در همین بخش

صفحه نخست > کابل پرس ورزشی > فوتبال انگلیس > اخبار کوتاه از فوتبال انگلیس

اخبار کوتاه از فوتبال انگلیس

علی جواد دهقان
پنج شنبه 12 آپریل 2007

زمان خواندن: (تعداد واژه ها: )

تلاشهای دوباره رئال برای شکار رونالدو

رئال مادرید دوباره مصمم شده است که کریستیانو رونالدو را به رئال مادرید بیاورد و در همین زمینه تلاش هایش را از سر گرفته است.

فرانکو بالدینی، دست راست پدراگ میاتوویچ مدیر ورزشی رئال که در همه مذاکرات با بازیکنان حضور دارد با خورخه مندس مدیر برنامه های کریستیانو رونالدو در چهارشنبه گذشته و در شهر لندن ملاقاتی داشته است.

منابع خبری در رئال مادرید می گویند که بالدینی در جریان این ملاقات به مندس گفته است که کریستیانو نفر اول آنها برای خریدهایشان است و حتی قرار است برای مبلغ درخواستی یونایتدها نیز با آنها ملاقات کنند. بنظر می رسد مبلغ درخواستی منچستریها در صورت راضی شدن به انجام چنین انتقالی در حدود 54 میلیون پوند باشد.

مندس نیز به بالدینی گفته که رونالدو مایل به پیوستن به کهکشانی ها است و قصد دارد تا پیشنهاد جدید یونایتدها را نیز رد کند. دستمزد رونالدو در قرارداد جدید افزایش می یابد و 140 هزار پوند در هر هفته خواهد رسید.

رئال مادرید در مقابل از خورخه مندس خواسته است که اطمینان آنها را برای خروج قطعی رونالدو از منچستر فراهم کند.

هشدار لمپارد به مالک چلسی

موضوع ماندن خوزه مورینیو در استامفورد بریج در فصل آینده همچنان بحث جنجالی فوتبال انگلیس است. در همین حال فرانک لمپارد درباره احتمال جدایی مورینیو در فصل تابستان به مالک روسی باشگاه هشدار داد.

فرانک لمپارد که از مورینیو به عنوان موتوری تعبیر می کند که تا به حال چلسی را به پیش برده است می گوید: او یکی از بهترین ها در جهان است. من فرد بهتر از او را ندیده ام. من روابط خیلی خوبی با او دارم و عاشق کار کردن با این انسان هستم.

تغییر تاکتیکی که مورینیو در نیمه دوم بازی مقابل والنسیا انجام داد و جو کول را به بازی آورد و اسین را به دفاع راست انتقال داد مورد تحسین لمپارد نیز قرار گرفته است. لمپارد می گوید: شما نمی توانید به اندازه کافی درباره کارهایی که او می کند صحبت کنید. خیلی وقتها آنها برای ما کار می کنند و او یک نقطه کانونی است، رهبر گروه ما است و کارهایی که او می کند یک تمایز بزرگ را بوجود می آورد.

عدم حضور آبراموویچ مالک چلسی در مستایا نیز دیگر دلیل برای بی علاقگی دوطرف به ادامه کارشان در فصول آینده است اما لمپارد چنین چیزی را قبول ندارد و می گوید: او پول عظیمی را در باشگاه گذاشته است و حق دارد تا آنچه که می خواهد انجام دهد. بخواهد که باشد یا نباشد، پشتیبانی که او در باشگاه در سه یا چهار سال اخیر گذاشته است وسیع بوده است.

Guardian

واژه های کلیدی

جستجو در کابل پرس