IP Plans

آی پی پلنز

طراحی و راه اندازی سایت های اینترنتی، ثبت دامین، میزبانی وب، وی پی اس و سرور اختصاصی
همین اکنون اقدام کنید

در همین بخش

صفحه نخست > عکس > عکس هایی از پشتون های طالب با لباس زنانه در ولایت لغمان

عکس هایی از پشتون های طالب با لباس زنانه در ولایت لغمان

طالبان در مناطق جنوبی و شرقی افغانستان و مناطق پشتون نشین پاکستان پایگاه عمیق دارند و در دو دهه ی اخیر، درصد قابل توجهی از پشتون ها به عنوان حامیان بومی طالبان در دو کشور عمل کرده اند.
پنج شنبه 29 مارچ 2012

زمان خواندن: (تعداد واژه ها: )

پیوستن و گرایش عمیق بخش قابل توجه مردان پشتون به طرف گروه های تروریستی همچون طالبان به شدت جای نگرانی دارد. طالبان در مناطق جنوبی و شرقی افغانستان و مناطق پشتون نشین پاکستان پایگاه عمیق دارند و در دو دهه ی اخیر، درصد قابل توجهی از پشتون ها به عنوان حامیان بومی طالبان در دو کشور عمل کرده اند. حمایت های بی دریغ حکومت حامد کرزی از طالبان بر پایه ی اشتراکات قومی و زبانی، به گروه تروریستی طالبان فرصت و مجال ويژه ای برای جنایت و کشتار داده است.

عکس های زیر از چند طالب است که با لباس زنانه در ولایت لغمان بازداشت شده اند. طالبان از زمان روی کار آمدن، جنگ علنی را علیه زنان افغانستان روی دست گرفته اند و در این سال ها، استفاده از لباس زنانه برای انجام حملات انتحاری و تحرکات تروریستی دیگر در میان آنان رایج شده است. لباسی که به تن این طالبان می باشد، لباس زنان پشتون است، زنانی که نخستین قربانیان در این جامعه ی قبیله ای می باشند.

در افغانستان سخن گفتن از نفوذ عمیق بنیادگرایی و تروریزم طالبانی از نوع طالب در جامعه پشتون (افغان)، به یک گناه نابخشودنی تبدیل شده و بیان اين واقعیت تلخ، خشم هواداران آنان را بر می انگیزاند. تلفیق مواد مخدر، قبیله گرایی و دشمنی با گروه های مردمی دیگر و از این رهگذر جنایات سیستماتیک علیه آنان، واقعیت های تلخی ست که نمی توان آن را نادیده گرفت.

عکس از اسوشیتد پرس

پيام‌ها

 • atan atan atan

  • کریم خان خرم - پاروق وردک - کرزی قندهاری - احمدزی کوچی - بوسه زن پرچم اوغانی -
   کجا هستید ؟؟؟؟؟
   از خنده دل ماره درد گرفت - شما هنوز هم - درگیر حکومت و قدرت اوغانی و غیرت اوغانی هستید-
   آی امریکا .
   نیم شانه به کابل آوردید و نیم شانرا به اسلام آباد تحویل دادید؟؟؟؟
   چرا چنین ظلم را بالای این حیواناگاه میکنید ؟؟؟؟؟
   براستی هم اگر انسان باشند - در جامعه انسانی - همرنگ جامعه و به قسم جوانمردانه به زنده گی مدنی و ّیشرفت و ترقی کشور فکر میکنند و نه به فکر بازیهای شیطانی خارجیها و خود را بخاطر حکمروایی بر اقوام دیگر و چادری پوشیدن به کشورهای دیگر مسخره ساختن چه درد آور است.

  • داخوزه پشتانه نه بولم

  • سلام عرض ميدارم اصلأ من ندانستم كه نظر خود كابل برس است ويا شخص ديكر بخاطريكه صاحب نظر معرفي نشده اكرنظر كدام برادر افغانما از هر مليت كه است باشد خير شايد در عالم ناداني نوشته باشد من برايت برادرم ميكيوم كه ما افغانها نادان هستيم ازناداني ما استفاده ميشود ازخود كذرى نداريم از افغانستان كه بيرون شويم نه بنام تاجك،نه بنام بشتون ,نه بنام اوزبيك وغيره مارا مشناسند صرف بنام افغان ميشناسند رهبران قومي ما همه را بجان هم انداختند خود شان به دالر رسيدند ما بين هم خون يك ديكر را مينوشيم ورهبران ما بين هم شراب مينوشند برادرم بيايد كه حرف نادرست را بر يك ديكر نكويم و يك ديكر با همه خرابي خود در اغوش بكشيم و به دنيا نشان دهيم كه ما افغا هستيم وبيايد باز مثل نياكان خود زير يك بيرق جمع شويم كه بتوانيم نثل اينده را از اين بدبختي كه ما در دامش افتيده يم نجات دهيم اكر نظر خود كابل برس باشد ميكويم يك دسته خاينين و فروخته شده به دالر امثال شما ها كه باز ميخواهيد دربين اين ملت غيور وقهرمان وشهيد بروربه نام اين قوم و ان قوم تخم نفاق بكارين وبهره ببرين انشاه الله اين ارمان تان در فبر براورده خواهد شد

  • حکومت فعلی به زور وردکی ها پایدار مانده اگر به دست جوالی ها و سقاو ها بیاید یاد مزاری کافر و قاتل را زنده خواهد کرد

 • مونژ په زور جنت ته زو__ ددنگ دنگ ددنگ
  ها ها ها، والله گرده کفک شدیم

 • شاغلی ها زیر چادری زنان مثل شاغلی های راوایی

 • دیر فرق کوی!

