کابل پرس: خبری، تحلیلی و انتقادیپذيرش > کارتون > اوباما: بله ما می توانیم

اوباما: بله ما می توانیم

یک کارتون

شنبه 24 مارچ 2012, بوسيله‌ى عتيق شاهد

IP Plans: Best Cloud Web Hosting

Professional web services including fully managed VPS and dedicated servers for businesses and individuals.

Domain Registration - Search and register your domains with IP Plans
Fresh Cloud Shared Hosting with IP Plans
Fully Managed Cloud and SSD VPS with IP Plans
Fully managed Dedicated Servers with IP Plansآنلاين بنگريد : کابل پرس
54 تن همین اکنون این صفحه کابل پرس را باز کرده اند

پذيرش > کارتون > اوباما: بله ما می توانیم

آگهی در کابل پرس

loading...

پيام‌ها

 • بادرود به شما جناب شاهد
  البته من چند سال است که کارتون های شما گرامی را می بینم و استعداد تان را تقدیر می کنم.
  اما نظرمن اینست که در بهترین درخت پر میوه میتوانی یک یا چند میوه خراب پیدا کنی.
  البته استراتیژی اصل آمریکا همانا نابودی القاعده در افغانستان بود که طالبان هم خود را به گناه القاعده به این سرنوشت کشیدند . چون پول اعراب است که طالب است در یک دست عربستان پول است برای نوکرانش و در دست دیگرش قرآن است اگر آمریکا عربستان را بخاطر نفت اش حمایت می کند.اسامه را عربستان آخ کرد بخا طر منافع اش و کشور ما که توسط عمال اینانمخصوصا پاکستان و ایران و جیره خوارانش تمام
  هستی کشور ما را در قالب اسلام نابود کردند.
  آمریکاازین سرباز حمایت نکرد و لی کشور ما را در آن سطح رسانیده اند که همه چیز فروش می شود.

  با درایت کرزی کشور ما از میان کوره زار آتش نابودی دوباره جان گرفته و نفس می کشد.اگر طالبان و اعراب را از افغانستان زده زده نمی کشیدند حالا این زبان پارسی و این همه مطبوعات وجود نمیداشت.به هر روی

  درود بر بوش و آمریکا ئیان و درود بر تمام کشور های متمدن که در برای یکبار در افغانستان هزینه کردند و افغانستان را از دهن شیر کشیدند. آیا ما متوجه این نکته شده ایم . یا از دور می گوئیم لنگش کن؟در آمریکا هر کسی که خلاف قانون عمل کند.کیفر می بیند.

  ولی مشکل درنحوه زندگی ما و شماست که در افغانستان طالب مجاهد مردم عوام دکاندار داکتر وزیر را فرق کرده نمیتوانم و همه از شکل و ظاهر با همدیگر مشابه هستند. که چرا دارد ؟
  و دلیل عمده نشناختن فر هنگ و تاریخ ماست که همه از آن بدور است و این هم گوشة از سیاست آمریکا و کشور های در گیر در مسائل افغانستان است.

  پرسش اینست که مابا چه انگیزة میوانیم افکار خودرا دیدگاه خود را و توانایی خود را محا سبه کنیم و برویم بسوی وحدت ملی آن طرحی را که دولت افغانستان در دست دارد .و کاری نکنیم که احساسات جاهلان را تحریک کنیم. اما سرنوشت جدید افغانستان
  آغاز می شود با پیمان استرتیزیک افغانستان و آمریکا برای رهایی از هر نوع نابودی .و باز پس گرفتن توان در پرتو آزادی بیان و قبول کردن دیگران با آن ظرفیت و توان شان . برای فردای بهتر و صلح .

Kabul Press is the most read news and discussion website from Afghanistan. Our sources provide breaking news stories and images focusing on human rights, freedom of speech and good government issues. We aspire to honest, factual coverage that promotes criticism and informed discourse from our readers, without censorship.