صفحه نخست > عکس > عکس هایی از تازه ترین جنایت برادران انتحاری حامد کرزی در هرات

عکس هایی از تازه ترین جنایت برادران انتحاری حامد کرزی در هرات

سه شنبه 10 آپریل 2012

زمان خواندن: (تعداد واژه ها: )

عکس از اسوشیتد پرس و گتی ایمیج

loading...
loading...

پيام‌ها

 • لعنت به کرزی و برادرانش،،،
  این جنایتکاران تاریخ ،،، طالب های وحشی و حیوان صفت

  repondre message

 • افففففففف! دل آدم آتش میگیره، اما متاسفانه بعضی پست فطرتها از همین اعمال زشت و ضد انسانی بخاطر تعلقات قومی پشتبانی میکند...

  repondre message

 • مهاجری فراری از وحشت قومی وحشی حاکم بر افغانستان!
  اینان بار ها ثابت نموده اند که وحشی ترین قوم در دنیا هستن و مردم افغانستان تحت حاکمیت یک مشت جانوران وحشی قرار گرفته اند. مردم افغانستان یا این حیوانات وحشی را مهار نمایند و یا خودشانرا از آنان جدا نموده و نقاط تماس با آنانرا توسط جالی های زخیم حفاظت کنند تا خودشان باشد و همین فرهنگ وحشی گری شان ....وحشی وحشی است تا اهلی نشدن ممکن نیست انسان ها با آنها زنده گی بتوانند. وحشی ها باید در قفس قرار بگیرند در غیر آن همین کشتار است و همین مردم افغانستان و منطقه

  repondre message

  • آقایان عزیز.
   شما یک روی سکه را دیده اید که به اصطلاح طالبان وحشی خود شانرا انفجار میدهند وعده ی مردم بیگناه را می کشند و اصرار می ورزید تا این طبقه وجود دارند همین کشت وکشتار نیز وجود خواهد داشت. اما این انتحار واعمال تروریستی ریشه ی مذهبی درشهید وشهادت دارد به اینها تلقین می شود که ماورای این عالم پر از درد ورنج و بی عدالتی دنیای کاملاً دیگری وجود دارد که برای شهید خداوند مهیا داشته است وآیات قرآنی رابراین گفته های خویش شاهد می آورند.تا این فلسفه ی شهادت وشهید از اذهان زدوده نشودوبطلان این شهید وشهید پروری از نقطه ی نظر علم ثابت نگردد، ملت مظلوم ما با این جنایات مقدس روبرو خواهد بود.

  • dar afghanistan racisem hast adalat ejtemahi nest kole badbakhti ha faqad samaraeye racisem hast

   آنلاين بنگريد : racisem

 • ba pish dar raahe tahaqoq raahe solh wa edghaam e mojadad!!!

  repondre message

 • با درود به افغانانی که قلبا از اسلام قاتل و خونریز متنفر اند .
  من نمیدانم که کرزی چه کرده که همه به او فحش و ناسزا می دهند .از مانی که کرزی به قدرت رسیده یک شخصی هم اعدام نشده به ناحق .حتا برادر خودش را هم همین طالبان مسلمان کشتند.

  مردم افغانستان اسیر سرنوشت و باورهای خرافاتی اسلام ناب محمدی شان هستند . آنکه انتحار می کند هم پیرو اسلام ناب محمدی است و آنکه کشته می شود هم به اسلام باوردارد و نامش هم عربی است . .

  تا وقتی مردم افغانستان از خواب گران جهل 1400 سال بیدار نشود همین آش است و همین کاسه .

  تا جای که من این سایت کابل پرس را می بینیم یکتعداد زیای کسانی که مقاله می نویسند تا دو گوش در جهل و خرافات و نادانی غرق هستند و مبنی تمام گفته های شان به پشیزی نمی ارزد .

  این آزادی بیان نیست این آزادی بیان خرافات و جهالت و سرتمبگبی عده بی سواد بی معلومات و تازه به دوران رسیده است .

  شاید تا حالا فهمیده باشید که من نه پشتون هستم و نه به هیچ قومی دیگر دلبستگی دارم . .
  فقط یک حقیقت را میدانم که تمام جهادین اسلام ناب محمدی خانه های تمام مردم کابل را چور کردن همه حلقه غلام بچگی در گوش دارند .

  در همین چنداول من به چشمتن خودم دیدم که نفر های دوستم خانه های مردم را در کارته نو چپه میکردند و دروازه و دستک های خانه را بر ای برادران هزاره که زیر پوشش حزب وحدت بودند میفروختند. و آن ها از هر کاماز پر 100 هزار افغانی به نفر های شورای نظار که در ماشین خانه و شفاخانه ابن سینا جاگزین شده بودند میدادند .
  و این است نمای اسلام دزد و قاچاقچی و بیسواد و ناخلف مشکل افغانستان و عقب ماندگی . .

  تا به کی در جهل ندانیم ؟ که طالب شما را بیدلیل انتحار نمی کند و در تمام آیه های مدنی قر آن این نوع قاتلوهم لا تکونو فتنه وجود دارد .
  و چون شما نمی دانید که دین اسلام برای شما نیست و شما از نظر عرب ها باید کشته شوید. این گناه شماست از نظر سعودی عرب همین اکنون هم شما کافر به اسلام چسپیده هستید . چون که . که تمام تان نام های عربی دارید . ابوالفضل و حسن حسین اصغر زبانی صغرا کلسوم سکینه عزرا پاتیمه گلبدین و صیاف محمد محقق صیاف کریم خلیلی هزار دیندار دیگر.