 • مونژ اپغانان یو، دیر دیر غیرت لرو ، شهامت لرو ، او داسی داسی اپتخارات لرو چی هم په کابل کی نشته او هم په زابل کی ! یو اوچته اپغانی چک چک ، په دی غیرتمندو اپغانانو باندی !! منگلیانو ستاسو ته مننه دیره دیره مننه !

 • اینها را وقتکه دست گیر میکند در همانجا تیر باران کند که باعث عبرت خبیثای دیگران شان شود . حیف نان که این نجیسها میخورد .

 • اگر آمریکاییها در افغانستان باشند ، به تن همه مردان افغانستان لباس زنانه میپوشانند ، اگر امروز تنها پشتونها قربانی این بازی آمپریالیزم شده اند ، همینطور فردا نوبت تاجیکها ، هزاره ها ، ازبکها و ساییر مردان افغانستان زمین میرسد ! فقط منتظربمانید و تماشا کنید !

  • آقای فرهمند! اشتباه کرده ای اینها شهادت طلب هستند میخواهند شهید شوند وبه بهشت رفته با حوریان بهشتی هم آغوش شوند. اینها بحساب مجاهدین صدر اسلام محسوب می گردند،در مذهب اینها استفاده برای امر مقدس اسلامی از هر وسیله مجاز است.

  • نيسبت دادن اينهابه اين قوم وبه ان قوم جي دردي رادواخواهد كرد تا زمانكي
   يك فيكر ي اساسي وسيعي صورت نكيرد همين اش وهمان كاسه
   ويا به عيبارتي مردم مظلو مي كي كناهي نكرده جزاميبيند

   ش نظري

  • آقای مختار :
   اگر به منبع و منشاه این جنایت ها توجه کنید ، میفهمید که این جنایت ها همه اش بوسیله ی مشاوران غرب طرح ریزی میگردد وبعد رنگ وبوی دین را میگیرد و سپس برای کشتار مردم بیگناه ارسال میگردد!
   برای درک حقیقی این مشکل تاریخچه تندروان اسلامی وپس زمینه اسلام گرایان را در نیم قرن آخیر مطالعه کنید که نتیجه مبارزات چندین ساله اش همین مدل روز است !
   درواقع پشت صحنه همه ی این بازیها از سوی اشغالگران آمپریالیستی هدایت ورهبری میگردد!

  • غیر پشتونها سه صد سال قربانی پشاتنه هستند.

  • راستى اكر همين بشتونها همينطور خر كرى كنند همه جيز امكان دارد,بغير از ترقى و تعالى.

  • خیلی خوب فرمودید... این ها در بهشت مورند و با حوریان بهشت هم آغوش میشوند. مگر نه گفتی کی با زن ها این ها در بهشت کی ها هم آغوش می شوند؟؟؟؟ شاید غلمان بهشتی درست ؟؟؟؟

   شما چی خوب ایش کردین والله برای مرد ها تان حوریان بهشتی و برای زن ها تان غلمان بهشتی هاهاهاهاهاهاهاها

 • az boboe khoda posheda ahahah

 • سلام به همه وطنداران عزیز
  سلام به پشتون های قهر مان ما سال نو شما تبریک باشد دوعا میکنم که مادر شما را به این روز نبیند .به این کار خود ابروی زنها را برده اید به همه معلوم است که زنهای افغان به مراتب شجاع تر از مردان است.
  عجب روز گار است چطور دنیا قیا مت نشود زنهای اوغان چقدر ریش دارد بوسیدن روی این زن چندان مزه نخواهد داشت مثلیکه جارو بته را ماچ کنی کرزی خدا زده کجاست که وطنداران خودرا اداره کرده نمیتواند ابروی ما را برد
  من از روشن فکران پشتون صمیمانه تقا ضا دارم که شما لطف کرده یک 5 سال دیگر جنگ را ادامه دهید باز ننجه ان را از این بهتر تر میبینید.
  دا دی پشتانه غیرت دی
  دا دی پشتانه شرم او شرف دی
  دا دپشتانه مورال دی
  دا دپشانه پشتانه جان دی
  چوپ شه چوپ شه چاته مه وایه مه وایه
  دا زمونز ارمان دی دا افغانستان
  دا مو بابا وطن دا دمونز دا دا وطن
  دا افغانستان دی دا افغانستان
  پشتانو لکه سروه ندی سه دی
  دا دریش دارانو ندی سه دی
  خدای دی خوار مکه وه واه واه واه درد دوا دارد زنها ریش دارد

  • گر ندانی غیرت اوغانی ام چون با برقه و کالی زنانه امدم میدانی ام .

   این بار اول نیست در سال های حاکمیت ح دخ ا بار ها اوغانها را با لباس زنانه گرفتار کردهخ اند ..

   بابر خان اصیل کابلی بایانی غورخنک یا رحمت اله خان روان کجا تشریف دارید مادر مرده ها !!

   این هم افتخار دیگر تان .

