کابل پرس: خبری، تحلیلی و انتقادیپذيرش > خبر و گزارش > کرزی کرزی شرمت باد شرمت باد !

کرزی کرزی شرمت باد شرمت باد !

تظاهرات صدها تن از افغانستانی های مقیم تورنتو کانادا

يكشنبه 10 جولای 2011, بوسيله‌ى حسين زاهدی

به روز شنبه نهم جولای ۲۰۱۱ میلادی صدها تن از افغانستانی های مقیم شهر تورنتو ، هملتون، کچنر، لندن و شهر های دیگر ایالت آنتاریوی کانادا علیه مداخلات دوامدار کشور های همسایه عمدتا کشور پاکستان دست به مظاهره مسالمت آمیز زدند.

تظاهرات به ساعت ۱۰ و ۳۰ دقیقه صبح در کوین پارک روبروی پارلمان ایالتی در شهر تورنتو آغاز و ساعت یک بعد از ظهر بپایان رسید.

در این تظاهرات تعداد از فرهنگیان فعالان اجتماعی و نمایندگان رسانه های محلی و همچنان یک تن به نمایندگی از پارلمان ایالتی کانادا به سخنرانی پرداختند و پیرامون مداخلات نظامی و سیاسی دولت پاکستان اشارات داشتند.

تظاهر کنندگان با شعارهای علیه حکومت های پاکستان، ایران، افغانستان، طالبان و القاعده که باعث کشتار مردم در افغانستان میشوند خشم و انزجار خویش را با مشت های گره کرده و حنجره مملو از درد فریاد کردند

پاکستان پاکستان - تروریست تروریست !

طالب جنایت میکند - کرزی حمایت میکند !

طالبان القاعده - مزدور ای اس ای است!

ایران ایران - شرمت باد شرمت باد

و شعار های علیه پارلمان کشور و شخص آقای کرزی نیز سر داده شد. تظاهر کنندگان با پیمودن سرک های اطراف پارلمان به صورت نمادین و سر دادن شعار ها در یک صف طولانی باعث ایجاد ترافیک در سرکهای اطراف گردید تظاهرات با موفقیت و بدون هیچ گونه درد سر با قرائت قطعنامه توسط خانم حنیفه فریور بپایان رسید و قطعه نامه مذکور به کنسولگری پاکستان در تورنتو تحویل داده شد.

حضور گسترده ی صدها تن در این تظاهرات از اقوام مختلف در یک روز تابستانی و گرم نشان دهنده ی آن بود که افغانستانی های مقیم کشور کانادا بر سر آنچه که در افغانستان میگذرد بی تفاوت نیستند .
IP Plans: Best Cloud Web Hosting

Professional web services including fully managed VPS and dedicated servers for businesses and individuals.

Domain Registration - Search and register your domains with IP Plans
Fresh Cloud Shared Hosting with IP Plans
Fully Managed Cloud and SSD VPS with IP Plans
Fully managed Dedicated Servers with IP Planshussain_zahedi yahoo.com

آنلاين بنگريد : کابل پرس
59 تن همین اکنون این صفحه کابل پرس را باز کرده اند

پذيرش > خبر و گزارش > کرزی کرزی شرمت باد شرمت باد !

آگهی در کابل پرس

loading...

Kabul Press is the most read news and discussion website from Afghanistan. Our sources provide breaking news stories and images focusing on human rights, freedom of speech and good government issues. We aspire to honest, factual coverage that promotes criticism and informed discourse from our readers, without censorship.