کابل پرس: خبری، تحلیلی و انتقادیپذيرش > خبر و گزارش > ارتکاب جرم توسط برخی از پناهجویان و پناهندگان بر وضعیت کلی تمام پناهجویان و پناهندگان (...)

ارتکاب جرم توسط برخی از پناهجویان و پناهندگان بر وضعیت کلی تمام پناهجویان و پناهندگان تاثیر منفی دارد

فعالان حقوق پناهجویان به کابل پرس گفته اند که افزایش اینگونه جرایم، شرایط را برای پناهجویان سخت تر کرده و دفاع از آنان را با مشکل جدی روبرو می کند. گرچه جرم یک عمل شخصی و فردی ست اما افزایش این جرایم می تواند در وضعیت کلی پناهجویان تاثیر گذاشته و بازتاب بسیار منفی در افکار عمومی کشورهای پناهنده پذیر داشته باشد.

دو شنبه 16 آوريل 2012, بوسيله‌ى کابل پرس

کابل پرس: در یکماه گذشته رسانه های سویدنی و استرالیایی از موارد مختلف ارتکاب جرم توسط برخی از پناهجویان و پناهندگان افغانستانی خبر داده اند. تمام این جرم ها مربوط به تجاوز جنسی می شود. در یک مورد در استرالیا یک دختر جوان در حالی که مشروبات الکولی نوشیده بود، مورد تجاوز یک پناهجوی افغانستانی قرار گرفته است. در موردی دیگر نیز چند پناهجو در کشور سویدن به یک زن تجاوز کرده اند. این پناهجویان به جریمه نقدی، زندان و اخراج از سویدن محکوم شده اند.

در حال حاضر نیز یک جوان پناهجو به دلیل تجاوز به دختر جوان در زندان شهر تروندهایم کشور نروژ بسر می برد.
برخی فعالان حقوق پناهجویان به کابل پرس گفته اند که افزایش اینگونه جرایم، شرایط را برای پناهجویان سخت تر کرده و دفاع از آنان را با مشکل جدی روبرو می کند. گرچه جرم یک عمل شخصی و فردی ست اما افزایش این جرایم می تواند در وضعیت کلی پناهجویان تاثیر گذاشته و بازتاب بسیار منفی در افکار عمومی کشورهای پناهنده پذیر داشته باشد.
بنابراین پناهجویان لازم است که تا جایی که می توانند از قوانین جامعه ای که در آن زندگی می کنند آگاهی کسب کرده و ضمن احترام به قانون، از رفتارهای خلاف قانون پرهیز کنند.

IP Plans: Best Cloud Web Hosting

Professional web services including fully managed VPS and dedicated servers for businesses and individuals.

Domain Registration - Search and register your domains with IP Plans
Fresh Cloud Shared Hosting with IP Plans
Fully Managed Cloud and SSD VPS with IP Plans
Fully managed Dedicated Servers with IP Plans


38 تن همین اکنون این صفحه کابل پرس را باز کرده اند

پذيرش > خبر و گزارش > ارتکاب جرم توسط برخی از پناهجویان و پناهندگان بر وضعیت کلی تمام پناهجویان و پناهندگان (...)

آگهی در کابل پرس

loading...

پيام‌ها

  • تجاوز به دختران و زنان به علاوه تجاوز به پسران .

    اکثر این تجاوز کاران در انگستان اهل قبیله و پاکسانی های که به کمک همخونی های اینطرف سرحد اسناد اقامت و پاسپورت اوغانی را گرفته اند میباشند .

    تا حال چند نفر شان از میداه های هوایی انگستان بخاطریکه مواد مخدر به انگستان اورده بودند گرفتار و زندانی شده اند . همه وهمه از پاکستان پرواز کرده بودند .

    چند مورد دیگر کسانی را در ارتباط اقدام به عمل تخریبی و تروریستی ... گرفتار کرده اند تمام این بد بخت ها اوغان و هویت بعضی شان نامعلوم است .

  • man namekhwaham ki kasi ra mahkum kunam amma ma bayad bidanim ki mayan yani muhajirin dr hali hazir dar kishwar khod nestim ki har kari anjam bidim kas bama kari nadarad ma bayad dar har kishwari ki zindagi mekunim bayad az qawanin an kishwar agahi dashta bashim ki digar majbur ba tarki kishwar mezban nashawim

Kabul Press is the most read news and discussion website from Afghanistan. Our sources provide breaking news stories and images focusing on human rights, freedom of speech and good government issues. We aspire to honest, factual coverage that promotes criticism and informed discourse from our readers, without censorship.