   خان

 • دیر دیر سلامونه ته وایم
  کلبدین تبریک باشد واه واه دا جهاد دی جهاد مونز جنته زو رازی له خیرو سره جنت ته ملا عمر اخوند چری ئی
  این است دست اوردهای رهبران پشتون این است دست اورد ملا محمد عمر مجاهد این است دست اورد گلبدین حکمت یار یار یار بار بار گلبدین اورا اورا هه هه هاهاها غوغو اوغو غو غو

 • این کار غیرت پشتون را نشان نمیدهد بیغیرتی و ضعف انها را نشان میدهد . جنگیدن در میدان کار و زار مرد میخواهد اما طالبان پشتون با این کار زبونانه شان ابروی زنهای با وجدان را هم بردند . ای وجدانها بیدار خوب ببنید ایا به قدرت رسیدن و اله دست وهابی سعودی شدن و خودرا و هموطنان خودرا به کشتندادن. نشان اسلامیت و ادمیت است هرگز!

  • enha hay wan hastan enha kay dar ensan yad bo mebaran kay mefaman ki pashton ki hast tajig kihast wa ma kihastem agar mefamedan dar haqe afghan ne khod zoll tajawoz namekrdan hala mebene misli sag dar dam oftada hast

 • این است فرهنگ و بر بر یت طالب پشتون . کرزی با خارجی ها میگه که طالبان افغان نیست و از پاکستان می اید .
  خدا به این دروغ گو لعن کند . جامعه جهانی هم کور است که خو ب بداند پشتون یعنی افغان و پشتون یعنی طالب .
  طالب ابروی اسلام ابروی پشتونها را بردند و میبرد . خدا به این قوم ظالم لعنت کند نظر به ایه قران .
  الله لعنت الله علی القوم الظالمین . خدا به قوم پشتون که ظالم است در قران لعنت کرده است . پس امریکا پشتونها را ازبین ببرد تا بعد ازین فارسی زبانها ارام زندی کند . نجیب

 • آنچه گفته میتوانیم این است که خداوند شان به راه نیک هدایت کند. فکر میکنم ارگ نشستن ازین قبیل کار ها دارد تبریک تان آقایان ارگ نیشین موفق هستید در اهداف شخصی تان حتی اگر مردان واقعی تانرا زن بسازید.
  مصطفی

 • روز گذشته اداره استخبارات رژیم اجیر ادعا کرد که گویا در ولسوالی قرغی ولایت لغمان بر شاهراه جلال آباد ، چند تن از مجاهدین را که قصد عملیات فدایی در طول این شاهراه را داشتند دستگیر نموده است .

  آنان برای اثبات این ادعای خود چند تن را بطور نمایشی آماده کرده ودر میان آنان به دو نفر هم لباس زنانه پوشانده بودند واین افراد را غرض اخذ تصاویر در مقابل رسانه ها پیش کرده بودند .

  از آنجاییکه این راپور جعلی در بعضی از رسانه نیز به نشر رسید ، امارت اسلامی افغانستان این راپور را بشدت رد نموده و این درامه دروغین را تسلسل کردار آن عده ازکمونیستان سابق اداره به اصطلاح امنیت ملی می داند که در توطئه سازی و تبلیغات سوء بر علیه مسلمانان و مجاهدین سابقه طولانی دارند ؛ ما علاوه بر تکذیب این ادعا، این را هم اضافه می کنیم که در طول ۲۴ ساعت گذشته در ولایات ننگرهار ، لغمان و هرات هیچ احدی از مجاهدین ما به اسارت دشمن در نیامده است .

  از آنجاییکه عملیات تاکتیکی اخیر مجاهدین ، تمام حلقات امنیتی دشمن را با شکست مواجه نموده و مجاهدین در صفوف آنان نفوذ نموده اند ، این امر بی باوری دشمن را بر افرادش افزایش داده و روحیه شان را بسیار متاثر نموده است ؛ حال دشمن می خواهد که با این گونه صحنه سازی های نمایشی ، به افراد بزدل خود روحیه داده و از شکست های مسلسل خود برای چند لحظه توجه رسانه را منحرف کند .

  آیا این برای کدام عقل سلیم قابل پذیرش است مجاهدینی که خود را برای حملات فدایی دست جمعی آماده کرده باشند ، خود را و آن هم در لباس زنانه تسلیم دشمن می کنند ؟!

  این صحنه های خنده آور نمایشی نه برای کسی قابل پذیرش است و نه هم مجاهدین چنان تضعیف گشته اند که عملیات جهادی خویش را با این گونه تاکتیک های خنده آور به پیش به برند .

  شعبه نشراتی امارت اسلامی از تمام مطبوعات و خصوصا از رسانه های تصویری و صوتی می خواهد که مصداقیت نشراتی خویش را با پخش نمودن این گونه صحنه های خود ساخته متضرر نه نمایند ؛ برای آنان بهتر این است که با توجه به تعهدشان به نورم های ژورنالیزم ، رسالت صحافتی خویش را ادا نمایند نه اینکه در لباس ژورنالیست ، نقش جارچیان استخبارات رژیم اجیر را ادا نموده و مسلک پاک خویش را با آن جریحه دار نمایند .

