در همین بخش

صفحه نخست > عکس > مقایسه تصویری میان کابل، ریاض، تهران، کویت، دوبی و مسقط در ماه جاری

مقایسه تصویری میان کابل، ریاض، تهران، کویت، دوبی و مسقط در ماه جاری

عکس از گتی ایمیج، رویترز و اسوشیتد پرس
دوشنبه 27 فبروری 2012

زمان خواندن: (تعداد واژه ها: )

ریاض

ریاض پایتخت عربستان در ماه جاری مانند بیشتر اوقات آرام است. پول نفت این کشور را به کشوری ثروتمند تبدیل کرده و حضور سالانه میلیون ها تن برای مراسم حج و درآمد میلیاردی ناشی از آن، عربستان را بی نیاز از بسیاری چیزها ساخته است.

مسقط

مسقط پایتخت عمان است. در این ماه در این کشور هفته ی مد و فیشن برگزار شد.

کویت

کویت هم در این ماه آرام است. یک نمایشگاه بزرگ از موتر در این شهر راه اندازی شده و برگزاری مسابقات فوتبال و بیلیارد از برنامه های دیگری بود که در این ماه در کویت برگزار شد.

دوحه

در این ماه دوحه قطر میزبان رقابت های بین المللی تنیس زنان بود.

دوبی

دوبی شهر سکس، تفریح و تجارت؛ آرامش این شهر نباید بر هم بخورد. گاهی مقامات افغانستان و خانواده و نزدیکان آنان و همچنین تولید کنندگان و قاچاقچیان افغان برای سرمایه گذاری به این شهر می روند.

تهران

در ایران تبلیغات برای انتخابات پارلمانی آغاز شده است.

کابل

و کابل را خود می دانید چه خبر است.

واژه های کلیدی

پيام‌ها

 • او اوغان خر تورابه قران چه از قران باید عربستان دفاع کند که سود میبرد.
  عرب های جاهل عیاش ترین مردم دنیا بوده اوغان ها از بیعقل ترین مردم دنیا .
  یک کتاب بی ارزش دوران جهالت را سوختانده خوب کرده که سوختانده هر وقت مکه بوت خانه را مردم اتش زد انوقت مردم ارام خواهند شد.
  بیبینید عرب ها چه عشق و خو شگذارانی دارد اوغان های خر چه قیامت را جور کرده است او خر ترجمه مردار انرا بخوانید کتاب جاهل کتاب جهالت ایه های شیطانی زنده باد سلمان رشتی زنده باد عثمان که قران اصیل را اتش زده است .
  این قراناتش زدن ها از خلیفه مسلمین مراث مانده است مگر شما کر کور هستید عثمان جان اصلی انرا اتش زده است این قران جعلی است ساختگی است کتاب ترورستی است کتاب تجاوز است کتاب است که در ان زن ها استثمار شده است اصلا برای زن ها در ان یاد اوری نشده است.

 • قوم مه اگر یک ماه جنگ نکنه مریض روحی میشه .

 • آقای شیرشیران:
  لعنت برتو وبه افگار تو خداودندبزرگ(ج) وبه آبروی قرآن عظیم الشان که شمابسیا بی حرمتی کرده اید به این کتاب مقدس بلای را بالای تو مسلت نماید تابیفهمی که قرآن چی است زنده باد اسلام :
  ولی یک حرف است که باید مردم مادرتظاهرات برای برادران مسلمان خویش اسیب نرسانند.

  • خوب شما اگر اینقدر حامیه قران هستید. جانم مگر طالبان در داخل مسجد قران اتش نمیزند ؟ هم ادم می کشد هم قران اتش میزند هم خانه خدا را خراب می کند...(انتهاری) در باره این چی می گوید...
   و اما اینکه شیرزاد گفته که عثمان قران اتش زده خوب این درست است در کتابهای خود شما متعدد امد که عثمان قران اتش زده .. و خود عثمان اشاره کرده . که من قران اتش زدم ..!

