IP Plans

آی پی پلنز

طراحی و راه اندازی سایت های اینترنتی، ثبت دامین، میزبانی وب، وی پی اس و سرور اختصاصی
همین اکنون اقدام کنید

در همین بخش

loading...

صفحه نخست > عکس > مقایسه تصویری میان کابل، ریاض، تهران، کویت، دوبی و مسقط در ماه جاری

مقایسه تصویری میان کابل، ریاض، تهران، کویت، دوبی و مسقط در ماه جاری

در ماه گذشته این شهرها بجز کابل شاهد نشست های مهم بین المللی، برگزاری مسابقات ملی و بین المللی ورزشی، فستیوال های رقص، موسیقی و فیلم بوده است. کابل و کابلیان اما شاهد حملات پیاپی گروه تروریستی طالبان، همراهی کرزی و حلقه ی پاکستانی وی با این تروریست ها بر اساس اشتراکات قومی و تصویب بودجه ضد ملی و تبعیض آمیز سال 1391 بوده اند.
يكشنبه 22 آپریل 2012

زمان خواندن: (تعداد واژه ها: )

در ماه گذشته این شهرها بجز کابل شاهد نشست های مهم بین المللی، برگزاری مسابقات ملی و بین المللی ورزشی، فستیوال های رقص، موسیقی و فیلم بوده است. کابل و کابلیان اما شاهد حملات پیاپی گروه تروریستی طالبان، همراهی کرزی و حلقه ی پاکستانی وی با این تروریست ها بر اساس اشتراکات قومی و تصویب بودجه ضد ملی و تبعیض آمیز سال 1391 بوده اند.
عکس ها از گتی ایمیج، رویترز و اسوشیتد پرس

loading...
loading...

پيام‌ها

 • کشورهای عربی آبروی نژادعربی را ازبین برد لعنت برهمچون مسلمانانیکه نه درآن حجاب رعایت میشود نه قانون های اسلامی درحالیکه پیامبربزرگوار اسلام(ص) نیزازهمهن نژاد هست اینها به آبروی او نیز احترام نکردند. بعضی ازبرادران ومزدوران افغانی مانیز ازهمچون کشورها اعلان حمایت میکنند .
  کشور ایران خیلی حجاب را رعایت میکند.

  • گپ چی است و تو از حجاب میگی!؟؟ کشورهای عربی که خودشان داعیه دار اسلام اند و باید علیه کفار (به قول خودشان) جهاد کنند در عیش و نوش و مستی به سر میبرند و این در حالی است که رزمگاه شان افغانستان است و ما مردم بیچاره هستیم که باید جور جهاد و اسلام گرایی آنها را در زمین خود بدهیم!

  • محمد یک لو چک بوده تمام روز مصروف عیاشی بوده است نعلت به هرچه عرب است بشول چهار یار گبار .

  • آغای عصمت الله
   دنیا به کجا رسیده و شما کجایید،این کشور های عربی دارند زندگی میکنند و از زندگی لذت میبرند،اینها حجاب و اسلام را برای شما ساده ها صادر میکنند تا درگیر همین عقیده نفرت انگیز باشید و برای آنها خدمت کنید و عربها را به عنوان ارباب خود قبول کنید..

  • علی جان:
   ماالحمدالله مسلمان هستیم وپیرو دین مبین اسلام هستیم زنان مسلمان باید باحجاب باشند این نظریه شخصی شمااست که دنیابکجارسیده است ومانیز غلامی واربابی این اعرابهارا بکلی قبول نداریم شاهان عرب فقط (14) معصوم است وبس.

  • گو نــــــخور

  • لنت بر تو کی نه غیرت داری نه مردانگی تو هین در اسلام میکنی تو نه زنی دنیاه شدی نه مردی اخیرت بی غیرت از خود بیگو در وطن چی کردی

  • ای لچُک حرامزاده! بی اندازه کثیف و بیشرف هستید شما اسلام ستیزان. فقط توهین به اعتقادات دیگران شده است کار و زندگئ شما کثافت ها.

 • از آقای سیدعصمت الله نقوی جاغوری باید پرسید، که آیا عامل تمام ویرانی ها و جنگ ها در افغانستان بی حجابی زنان ما بود؟
  ترا به خدایت سوگند میدهم، که دست از سر زنان بیچاره این وطن بردار. برو با یک زن ازدواج کن، تا فکر و دماغت راحت شود و به دیگر مسائل و دشواری های وطنت فکر کنی.