  • خدالعنت كند بشما وامارت تان اسلام تان اكر اسلا م جنين باشد كي شما
   سنكش رابسينه ميز نيد اين بار اول نيست كي سواستفاده ازليباس
   زنانه وكودكان صورت ميكرد وبكمالي بي شرمي باز تكزيب ميكنيد
   شرم بادبرشماكي انرانداريد اشك ونفرين اين مردم شماهارا
   نابود خواهدكرد شك نكنيد

  • اگر در دوران زمامداری تاریک خود جویبار خون را در مناطق مختلف افغانستان راه نمی انداختید ، ممکن بود کسی به حرف های تان باور میکرد ولی جنایت های را که شما در دوران حکومت بدوی وتاریک خود کردید و هزارها شهروند بیگناه مردم افغانستان را بصورت وحشیانه قتل عام قتل کردید. حال توقع دارید که مردم باور کنند که شما اهل چنین کار نستید !
   حق تان است که هیمنطور ننگ وغیرت تان به باد داده شود اگر من در جایی امنیت ملی رژیم میبودم شلوارتان را در آورده در مقابل دوربین قرار میدادم.
   شما به کمک نظامی آمپریالیزم آمریکا هزاران هزار جنایت را انجام دادید مردمان بیشماری را قتل عام کردید وحال همین کمک کنندگان اصلی شما ، شما را به یک نیروی وحشی انسان های ماقبل تاریخ تبدیل کرده است !

   شما را وسیله ی برای ریختن آبرو وعزت میلیونها انسان مبدل کرده است حال میلیونها انسان افغانستانی بصورت عام واز پشتونها بصورت خاص از این کرده های شما رنج میبرند و ازاینکه پشتون و افغانستانی هستند ننگ میخورند. یا طالب بی غیرت بس است. توهین ، تحقیرو.................
   ننگ نفرین باد برشما که آله ی دست بیگانه گان شده اید !

  • از اسلام چرا دیق شدی چهار زن را برایت اجازه داده است باز چه میخواهی

  • لعنت الله باد بر تو و بر امیرالمومنین بیفرهنگ یا ملای کور دل که تا حال غیر از چادری پوشیدن هرگز کسی در محله عام روی منحوث او را ندیده و روزی خواهد رسید که آن بیفرهنگ و بیدین نیز با چادری بازداشت و روی کثیفش را مردم اوغانستان و مردم جهان ببینند و برویش تف بیاندازند.
   در بالا به کرزی - کریم خرم - اشرفغنی کوچی احمدزی و پاروق وردک اشاره شده .
   آنها همه از تبار و از همفکران شما پستهای بی ادب است - و امروز توسط امپریالسیم امریکا و پاکستان به قدرت رسیده اند- کسی بدون سند هرگز نمیتواند که شما بی ننگهای چادری پوش را - در رسانه ها و اخبار نشان دهد.
   بخاطریکه همین افراد فوق در طول ده سال هزاران جانی شما را از زندانها حتی بطور دسته جمعی به کمک همین امریکاییها و انگلیسها رخصت نموده و کسی در مقابل شان جرت چرا گفتن را نداشته است.

 • حکومت دست کرزی است هیج کس نمیتواند که چنین کند . این فرهنگ و بزدلی شما قوم وحشی را نشان داده و میدهد که شما بخاطر ریاست و حکومت از تمام هستی و زن و ناموس تان میگذرید تا به سیاست چتل تان که 300 سال امتحانش را داید برسید . خدا شما را نابود کند تا مردم افغانستان ازدست شما وحشی ها ارام زندگی کند .

 • سلام به خوانندگان عزیز کابل پرس
  سلام به حضرت کامران میر هزار ویارانش
  کامران عزیز بحضور شما پیشنهاد میگردد اگر لطف نموده این زن مقبول ریش داررا برای دایم در یک قسمت سایت کابل پریس دیکور نمائید زیرا خیلی مقبول است چون کا ملا با عملکرد های ملامحمد عمر مجاهد هم خوانی دارد بعید از لطف شما نخواهند بود .
  موفق و شاد کام باشید کامران عزیز

 • سلامونه او دیر دیر دیر دیر سلامون وایم زه دیر خوشحالیم .
  ما در بین خود یک ضرب المثل داریم هر وقتیکه خیلی خوشحال بودیم باز پشتو کپ میزنیم و اطرا فیان ما خنده میکنند .
  اگر کار را خراب کردم که مردار شد یعنی تاوندار شدیم باز میگویم بابا کار اوغانی کردی
  اکنون ملا عمر مجاهد محمد ریس و امیر امارات اسلا می اوغانها کار اوغانی کرده است .
  من هیچ وفت خدا را به راستی شکر نگفتم چون ضرورت نبوده و اکنون از صمیم قلب خدا وند تبارک و تعالا را هزار مراتبه شکر میگویم که مرا اوغان خلق نکرده است اگر من اوغان میبودم این بد نامی را به کجاه میبردم
  یگ نفر باشد که سوال کند که او اوغان جان چه گپ است چرا اینطور کار ها را میکنیید چی شنیده اید حواب هستید یا بیدار او بد بخت ها بیدار شوید

 • چقدر مقبول زن است
  چی خوب ریش دارد
  چقدر خوب رفتار دارد
  چقدر خوب کردار دارد
  چی خوب اوغان است
  چی خوب بندگودی دارد
  چی خوب انگشتری دارد
  چی خوب قور بوچی دارد
  چی خوب ناز دارد
  چی خوب نزاکت دارد
  چی خوبست که وطندار کرزی است
  چی خوب است که از خاندان عمرزی است

  من یک شاعر جوان اوغانی هستم شعر هایم سبک خوشحال خان ختک است من هر وقت که شعر میگویم از سبک خوشحال خان ختک تقلید میکنیم
  یک دفه شعر من همرای شعر خوشحال خان ختک در تمام دنیا اول شد ما جایزه ها گرفتی و نشان ها گرفتی
  باز پیش ملا عمر اخوند رفتی او قهر شد باز مو تر سیدی و فرار کردی ما یک ادم مشهور هستی باز کد هر کس گپ نمیزدی ما هم اوغان هستی او زور خود را به دنیا معلوم کدی
  خدای په امان مخه دجار شم

 • به کمالات طالبان اضافه شد.

