر مقامهای خارجی تحقق نیز میابد.
دسیسه بیشرمانه و ناجوانمردانه شب ۲۷ - ۲۸ / ۲/ ۱۳۹۰ درمقابل چندی از فامیلهای اوزبیگ در قریه کولابی شهر تخار و برانگیختن احساسات مردم، نسبت دادن حوادث به اوزبیگ های اوزبیکستانی و چیچنی ها و متعاقباً سرکوب مظاهرات صلح آمیز مردم که ده ها قربانی در پی داشت، نتیجه تشدید و تعمیق همان سیاست جنگ افروزانه حکومت حامد کرزی به همسویی طالبان مسلح و غیر مسلح، مزدوری عناصر گماشته شده دولت کرزی در پست های مقامات شمال، همیاری شوینیسم محلی و حمایت قوت های خارجی در راستای جاری ساختن جنگ و خونریزی در شمال مملکت میباشد.

همانگونه، کی خونریزی شبرغان آغاز قتل عام های تورکان افغانستان نبود و خونریزی تخارنیز پایان آن نخواهد بود. تا زمانیکه اندیشه فاشیسم اوغانی و نژادپرستی آریائسم جعلی درین سرزمین ریشه کن نگردد، زمینه برای ایجاد یک سیستم عادلانه دولتی که همگان صاحب سرنوشت خویش باشند میسر نخواهد شد و این زورگویی ها در بنای ادعا های کاذب برتری های قومی، زبانی و نژادی ادامه یافته و زمینه ساز یک انفجار مهیب و تباه کن بین القومی خواهد گردید.

فدراسیون فرهنگی تورکان افغانستان درحالیکه این وحشت گرائی دولت حامد کرزی، شوینیسم محلی و نیرو های آیساف را در مقابل مردم با همت تخار قاطعانه محکوم مینماید، توجه ارگانهای دفاع از حقوق بشر داخلی و خارجی را (که اگر همچون چیزی در واقعیت وجود داشته باشد) به این نقطه جلب مینماید که شمایان "دفاع از حقوق انسان" را شعار قرار داده اید، لطفاً صدای مظلومانه این انسانهای بی دفاع گوشه یی از کره خاکی را نیز به گوش جهانیان برسانید که آیساف تحت نام مبارزه با تروریسم در افغانستان آمده است و نه برای حمایت مشتی از جلادان فاشیست صفت که هرروزبرای تعمیل پالیسی های برتری طلبانه خود حادثه می آفریند و خون میریزند.
فدراسیون فرهنگی تورکان افغانستان به نسبت این واقعه المناک به یکایک بازماندگان خانواده های قربانی این زورگویی ناشیانه و بی نظیر عرض تسلیت نموده، هوشدار میدهد که برتری طلبان قومی، زبانی و نژادی برای عملی نمودن پلانهای خود بسیار زیرک، مکار، بی رحم، و خونریز میباشد، اگردرپلانهای ایشان تعمق و اعمال آنها تفحص صورت نگیرد، میتوان بزودی به دام تزویر آنها سقوط کرد.

درود به روان پاک شهدای تخار

هیئت رهبری فدراسیون فرهنگی تورکان افغانستان

IP Plans: Best Cloud Web Hosting

Professional web services including fully managed VPS and dedicated servers for businesses and individuals.

Domain Registration - Search and register your domains with IP Plans
Fresh Cloud Shared Hosting with IP Plans
Fully Managed Cloud and SSD VPS with IP Plans
Fully managed Dedicated Servers with IP Plans


46 تن همین اکنون این صفحه کابل پرس را باز کرده اند

پذيرش > دیدگاه > ادعا های کاذب برتری های قومی، زبانی و نژادی ادامه دارد

آگهی در کابل پرس

loading...

Kabul Press is the most read news and discussion website from Afghanistan. Our sources provide breaking news stories and images focusing on human rights, freedom of speech and good government issues. We aspire to honest, factual coverage that promotes criticism and informed discourse from our readers, without censorship.