صفحه نخست > حقوق بشر > آزادی بيان > سايت کابل پرس توسط افغان تلکام فيلتر شد

سايت کابل پرس توسط افغان تلکام فيلتر شد

کابل پرس
سه شنبه 3 جولای 2007

زمان خواندن: (تعداد واژه ها: )

همرسانی

از روز گذشته تاکنون سايت اينترنتی کابل پرس توسط شرکت افغان تلکام فيلتر شده است. خوانندگانی که با استفاده از تلفون افغان تلکام به اينترنت وصل می شوند، نمی توانند مستقيا سايت کابل پرس را باز کرده و آن را مطالعه کنند. آنان ناچارند که از سايت های فيلتر شکن استفاده کنند. امروز درباره ی اين مشکل، نامه ی الکترونيکی از طرف سردبير کابل پرس? به بخش خدمات افغان تلکام و همچنين وزير مخابرات و تکنالوژی معلوماتی آقای اميرزی سنگين فرستاده شد که متاسفانه حتا سرويس ايميل خدمات افغان تلکام (customer.care afghantelecom.af ) نيز مشکل فنی داشته و پيغام ها برگشت داده می شود. در تماس تلفونی با شرکت افغان تلکام، مسوولين از دادن پاسخ قانع کننده خودداری کردند. وزير مخابرات کشور نيز در اين باره تاکنون اظهار نظری نکرده است. کابل پرس اميدوار است که شرکت افغان تلکام اجازه ی دسترسی خوانندگان کابل پرس که از خدمات اين شرکت استفاده می کنند را داده و مشکل حل گردد.

خوانندگان عزيز می توانند تا زمانی که چنين مشکلی از سوی شرکت افغان تلکام درباره ی سايت کابل پرس موجود است، از طريق سايت های فيلتر شکن، وارد کابل پرس شوند. همچنين از خوانندگان عزيز می خواهيم که در صورت مشاهده ی چنين مشکلات و فيلتر شدن کابل پرس توسط آی اس پی يا سرويس دهنده ی اينترنت، ما را در جريان امر قرار دهند.

در ادامه می توانيد فهرستی از سايت های فيلتر شکن را بيابيد که مشترکين افغان تلکام از طريق آن می توانند به سايت کابل پرس دسترسی داشته باشند. برای فراگيری و دريافت اطلاعات جامع درباره ی سيستم های فيلتر و راه های عبور از آن نيز به بخش "آزادی بيان و مبارزه با سانسور اينترنتی " مراجعه کنيد.

برای نخستين بار در افغانستان سايت کابل پرس با سانسور اينترنتی و فيلتر مواجه شد. نخستين بار در وزارت امور خارجه ی افغانستان و به مدت 2 روز و اکنون نيز توسط شرکت افغان تلکام.

قابل ياداوری ست که سايت خانم ملالی جويا نيز حدود يک و نيم ماه پيش ، برای مدت چند روز توسط شرکت افغان تلکام فيلتر شده بود.

فهرستی از سايت های فيلتر شکن:

http://www.fastwebproxy.net

http://www.474.cc

http://ajaxim.info

http://www.autobypass.com

http://www.browserunblocker.com

http://bestmyspaceunblock.info

برای يافتن سايت های فيلتر شکن بيشتر، لطفا در سايت گوگل (( Free Web Proxy را جتسجو کنيد

آنتولوژی شعر شاعران جهان برای هزاره
آنتولوژی شعر شاعران جهان برای هزاره

مجموعه شعر بی نظیر از 125 شاعر شناخته شده ی بین المللی برای مردم هزاره

این کتاب را بخرید

پيام‌ها

 • اقای میر هزار جان بدان که شوونیزم پشتون و فاشیزم تا جیک همیشه با تو مخالف است.شما چرا مقالات دوستان وزارت خارجه و کسانی که از دستاورد های وزیر خارجه مینویسند را در وسط صفحه ویا اخر صفحه میمانی وزود از لیست خارج میکنی؟ عزیزم اشتباه میکنی.بیا قدری فکر کن ما و شما منافع مشترک داریم.هردو طرفدار دموکراسی وحقوق بشر وحقوق زن وحقوق اقلیت ها وبرابری همه اقوام هستیم . بیا تا گل بر افشانیم وطرحی نو در اندازیم.ازین پس با مقالات این چنینی دوستانه برخورد کن.