  • څـــــوک بـــه سپـــک څــــوک بــــه درانــــــه راپـــسې وائـــــې
   زه رحـــمان پــــه سپــــکو سپـــک پـــه درنــــو درونــــد يــــــــم

  • شعر رحمان بابا !

   څوک بـه سپک څوک بـه درانـه راپـسې وائـې ++ زه رحمان پـه سپـکو سپـک په درنـو درونـد يــــم

   هدف شعر رحمن بابا !

   اگرکسی اندیشه و تفکر مرا کسی نپسندیده و با سخنان سبک و بی ارزش مرا خطاب نماید ، من هم همانقدر سبک و بی وزن هستم که پاسخ شان را به زبان خودشان میدهم . اگر کسی مرا محترم دانست من هم با ایشان با احترام برخورد می نمایم .

   جایگاه شعر در مضمون نشر شده !

   چون نویسنده گان و پیام گذاران در کابل پرس همۀ طالبان ، شیوه جهاد و انتحار این غیرتی ها را به نقد ، انتقاد و ریشخند و سخن سبک یاد آوری نموده اند ، رحمن بابا به داد فاشیستان رسیده و شعرش را کدام غیرتی بینام به شکل پاسخ گوی همۀ منتقدین پیام گذاشته است . باید متوجه باشیم که اگر این غیرتی های زنانه پوش را با سخن سبک یاد کنیم ، این رحمان زاده ها هم با پیروی از شعر بابای شان ما را با سخن سبک یاد خواهند کرد . معلوم شد که بابا هم وزنی نداشته که در مقابل رسوایی قوم خود لااقل خاموشی گزیند !!

 • ما بار دیگر تعهد می کنیم که به هیچ صورت اشغالگران امریکایی را در هیچ گوشه ئی از کشور آرام نخواهیم گذاشت و تا آن وقت خون های شان را خواهیم ریخت که آنان با ذلت و خواری از کشور ما خارج نشده و تاون سنگینِ کشتن و آزار دادن ملت بی چارۀ ما را ادا نکرده باشند .

  یکی از طالبان مجاهد تاجیک از قریه سیوشان هرات

  • بلی طالبه و قتیکه آمریکایی ها خارج شدند شما پاکستانی ها را در کشور دعوت کنید و خود را پیشقراول قوای پنجاپیها درست کنید وای بدبخته طالبه.

  • ايطاليب جانه محضي معلومات مضيدي تان باتاسف بايد عرز كرد كي امريكا
   امده است كي بيماند نيامده است كي بيرود وسببيش هم وحشيهاي
   جون شما هستيد قرداد يكصد ساله يادد نرود

 • گذارشات واصله ازولایت کنر حاکی است، مجاهدین امارت اسلامی گزمه پیاده عساکر اشغالگر را درولسوالی مانوگی آن ولایت مورد حمله مسلحانه قرار دادند، خبرمی افزاید، حمله ساعت ۴ ونیم بجه عصر امروز درمنطقه للم کچ آن ولسوالی بر گزمه پیاده عساکر اشغالگر صورت گرفت که دراثرآن تلفات سنگینی به دشمن وارد گردید اما شمار تلفات دشمن ارایه نگردیده است.

 • شرم بر این دشمنان انسانیت.

 • مرگ براینهاآبروی یک قوم را برده او مردم بلحاظ خدا یک کمی به هوش بیاید او سیاست مداران این قوم آبروی تان رفته است تابکی وبکدام رو به چهره تلویزیون ظاهرمیشویدوحرف غیرت را میزنید.

 • کسی که بنام تاجیک طالب نوشته بود کا ملا دروغ است . تاجیک اگر عقل نداشته باشد طالب میشود .چون هر کسی عقل و منطیق داشته باشد طالب نمیشود . این لباس زنانه را به شما طالبان پشتون تبریک میگویم لعنت بشما با این وحشی گری تان !

 • فارسی زبان هم کدام شمشیر نزده است اگر روزش امد باز سوال خاد شد خصوصا از منافقین 5 شیری ها . در هر جا این مردم دستک میزند ..

  • تنویره
   تو خو راست میگویی/
   سالهای سال حرف تان از غیرت و شمشیر و تاریخ مسخره آمیز شاه شجاع های تان بود -
   اما جنگ سی سال اخیر و بیداری ملتهای محروم - تمام غیرت و تاریخ مسخره آمیز باباهای زر خرید انگریزی تانر رسوا ساخت - حق دارید که باز هم - با پشتیبانی استعمار و پنجابیها اگر توانستید - ظلم کنید و کشتار کنید .
   مکر یک چیز یاد تان نرود - که اگر امریکاییها و انگلیسها در مناطق تان زنهای شما بیچاره ها را تلاشی نمود / خفه نشوید - چون آنها فکر میکنند که افراد مرد آزمای ملا عمری باشند.

  • تنویر جان در کجاهای تان پنجشیری ها دستک زده؟؟؟؟؟؟

  • تنویر ه
   این دستک ها چند فته یا چند متره بود که پنجشیریها در جاهایت زده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

  • سومبه پنجشیری را ندیدی بازاز گلبدین پرسان بکو اوغان غول غول غول ها حیوان باغ وحش اگر این دفعه به قدرت امدیم یک باغ وحش نو میسازم از هر شهر اوغان نشین یگ یا دو نماینده از اوغان ها را جمع کرده در داخل قفس می اندازم تا مردم امده تماشا کنند قیمت تکت 5 اوغانی است .

