IP Plans

آی پی پلنز

طراحی و راه اندازی سایت های اینترنتی، ثبت دامین، میزبانی وب، وی پی اس و سرور اختصاصی
همین اکنون اقدام کنید

در همین بخش

صفحه نخست > حقوق بشر > آزادی بيان > عکس اختصاصی کابل پرس از پرويز کامبخش در زندان

عکس اختصاصی کابل پرس از پرويز کامبخش در زندان

چهار شنبه 6 فبروری 2008

زمان خواندن: (تعداد واژه ها: )

پيام‌ها

 • جان برادر این زندان نیست .هر کس در عقب پنجره عکس گرقت زندانی نمی باشد درست است که پرویز زندانی است اما این تصویر آن زندانی نیست که پرویز درآن در بند است .اگر اغتراض به گفتۀ من داری بنویس تا دلایل اش ره بیاورم . متوجه شده اید ایرانی ها ی مخالف زؤیم هر وقت از سنگسار حرفی می زنند زنی را نیمه در زیر خاک نشان می دهند .در حالی که آن عکس صخنۀ از یک فلم است که بار ها کارگردان ایرانیان را از بکار گیری آن مانع شده است اما کو ایرانی ایکه بشنود .در خالی که بر زندانی شدن پرویز اغتراض دارم این غکس رانیز ممثل وضعیت زندان وی نمی دانمو نه آنظرف پنجره را زندان می دانم.

 • این پیام را برای پرویز جان مینویسم:
  پرویز جان استوار باش و نگذار تا پست فطرتان و کور مغزان زمانه بر تو چیره شوند. همدردی و همرزمی من را در این مبارزه با خود بپذیر.

  • آقای بامیانی! تو که پیام ایستادگی و مقاومت میدهی که خود پرویز هم اینرا بهتر از تو میداند که چگونه باشد اما چرا خودت پیش نمیشی و مبارزه نمیکنی. تو حتما بجوابم مینویسی که مبارزه میکنی اما در عمل میدانی که دشوار است و هیچوقت بقیمت جانت حاضر نمیشی که کاری کنی. اگر صداقت به حرف ات داری برو این پیام را در پهلوی پرویز آنطرف پنجره به پرویز بده ورنه بدان که به آنچه میگی ایمان نداری و همه اش دروغ است. و مصداق همان مثل است که میگن به بام بالایش میکنن و زینه را از پشت بام دور میکنن

  • شما سر زاغ بودنه میگیرید. 18 جمهوریت اتحاد شوروی وقت نتوانست با بزرگترین قدرت نظامی این کشور را کافر سازد، امریکا هم فکر میکنم آخرین میدان نبردش همین مخروبهء ما باشد. حالا شما خود در کنج غرب لمیده اید و به آو تلقین میکنید که مبارزه کنید؟
   گوره مامور زی ته له المان نه په پغمان دزی کیی؟

 • سلام به همه دوستان.
  از همه برادران خود خواهشمندم لینک آن مطلب که سبب شد کامبخش به این سرنوشت برسد برای بنده بنویسید خوس خواهم شد.تا بتوانم خود قضاوت کنم.

 • قندهاری عزیز مبارزه و جهاد در مقابل ملایان و بی خردان تنها راهش این نیست که چون پرویز عزیز مبارزه نمائیم. و این را به شما اطمینان میدهم که به زودی مبارزات آشکارای جوانان بامیان را در این راستا خواهید دید.

 • يک گپ پخته برايتان ميزنم. موضوع پرويز جنگ بين روشنفکر افغانستان و ملايان است. اگر او اعدام شود روشنفکر افغانستان ديگر حرفي براي زدن نخواهد داشت. اگر رها شود گلم ارتجاع و ديدگاه هاي سياه بخير جمع است.

  • ایمل جان خوابی خوبی دیدی یک پهلوی خواب دیگر هم بزن شاید کدام خواب شیرینتز ازین هم ببینی باز قصه اش را بما هم بکن