 • با سلام و عرض خسته نباشید و دست مریزادبه دست اندرکاران سایت محبوب کابل پرسو به خصوص آقای میرهزار !
  شرکت افغان تیلیکام که کاملا یک شرکت پشتونیستی است هرگز نمیتواند چنین سایتی را بپذیرد ،و مطالب آن را تحمل کند ، به همگان معلوما است که سیاست این شرکت کاملا بر پشتون محوری می چرخد تا جائیکه در تمام ولایات کوشش می شود تا آخرین حد امکان در نمایندگی های خویش پشتون هارا استخدام نماید ، بناًءً فیلتر سایت خوب و وزین کابل پرس? به هیچ وجه تعجب بر انگیز نیست.

 • باید به خدمت شما عرض کنم که واقعاهم اکثر مقالات این سایت زننده وتفرقه انداز هستند مخصوصا" با برادران پشتون نوعی خصومت حساب شده ودیکته شده را دنبال میکند. من اکثر اوقات بعضی از مقالات را که مطالعه میکنم خیلی خیلی متاثر میشوم که چرا در افغانستان عده ای از همو طنان مان اینقدر کینه ای و متعصب هستند ؟ چرا به جای اینکه اینگونه مقالات تفرقه انداز وکینه توز مینویسند مقالات اموزنده وعلمی نمی نویسند ؟ حال که افغان تلکام بعضی از اینگونه سایتها را فیلترینگ میکند حق بجانب است . امیدوارم که هموطنان عزیزمان دشمنان واقعی خویش را بشنا سند ونسبت به هم مهر بورزند.... از دیگران به ما هیچ نفع و افتخاری نصیب نمیشود اگر خوبند واگر بد اند همین مردم افغانستان بدرد ما میخورند وبس .

  • برادر عزیز سلام من با شما کاملا موافق ام.
   ببینین در همین سایت چه است یک تا پشتون بیعقل پیدا میشود تاجک را بد میگی و یک تاچیک تیعقل تر پشتون را بد میگه بیعقل به خاطر گفتم که همین اشخاص که مسایل قومی زبانی و نزادی را دامن میزنند به واقعیت که دشمن وطن . آزادی ماست.خو مه یک سوال دارم آیا این همه بد گفتن ها و چتیات گفتن ها به نفع کیست.تنها ای اس ای لذت میبرد و بس.پشتون در سر تاچک دی تاچک ده سر هزاره و ... خو آقای میر هزار مه دعا میکنم که شما ازین عمل نا شایسته تان هر چه زود تر دست بکشید چون به نفع پاکستان چتل کار میکنین.اگر نه در سطح پایین جامعه مردم خوش و خوشال بیدون کدام تبعیض و تعصب زندگی میکنند این همه روشنفکران هستند که تفرقه میاندازنند.افغان تلکام کار نیک کرده.

 • سانسور سانسور است. آقای ميرهزار همت شما در راه اندازی ملی ترين و آزاد ترين رسانه در افغانستان قابل تقدير است. جماعتی که با وزارت مخابرات يکجا شده اند، هنوز از روش خشونت اجدادشان استفاده می کنند. زمانی همديگر را می ديدند، تفنگ دستشان بود. حالی خوب است که کابل پرس? آنان را به گفتگو وا داشته است. به کار عميق روشنفکری خود ادامه دهيد

  • SADDLY WE GOT THE INFORMATION THAT MR.KAMRAN MEER HAZAR IS ARRESTED BY SECURITY FORCES AND WE ARE ALL SURE WITHOUT ANY REASON ONLY BECAUSE THIS WEBSITE IS THE ONLY WEBSITE WHICH CARRIES ON THE TRUTH AND REALITIES AND BRING US ALL THE CORRECT INFORMATION