 • د پنجابک په غېږه کې ناست یم له پاکستانه باروت راوړم، په اسلام آباد کې غونډې کوم، په کوټه کې خلک توقیفوم، او زندانونه لرم، په پاکستاني پاسپورټ سفرونه کوم، په پاکستاني ښارونو کې حوېلۍ لرم،د پاکستاني پوځ په لایسنس په پاکستان کې وسله ګرځوم، په پاکستان کې مې مدرسې دي، په پاکستان کې مجلې چاپوم، سي ډي ګانې جوړوم، له پاکستانه آنلاین یم، او چټک انټرنټ ته لاسرسی لرم، په کوټه کې محکمې دایروم، او د اختطافونو ...پیسې تحویلوم، پر پاکستان ته تلونکیو اوبو د بندونو جوړېدلو مخنیوی کوم، د پاکستان د ګټو لپاره په پاکستان کې امریکایي کانټینرو ته څه نه وایم، د پاکستان امنیت راته د اسلام په ګټه ښکارېږي، په اردو فونټ بنرونه او پوسټرونه چاپوم، چې پاکستان مې ونیسي، ګیله ځینې کوم، چې افغانستان مې ورورۍ او سولې ته وغواړي، پسخند پرې وهم، د کابل خلک اهل النار بولم، د اسلام آباد خلک د اسلام کلاوانان ګڼم، له یهودو نصاراوو سره د پاکستان اړیکې د عالم اسلام په خیر او د افغانستان اړیکې دوستي او موالات ګڼم، په پاکستان کې ملایي کوم، ماجر کارډ ګرځوم، بګړۍ غورځوم، سپینه نازکه خولۍ په سروم، په افغانستان کې ټوپک، پیکا، راکټ ګرځوم، او د پاکستان زوی نه یم. منئ یې؟
  ذبيح الله غزنوي

 • بادرود

  البته من تمام نظریات دوستان را خواندم که هر یکی از دیدگاه خودش به قضاوت نشسته بود. ومن هم میخواهم نظرم را ابراز بدارم نظری که در چارچوب ادب خرد و آینده نگری کشور فرهنگ و تاریخ ما باشد .

  این دو شخص با این لباس های زنانه دو هموطن من و شما هستند که همه این روز را بر سر آنها آورده همه منظورم کسانی است که در گذشته دردولت کار کرده در احزاب سیاسی چپ و راست فعالیت داشته جهاد کرده و در احزاب اسلامی فعالیت داشته در سرنوشت امروز افغانستان از الف تا به ی همه بدون استثنا مقصر هستیم. و هیچ کس خود را برائت داده نمیتواند.

  اگر ادیب است اگر شاعر است اگر آواز خوان است و اگر گدایی گر است همه و همه مقصر هستند. که هیچ کس نتوانسته رسالت خود را در برابر میهن و خودش ادا سازند.

  و این دو نفر هم سالهاست که در دام عرب های که در پاکستان سرمایه گزاری کرده افتاده اند.

  اگر ما عربستان سعودی را مداری بگیریم و ما میتوانیم جمهوری اسلامی ایران و جمهوری اسلامی پاکستان را منحیث دو تا جمبوری حساب کنیم که به پرسش های مداری پاسخ می دهند و تنورش را گرم می کند و این هردو به اساس نقشه های عربی به میان آمده اند البته دوستان این یک روی سکه است

  و طالبان و مجاهدان و هر آنکه در افغانستان بدنبال حزب و سازمان و تشکیلاتی است همه موش خرما ها و مار های هستند که مداری برای پیش بردن نقش خودش از آنها استفاده می کنند . و تنورش را همیشه گرم می سازند .
  1400 سال است که این بازی و مداری گری جریان دارد .و فقط هر زمان مهره ها یا خر مهره هایش تبدیل می شوند .

  اما روی دگر سکه کشور های به علاوه 20 هستند که عربستان مداری در آنجا هم شامل است .هم میهنان کمی عمیق فکر کنیم .
  چرا در بین 19 کشور متمدن یک کشوری که نه تاریخ تمدن دارد و نه قوانین پیشرفته مدرن و تاریخش هم در الله سازی و بنده سازی و امروز می بینیم همین طالب سازی که ادامه دارد گذشته است .
  همان طوریکه در پرچم عربستان سعودی لاالهالااله.و.. نوشته و در زیرش عکس شمشیر است که هر خردمندی معنی این دو سمبول را میدانند. خودش هم دارای دو روی است یکی آن نشستن با غربیان در راس آمریکا و انگلیس ودیگر پاکستان و طالب.

  هر کشوری از طریقی نیازمندی هایشان را مرفوع می سازند مثلا جاپان با صنعت چین با صنعت و بازرگانی و کمپیوتر ووووو
  و عربستان از پول نفت و حج و خرافات افغانها و ایرانی ها و بقیه ووو

  که قسمتی از پولش به پاکستان سرازیر می سازد تا همین طالبانی که از افغانستان در پاکستان مهاجر شده و همه راه ها را برایش بسته اند و صرف یک راه و آنهم باید موش خرمای مداری شود و این لباس ها را بپوشد و عملیات یا بمبی و یا خودش را انفجار دهد . تا زمینة باشد برای خروج آمریکا و میدان شغالی شود برای مداری که در زیر پرده با آمریکا و انگلس تضاد دارد و در ظاهر در گروه 20 شامل است و سهمش را می پردازد .