 • aghay Esmat jan tora ba khoda dega az in ghabil comment nanevis. abroy jaghori bordi loftaaaaaaaaan. 007

 • بادرود به همه فرهیختگان جهان و لعنت بر خواب زدگان

  البته سپاس از همچو مقایسه که در زیر آن واقعیت های وجود دارد که حتا خر هم میتوانند تفاوت آنرا درک کند . و کسانی مانند همین عصمت که نامش هم عربی است .یه اعراب توصیه حجاب می نمایند . همین گونه برداشت هاست که ملت ما را به این روز انداخته جاهلین اند که بنام دین و مسلمانی فقط کشت خون را برماروامیدارند .
  تاریخ عرب و اسلام پراز کشتار است که بیشترین آنها هم توسط ایرانیان با خرد و افغانان با شهامت کشته شده اند .مثلا علی سگ کش و 9 نفر از یارانش را بهمن جازوویه شیر مرد ایرانی با یک ضرب به درک واصل کرد و عمر را فیروز نهاوندی با یک ضرب روانه جهنم کرد و آخرش هم بدست امریکا بدرک واصل شدن اسامه کثیف تروریست بود.باید بدانید که شاید اسامه بهتر از دیگرانشان بود .که آنرا به چشم چنین کثیف حس کردیم

  البته مشکل ما اینست که دین مانند دیو کل وکور در مغز مردم ما رخنه کرده و آنها را روز به روز نابود می کند.
  و اشخاصی از نوع عصمت هم چاشنی و باروت آنست.
  اعراب با بکار گرفتن نوکران آی اس آی و طالبان مخصوصا میخواهند جنگ را در افغانستان نگهدارند . تا دامن خود اعراب را نگیرد مگر نمی دانند که جای چاه کن در چاه است و روز بروز این آتش دامن اعراب تازی را می گیرد. تا بدانند که خرافات دین شان را بر جهان تحمیل کردن چه نتیجه دارد.

  عربستان سعودی در پشت پرده ملیون ها دالر به پاکستان برای ویرانی افغانستان روانه می نماید و لی این عصمت هاست که آنها را نصیحت پدرانه می کند وغشاوه من سمعم هم و بصره هم شده است.

  صحبت من با خرد گرایان است که دیگر مجال ندهند به جاهلین که با برداشت های غلامانه و غلمانه دینی شان سرنوشت مردم ما را به خاک سیاه مبدل سازد .

  حالا زمانی نیست که چهار تا عرب بی سروپا به هر جا بریزند و دین شان را یکبار دیگر پیراهن عشمان کنند.
  تا ملایان از ایران و افغانستان به عربستان روان نشوند این کشور ها روی پیشرفت را نمی بینند.

  هرچه ما می کشیم از دست جاهلین جهادی و جاهد و شیعه خرافاتی و سنی خرافاتی است .

  که همین حالا هم مانند مورو ملخ به دور دولت جمع شده اند و میخورند و نشخوار می کنند. خرابی می کنند.

  مشکل ما در عربستان نیست .مشکل ما در داخل از هان کسانی مانند عصمت است . که تیشه به ریشه خود زده میرود.

  آن عربان بیابانی حالا در جمع گروه 20 کشور پولدار جهان است ولی مردم ما هر روز مانند گوسپند باید قربانی این آرمان کثیف اسلام شود.
  اسلام یعنی زندگی برای عربان و مرگ و کشتار برای عجم ها.
  ولی این عجم های نوکر و مغز خود را از دست داده اند که تفاوت این عکس ها را بدانند.

  عرب غریب بچه گدایی می کنند عصمت یتیم بچه روزش را با حجاب گفتن می گزراند.

  دوستان اگر ما به خود نیائیم و تاریخ و فرهنگ خ9ود را ندانیم . همینطور باید کشته بشیم و اعراب برقصند و کیف کنند.

  دوستان زبان من تند است باید باشد. وگر دشمنان موذیانه از چپاوول و غارت و کشتار دست بر نمیدارد.

  زنده باد هوشیارن افغانستان و لعنت بر نوکران بیابانگرد ها

  آنلاين بنگريد : باورکنید حقیقت را

  • کشورهای عربی زرنگتر از ما هستند. انها می دانند که در جهان امروز باید اقتصاد قوی، بازار ازاد تجاری، روابط گسترده ای بین المللی و ... داشت. لذا اگاهانه و بسیار زیرکانه اسلام و احکام بدوی ان را نادیده می گیرند.