   DEAR KAMRAN WE ARE ALL WITH YOU AND FULLY SUPPORTING YOU AND YOUR GOOD JOB THAT YOU HAVE DONE SINCE THIS WEBSITE WAS LAUNCHED AND WE ARE FULLY CONDENMED THE ACTION OF WHOM WHO ARE BEHINDE THIS GAME THAT YOU ARE TAKEN BEHIND THE BAR SO ONCE AGAIN WE ARE ASKING THE AFGHAN GOVERNMENT LET YOU FREE AND LET YOU TO CARRY OWN YOUR GOOD WORK AS REAL AFGHAN WE ARE REALLY LOVING YOU DEAR KAMRAN AND YOU ARE THE UNIQUE PERSON WHO IS NOT AFFRIED OF ANY ONE EVEN YOU DISCLOSED THE CORRUPTED PEOPLE WHO WAS ON THE POWER YOU PUT YOUR LIFE IN RISK BUT YOU ARE NOT ALONE WE ARE ALL WITH YOU SO WE ARE ASKING THE GOVERNMENT BY PUTING STICKERS ON THE MOUTH OF PEOPLE AND MEDIA CAN NOT LIVE LONGER SO LET KAMRAN FREE AND DO NOT HURT OUR FEELING ANYMORE

   LONG LIFE KAMRAN AND DOWN WITH WHO DID SUCH A BIG CRIME TO ARREST SUCH PERSON WHO IS LOVED BY ALL FREEDOM LOVERS

   WITH REGARDS,IKHLAS WARDAK

 • كامران ميرهزار از سوي افراد امنيت ملي بازداشت شد.

  • nene kamran mir 1000 tawasote fashit hai pashtun wa tajik kos wa kon shod. no sansor

  • برادى من كاملا همراى شما موافق هستم.
   كابل پرس از ازادى بيان و مطبوعات سوى استفاده ميكند ببینین در كابل پرس پشتون به تاجک، تاجك به هزاره، هزاره به ازبك بد ميگويد و مسایل قومی زبانی و نژادی را دامن میزنند كه در حقيقت به نفع دشمنان افغانستان هستند ما كاملا همراى افغان تيليكام موافق هسيتم و بسيار يك كار نيك را انجام داده است. ما اميدوام تا ديگر شركتها نيز اين طور سايت ها كه بر ضد مردم خود مثل (كابل پرس) فعاليت ميكند فلتر كند.
   aman_changeezi yahoo.com

  • shame on you with such bad words you use in a website if you have abit honor to your self then you will not attack somne’s mother shame on you

   good luck

   ikhlas wardak

 • کامران میرهزار بازداشت گردید

  http://www.kabul.tchatcheblog.com/ در وبلاگ بخوانید:

  آنلاین : کامران میرهزار بازداشت گردید

 • کامران میرهزار بازداشت گردید

  http://www.kabul.tchatcheblog.com/ در وبلاگ بخوانید:

  آنلاین : کامران میرهزار بازداشت گردید

 • کامران میرهزار بازداشت گردید

  http://www.kabul.tchatcheblog.com/ در وبلاگ بخوانید:

  آنلاین : کامران میرهزار بازداشت گردید

 • سلام به همه لطفا! توهین نکنید. خبر داغ در مورد گرفتاری آفایی کامران میرهزار این بحوانید

  www.miamovies.com

 • کامران میرهزار بازداشت گردید

  http://www.kabul.tchatcheblog.com/ در وبلاگ بخوانید:

  آنلاین : کامران میرهزار بازداشت گردید

 • كامران مير هزار، سردبير سايت كابل پرس، امروز صبح از سوي افراد امنيت ملي افغانستان، در منطقه ي دارالامان بازداشت شد.

  علت بازداشت او معلوم نيست.

