کابل پرس: خبری، تحلیلی و انتقادیپذيرش > به قلم سردبير > کابل پرس ورزشی!

کابل پرس ورزشی!

و بويژه قدردانی از علی جواد دهقان!

شنبه 12 جنوری 2008, بوسيله‌ى کامران میرهزار

کسانی که علاقمند کابل پرس ورزشی هستند، با نوشته های علی جواد دهقان آشنايند. علی جواد دهقان دبير کابل پرس ورزشی ست و پا به پای کابل پرس هميشه با مطالب تازه ی ورزشی، بخش خود را به روز نگاه می دارد.

مدت ها بود که می خواستم دراين باره چيزی بنويسم و متاسفانه فرصت ياری نداد يا اينکه بخش های ديگر کابل پرس با تنش های فراوانی که دارد، اين مجال را از من گرفته بود. بخش کابل پرس ورزشی با همت علی جواد هر روز کامل تر و کامل تر می شود. او بخش های مختلفی را برای کابل پرس ورزشی ايجاد کرده که می توانم به جرات بگويم با اينکار، کابل پرس ورزشی تبديل به گستره ترين بخش ورزشی افغانستان روی اينترنت شده است. جا دارد من همين جا از علی جواد قدردانی کنم و دست مريزاد بگويم. با کار او کابل پرس تنوع خاصی پيدا کرده که اميدوارم هر روز و هر روز به موفقيت های بيشتری دست پيدا کند. کار علی جواد چنان خوب بوده که گاهی من خجالت می کشم بگويم علی جواد اگر وقت داری علاوه بر اخبار و تحليل های ورزشی، بخشی را هم برای آموزش رشته های گوناگون ورزشی بويژه آن هايی که در افغانستان طرفدار دارد ايجاد کن. اميدوارم علی جواد وقت اينکار را داشته باشد و اميدوارم از ميان خوانندگان کابل پرس آنهايی که علاقه به ورزش دارند و يا هم تخصصی، برای گسترده تر کردن کابل پرس ورزشی به علی جواد کمک کنند. برای کابل پرسی که پولی ندارد، همکاری و همراهی علی جواد و نويسندگان ديگر، مرا به ادامه ی کار کابل پرس مصمم تر می کند. علی جواد سپاس.

IP Plans: Best Cloud Web Hosting

Professional web services including fully managed VPS and dedicated servers for businesses and individuals.

Domain Registration - Search and register your domains with IP Plans
Fresh Cloud Shared Hosting with IP Plans
Fully Managed Cloud and SSD VPS with IP Plans
Fully managed Dedicated Servers with IP PlansHazara Poet, Journalist and Webmaster
سردبیر و ناشر کابل پرس
Kabul Press chief editor and publisher
Official Facebook page: https://www.facebook.com/KamranPoetry
Official Twitter Page: https://www.twitter.com/kamranmirhazar

آنلاين بنگريد : Kamran Mir Hazar, Work and Poetry
70 تن همین اکنون این صفحه کابل پرس را باز کرده اند

پذيرش > به قلم سردبير > کابل پرس ورزشی!

آگهی در کابل پرس

loading...

پيام‌ها

Kabul Press is the most read news and discussion website from Afghanistan. Our sources provide breaking news stories and images focusing on human rights, freedom of speech and good government issues. We aspire to honest, factual coverage that promotes criticism and informed discourse from our readers, without censorship.