  حالا طالبان و رهبرانشان و مجاهدین و رهبرانشان موش خرمائی بیش نیستند اما ما و شما چرا آتش بیار این معر که باشیم و به این دو هموطن ما که در اثر شرایط ناگوار اجتماعی در دام مداری افتاده و جمبوری آن برای نابودی خودش و و طنش از او استفاده می کنند.و در راة آنها را میفرستد که برگشت ندارد .

  ما مثلی داریم که میگه : نخست برادری خود را ثابت کن و بعد دعوی میراث نما .

  در نخست ببینیم که اگر کارتونهای محمد را کشیدند. کشور عربستان و مردمش خم به ابرو نیاورند و اگر قرآن را سوختند باز هم هیچ بخاری از یک کشور اسلامی بلند نشد .
  اما هر جا جا آشی است همین موش خرما های افغان مگس آن است .و میروند و کشور خود را به خاک می کشند.و شیشه ها را میشکنند.
  در حالیکه از سیر تا پیاز امروز افغانستان از جیب همین کافران است .ولی به این فکر نمی کنند.

  عربستان سعودی با فن و نیرنگ و مداری گری سال یک ملیون جلد قرآن مجانی به پاکستان می فرستد میدانید برای چه ؟؟
  برای همین افغانهای که اقتصاد ندارند واز کمپ ها توسط ملا ها جزب و با پول سعودی تغذیه و آرام آرام به یک طالب مبدل می سازند و پس برای کشتن مردمش و ویرانی مکاتب و....

  پس مشکل ما در چیست ؟

  ما باید به خود برگردیم و در قبال همین هم میهنان بدام افتاده خود احساس مسئولیت کنیم .و کشور تاریخ و فرهنگ آبایی خود را درک کنیم .
  و خردمندانه نگزاریم مداریان دین ما را به این ذلت و خواری از هم متفرق و نقشه هایشان را پیش ببرند .
  و تنها و تنها راه رهایی خرد و هوشیاری و شناخت دشنان اصلی که در پیراهن دین و از باور های ما تغزیه می نماید و همه ما را میخواهد از بین ببرد .

  هم میهنان که در غرب هستید به هیچ مسجدی کمک نکنید زیرا همان پول به پاکستان بدست طالبان میرسد بمب و واسکت انتحاری و سلاح خریده می شود.و باز در افغانستان هم میهنان دوستان و اقارت و برادران و خواهران و اطفال تان را می کشد
  آب را باید از سر بند خشک کرد.

  هیچ وقت پول های تان را در جیب اعراب به بهانه های خانه خدا نیاندازید خدا را درقلبتان حاضر بدانید . دروغ و غلطی نکنید.
  تا این نکته را متوجه نشوید همین آش است و همین کاسه.

  زنده باد افغانستان
  پاینده باد مردم افغانستان در سایه خرد
  به پیش بسوی پیروزی

  آنلاين بنگريد : چکامه

 • گذارشات واصله ازولایت کنرحاکی است،مجاهدین امارت اسلامی پایگاه عساکر اشغالگر را در ولسوالی وته پور آن ولایت مورد حمله مسلحانه قرار دادند.خبرمی افزاید، حمله ساعت ۵ بجه عصر امروز هنگام برپایگاه دشمن صورت گرفت که عساکر دشمن درداخل پایگاه مصروف گزمه بودند. ودراثرآن به دشمن تلفات سنگین وارد گردید اما شمار دقیق ازتلفات دشمن گذارش داده نشده است.

  • گذارشات واصله از لوی پکتیا واصل است - که افراد مقاومت امارات اسلامی طالبان - در شب گذشته همراه با مجاهدین پاکستانی در یک حویلی که گمان میرفت جاسوسان اشغالگران باشد -داخل شده - و در تاریکی شب پاکستانیها چول شان خیست - بالای نوامیس در آن خانه حمله نموده - صبح که روشنی شد / دیدند که اکستانیها بالای نزدیکان ملا حقانی تجاوز جنسی نموده - و بعد از معذرت خواستن - مجاهدین عربی و پاکستانی -بخشیده شد.

 • گذارشات از ولایت پروان از یکجا شدن ۲۵ عسکر دشمن با مجاهدین امارت اسلامی در ولسوالی سیاه گرد آن ولایت خبرمی دهند.خبرمی افزاید، عساکر مذکور که حاجی غلام سخی مشری آنان را مینمود امروز درنزدیک بازار چاردهی آن ولسوالی با مجاهدین یکجا گردیدند.و۲۰ میل اسلحه را با مهمات گوناگونی به مجاهدین نیز تسلیم نمودند.خبرادامه داده میگوید، این عساکر قبل از پیوستن شان به مجاهدین، ۵ تن اشخاص مهم دشمن را به قتل رساندند و۲ تن دیگرآنان را شدیدا زخمی ساختند،درجمله مجروحین دشمن قومندان امنیه سابق ولسوالی سیاه گرد نیز شامل میباشد.

  خبرمیگوید که اطراف ونواحی بازار چاردهی ولسوالی سیاه گرد منطقه بسیار مهم واهمیت استراتیژیک دارد، این مناطق قبلا تحت کنترول مجاهدین قرار داشت وبعد از جابجا ساختن عساکر بی شمار دشمن درآن منطقه دوباره به کنترول دشمن داخل گردید.اما این مناطق به تسلیمی این عساکر دشمن دوباره تحت کنترول کامل مجاهدین قرارگرفت.این عساکریکه به اساس ایمان واحساس افغانی شان با مجاهدین پیوستند،متعهد شدند که نه تنها از صف دشمن جدا شدند بلکه درمقابل دشمن شانه به شانه بامجاهدین قرار خواهند گرفتند.