  كامران از خبرنگاران بي باك است كه با نشر مقاله هاي انتقادي و اسناد فساد مقامات بلند پايه، سايت كابل را به پر خواننده ترين سايت افغانستان تبديل كرده است.

  آخرين مقاله ي كه او در سايت كابل پرس نشر كرد، كه احتمالاً براي همين بازداشت شده است، مسئله ي بازداشت آقاي آصف ننگ به اتهام جاسوسي و نيز اتهام جاسوسي به آقاي فاروق وردك است.

  اين مقاله را كامران ميرهزار ننوشته است و صرف بستر نشر آنرا فراهم كرده است. كامران اسناد معاشات اضافي مقامات افغانستان را نيز نشر كرده است كه تكان دهند است.

  اكنون نگران سرنوشت كامران مير هزار هستيم.

  من اين عمل امنيت ملي را نوعي فشار سازمان يافته بالاي خبرنگاران آزاد مي دانم.

  به آرزوي آزادي فوري كامران ميرهزار.

  • با تأسف کامران "میرهزار" سردبیر کابل پرس? امروز حدود ساعت 10:30در مقابل دفترکارش توسط افراد امنیت ملی باز داشت شد. دولت با این کار خویش نشان داد که هیچ باور واعتقادی به آزادی بیان ندارد وتنهاجرم میرهزار نشر و افشای اختلاس و چپاول پول های مردم توسط مقامات حاکم می باشد که باعث بازداشت وی گردید. دولت ما باشعار دموکراسی عمل استبداد می کند امید است روشنفکران و آزاد اندیشان این عمل مقامات دولتی را جدی گرفته و عملکرد مستبدانه ی آن هارا تقبیح نمایند. با امید رهایی زود هنگام میرهزار

  • جای بسیار تاسف است که فردی که به آزادی بیان عقیده داشت توسط کور اندیشان بازداشت شده است. امیدوارم خبر آزادی وی را زود بشنویم.
   حقیقت اینکه مردم راجع به پشتون، تاجک و هزاره .... و غیره چیزی مینویسند، خوب است توسط قلم مینویسند و مانند مجاهد سالاران ما توسط تفنگ نمیگویند.
   روزی بدی برای آزادی بیان.

 • مه زن تو هزاره موشخور لنگ بالا بزنوم. بلاخره زیر کر پشتون ها افتادی.

  • مالوم است تو به هزاره موش خور میگی ولی از نوشته ات حتی شاید یک پشتون هم انسانیت و فهمت ره بفهمه. باز اگر فحش یاد داری بگو چون چیزی دیگر از تو انتظار نداریم.

  • آفرین پشتون خان ! از این کارها زیاد کن که نام پشتون ها را نیک بسازی. ننگ بر تو که با چنین بی حیایی به یک قوم کشور توهین می کنی.

 • خبر تکمیلی در باره توقبف آقایی میر هزار اینجا بخوانید

  www.ariananet.com

  • امروز، در اداره ی سلام وطندار، برای دفاع از کامران میر هزار سردبیرکابل پریس و خبر نگار سلام وطندار، کمیته ی دفاع که متشکل از خبرنگاران و فعالین حقوق بشر می باشد، ایجاد گردید، حضور شما اندیشمند گرامی در این گردهمایی، تلاش برای آزادی و کمک به دموکراسی می باشد، شما باحمایت از میر هزرا، آزادی بیان و دموکراسی را حمایت می کنید.
   روز چنج شنبه زمان ساعت دو

  • اگر محترم میرهزار فقط به خاطر نشر یک خبر توقیف شده باشد ما این عمل را قاطعانه محکوم میکنیم.

   من به این عقیده هستم که به عوض میرهزار که یک ژورنالیست متعهد است باید دلقکانی چون مامون و ارغندیوال که از خود اراده نداشته و به بر اساس تقاضای گروه های خاص به شرف خبرنگاران و اهل قلم توهین میکنند دستگیر شوند.

