کابل پرس: خبری، تحلیلی و انتقادیپذيرش > خبر و گزارش > کابل پرس ورزشی > مقالات فوتبالي > روسی: گوهری که در داخل خریدار ندارد

روسی: گوهری که در داخل خریدار ندارد

چهار شنبه 2 جنوری 2008, بوسيله‌ى علی جواد دهقان

تابستان سال گذشته میلان بیش از 15 میلیون پوند خرج کرد تا پسرک برزیلی یعنی الکساندر پاتو را به سان سیرو بیاورد، همان کسی که به اردک ملقب است. آنگونه که آنچلوتی و رئیس سیلویو برلوسکونی می گفتند او قرار است که یکی از بهترین بازیکنان جهان شود و باید گفت که بعید است این بازیکن جوان بتواند روسونری را از مشکلاتی که در این فصل در آن گرفتار است رهایی دهد.

اما چرا آنها با جوزپه روسی قرارداد امضا نکردند در حالی که من یونایتد قصد داشت این بازیکن ایتالیایی را با مبلغ 7 میلیون پوند به فروش برساند، اگرچه باید گفت که شیاطین سرخ یک شرطی را در قراردادشان ذکر کرده بودند و آن اینکه این بازیکن در پایان قراردادش در صورتی که آنها خواهانش باشند باید راهی اولدترافورد شود. در همان زمان روسونری مبلغی در همان حدود را خرج یک هافبک برزیلی ـ امرسون ـ کرد و می شود که دلیل روسونری برای عدم توافق با روسی جوان دلیل ضعیفی است و در اینجاست که باید گفت چرا آنها کسی را نیاوردند که در عمل بتواند آنها را در دستیابی به اهدافشان یاری بدهد؟

در عوض، مهاجم جوان ایتالیایی جای خود را در ال مادریگال به خوبی پیدا کرده است و توانسته تاکنون هفت گل در لالیگا برای تیم ویارئال به ثمر برساند و این روند خوبی برای این مهاجم چندان شناخته شده است.

اما این میلان ایتالیا نیست که این بازیکن ایتالیایی اما متولد آمریکا را اینچنین راحت کنار می گذارد. آس رم نیز به راحتی از او چشم می پوشد. رمیها در حالی که از غیبت فرانچسکو توتی رنج می بردند سخت به وجود چنین بازیکنی نیاز داشتند چرا که ووچینیچ نیز فرم عالی ای که در لیگ قهرمانان دارد در کالچیو تکرار نمی کند.

اکنون به گذشته نزدیک و ماه آگوست برگردیم. از هشت کارشناس که به استعدادهای جوان کالچیو نظر داشتند، هفت تن از آنها روسی را در جمع سه بازیکن برتر قرار داند، و این به خوبی نشان داد که او از آلبرتو آکوئیلانی و پازینی نیز پیش است.

در حالی که امثال سر آلکس فرگوسن و پیرلوئیجی کاسیراگی بارها از توانایی های جوزپه صحبت کرده اند اما نمی توان دلیل قانع کننده ای برای عدم تمایل بزرگان ایتالیا بمنظور استخدام روسی پیدا کرد. شاید آنها بخاطر اینکه او محصول جوانان پارما بوده است او را نمی خواهند؟

IP Plans: Best Cloud Web Hosting

Professional web services including fully managed VPS and dedicated servers for businesses and individuals.

Domain Registration - Search and register your domains with IP Plans
Fresh Cloud Shared Hosting with IP Plans
Fully Managed Cloud and SSD VPS with IP Plans
Fully managed Dedicated Servers with IP Plans


53 تن همین اکنون این صفحه کابل پرس را باز کرده اند

پذيرش > خبر و گزارش > کابل پرس ورزشی > مقالات فوتبالي > روسی: گوهری که در داخل خریدار ندارد

آگهی در کابل پرس

loading...

Kabul Press is the most read news and discussion website from Afghanistan. Our sources provide breaking news stories and images focusing on human rights, freedom of speech and good government issues. We aspire to honest, factual coverage that promotes criticism and informed discourse from our readers, without censorship.