  اسلام مال عرب هاست و الله شان فقط برای عرب ها فرستاده است و حتی خود الله هم عربی است چون هیچ زبان دیگر را نمی داند .
  و آیه هایش به زبان عرب آمده تو که به آن مانند کنه چسپیدی همین است که باید کشته شوید . یا اینکه راه اجداد و زرتشتیت را که انسان دوستی است در پیش بگیرید اسلام برای شما فائده سر کما ئی را می خورد . حرص طمع دختران چهارده ساله بهشتی و غلمان و شراب و خیالات زیاد باعث شد که مانند همین مرده ها دنیا را هم از دست بدهند.

  زمین به زمان بخورد عرب سوسمار به خوردن و عیش و نوش مشغول ولی شکم گشنه خرافاتی ناخورده به زیر خاک می روند . .

  خر خود را بده به کراه خودت بنشین در نیم راه .

  برادران ممکن صحبت های من تند باشد و لی مشکل افغانستان جهالت شمایان است
  تا یک یک شما در کله خرافات دارید . یکدیگر را می کشید .
  این است دیزاین اسلام برای زندگی اعراب .

  جان کندن لغمانی و خوردن مغل .

  repondre message

  آنلاين بنگريد : سزای قروت آب گرم

  • گوش کوه جانم
   کرزی تروریست ها در افغانستان زنده کرده تخم نفاق را بین ملیت ها کاشته و دمو کراسی را به دکتاتوری مبدل نموده و سلطنت را میراثی قرار داده است.

   من از خودت سوال میکنم در ان موقع که از اسمان مرمی میبارید از زمین خون فواره میکرد تو کی بودی که در جبهه حزب وحدت و نظامی های جنرال دوستم رفته توانستی و مشاهده نمودی که انها دزدی میکرد.
   اول خودت هم دزد بودی مشترکا با انها فعالیت نمودی یا اینکه کدام وزبک بچه تو را اسیر گرفته پس عاقلان خود دانند.

   سوم تو انقدر بی ورزه هستی که در تمام جنگ های افغانستان هیچکس مبرا نیست و تو فقط و فقط هزاره و وزبگ را مثال اوردی باز هم همان حرف است که تو به نزد انها اسیر بودی هر چه کرده بحق خودت خوب کرده.

   یکی از بناهای اسلام جهاد یعنی جنگ و کشتن است تهداب اسلام را تجاوز جنگ قتل و غارت در دادن و اتش زدن تشکیل نموده است .

 • khoda en qawmi pashtun wa zade yahood ra ba ghazabi khodsh gerftar kona, wa mardom na bayad dar moqabil en hama jenyat aram beshenan, bayad entqami khoni en shahedan ra az en qawmi wahshe begeren wa az tammi aqwami khorsan zamin mekhaham ke dar moqabile tawtye doshmanan hoshyar bashen ba pashtunha etmat na konen wa az anhaye ke dar ordoye mile kar mekonen me khayom ke baraye hifazad az jani tan ham shoda ba pashtuni hamsangare tan etmat na konen man chan nafar ra meshensam ke tarfe khani khod rawan boden hamsangarsh ke az qawmi wahshe pashtun bod raporsh ra ba taliban wahshe dada bod na raseda ba khanish onha ra ba shahadat rasanden, man en harfa ra bayad zod tar az en meguftam shayad hala ham der nashoda bashad, karzay yani talib akhtar akhtar

  repondre message

 • طالبان کثیف، قبیله گرا و بی‌ فرهنگ این نوکران و غلامان حلقه بگوش ای اس‌ ای پاکستان امروز با ‌یک جنایت نابخشیدنی دیگر در ولایت هرات یکبار دیگر ۳۰ تن‌ از هموطنان بی‌ گناه و بی‌ دفاع ما را هم از زن، مرد، پیر، جوان و کودک به خاک و خون کشیدن. من این جنایت وحشیانه و ضد انسانی‌ طالب‌های وحشی صفت و پست فطرت را شدیداً تقبیح مینمایم. و از خداوند برای شهدای این حادثه روح و روان شاد آرزو میدارم و به مجروحین صحت و سلامتی‌ کامل و به بازماندگان این حادثه از خداوند صبر جمیل تمنا مینمایم. آرزومندم که هموطنان عزیز ما این اعمال زشت و غیر انسانی‌ طالب‌ها را شدیداً تقبیح نمایند.

  با عرض حرمت ضیا غاز ی سرور.

  repondre message

 • خیلی جای شرم است که همه روزه هموطنان خویش را به کام مرگ می فرستیم به جای اینکه همه روزه از سهولت ها و ترقی و رشد و پیشرفت صحبت نمائیم از ترقی خون آلود صحبت می نمائیم که این برای وزارت داخله کشور نهایت شرمندگی است که باید برای تامین امنیت تمام مردم افغانستان تصامیم جدی اتخاد نمایند.
  روح شهدا شاد و یاد شان گرامی باد
  و همچنان خداوند زخمیان را شفای عاجل ببخشد.

  repondre message

 • خدا نمیکرد که این کار را ناتو عمدی و یا غیر عمدی میکرد باز شما میدید که پشتونا تا یکما ده سر و کون خود زده روان بود که ناتو مردم ملکی را کشت .

  repondre message

  • اینها که کشته شده کافر بود. اینها کفار را کمک می کرد و همه می داند که رهبران قوم تاجیک امریکا را به خانه های مردم راه داد مجاهدین مسلمان چه کافر و چه نوکران کافران را باید که به قتل برساند

پیام، نظر، تفسیر یا نقد؟

تعديل از پيش

اين سخنگاه از پيش تعديل مي‌شود: نظر شما پيش از تأييد مديران سايت ظاهر نخواهد شد.

كى هستيد؟
وصل
پيام شما

براى درست كردن پاراگراف، كافيست كه خط خالى ايجاد كنيد.

جستجو در کابل پرس