   نویسنده و ژورنالیست نباید به ابزار دیگران مبدل شود و نباید از قلم برای منافع گروه های جنایتکار استفاده کند.

   در حالیکه با قاطعیت از آزادی بیان دفاع میکنم ، در عین حال دلقکانی چون مامون را که بدون هیچ سندی اتهام وارد میکنند تقبیج میکنم. زیرا کاری که مامون و امثال او کرده اند نه تنها جرم است بلکه توهین به قلم نوسیندگی به شمار میرود.

  • این گمان دور از واقعیت نخواهد بود که باز داشت میرهزار توسط ریاست امنیت ملی٬ با توجه به فعالیت این رسانه و افشای اسناد اختلاس و نشر موضوعات انتقادی بدون سانسور در سایت کابل پرس? یک برخورد سیاسی باشد تا بیشتر از این٬ پرده از واقعیت ها برداشته نشود و چهره های عنکبوت گونه ی اشخاص که خون و نان مردم رنجکشیده را میمکند و میخورند و با تار تنیدن در اطراف خود به زر اندوزی زوراندوزی مصروف است آشگار نشود.
   mtablbe khamil ra inja bekhanid

   http://hussainzahedi.blogfa.com/

   آنلاین : کابل پرس باید سرکوب شود!؟

  • باز داشت سردبیر کابل پرس? توسط ریاست امنیت ملی خود سوال های را در ذهن ایجاد میکند٬ در همین چند ماه پیش بود که در پارلمان قانونی تخطی رسانه ها به تصویب رسید که با روزنامه نگاران با آن قانون برخورد شود و و به تخطی شان رسیدگی شود٬ جای تاسف اینجاست که قانونگذاران و تطبیق کننده گان قانون٬ خود٬ دست به عمل غیر قانونی میزنند و دستگیری میرهزار هم از صدها عمل غیر قانونی متوالیان قانون است.

   دوستان عزیز مطلب کامل در ویبلاگ بخوانید

   آنلاین : کابل پرس باید سرکوب شود!؟

  • دفاع از میرهزار دفاع از آزادی مطبوعات و آزادی بیان است بنا باید تمامی اختلافات جانبی را کنار گذاشته به دفاع از کامران میرهزار برخیزیم.

   اگر مقابل این فاشیزم دولتی اعتراض نکنیم، یک یک قربانیان بعدی آن خواهیم بود.

   به ارتجاع و زورگویی مجال ندهیم و با پافشاری بر آزادی مقابل آن برخیزیم.

   کامران میرهزار باید فوری آزاد گردد!

  • هموطن عزیز

   دستگیری آقای میر هزار ، این مرد مبارز و شجاع در زمانی صورت میگیرد که کشور آماج توطئه های غیر انسانی است.

   هر شخص که چهره جنگ سالاران و مافیای مواد مخدر را افشا میکند و سخن از آزادی بیان، محکمه کردن جنایتکاران جنگی میرند با سرنوشت آقای میر هزار مواجه خواهد شد.

   این به خاطری آن است که در کشور ما خفاشان خون آشام و حامیان جنایتکار ملی مسعود ریاست امنیت ملی را اداره میکنند و هر سایت خبری که از جنایات خائین ملی مسعود، ملا ربانی ، فهیم و دیگر اعضای شورای دزدان(نظار) مطالبی به نشر بسپارند مورد خشم آنها قرار خواهد گرفت.

   تمام مردم کشور باید بدانند که دفاع از میر هزار ، دفاع از ملالی جویا ، دفاع از آزادی بیان و دفاع از قربانیان جنایتکاران خفاش و خون آشام است.

   اگر امروز ما ساکت بنشینیم فردا دیر خواهد بود.

