کابل پرس: خبری، تحلیلی و انتقادیپذيرش > خبر و گزارش > تلويزيون اينترنتی در کابل پرس

تلويزيون اينترنتی در کابل پرس

يكشنبه 6 ژانويه 2008

خوانندگان کابل پرس از اين پس می توانند چند تلويزيون اينترنتی را به صورت زنده و مستقيم روی سايت کابل پرس تماشا کنند. در حال حاضر تنها سه تلويزيون در سايت قابل دسترس می باشد و ما کوشش می کنيم تا تلويزيون های ديگر را نيز از طريق سايت کابل پرس در دسترس خوانندگان قرار دهيم. در حال حاضر شما می توانيد تلويزيون های صدای آمريکا و آشنا برای افغانستان و ايران، تلويزيونی برای فراگيری زبان انگليسی و تلويزيون پن ايران را روی سايت تماشا کنيد. تلويزيون صدای آمريکا و آشنا به زبان های انگليسی، فارسی و پشتو بوده و بيشتر خبری می باشد. تلويزيونی که برای فراگيری زبان انگليسی است نيز او. ال. سی نام دارد و يک رسانه ی تخصصی برای مبتديان جهت فراگيری اين زبان می باشد.

نشرات تلويزيون پن ايران نيز بيشتر موسيقی و فلم می باشد.

متاسفانه منابع تلويزيون های افغانستان در دسترس نمی باشد که کابل پرس بتواند آن ها را به جمع تلويزيون های اينترنتی برای تماشا از طريق سايت در دسترس قرار دهد. چنانچه اين مشکل در آينده بر طرف شد، حتما در فهرست تلويزيون های اينترنتی اضافه می شود.

IP Plans: Best Cloud Web Hosting

Professional web services including fully managed VPS and dedicated servers for businesses and individuals.

Domain Registration - Search and register your domains with IP Plans
Fresh Cloud Shared Hosting with IP Plans
Fully Managed Cloud and SSD VPS with IP Plans
Fully managed Dedicated Servers with IP Plans


56 تن همین اکنون این صفحه کابل پرس را باز کرده اند

پذيرش > خبر و گزارش > تلويزيون اينترنتی در کابل پرس

آگهی در کابل پرس

loading...

Kabul Press is the most read news and discussion website from Afghanistan. Our sources provide breaking news stories and images focusing on human rights, freedom of speech and good government issues. We aspire to honest, factual coverage that promotes criticism and informed discourse from our readers, without censorship.