در همین بخش

صفحه نخست > کابل پرس ورزشی > فوتبال انگلیس > کلاغ ها بار دیگر پرپر شدند

کلاغ ها بار دیگر پرپر شدند

علی جواد دهقان
شنبه 9 فبروری 2008

زمان خواندن: (تعداد واژه ها: )

شنبه 9 فوریه 2008 در تاریخ فوتبالی باشگاه نیوکاسل یکی از روزهای تلخ این باشگاه خواهد بود. روزی که کلاغ ها پرپر شدند...

تیم نیوکاسل در پنجمین بازی اش به مربیگری کوین کیگان به استادیوم ویلا پارک رفته بود تا میهمان تیم استون ویلا باشد.
بازی با گل دقیقه چهار مایکل اوون آغازی دلگرم کننده برای کیگان و یارانش داشت اما طوفان استون ویلا در نیمه دوم به گونه ای وزیدن گرفت که نیوکاسلی ها را با یکی دیگر از شکست های تلخشان در این فصل از رقابتهای لیگ برتر روبرو ساخت.

در نیمه دوم بوما در دقیقه 47 زننده اولین گل استون ویلا بود و بعد از آن جان کاروی نروژی هت تریک رویایی خود را انجام داد که در دقایق 50، 71 و 89 روی داد.

این بازی اولین بازی بعد از بازی دوستانه انگلیس و سوئد بود که مایکل اوون در آن حضور داشت و از آنجا که اوون در بازی دوستانه چهارشنبه شب از سوی کاپلو به نیمکت چسبیده بود انتظار می رفت که گلزنی او آغازی بر درخشش دوباره او و جوابی برای کاپلو باشد که اینگونه نشد.

کوین کیگان مربی نیوکاسل در پایان بازی گفت: ما خیلی خوب در ابتدا بازی کردم اما نتیجه به سود ما نبود. متاسفانه نیمه دوم که رسید من پریشان هستم که چه رخ داد برای اینکه همان بازیکنان بودند اما ما هرگز بعد از وقت استراحت بین دو نیمه تحرکی نداشتیم. گل اول یک ضربه سخت بود و دروازه بان ما در همان زمان مصدوم شد.

در چند هفته پیش نیز تیم منچستریونایتد توانسته بود از خلاء مربیگری در نیوکاسل استفاده کند و با شکست شش بر صفر آنها را شوکزده بکند. شکست های متوالی مقابل تیم آرسنال در لیگ برتر و جام حذفی و همچنین این شکست از استون ویلا قطعا فصلی تلخ را برای هواداران کلاغهای نیوکاسل رقم زده است. فصلی که آنها دوست دارند هرچه زودتر به پایان برسد.

واژه های کلیدی

جستجو در کابل پرس