  • Abroye Jaghori ra bordi divaneh az ghoran saudi arab bayad defa konad na mardomi afghanistan!

   آنلاين بنگريد : Kalam mohammad Tazi

  • لعنت بر تو و لعنت بر قران و اسلام تو کی با ان همه جا را ویران میکنی

  • یک جلد کتاب ریاضی بهتر از قران هست جون بدرد وانسانها میتوانند ازان استفاده نمایند .در قران بجز از چتیات ومزخرفات چیزی دیگری دران نه میبینی. وقران بجز از کاغذ پاره بیش نیست وهیج معجزه وبزرگی را ندارد واگر میداشت انانیکه انرا سوختانده است کدام کاری میکرد امریکایان سال گذشته نیز از ورق های ان در میدان شهر به عنوان کاغذ تشناب استفاده کرده بودند وما کدام معجزه از ان ندیدیم بجز اینکه توسط مظاهره جاهلان ده هاباب دکان وموتر مردم تعمه حریق شد وچند تن از انسانهای بیگناه وطن کشته شدند.

  • لعنت بر تو و هفت پشتت و لعنت بر افکار کثیف ات.اگر مشکل داری پس وجود کثیف و مرتد را از این کشور گم کن.اساس این کشور بر فداکاری ها و قربانی ها در راه اسلام کذاشته شده است، تو مرتد از کجا آمدی که یکباره از دهن کثیفت چرند را شروع کردی.

  • ما و اجداد ما همیشه در بامیان در قلب هزاره جات بودیم ولی اسلام و عربها اینجا امده اند پس بایدانها گم شوند نه من

 • او عصمت اته تو بومره او عصمت ابی تو بومره او عصمت بیرار تو بو مره او عصمت خانه خانوار شنی
  او عصمت رزیل هستی او عصمت دیدگون ابی تو لو لیگت شنه ملک های اتی تو مراث مردم شنه انه که تو مارا بد وا کدی.
  ما در قیصه قران موران تو نیستم محمد دروغگوی بوده از پیش خود خو جور کده کلگی ان دروغ هسته شمو راست باور کدین .
  تو بیعقل از کجای جاغوری هستی که تا هنوز خر ماندی شاید از جیره خور های ایران باشی.

 • دورد به خوانندگان کابل پرس.
  اقای سید نقوی احترامات قلبی خویش را خد مت با سعادت شما تقدیم میدارم امید وارم موفق باشید وشاد کام.
  از تخلص شما معلوم است که ملا هستید در صورت امکان اگر وقت داشتید به این سوال پاسخ بگوید خیلی خوشحال میشوم.
  اگر شما لطف نموده در رابطه به معراج رفتن حضرت محمد معلومات داده و هم بگوید که ان حضرت به سن چند سالگی وفات نمود منتظر جواب شما هستم.

 • وحید جان چطور هستی مزه دهنت چطور است بابا از این حرف سه صد سال میگذرد اوغان ها مردم را مجبور نموده تا رویش نزاد پرستی را اختیار نمایم اوغان ها یک سر سوزن از هدف خود نمیگذرد مگر تاجیک هزاره ووزبک دیوانه است بگذار که از این کرده هم خرابتر شود .

 • یک مقایسه بین سوراندن قران و سوزاندن زن ها و اسید پاشی توسط مردان کافیست تا روشن شود بر علیه سوزاندن زنان بلند شویم و سطح فکر عموم را بالا ببریم تا زنان را نسوزانیم. انرژی خود را برای بهتر کردن زندگیمان که خدا به ما هدیه کرده مصرف کنیم و به این وسیله شکر گذار باشیم. اگر خدا بخواهد او خود کسانی را که قران سوزاندند تنبیه میکند. ما باید از جواهر وجودمان مواضبت کنیم. به زنانمان عشق بورزیم و به همه عزیزانمان انقدر ریاد که شادی آن ها شادی ما باشد. نه این که احساسات منفی به خود راه دهیم و آن ها را بی آزاریم. ما همه از بدن زنان ساخته شده ایم. ما همان زنان هستیم. اگر از آنها نفرت به دل بگیریم از خود نفرت به دل گرفته ایم و هرگز نمی توانیم خود را دوست بداریم.