   اسلام مجموعه ای از دستورهای دین یهود، مسیحی و رسم و رواج بدوی و قبیلوی اعراب ان زمان است. در قران چیزی جدید غیر از اینها نیست جز مواردی که محمد برای توجیه عیاشی و زنبارگی خود اورده است.

   قران کتابی است که در ان دستورات وجود دارد که چه قسم ادم بدوی زندگی کند یعنی نیمه وحشی. به همین خاطر است که اکثر کشورهای اسلامی از عقب مانده ترین ها در جهان هستند چه از لحاظ اجتماعی چه اقتصادی و چه علمی.

   حجاب نشان بردگی زن است. یعنی زن حق ندارد صورتش را به مردم نشان بدهد. سوال این است که ان خدای ظالم چرا برای زن صورت افرید؟

  • منظورت از محمد کیست مرتیکه ی احمق؟

  • منظورت از محمد کیست مرتیکه ی احمق؟
   خاک د سرتان که ای قدر نفهم استین
   چه ربطی د حجاب داره؟!!
   قدرت تحلیل ندارین کامنت نمانین

 • چی میگید دوستان من
  چقدراحمق استید
  من با دیدن این عکس ها گریه کردم
  اخر چرا ما این قدر بدبخت هستیم ، تا روزی که طالبان و طالب اندیشان و کرزی و حلقه کرزی در این کشور هست کابل را هرروز خون می بینیم و پایتخت های کشور های دیگر را شاد

