کابل پرس: خبری، تحلیلی و انتقادیپذيرش > حقوق بشر > آزادی بيان > نسخه آزمایشی کابل پرس برای موبایل، آی فون، آی پد و کاربران با اینترنت کم (...)

نسخه آزمایشی کابل پرس برای موبایل، آی فون، آی پد و کاربران با اینترنت کم سرعت

جمعه 6 آوريل 2012, بوسيله‌ى کابل پرس

آدرس: موبایل دات کابل پرس دات اورگ
www.mobile.kabulpress.org

بسیاری از خوانندگان کابل پرس در تماس با ما خواسته اند که نسخه ی کابل پرس برای موبایل، آی فون و آی پد راه اندازی شود. بسیاری از خوانندگان کابل پرس که سرعت اینترنت آنان کمتر از پنجصد کیلوبایت در ثانیه است نیز خواسته اند که یا تغییری در گرافیک و طراحی کابل پرس ایجاد شود و یا نسخه ای کم حجم از کابل پرس، در کنار نسخه ی استاندارد، در اختیار آنان قرار گیرد. بیشتر خوانندگان کابل پرس که سرعت اينترنت آنان پایین است از کشورهای افغانستان و ایران هستند. در افغانستان کابل پرس توسط برخی از آی اس پی های داخلی فیلتر شده و در ایران هم کابل پرس بصورت کلی فیلتر می باشد. در ایران علاوه بر فیلتر شدن کابل پرس، سرعت اینترنتی کاربران به شدت پایین است که به هیچ عنوان با استانداردهای اینترنت جهانی همخوان نیست. با وجود اینکه کاربران اینترنتی در ایران روش های مختلف عبور از فیلتر را فراگرفته اند اما استفاده از این روش ها که معمولا با نصب برنامه های خاص صورت می گیرد، سرعت اینترنت آنان را پایین تر می برد.

در پاسخ به درخواست های این خواننندگان، نسخه ای آزمایشی برای موبایل، آی فون، آی پد و کسانی که دارای سرعت پایین هستند راه اندازی شده است.

آدرس: موبایل دات کابل پرس دات اورگ
www.mobile.kabulpress.org

این نسخه آزمایشی ست و در دو تا سه ماه آینده به صورت آزمایشی در اختیار خوانندگان قرار گرفته است. در این دوره آزمایشی، خوانندگان می توانند نظرات خود را ارسال کرده و تغییرات لازم گرافیکی و طراحی اعمال خواهد می شود. پس از این دوره، این نسخه ی کابل پرس دایمی خواهد شد.

آدرس: موبایل دات کابل پرس دات اورگ
www.mobile.kabulpress.org

IP Plans: Best Cloud Web Hosting

Professional web services including fully managed VPS and dedicated servers for businesses and individuals.

Domain Registration - Search and register your domains with IP Plans
Fresh Cloud Shared Hosting with IP Plans
Fully Managed Cloud and SSD VPS with IP Plans
Fully managed Dedicated Servers with IP Plans


68 تن همین اکنون این صفحه کابل پرس را باز کرده اند

پذيرش > حقوق بشر > آزادی بيان > نسخه آزمایشی کابل پرس برای موبایل، آی فون، آی پد و کاربران با اینترنت کم (...)

آگهی در کابل پرس

loading...

پيام‌ها

  • جناب سردبير محترم!
    نسخه آزمايشی ، جالب و تماشايی است !

    آقای سردبير محترم کابل پرس ! چرا کامنت های زير مطلب پيکار پامير سانسور شده است ؟
    چرا اصلا دريچه نظر خواهی در باره نوشته ايشان مسدود شده است؟احترام .بره کی

Kabul Press is the most read news and discussion website from Afghanistan. Our sources provide breaking news stories and images focusing on human rights, freedom of speech and good government issues. We aspire to honest, factual coverage that promotes criticism and informed discourse from our readers, without censorship.