صفحه نخست > حقوق بشر > آزادی بيان > بلاگفا سرویس وبلاگ دهی قابل اطمینان نیست

بلاگفا سرویس وبلاگ دهی قابل اطمینان نیست

اگر شما وبلاگ نویس هستید، وگاهگاهی مطالبی را نشر می‏کنید که به مزاق ملاهای جمهوری اسلامی ایران خوش نمی‏آید، به بلاگفا اعتماد نداشته باشید. بهتر است به سراغ یکی از سرویس دهندگان دیگر بروید.
جعفر رضایی
سه شنبه 27 دسامبر 2011

زمان خواندن: (تعداد واژه ها: )

همرسانی

حدوداً پنج سال پیش من وبلاگ "یادداشت های از غرب" را در بلاگفا ایجاد نمودم. این وبلاگ مدتی فعال بود و حداقل هفته یک بار به‏روز می‏شد. بعدها، به دلیل مصروفیتهای درسی نمی‏توانستم منظم هر هفته چیزی در آن پٌست نمایم. پس از آنکه مطلب "کابوس امیر عبدالرحمان تا هنوز بر فراز ترکستان در پرواز است" را برای کابل پرس? ارسال نمودم ونشر شد، تا هنوز اکثر مطالبم را برای کابل پرس فرستاده‏ام. با وجود آنکه زیادتر از یکسال میشود که من وبسایت نیز دیزاین و راه‏اندازی نموده‏ام، ولی وبلاگ یادداشتهای از غرب را همچنان حفظ نموده بودم. زیرا در آنجا تمام مطالب که در پنج سال گذشته نوشته بودم، خود مطالب و یا لینک آنها جمع بود. امشب هنگامی که می‏خواستم لینک آخرین مطالبم در کابل پرس را در آنجا قرار دهم متوجه شدم که بلاگفا آنرا مسدود نموده‏است. من برای جلوگیری از حذف و یا مسدود شدن آن معمولا تنها لینک مطالب حساس را در آنجا قرار می‏دادم. بهرحال، امشب وبلاگ "یادداشت های از غرب" مسدود شد. ولی خوشبختانه من کاپی اکثر مطالب نشر شده را دارم.

هدف از در میان گذاشتن این خبر یادآوری و باخبری وبلاگ نویسان هموطن است. اگر شما وبلاگ نویس هستید، وگاهگاهی مطالبی را نشر می‏کنید که به مزاق ملاهای جمهوری اسلامی ایران خوش نمی‏آید، به بلاگفا اعتماد نداشته باشید. بهتر است به سراغ یکی از سرویس دهندگان دیگر بروید.

صفحۀ ویژۀ نویسندگان کابل پرس

موضوع قابل‏ ذکر و شاید مرتبط به این موضوع یاد آوری یکی از قابلیت های ناشناخته کابل پرس باشد. تا جاییکه من می‏دانم تا هنوز کابل پرس به آن اشاره‏ای نداشته است. در کابل پرس شما با کلیک روی نام هر نویسنده به صفحه‏ای ویژه آن نویسنده می روید و در آنجا تمام مطالب منتشر شده او در کابل پرس قابل دسترس است. مثلا در صفحه ویژه نگارنده 123 مطلب که من تا هنوز در کابل پرس نشر نموده ‏ام قابل دسترس می‏باشد.


اسطوره ی حذف و سانسور

(سوگنامه ای برای مرگ گیلگمش در فضای مجازی بلاکفا در سیطره ی جمهوری اسلامی ایران)

شنبه 17 دسامبر 2011, بوسيله ى یعقوب یسنا

آنلاین :
آنتولوژی شعر شاعران جهان برای هزاره
آنتولوژی شعر شاعران جهان برای هزاره

مجموعه شعر بی نظیر از 125 شاعر شناخته شده ی بین المللی برای مردم هزاره

این کتاب را بخرید

پيام‌ها

 • مطالب شما اکثراً "کاپی - پِست" بوده و بازهم اگر تراوش ذهنئ عالی جناب باشند، مردم تا شما را نشناسند چگونه میتوانند بر حقانیت و درست بودن به اصطلاح آثار جناب تان باور داشته باشند؟

  کسیکه جرئت معرفی کردن خود را به دیگران نداشته باشد، چگونه میتواند ادعای حقانیت کند؟

  در انترنت هر کس و ناکسی میتواند خودش را نویسنده و هنرمند معرفی کند، چرا که دنیای انترنت دنیای مجازیست.

