کابل پرس: خبری، تحلیلی و انتقادیپذيرش > خبر و گزارش > کابل پرس ورزشی > فوتبال انگلیس > اخبار کوتاه از فوتبال انگلیس

اخبار کوتاه از فوتبال انگلیس

پنج شنبه 12 آپریل 2007, بوسيله‌ى علی جواد دهقان

تلاشهای دوباره رئال برای شکار رونالدو

رئال مادرید دوباره مصمم شده است که کریستیانو رونالدو را به رئال مادرید بیاورد و در همین زمینه تلاش هایش را از سر گرفته است.

فرانکو بالدینی، دست راست پدراگ میاتوویچ مدیر ورزشی رئال که در همه مذاکرات با بازیکنان حضور دارد با خورخه مندس مدیر برنامه های کریستیانو رونالدو در چهارشنبه گذشته و در شهر لندن ملاقاتی داشته است.

منابع خبری در رئال مادرید می گویند که بالدینی در جریان این ملاقات به مندس گفته است که کریستیانو نفر اول آنها برای خریدهایشان است و حتی قرار است برای مبلغ درخواستی یونایتدها نیز با آنها ملاقات کنند. بنظر می رسد مبلغ درخواستی منچستریها در صورت راضی شدن به انجام چنین انتقالی در حدود 54 میلیون پوند باشد.

مندس نیز به بالدینی گفته که رونالدو مایل به پیوستن به کهکشانی ها است و قصد دارد تا پیشنهاد جدید یونایتدها را نیز رد کند. دستمزد رونالدو در قرارداد جدید افزایش می یابد و 140 هزار پوند در هر هفته خواهد رسید.

رئال مادرید در مقابل از خورخه مندس خواسته است که اطمینان آنها را برای خروج قطعی رونالدو از منچستر فراهم کند.

هشدار لمپارد به مالک چلسی

موضوع ماندن خوزه مورینیو در استامفورد بریج در فصل آینده همچنان بحث جنجالی فوتبال انگلیس است. در همین حال فرانک لمپارد درباره احتمال جدایی مورینیو در فصل تابستان به مالک روسی باشگاه هشدار داد.

فرانک لمپارد که از مورینیو به عنوان موتوری تعبیر می کند که تا به حال چلسی را به پیش برده است می گوید: او یکی از بهترین ها در جهان است. من فرد بهتر از او را ندیده ام. من روابط خیلی خوبی با او دارم و عاشق کار کردن با این انسان هستم.

تغییر تاکتیکی که مورینیو در نیمه دوم بازی مقابل والنسیا انجام داد و جو کول را به بازی آورد و اسین را به دفاع راست انتقال داد مورد تحسین لمپارد نیز قرار گرفته است. لمپارد می گوید: شما نمی توانید به اندازه کافی درباره کارهایی که او می کند صحبت کنید. خیلی وقتها آنها برای ما کار می کنند و او یک نقطه کانونی است، رهبر گروه ما است و کارهایی که او می کند یک تمایز بزرگ را بوجود می آورد.

عدم حضور آبراموویچ مالک چلسی در مستایا نیز دیگر دلیل برای بی علاقگی دوطرف به ادامه کارشان در فصول آینده است اما لمپارد چنین چیزی را قبول ندارد و می گوید: او پول عظیمی را در باشگاه گذاشته است و حق دارد تا آنچه که می خواهد انجام دهد. بخواهد که باشد یا نباشد، پشتیبانی که او در باشگاه در سه یا چهار سال اخیر گذاشته است وسیع بوده است.

Guardian

IP Plans: Best Cloud Web Hosting

Professional web services including fully managed VPS and dedicated servers for businesses and individuals.

Domain Registration - Search and register your domains with IP Plans
Fresh Cloud Shared Hosting with IP Plans
Fully Managed Cloud and SSD VPS with IP Plans
Fully managed Dedicated Servers with IP Plans


65 تن همین اکنون این صفحه کابل پرس را باز کرده اند

پذيرش > خبر و گزارش > کابل پرس ورزشی > فوتبال انگلیس > اخبار کوتاه از فوتبال انگلیس

آگهی در کابل پرس

loading...

Kabul Press is the most read news and discussion website from Afghanistan. Our sources provide breaking news stories and images focusing on human rights, freedom of speech and good government issues. We aspire to honest, factual coverage that promotes criticism and informed discourse from our readers, without censorship.