  • بهادر خان تو یک فاشیست هستی. به منافقت از میرهزار دفاع می کنی در حالیکه تو به جز فاشیسم چیزی دیگری را نمی فهمی. اصلا قبیله گرایان را چه کار به آزادی بیان و تمدن و انسانیت. تو شورای نظار را شورای دزدان می گویی. لعنت به غیرت و انصاف تو که قهرمانان واقعی این سرزمین را این گونه تحقیر می کنی. شورای نظار اگر هیچ نکرده است حد اقل دو بار در کنار مبارزان ضد قبیله گرایی این سرزمین را از نابودی نجات داده است. چشم ات را باز کن و حقایق را ببین.

  • باسلام درود به كامران ميرهزار ، روزنامه نگار آزاد ، متعهد ، و ملي گرا ، . كسي كه دست به افشاگري وروشن شدن حقيت مي زند و چهرهاي ناسالم اين جامعه را براي مردم روشن مي كند . باروحيه آزاد و نترسش تلاش مي كند كه سخن از اختلاسهاي ملي ، جنايتهاي جنگي ، و زدو بندهاي سياسي بزند و مردم را آگاه كند تايك بار ديگر ديكتاتوري برسرنوشت مردم حاكم نشود . امروز كساني كه منافع شخصي خودرا توسط افشاگريهاي ميرهزار به خطر مي ديدند تحمل نه توانستند و ميرهزار را گرفتار نمودنند . اميد وارم كه دولتي خود را مدافع حقوق بشر و انسانها ميداند كه تنها عمل مثبتش آزاد گذاشتن رسانه ها بوده است ، كامران ميرهزار را هرچي زود تر آزاد نميايد . و ثابت كند كه به آزادي بيان احترام مي گذارد وبه مردم بگويد كه اين فقط يك سوي تفاهم بوده است .

   من به عنوان يك شهروند كه از تمام افتخارات سه دهه در افغانستان به آزادي رسانه ها دل خوش نموده ام ، از مدافعان حقوق بشر و طرفداران رسانه هاي آزاد و از همكاران ميرهزار در راديو سلام وطندار ، و ازكميته ويژه دفاع از ميرهزار مي خواهم كه براي آزادي آقاي ميرهزار اقدام كنند . زيرا سرنوشت ميرهزار سرنوشت تمام كساني است كه كاراطلاع رساني مي كنند .
   به اميد هرچه زود تر ( آزادي ميرهزار .)

 • فلتر کردن توسط شرکت افغان تیلی کام شاید آنقدر عجیب نباشد، زیرا این وظیفه شان است، اما سانسور مجسمه ها و بت ها توسط تلویزیون های خصوصی را تماشا کنید! مطلبی در همین مورد را در وبلاگ "عشق و آزادی" بخوانید.

  آنلاین : از شاهکار های رسانه ای!

  • کامران میرهزار آزاد باید گردد بدون قید و شرط.
   دولت کثیف و جنگسالار آقای کرزی چون دیگر بی حد بویناک و کثیف شده و نتوانسته به خواسته های مردم پاسخ گوید، حال تنها راهی که دارد اینست که به زور و فاشیزم متوسل شده دهن حقیقت گویان را ببندد.

   نویسندگان و خبرنگاران و روشنفکران آزادیخواه و دموکرات و باوجدان نباید اجازه دهند که این موج زد و بند ها به سبک رژیم خون آشام جمهوری اسلامی ایران در افغانستان نیز شیوع یابد.

   به سخن ملالی جویای عزیز باید "کفن پوش شویم" و مقابل این موج مقاومت کنیم.

  • رژیم ایران اگر خون آشام است اما از خود اراده دارد.

   شما دولت افغان را که بوسیله اشغالگران بر مردم تحمیل شده با دولت ایران که یکی از چند دولت مستقل در جهان شمرده میشود ، مقایسه نکنید.

   در افغانستان ، اشغالگران یک دزد، سنگ فروش، متجاوز به عفت هزاران زن افغانرا قهرمان ملی اعلان کرده و هر چه دزد، جانی، آدمکش است و عکس جنایتکار ملی مسعود را بلند کند در اردو ، امنیت ملی و پولیس به مقامات عالی مقرر کرده اند که رئیس جمهور انتخابی نمتواند در مقابل شان صدا بلند کند.