  • شاغلی طالب. شما مثل راواییها بر ضد غیر پشتونها هستید. چرا مردم خود را در جهل و نادانی نگاه میکنید؟

  • ش. ن

   اينقدر مجاهيد مجاهيد نكن حال بيننده كان اين سايت رابا لجن برا كنيهايت
   بهم زدي دلخوش مباش وتجر به صابيت كرده است كي هر رويداد درتاريخ
   يكباراست وتاريخ ديكر تيكرار نخو هد شد وحشيها ي قرني هيج ديكر
   بسر نو يشت اين مردم سيتمد يده حاكيم نخو اهد شد مطمين باشيد
   تودهاي مردم بيدار وبيدارتر شده است

  • خبرگزاری وطن

   اخبار رسیده از ولایت کنر حاکی از ان است که 3 طالب مجاهد برای مقابله با دشمنان اسلام، نیمه شب گذشته بر خواهران و مادران خود در تاریکی شب تجاوز کردند. این عملیات با موفقیت کامل انجام شد و به هیچ طالب در جریان عملیات اسیبی نرسید.

   این سه طالب دین بعد از تجاوز بر مادران و خواهران خود که انها را مجبور کردند که در اب سرد کاریز قریه غسل جنابت را به شیوه ای کاملا اسلامی به جا اورند.

   دلیل این عملیات ان بود که خواهران و مادران این طالبان از انها خواسته بودند که از انتحار و خودکشی و مجاهدت دست بکشند.

   به امید موفقیت طالبان کرام

  • گذارشات واصله از تورا بورا حاکی از اینست که در حدود بیست تن از مجاهدین جان بر کف امارت اسلامی حین اجرای تمرینات با واسکت انتحاری بطور تصادفی واسکت های خود را انفجار داده و به بهشت برین واصل شده اند. خبرگزاری نشراتی امارت اسلامی خوشحالی خود را بابت عزیمت مجاهدین کرام به بهشت و تاثرات عمیق خود را نسبت تلف شدن نابجای آنها ابراز میدارد.
   زنده باد امارت اسلامی

 • خبر مهم از طرف امارت اسلامی براینکه . طالبان به صورت خواهران ومادرانش تیزاب پاشی و بعد از تیزاب پاشی در پاکستان برده در معرض فروش قرار داده است که متاسفانه به اثر کل و کور بودن این خواهران ومادران طالبان قیمتشان خیلی پایین امده است و در مرحله بعدی در حراج قرار داند به مبلغ 500 کلدار پاکستانی . خدا کند که این بار ازقیمت نماند و به فروش برسد .

 • زینت کرزی .... لول

 • هموطنان گرامی السلام علیکم ورحمت الله وبرکاته
  من نظریات بعضی دوستان افغان خود را خواندم باورکنید که بسیار متاسف هستم که چنین حرف ها با لهجه های خشن از دهن شما بیرون شده وبدون اینکه بدانید که مطالب را در تمام دنیا مردم میبینند ومیخوانند انگاه به گفته بزرگان ما چمچه شان دسته پیدا میکند وبیشتر از این به کشور شما تجاوزنموده حتی انگاه شاید شما مردان که بنام پشتون وتاجک وغیره جنگ های انترنتی دارید شاید نتوانید بدون اجازه انها حتی از دروازه خانه خود بیرون شوید مطمین باشید که با این قوم پرستی ونژاد پرستی وزبان پرستی با چنین حالت دچار خواهید شد پس چه خوب است که از این حرف های بی معنی وتلخ گذشته باهم یکدست شویم واین خاک را ازبدبختی وفلاکت نجات دهیم وهیچگاه کوشش نکنیم که به آسیاب دشمن آب بریزیم لطفا برادران مسلمان وغیور ازالفاظ توهین امیزیک قوم به دیگرقوم بگذرید لطفا. شاید این پیام را من ناوقت به شما نوشتم چون از انترنت دور بودم ومن دختر هستم که بسیار رنج ها ودرد ها را در این کشور دیده ام وهیچگاه مهاجرت نکرده ام اما بدترین هموطنم به من خوبترین است وبه هریک از هموطنانم احترام وشفقت دارم به امید این که کینه ها را از قلب خود شستشو نموده بنام تاجک پشتون هزاره .... حرف نزنید افغان هستیم از افغانستان هستیم. موفق وبهروز باشید

 • شب را پیش ملا عمر امیر شان کون میدهند. ای غولها این هم شد استراتژی؟؟ ههههههههههههههههههههههههههههههه

 • در طول 14 سال جهاد مردم افغانستان علیه شوروی ورژیم دست نشانده اش چنین را رسوائی هیچگاه رخ نداد (یک مجاهد مرد بخاطر نجات جانش لباس زنانه نپوشید)فدائی بود انتحاری نبود گاهگاهی کشتن اسیر با تیرباران بود اما حلال کردن توسط کارد نبود.
  این حرکات بر میگردد به عادات فرهنگی واجتماعی این وحشی ها.
  مرا هم خنده گرفته وهم گریه گلویم را میفشارد نمیدانم چه کنم احساس میکنم خنده کنم چون این کار مجبوریت نیست مرد باید در لباس مرد بمیرد به جنت ویا دوزخ برود وهمینطور زنان محترم.

جستجو در کابل پرس