  • راست میگویی ایمل جان.براستی این جنگ نو نیست.همیشه بین دینسالاران و خرد سالاران تضاد و مبارزه وجود داشته است.این امروز نیست که مردم دانا متوجه اشتباه بودن ایات مقدس شده اند.از سالهاست که این مبارزه دوام داشته است.وقتی که ملایان عیسوی که معتقد بودند زمین هموار است و گالیله که خرد سالار بود معتقد بود زمین هموار نبوده بلکه به شکل یک کره میباشد.نه افتاب است که بدور زمین میچرخد بلکه این زمین است که یکی از منظومه های شمسی میباشد، و بدور افتاب میچرخد.میدانی نتیجه محکومیت کالیله بیچاره به کفر گویی واعدام بود.از انزمان حدود چهار صد سال سپری میگردد.اما امروز حتی یک شاگرد صنف چهار مکتب هم میداند که زمین چه شکل داشته و روز و شب چگونه پدید میاید.حالا هر روشنفکرروشن ضمیر میداند که قوانین اسلامی در باره زنها ناقض حقوق مدنی و انسانی انها میباشد.حالا این بیچاره کامبخش را محکوم نموده اند.مگر یاد ما باشد که ان زمان زیاد دور نخواهد بود که حتی شاگرد صنف چهار باز هم بداند که حقوق انسان ها اعم از زن و مرد با هم برابر بوده و هیچ مردی امتیاز برتر بودن از زنها را ندارد.هیچ مردی حق ندارد بیشتر از یک همسر داشته باشد.و هیچ زنی دیگر نصف مردان حق میراث دریافت نمایدو هیچکس دیگری بنام انتقاد از ادیان سنگسار گردند.کشتن این جوان از سقوط اندیشه ها و جهانبینی های کهنه و تاریخ زده جلوگیری نمیکند.
   در اینده بشریت جایی برای دین وجود ندارد.
   حالا خواهش من از شما میرهزار جان اینست که نظرم را بدون سانسور به نشر بسپارید و هم تقاضا دارم هرکس که از حقانیت ادیان سماوی دفاع میکند با همه دانش و دانشمندان و منطق وبرهان خود ،بدون دادن دشنام و اهانت وتهدید همدیگراز طریق همین سایت با من تبادل افکار کنند تا ببینیم گفته های کی به واقعیت قرین است.

 • در حالیکه قضیه اصلی تلاش برای رهایی کامبخش از زندان ارتجاع است، به نظر میرسد که کابل پریس میخواهد روی این قضیه تجارت کند، یک عکس معمولی کامبخش بدستش میرسد، فوری آنرا تاپه کابل پریس زده و به حروف درشت تیتر میگذارد که "عکس اختصاصی کابل پریس"

  اگر واقعا هدف کابل پریس رهایی کامبخش است، پس بگذار این تصویر هرچه وسیعتر انعکاس یابد، تا اینکه با زدن مهر درشت "کابل پریس دات اورگ" بر سرش آنرا مختص به این سایت میسازد.

  ثانیا آنانی که واقعا از دل و جان خواهان رهایی کامبخش و اعتراض علیه قتل آزادی بیان هستند، بروند در ولایات مختلف در داخل افغانستان تظاهرات و اعتراضات به راه اندازند تا اینکه فقط به پرحرفی اکتفا کرد. باید از آن زنان و مردان و جوانانی درس گرفت که چند روز قبل در سردی کشنده کابل تظاهرات کردند و با یک حرکت خود به جهان نشان دادند که مردم افغانستان مشتاق آزادی و دموکراسی اند و این تنها مطبوعات دنیا نیست که از حکم اعدام کامبخش متاسف اند، بلکه مردم عام نیز علیه آن اعتراض دارند و آنرا خاینانه میدانند.

  به نظرم بهترین قدم در راه رهایی کامبخش را همین هایی برداشته که تظاهرات راه انداختند و امید این موج تظاهرات تا رهایی وی ادامه یابد.

  • و می شود بگوييد شما برای رهايی پرويز کامبخش چه کاری انجام می دهيد؟

   بله کابل پرس تاپه ی خود را روی عکس می زند و اين در همه ی رسانه های دنيا معمول است و اما کسانی که به زعم شما با اختصاصی شدن عکس نمی توانند آن را استفاده کنند، فقط دليل شان تاپه ی کابل پرس است و تصور می کنند که چه؟کابل پرس تبليغ نشود؟ مساله ی مهم برايشان حمايت از پرويز کامبخش است و يا تبليغ نشدن کابل پرس؟
   اين مساله چرا شما را زور می دهد؟

 • پرویز کامبخش قربانی فریب دموکراسی مبتذل گردید ، واقعا وقتی جوانی اورا می بینیم واظهاراتش را میخوانیم چه خوب شایسته بود که از ارزش های والای اسلام دفاع می کرد ونمود از جوانان صاحب اندیشه وتاریخ پر افتخار مسلمانان می بود مگر شیطان دردل ودماغ او لانه کرد وبه امید اینکه اظهاراتش اورا به دنیای خارج دراوج نعمت های مادی پرتاب خواهد کرد بیچاره نفهمید که این دانه که برای اوریخته اند نه از باب دلسوزی به او بوده بلکه برای آنکه اورا درکنج زندان اسیر سازند وشب وروز رنج زندان وبدنامی ابدی را بکشد .
  بازهم از خداوند برایش هدایت میخواهیم که ازگذشته ها واظهارات کفر آمیز خود نادم شود وفریب شیاطین را که اورا بسوی کفر وبی دینی می خوانند نخورد .به امید هدایت کامبخش .

 • خودکرده را نه درد است و نه درمان

جستجو در کابل پرس