کابل پرس: خبری، تحلیلی و انتقادیپذيرش > عکس > چهره تروریست شناخته شده، حکیم الله محسود یکی دیگر از برادران حامد کرزی

چهره تروریست شناخته شده، حکیم الله محسود یکی دیگر از برادران حامد کرزی

تفکیک طالبان پاکستانی و افغان، یکی از ترفندهای حکومت قبیله ای مافیایی حامد کرزی است. طالبان در دو کشور کاملا یکپارچه و هماهنگ با یکدیگر فعالیت کرده و روزانه به حملات تروریستی در پاکستان و افغانستان دست می زنند. حامد کرزی بارها ملا عمر یکی از جنایتکارترین افراد را برادر عزیر خود خطاب کرده و آرزو کرده که طالبان سربازان وی باشند. همین اکنون طالبان و هواداران آنان به شمول شخص کرزی، بدنه اصلی حکومت را تشکیل می دهند.

يكشنبه 15 جنوری 2012

رویترز به نقل از چهار مقام استخباراتی پاکستان خبر از کشته شدن حکیم الله محسود داده است. برخی از سخنگویان طالبان این خبر را رد کرده اند. حکیم الله محسود رهبر طالبان در پاکستان می باشد. تفکیک طالبان پاکستانی و افغان، یکی از ترفندهای حکومت قبیله ای مافیایی حامد کرزی است. طالبان در دو کشور کاملا یکپارچه و هماهنگ با یکدیگر فعالیت کرده و روزانه به حملات تروریستی در پاکستان و افغانستان دست می زنند. حامد کرزی بارها ملا عمر یکی از جنایتکارترین افراد را برادر عزیر خود خطاب کرده و آرزو کرده که طالبان سربازان وی باشند. همین اکنون طالبان و هواداران آنان به شمول شخص کرزی، بدنه اصلی حکومت را تشکیل می دهند.

IP Plans: Best Cloud Web Hosting

Professional web services including fully managed VPS and dedicated servers for businesses and individuals.

Domain Registration - Search and register your domains with IP Plans
Fresh Cloud Shared Hosting with IP Plans
Fully Managed Cloud and SSD VPS with IP Plans
Fully managed Dedicated Servers with IP Plans


44 تن همین اکنون این صفحه کابل پرس را باز کرده اند

پذيرش > عکس > چهره تروریست شناخته شده، حکیم الله محسود یکی دیگر از برادران حامد کرزی

آگهی در کابل پرس

loading...

پيام‌ها

 • اسم من حکیم الله مسعود است نه اینکه شما حامیان کفر وملحدین (محسود) نام نهاده اید به این ترتیب درغیاب من مرا مسحود می گوئید که یک معنی خیلی خراب را میدهد پس شما بزرگترین گناه را مرتکب شده اید که غیبت کرده اید.
  شما محترمین وحامیان کفار وامریکائی ها بفرمائید که مرا چرا حسود ومسحود می گویئد. گفته اند(غیبت منتهای توانای یک ناتوان است.)واینکه پاکستان ملعون ادعا ی شهادت مرا کرده است بد کرده.
  مردم افغانستان می داند که پاکستان چه حد قابل اعتماد است.
  به تمام دوست داران خود اعلام میدارم که من شکر زنده ام واگر شهید هم شوم افتخار می کنم.
  درباره مردم پاکستان برای تان بگویم که یک مردم شریف ودین دوست اند ولی حکومت پاکستان یک حکومت کاملاً امریکائی وانگلیسی است که نه به دین اعتماد دارد ونه به مذهب

 • گوه خوردی تو در کجای پاکستان که مکتب فارسی تدریس کند درس خواندی که فارسی مینوسی .تازه از افغانستان اوغانای غول هم که میرود پشاوور بعد از مدت زمن بر میگردد زبان پشتون وطنی اش را فراموش میکند .

 • او تنویر.......
  اول خودت فارسی بیاموز، املأ و انشای درست یاد بگیر، بعد به همه افغان ها دشنام بده.
  بلاخره بیاموز، که طرفت یک احمق مانند خودت است، نه تمام افغان ها، تاجک ها، هزاره ها وغیره اقوام شریف افغانستان.

  • آقای نادر: شاید هردونظر راخودهمی تنویرنوشته کرده باشد این تنویریکی ازاحمق ترین افراد درجمع قبیله است احمق به خود خود دشنام میدهد

 • نادر خان برو کمی تاریخ را مرور کن ببین که افغان کیست لطفا ما را به جرم انهای که از دایره ادمیت خارج است قرار ندهید .

  • فارس خان،
   من هرگز درین بحث های تفرقه انداز و خانمانسوز که از جانب دشمان وطنم به راه انداخته شده است، سهم نخواهم گرفت.
   برای من هرگوشه ای این ویرانه میهنم و هر فرد آن خواهر و برادرم است.
   به آبادی و آرامی آن خوشحال و در غم شان غمگین میشوم.

 • حیف نام تروریست که بالای هر کس گذاشته میشود تروریست درس تحصیل تعلیم تجربه و اگاهی کار دارد هر کس وناکس تروریست شده نمیتواند.
  احمد شاه مسعود یک تروریست بود و هزارها نفر را ترور کرد بیلاخره خودش هم ترور شد گلبدین یک تروریست است استاد سیاف یک تروریست که خیلی ماهر و با تجربه است شیخ اصف کنداری او هم میتواند یک تروریست باشد مگر خصلت هایش زنانه واری است منکسی تروریست میگویم که خود ات استاد باشی گردن ات را بریده سر ات را پیش رویت گذاشته و چشما نت لوق لوق بطرف ات نگاه کند.

Kabul Press is the most read news and discussion website from Afghanistan. Our sources provide breaking news stories and images focusing on human rights, freedom of speech and good government issues. We aspire to honest, factual coverage that promotes criticism and informed discourse from our readers, without censorship.