 • الحمالله دختران سعودی و یا دختران حضرت محمد دراین قرن از همه دختران دنیا سیکسی تر و زیبا تر و لذت بخش تر جلوه نموده خود راپیش نموده اند و در اولین فرصت از بنگکاکی تایلند پیش خواهند رفت و همه جوانان دنیا برای لذت بردن از دختران محمد به مکه نه برای حج بلکه برای شهوت رانی خواهند رفت .

 • sarapa jahalat kohda en shararatpesha hay talebi ra nabod kon ahbroe ma dar jahn az bain bordan en nemaendagane din

 • salam! agar mardomi afghanistan sawad medasht Afghanistne ma ba en waziat namebood ; kasanike tazahorat mekonan az khateri qoran nest . lanat bar en qawomi be sawad wa kochi wa qowmi entihare :

 • اوعانهای مردار سرحدی وحیواناتی که درون اوغانستان از سالها به اینسو آبروی مارا برده اند... خداکند که واغنستان تجزیه شود و ازشر این بویناکا خلاص شویم.

  آنلاين بنگريد : مرگ بر برادران ناراضی وراضی اوغان

 • یک فرهنگ بودایی داشتیم که اسلام آمد و همه چیز ما را خراب کرد

 • سلام خدمت همه دوستان خصوصاًآقایان فراری غرب وشیرشیران:
  آقای شیران شماآبروی هزاره را بااین نویشته های تان ازبین می برید اسلام زنده است قرآن را خداوند نگهداری میکند بنده هم مخالف تظاهرات خشونت آمیزهستم واگربی حرمتی به قرآن صورت گیرد سخت مخالف هستم زیرا من هم پیرو دین اسلام محمدی(ص) هستم.
  جناب آقای محترم فراری ازغرب احترامات بنده را بی پزیرید:
  بنده (ملا)نیستم هرانسانیکه پیروهرآین باشد درمورد آن باید که کمی معلومات داشته باشد مسئله معراج پیامبرگرامی اسلام که درمعراج رفت ودرکتاب معراج پیامبرتوسط عالمان دین نویشته شده است که ازخانه ام(هانی) شروع به بیت المقدس (مسجدالاقسا)رافته وبعداز ادای نماز درآنجا به آسمانهای هفت گانه توسط براق که از برق گرفته شده است البته سرعت آن وبه همراهی جبرئیل امین به تمام پیامبران ملاقات نموده تانزد خداوند(ج) رسیده است یک تعداد از برادران درمورد سفر پیامبر درمعراج شک آورده که دریک شب به چی نوع صورت گرفته درآن کتاب واضح وروشن است خداوند قادر به هرکاری است .
  بعضی ازعلمای اسلامی عمر پیامبراسلام را 81 سال میگویند که رافتن پیامبراسلام (ص)درمعراج 18 سال را دربرگرفته است که اگر 18 را از 81 منفی نمایم 63سال را بدست می آوریم که آثار آن دردست هرانسان به قدرت خداوند بزرگ (ج)آشکاراست یعنی در کف دست راست 18 ودر کف دست چپ 81 نویشته است ولی خیلی به این عقیده نیستند .
  آرزو دارم که قناعت شماراحاصل کرده باشم سطح سیواد بنده خیلی پاین هست.

