کابل پرس: خبری، تحلیلی و انتقادیپذيرش > کارتون > طنز روز > ســــخنان گهـــــر بارامیـــــرالمـــومنیــــن مــــلا عمــــر در باب مقــــام زن در (...)

ســــخنان گهـــــر بارامیـــــرالمـــومنیــــن مــــلا عمــــر در باب مقــــام زن در اســــلام به مـــناســبت روز جهــــانی زن

يكشنبه 4 مارس 2012, بوسيله‌ى شمس الحق حقانی

ســــخنان گهـــــر بارامیـــــرالمـــومنیــــن مــــلا عمــــر در باب مقــــام زن در اســــلام به مـــناســبت روز جهــــانی زن
طلاب عزیز ای نو نهالان باغ و بوستان امارت اسلامی بدانید که دشمنان اسلام ازهیچ توطئه برای بدنامی اسلام ومسلمانان دریغ نمیکنند آنها مهر دشمنی و خصومت با زنان را در پیشانی شما میکوبند در حالیکه هر فرد مسلمان میداند که مسلمانان بالعموم و طلاب کرام بالخصوص بجز آرزوی خیر و سعادت اخروی برای زنها دیگر چیزی نمیخواهند و برای نیل به این هدف از هیچ نوع ایثار و فداکاری دریغ نکرده اند و نمیکنند !!؟

در کتاب های آسمانی آمده که خدای تعالی اول مرد را بیافرید و هفت روز بعد زن را از قبرغه چپ مرد خلق کرد فلهذا اگر شما مشت بر سر زنهایتان می کوبید در حقیقت مشت بر سینه خود حواله میکنید یعنی دلتان و بایسکل تان و ازین بابت هیچ کس نه کمیسیون حقوق بشر و نه وزارت زنان و نه هیچ مرجع داخلی و خارجی دیگر بر شما حق ایراد و انتقاد را دارند.
در روایت آمده که یکی از مکلفیت های دینی مرد مسلمان ضرب و شتم دایمی و متواتر زوجه اش است ، معیاد آنرا بعض علمای دین ماه یکبار و بعض دیگر ماه سه بار تعین کرده اند ، اگر این ضرب و شتم در اثر گناهی صورت میگیرد که زن جزای عملش را می بیند و در صورت بی گناهی برای پیشگیری از گناه و خطای احیانی اجرای آن واجب است !!؟

چونکه زن فقط از قبرغه مرد و آنهم از قبرغه چپ او خلق شده بیچاره ناقص العقل بار آمده و ازینرو در زندگی بار گردن مرد شده اما زن مومن خدا شناس که ترس روز قیامت بدل دارد همیش ادای احترام شوهر کرده ، هفت قدم از او به تعاقب رفته بدون اجازت او جرعه ای آب هم نمی نوشد ، در روایات متعددی آمده که اگر سجده به غیر الله روا بودی جای آن را داشت که زن به شوهرش سجده میکردی ولی اسلام فقط خداوند متعال را لایق سجده دانسته ولی قبول عبادت زن را مقید به اطاعت شوهر کرده که اگر زن صد سال هم به عبادت خداوند بنشیند ولی اطاعت شوهر نکند همه طاعات و عبادات صد ساله او برباد فنا رفته اسفل من النار جایگاهش خواهد شد مگر اینکه رضایت خاوند حاصل کرده و از آتش جهنم نجات یابد .

دشمنان اسلام همیش کوشش دارند که چهره اسلام را وارونه به جهان معرفی کنند ، سخن از مردسالاری و ظلم ستم بر زنان بر زبان آرند در حالیکه یک طفل هم میداند که این مردسالاری فقط به نیت خیر خواهی و فکر آخرت زن بوده چون یگانه راه نجات زن از آتش جهنم اطاعت مطلق و بی قید و شرط او از پدر، برادر و یا شوهر است !!؟

حجاب اسلامی و چادر که در حقیقت برای حفاظت و حراست زن از تهاجم و دستبرد مردان نا محرم وضع شده خار چشم دشمنان اسلام گردیده که آنرا دلیل ذلت و خواری زنان میدانند در حالیکه برعکس این از قدر و منزلت عظیم ایشان حکایت دارد ، یک پارچه آهن زنگ زده را کس نیم نگاهی هم نثار نمیکند ولی یک انگشتر طلا را هر کس در چند دستمال پیچانده و در چندین صندوق و صندوقچه پنهان از چشم مردم حفاظت میکند این از بی ارزشی انگشتر طلا نه بلکه از قدر و منزلت خاص او حکایت دارد.
اما کجاست چشم بینا که حق را از باطل تشخیص دهد ، لباس های یک زن اروپایی بیشتر از یک پاو وزن ندارد اما فقط چادری هر زن مسلمان بیشتر از یک سیر وزن دارد حالا شما خود قضاوت کنید که قدر زن در کجا بیشتر است !!؟؟

با تقـــديم حـــــــــــــــرمت
حقــ(شـــمس الحـــق)ــانی

http://haqani.funpic.de

IP Plans: Best Cloud Web Hosting

Professional web services including fully managed VPS and dedicated servers for businesses and individuals.

Domain Registration - Search and register your domains with IP Plans
Fresh Cloud Shared Hosting with IP Plans
Fully Managed Cloud and SSD VPS with IP Plans
Fully managed Dedicated Servers with IP Plans


61 تن همین اکنون این صفحه کابل پرس را باز کرده اند

پذيرش > کارتون > طنز روز > ســــخنان گهـــــر بارامیـــــرالمـــومنیــــن مــــلا عمــــر در باب مقــــام زن در (...)

آگهی در کابل پرس

loading...

پيام‌ها

 • بیسیار نالان شدیم.
  واااا اسفا.وااااا ذلتا.
  اعزاز

 • واقعا ننگ بر شما و این اعتقادات تارعنکبوتیتان/خاک بر سرتون با این فرهنگ مزخرفی که دارین

 • بدبختا با این گه کاریاتون اسلام ناب محمدی را زیر سوال نبرید
  زن ریحانه آفرینش است
  زن مکمل مرد است
  سلام بر الگوی زنان دو جهان ، صدیقه طاهره، بنت رسول الله ، حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
  که نبی اکرم (ص) در شأن ایشان فرمود:
  فاطمه پاره تن من است هر که اورا دوست بدارد ، مرا دوست داشته پس هرکس مرا دوت بدارد خداوند را دوست داشته ولی هر که با اودشمنی کند با من دشمنی کرده و هر کس با من دشمنی کند با خدا دشمنی کرده

Kabul Press is the most read news and discussion website from Afghanistan. Our sources provide breaking news stories and images focusing on human rights, freedom of speech and good government issues. We aspire to honest, factual coverage that promotes criticism and informed discourse from our readers, without censorship.