   یک مثال زنده آن عطا محمد نور در بلخ است که تا حالا رئیس جمهور چندین بار امر تبدیلی او را بر اساس جابجایی والی ها صادر کرده ولی عطای بورقه این بیسواد و قاتل و دزد میگوید که " کرزی کیست که مرا تبدیل کند .... ".

  • رژیم ایران در واقع استاد کثافت های مسلمان نمای افغانیست.

   مگر همین رژیم خون آشام و فاشیست ایران نبود که حزب وحدت را سالها کمک و همکاری کرد و بعد وقتی طالبان قهرمان مولی ما را دواند، فوری به کمک این بز کثیف پرداخت و حالا هم از هر قماش نوکر در افغانستان دارد و حتی برای طالبان این حیوانات عصر حجر کمک میکند.

   رژیم ایران رژیمی است که تهدابش بوسیله یک احمق قرون وسطایی فکر به نام خمینی گذاشته شده و حالا هم عجوبه هایی مثل خامنه‌ای و رفسنجانی و احمدی نژاد به سرنوشت میلیونها ایران بازی میکنند و آنان را در روز سیاه نشانده.

   راستی چه لازم است که به سایر زوایای فاشیزم این رژیم مرتجع و آزادیکش تکیه کنیم، همین آخرین مثال برخورد چنگیزوارش بر مهاجران نگونبخت ما کافیست که روز این رژیم و مزدوران افغانی اش را تا ابد سیاه و ننگین نگهدارد.

   عطا و دوستم و ربانی و قانونی و فهیم و خلیلی و محقق و سیاف و دیگر جناوران افغانی همه در مقابل رژیم ایران حکم مورچه گک ها را دارند که پای این رژیم میلولند.

  • و تو ای فرید افسون ملعون ! با این توهین هایی که به ناحق رواداشتی گور خودت را کندی هم به اسلام توهین کردی هم به مسلمانان و هم به خمینی کبیر که فتوای تاریخی اش رهبرواستادتو سلمان رشدی مرتد را به زباله دان تاریخ فرستاد .هشدار به تو ای جوجه رشدی مرتد! حالا که آن عزیز در میان مانیست فرزندان و رهروان صدیقش همان حکمی را که در مورد رشدی خنزیر صادر شده است در باره توی توله خنزیر اجرا خواهندکرد از هم اکنون آماده باش تورا شناسایی کرده ایم آدرست را هم میدانیم بعد ازین حتی در لندن و شاخ افریقا هم نمی توانی در امان باشی . مگر اینکه همینجا توبه نامه خودت را بنویسی.

  • بد نکو، این تهدید های هیتلری و فاشیست وار را که از استاد جلاد و کثیفت خمینی یاد گرفته‌ای در بالاجیبت بگذار. شاید تنها یک تعداد بزدل و خرگوشی را فریب داده بتوانی.

   لعنت به آنانی که از یک آزادیکش و فتوای فرعونی‌اش دفاع میکنند.

   در قرن بیست و یکم و در عصر علم و تکامل و پیشرفت تنها یک عده تاریک فکر و جاهل میتوانند از عجوبه‌ای دوران حجر مثل خمینی دفاع کند!

  • دوست عزیز سلام!

   من فقط میخواستم که در باره خمینی که تو آن را کبیر گفته ای یک چند سطر بنویسم. اگر خمینی باشد یا خامنه ای یا رفسنجانی همه آن ها ایرانی استند . و فکر نمیکنم که در بین ملت های جهان پست تراز ایرانی ها در روی جهان پیدا شود. آن ها یکتعداد افراد مغرور ، متعصب و پست استند . هیچ یک از همسایه شان از این ها خوش شان نمیآید. اگر ترک ها را ببینم ازایرانی ها بسیار بد میبرند یا پاکستانی ها ویا هم افغان ها . همه از این ها بد میبرند. برای این ها از همه چیز کرده منفعت ملی شان بالاتر است.برای این ها دین و مذهب وسیله برای رسیدن به هدف شان است.