  • من تعداد زیادی از مردم جاغوری را از دورانهای بسیار دور میشناسم مردم با سواد وبا فرهنگی هستند من فکر میکنم ان چیزیکه با منطق سازگار نباشد مورد پسند انان قرار ندارد .
   من ان چیزی را که اقای نقوی جاغوری در مورد حروف 18در کف دست راست و81 در کف دست چپ انسانها دیده میشود از یک برادر جاغوری خود سوال نمودم وگفتم 1-که شخصی بنام اقای نقوی جاغوری ان را پیوند داده به سن مکمل حضرت محمد که 81 سال عمر نموده و18 سال هم در معراج بوده؟ بعد از شوخی دوستانه برایم گفت که ان خطوط که در دست راست وچپ به ترتیب 18 و81 دارد از زمان پیدایش انسانها که میلیون ها سال قبل از موجودیت محمد در کف دستهای انسان ها در نتیجه حرکات دست ها وفشار عضلات وجود داشته وهیج ربطی به سن پیغامبر ومعراج رفتن وی ندارد.واین چروکها در کف دستهای همه ادم ها بدون استثنا وجود دارد کف دستهای ادمهای که پیروان مذاهب وادیان مختلف اند وحتی کسانیکه هیچ عقاید مذهبی را ندارند نیز ازان بی بهره نیستند .
   2- در مورد رفتن محمد توسط براق در نزد خداوند از وی سوال نمودم بعد از شوخی وخنده های زیاد برایم گفت که فکر کنید که همجو سوالها از کسی دیگر نکنید که شما را مورد تمسخر قرار میدهد با حیوان در فضا رفتن انهم دران فضایکه هیج اکسجن وجود ندارد چیزی مسخره بیش نیست . وانهم حیوانیکه با برق زنده کنیکشن شده باشدجه مصیبتی را بوجود خواهد اورد.وهمچنان در زمان محمد برق وجود نداشت.

 • درود وسلام به همه بزگواران.
  بعدا خدمت اقای سید نقوی جاغوری عرض اینکه لطف نموده توضیح دهید که
  اول ا یه هایکه درطی این 18 سال درغیاب محمد امده کدام است.

  دوم این 18 سال تنها به طول عمر محمد اضافه شده یا به تمام بشر اگر به تمام بشر پس عمر ابوبکر عثمان وعلی به سن چند سالگی وفات کرد ویا اینکه طبیعت در حالت سکوت کامل بود ه حتی اتم ها هم ساکت بوده است .

 • سلام آقای فراری غرب:
  بنده گفتم که عالم دین نیستم ولی یک کمی معلومات دارم اگر میخواهی همرای من درتماس باشی لطفاً به وبلاگ (جاغوری نوین) (http://jaghorinaven.blogfa.com)یک گذر بکن ودرآنجاپیام بده وبلاگ شخصی بنده میباشد.

 • نقوی عزیز خفه نباشی من خوش بودم که شاید تو از دینت اگاهی داشته باشی تو فقط شنیدی از روز گار حضرت محمد خبر نداری که ان حضرت برای 14 همسر خویش چطور غذا تهیه میکرد و چطور رسیدگی میتوانست هر انسان با هوش باید اورا ولگوی خود قرار داده جنت ها را نصیب شود.

  نقوی عزیز نام من فراری غرب است نه فراری از غرب

 • همین جملات را حضرت محمد هم به مردم خطاب میکرد تو هم نماینده همان محمد هستی باید همچو جملات را به مردم بگوئی زیرا یک مسلمان مثل تو باید باشد با همچو تر یبه چون تو در مسجد بزرگ شدی.
  تمام نفرین هایت نصیب محمد باد تو خوش باش

 • سلام آقای فراری از غرب :
  بنده کتاب معراج پیامر را هم خواندم چیزیکه درآن نویشته است نمیشه که درقسمت نظریات این سایت آنرا به نشربرسانی آرزو دارم که ناراحت نباشی.
  وآقای choCh :
  هرکی پابنده هردین باشد باید ازش دفاع کند من نمیدانم که دین شماچی است آیاپیرو کدام دین هستید یا بی طریقه هستید(به هیچ چیزیزی باور ندارید)؟؟؟؟؟؟آرزو دارم که خفه نباشی.

 • شیر شیران، نام خود را بر عکس گذاشتی نام اصلی تو موش موشان است. من چیزی برای تو ندارم که بگم فقط میگم توبه کن که ربالهالمین از کفر گویهایت بگذرد.

جستجو در کابل پرس