کابل پرس: خبری، تحلیلی و انتقادیپذيرش > عکس > کشتار در کویته پاکستان؛ ژنوساید هزاره ها همچنان ادامه دارد!

کشتار در کویته پاکستان؛ ژنوساید هزاره ها همچنان ادامه دارد!

جنایتکاران هزاره ها را در خیابان ها، در مسیر راه ها، وقتی سوار بر وسایل حمل و نقل عمومی هستند هدف قرار می دهند. بارها این جنایتکاران، هزاره ها را از موترهای عمومی از دیگران جدا کرده و به سر و روی آنان شلیک کرده اند.

پنج شنبه 29 مارس 2012, بوسيله‌ى کابل پرس

هسته اصلی هزاره ها در کویته ی پاکستان را، آوارگانی تشکیل می دهند که در نتیجه ی جنایات سیستماتیک حاکمان افغان بويژه عبدالرحمان مجبور به کوچ اجباری شدند. حاکمان افغان زمین ها و خانه های آنان را غصب کرده و به کوچی ها و سایر افغان های اطراف کوه های سلیمان واگذار کردند. اکنون پس از صد سال، افغان های پاکستانی با همدستی استخبارات پاکستان و گروه های تروریستی همچون لشکر جنگهوی کشتار هزاره ها را در کویته روی دست گرفته اند. در چند سال اخیر صد ها تن از مردم هزاره هدف حمله این جنایتکاران قرار گرفته اند. جنایتکاران هزاره ها را در خیابان ها، در مسیر راه ها، وقتی سوار بر وسایل حمل و نقل عمومی هستند هدف قرار می دهند. بارها این جنایتکاران، هزاره ها را از موترهای عمومی از دیگران جدا کرده و به سر و روی آنان شلیک کرده اند. در چند روز گذشته نیزدور جدیدی از کشتار هزاره ها آغاز شده است. در تازه ترین حمله امروز شش تن از مردم هزاره توسط جنایتکاران به خاک و خون کشیده شدند.

عکس از رویترز

IP Plans: Best Cloud Web Hosting

Professional web services including fully managed VPS and dedicated servers for businesses and individuals.

Domain Registration - Search and register your domains with IP Plans
Fresh Cloud Shared Hosting with IP Plans
Fully Managed Cloud and SSD VPS with IP Plans
Fully managed Dedicated Servers with IP Plans


82 تن همین اکنون این صفحه کابل پرس را باز کرده اند

پذيرش > عکس > کشتار در کویته پاکستان؛ ژنوساید هزاره ها همچنان ادامه دارد!

آگهی در کابل پرس

loading...

پيام‌ها

  • بنده این جنایت بزدلان تاریخ را به شدت محکوم نموده وازبارگاه ایزدمنان برای شهداجنت برین وبرای بازمانده گانش صبرجمیل را خواهانم این کوردلان تاریخ بااین کارش نه ملیت محترم هزاره را ونه مذهب شیعه را ازبین نمیبرند بلکه لکه سیاهی بروی خود وملت ومذهب خویش وارد میسازند مرگ بر وهابیون مرگ بر بیسوادانیکه راه خویش را گم نموده است وازدرگاه خداوند متعال گمراه گردیده است.

  • این است کار کسانیکه از اسلام دم میزند . خدا لعنت کند با وهابیت جنگوی . اخر چرا مردم هزاره هم لا اقل یک گروه 5 نفری درست کند و سران این ملعونان را مثل سک وری مردار کند تا درس عبرت برای همه شان شود ..

  • سلام خدمت دوستان:
    باید یک مقاومت حزب اللهی درتمام کشورهای اسلام ایجادشود.

Kabul Press is the most read news and discussion website from Afghanistan. Our sources provide breaking news stories and images focusing on human rights, freedom of speech and good government issues. We aspire to honest, factual coverage that promotes criticism and informed discourse from our readers, without censorship.