  • من به تو ملعون مرتد خنزیر نجس یکبار هشدار دادم مثل اینکه واقعا" تنت میخاره برای اخرین بار اتمام حجت میکنم گوش کنی به نفعته برگرد ورنه برای عبرت دیگران بزودی حلقومتو می برم تا دیگه عصر علم و تکامل را نتوانی بلغور کنی.

  • برادر محترم سلام بر شما!
   برای خود هیچگاه این حق را ندهید که یک ملت را توهین کنید.
   نا سزا و زشت گفتن نیست کار عقلان: از برای نرم گفتن شد زبان بی استخوان
   امید است که در آینده متوجه باشید زیرا که کسانیکه دیگری هم پیدا خواهد شد تا ملت ما را بخاطر اظهارات بی مسئولانه شما توهین کند. بخاطر یک شوم میسوزد تمام شهر روم.

 • هرچه اتشه از گور همین تلوزیون طلوع بلند میشود لعنت بر این تلوزیون ولعنت بر کارکنان مزدور وخاین ان.

  • مردم مظلوم افغانستان انتظار این را داشت که با نشر میلیون ها دالر اسناد اختلاس توسط سایت کابل پرس? از دولت و ارگانهای مربوطه بشنوند که پیگر این واقعیت ها تلخ هستند و اختلاس گران و دزدان اموال مردم را تحت پیگرد قرار میدهند٬ نه اینکه در پی شکستن آینه واقعیت ها (کابل پرس ) با سنگ بی شرمی باشند.

   دوستان عزیز ادامه مطلب را

   آنلاین : کابل پرس باید سرکوب شود!؟

  • میر هزار افتخار روزنامه نگاری افغانستان است. ما به شجاعت او و به راستی او نیاز داریم. مافیای زورمداران و جانیان هیچ گاه نگذاشته است که افغانها برای چندی هم شده نفس آزاد بکشند. من از تمام افغانهای آزادیخواه می خواهم که از میرهزار حمایت کنند. مهم نیست که ما با همدیگر اختلاف نظر و سلیقه داریم. مهم این است که ما به آزادی و حقوق شهروندی خودمان احترام و ارزش قایل باشیم. استبداد قوم و منطقه نمی شناسد. ما نباید به قوم و منطقه خود بیشتر از آزادی و حقوق مدنی مردم افغانستان پابند باشیم. خوبی اقوام کشور در کنار خوبی افغانستان امکان پذیر است.

  • مرحبا

   هر افغان آزادیخواه و وطنپرست باید مانند شما فکر کند.

   میرهزار، ملالی جویا، داکتر سپنتا، سیما ثمر، بشر دوست، به خار چشم جنایتکاران مبدل شده اند و آنها تلاش دارند به هر طریق که شده است صدای حق و راستی را د گلوی آنها خاموش کنند.

  • آیا فراموش کرده اید که چندی قبل آقای میرهزار ایمیل را به نشر سپرد که از طرف مدیر مسول جریده امید به او فرستاده شده و به او اخطار داده بود؟

   حالا خود قیاس کنید کی ها میخواهند تا صدای آزادی بیان را در گلوی میرهزار، ملالی جویا و دیگر وطنپرستان افغان خاموش کنند ؟

  • کامران میرهزار چند دقیقه پیش آزاد شد و صدای او را در رادیو صدای وطندار شنیدم.

Kamran Mir Hazar Youtube Channel
حقوق بشر، مردم بومی، ملت های بدون دولت، تکنولوژی، ادبیات، بررسی کتاب، تاریخ، فلسفه، پارادایم و رفاه
سابسکرایب

تازه ترین ها

اعتراض

ملیت ها | هزاره | تاجیک | اوزبیک | تورکمن | هندو و سیک | قرقیز | نورستانی | بلوچ | پشتون/افغان | عرب/سادات

جستجو در کابل پرس