IP Plans

آی پی پلنز

طراحی و راه اندازی سایت های اینترنتی، ثبت دامین، میزبانی وب، وی پی اس و سرور اختصاصی
همین اکنون اقدام کنید

در همین بخش

صفحه نخست > عکس > تظاهرات طالبان افغان- پاکستانی در حمایت از طالبان در افغانستان

تظاهرات طالبان افغان- پاکستانی در حمایت از طالبان در افغانستان

عکس از اسوشیتدپرس
شنبه 18 فبروری 2012

زمان خواندن: (تعداد واژه ها: )

روز گذشته صدها طالب افغان و پنجابی در شهر لاهور، در حمایت از گروه تروریستی طالبان در افغانستان و پاکستان دست به تظاهرات زدند. آنان بیرق گروه تروریستی طالبان را نیز با خود حمل می کردند. این طالبان که در مدارس مذهبی پاکستان آموزش بنیادگرایی و تروریسم می بینند، معمولا پس از مدتی برای حملات انتحاری و بمب گذاری به افغانستان اعزام می شوند.

پيام‌ها

 • I think like this that these kind of people don’t want any peace inside Afghanistan and Pakistan thats why they have protest against us.

 • een mardom chera hokomate talebani ra baraye pakistan namekhwahand ke faqat baraye afghanistan mekhwahand

 • از گفته های بزرگان ما است که می گویند به لق لق سگ دریا مردار نمی شود
  طالبان این لق لق ها را بسیار کرده اند ولی در مقابل یک ملت با شهامتی قرار دارند که مزده انرا قبلا در بسیار ی از ولایات افغانستان مثل مزار چشیده اند و حالا هم فکر می کنم تعداد شان زیاد شده و به کم شدن ضرورت دارند

 • اينها همه ساخته و بافته اى اس اى و جند جنرال خيره سر و كفتار نظامى با كستان است كه ان كشور را اسير كرفته است.
  از بركت جند جنرال احمق,خاين و خيره سر و كله شخ كه به راه غلط روان است امروز با كستان و با كستانى در روى زمين به يك موجود منفور تبديل شده است.در روى جهان از كودك هم اكر ببرسيد ميكويد كه منبع و منشع تروريست و خون ريز و جنايت كار دولت جنايت بيشه با كستان است.
  ايا با كستانى ها همين هدف را داشتند.جنرالك هاى مزخرف با كستانى بر رخ مردم اانكشور بم اتم كه بدرد هيجكى نميخورد,ميكشند و از ان با غرور ياد ميكنند.در حاليكه بم اتم تنها غم جان است و استعمال هم كرده نميتوانى.بس ديكر انها جه دست اورد دارند.
  من به صراحت ميكويم به اسر جنايان نظاميان با كستانى و يك عده مزدور بشتون انها ,با كستان به حيث دشمن فرد فرد مردم او غانستان شناخته شده است.
  مرك بر با كستان دشمن خاك,دين و ناموس ما.

 • خواهر و برادر فارسی زبان شما بیداری تان را حفظ نمایئد شما ببنید که پشتون پشتون است پاکستانی و اوغانی ندارد اینها در پاکستان بیشتر برای اینکه میراث دار پدران فاشیستان شان در افغانستان باشد این کار را میکند ....

جستجو در کابل پرس