  • رضائی عزیز ! من فکر میکنم این آغا شادان از همان محمدی های سر بر است ومی خواهد به مجرد شناختن وپیدا کردن آدرست کار تورا یکطرفه کند ، ورنه اینقدر پا فشاری نمیکرد که تا تو خود را معرفی کنی. بگذار من برای این آغا شادان بگویم که کور خواندی واین ارمان را در بهشت خیالی ات با خو خواهد بردی.

  • حرف هاي پوچ و مفت!

 • آقای جعفری ازشکم خالی خود حرف میزنی .وقتیکه تووبلاگ خوده حذف کرده باشی تمام دارو ناردت که دروبلاگ موجوداست ازبین میره ودیگه قابل دسترس نمیباشه این را خود مدیریت وبلاگ برایت توضیح داده باشه شاید.

 • بله متاسفانه مدیریبت بلاگفا به حقوق وبلاگ نویسان احترامی نمیگذارد.

  آنلاین : جواد

 • شما مثل اینکه قبل از ثبت نام شرایط و قوانین ثبت نام این سرویس را نخوانده ای و شاید نمی دانی در هر کشوری قوانینی برای نشر در اینترنت وجود دارد. بهتره یک بار دیگه این قوانین را مرور کنی و ببینی کدام مورد را رعایت نکرده ای:
  قوانین و مقررات استفاده از سایت بلاگفا

  1.مدیریت سایت BLOGFA.COM ضمن دفاع از آزادی بیان و قلم از کاربران خود می خواهد تا شرایط و قوانین کشور ایران و کانادا را نیز در نظر داشته باشند تا از این جهت برای وب سایت و یا وبلاگ نویسنده مشکلی بوجود نیاید.
  2-بلاگفا یک سایت خصوصی است و ممکن است جهت تامین نیازهای مالی خود اقدام به نمایش آگهی در وبلاگها کند.
  3.اطلاعات خصوصی کاربران و همچنین ایمیلهای ایشان نزد سایت محفوظ است و در اختیار اشخاص حقیقی یا حقوقی قرار نخواهد گرفت.
  4.وبلاگهایی که اقدام به انشار تصاویر یا مطالب مستهجن کنند و یا به مقامات ایران ، ادیان و اقوام و نژادها توهین کنند مسدود خواهند شد.
  5.وبلاگ کاربرانی که به هر شکلی (مانند صرف بیهوده منابع سایت ،هک، حذف آگهی و...) منافع مالی یا امنیت سایت را دچار خطر کنند مسدود خواهد شد.
  6.در جهت حفط منابع سایت و همچنین جلوگیری از سوء استفاده وبلاگهای آزمایشی و وبلاگهای غیر فعال و بدون محتوا حذف خواهد شد.

 • روزنامه اینترنتی جوانان افغانستان
  www.skyafghan.blogfa.com

  آنلاین : http://skyafghan.blogfa.com

Kamran Mir Hazar Youtube Channel
حقوق بشر، مردم بومی، ملت های بدون دولت، تکنولوژی، ادبیات، بررسی کتاب، تاریخ، فلسفه، پارادایم و رفاه
سابسکرایب

تازه ترین ها

اعتراض

ملیت ها | هزاره | تاجیک | اوزبیک | تورکمن | هندو و سیک | قرقیز | نورستانی | بلوچ | پشتون/افغان | عرب/سادات

جستجو در کابل پرس