  • “تروريسم اسلامی نتيجه مستقيم تلقين (شستشوی مغزی) اسلامست و نه پی آمد فقر و تنگدستی. تروريستها نه از خانواده های فقير بلکه همواره از خانواده های متوسط و مرفه و يا بسيار ثروتمند بوده اند. آنان نه تنها بيسواد نبوده اند بلکه بيشتر آنان فارغ التحصيلان دانشگاه، دکتر و مهندس اند و نه فقير و بيسواد. سی چهل سال پيش زمانيکه مسلمانان فقير بودند مشکل تروريزم اسلامی وجود نداشت.
   تروريسم اسلامی بار ديگر مشکل آفرين شده چرا که مسلمانان از اسلام پيروی ميکنند. مشکل اسلام است و نه فقر و بيسوادی. در خلال سه چهار دهه گذشته مسلمانان بخشاَ بخاطر پول نفت و بخشی ديگر بخاطر مهاجرت به کشورهای غربی به نان و نوايی رسيده و اکنون که ثروتمند شده اند خواهان جهادند.
   جهاد يکی ار ارکان اصلی اسلام است با اين توجه که انجام آن در هر شرايطی واجب نيست. به همين خاطر به مسلمانان گفته شده زمانيکه فقيرند و ضعيف بايستی صبر پيشه کرده و همينکه قدری اطمينان پيروزی يافتند، جهاد را بايد از سرگيرند.
   سبب از سر گرفتن جهاد اينست که مسلمانان احساس قدرت می کنند و تروريسم شيوه ای را پيش پای آنان می گذارد که بوسيله آن تعداد قليلی از آنان می توانند افراد بسياری را به قتل برسانند.
   مشکل تروريسم اسلامی را نمی توان با بهبود وضعيت اقتصادی مسلمانان حل کرد. بر عکس، اين به هيجان آنان افزوده و بيشتر مشوق آنان می شود. اگر مسلمانان از حد نياز خود يعنی بيش از آنچه که برای زنده ماندن لازم است داشته باشند به بنگاه های اسلامی "خيريه" هديه می کنند که صرف خرج و مخارج جهاد شود. قبل از اينکه توسعه ی اقتصادی به مسلمانان داده شود، بايد آنان را از پستان اسلام بازگرفت. تا زمانيکه آنان مسلمانند و به آيه هايی نظير4:95، 9:81، 9:86،9:88 و 9:111 باور دارند، توسعه ی اقتصادی همان چيزيست که نبايد داشته باشند.
   برای مبارزه با تروريسم اسلامی سه راه موجود است:
   1- مسلمانان را از افکار مخرب و زهر آگين اسلام نجات داده و به آغوش انسانيت باز گرداند. بايستی با اسلام مبارزه ايديولژيکی شود و بعنوان دکترينی که توسط يک بيمار روانی و رييس گروهی راهزن ايجاد شده، بدور افکنده شود.
   2- مسلمانان را به چنان فقری کشاند که هرگز پول اضافی برای کمک به "بنگاههای خيريه اسلامی" نداشته باشند. آنها نبايد احساس کنند بقدر کافی برای ادامه جهاد قوی شده اند. همانطور که امام سيوطی گفت "آنرا تا زمانيکه قوی شوند به تاَخير بينداز".
   3- با آنان جنگيد و قبل از اينکه انسانيت را از بين ببرند آنان را نابود کرد.
   سازمان ما faithfreedom.org از ميان سه آلترناتيو فوق از شق اول طرفداری ميکند. ما قوياَ تلاش می کنيم به مسلمانان نشان دهيم که اسلام دروغ است و محمد دروغگو و بيمار روانی. ما اميدواريم مسلمانان در گروه های زياد اسلام را ترک گفته و به اين جنون خاتمه دهند قبل از اينکه اهل جهاد مرتکب بازپسين ديوانگی خود شده و اين جنگ را بصورت جنگ هسته ای درآورند. در اين صورت مسلمانان نيزبه هلاکت خواهند رسيد.
   برای پايان دادن به تروريسم اسلامی ما جزاين سه شق راه ديگری نداريم. شقوق دوم وسوم انسانی نيستند، تنها راه حل انسانی ابراز حقيقت است. بايد برای مسلمانان حقيقت را آشکار کرد و آنان را از پستان زهرآلود اسلام بازگرفت. دروغهای اسلام بايد افشا شوند. اسلام و تنها اسلام است که مشکل آفرين است و نه فقر و نه چيز ديگر. بايد علت را از بين برد و نه معلول. وقت آن است که روشنفکران مسلمان و ديگران روشنفکران به انکار جمعی خود پايان داده، حقيقت را پذيرفته و مشکل را ريشه ای حل کنند. اگر راه حل شماره يک شکست بخورد، راه حل شماره سه آلترناتيو خود به خودی آن است که نبايد اجازه دهيم بوقوع بپيوندد.
   اين موضع سازمان ماست و ما، مسلمانان سابق، از همه دعوت ميکنيم به ما پيوسته و ما را در مبارزه با اسلام که علت همه اين خرابيهاست ياری دهند. آنوقت و آنجا که اسلام حذف شده باشد و قربانيان آن رها شده باشند، توسعه اقتصادی و رفاه خود به خود در پی خواهد داشت، حقوق بشر بازسازی شده، دمکراسی ريشه دوانيده و دوران نوينی از روشنفکری و انديشه ورزی در ميان اين ملتهای سابقاَ مسلمان طلوع خواهد کرد. دراين صورت آموزش و پرورش پيشرفت خواهد يافت، علوم تجربی شکوفا خواهد شد و طی يکی دو قرن جهان اسلام خردوخمير شده کنونی چه بسا از تمدن غرب نيزپيشی گيرد. جنبش ايجاد شده توسط اين رنساس افق جهان را روشن کرده و مسلمانان بدبخت و زبون امروز را به اوج قله های شکوه و شادخواری خواهد رساند. اما ابتدا بايد به بردگی فکری آنان خاتمه داد.”
   دکتر علی سينا

 • بادرود به فرهیختگان جهان

  بعضی ها آنقدر از نظر دانش و پیشرفت امروز مشکل دارند که
  میشود گفت 1000 سال از همین زمان امروز عقب هستند.و مشکل مردم ما در این است که دنبال نام میدویم.
  برادران که هزاره هستید شما که اینقدر افغانستان و افغانستانی میگوئید.مشکل دربسوادی است مشکل در باور دینی است که رفتار و کردار انسان را کنترول قرار می دهد .مگر شما با چینائی از نظر ظاهر چه فرق دارید ؟ تو مسلمان شیعه ولی چینائی ها خدا هم ندارند و 10 سال بعد قدر نخست جهان میشود ولی تو در سر سرت زده میروی و حسین حسین میکنی و دنبال علم دانش نمیروی و اگر نام خود را خداستانی هم بگزاری هیچ چیز تغیر نمی کند. چرا که می گویند:

  خشت اول گر نهد معمار کج

  تا ثریا می رود دیوار کج

  اگر شما نخست در خود را پیدا نکنید .و تلاش برای جدائی و فدرالی و ازین حرف ها بزنید جز اینکه خود را از صفحه روزگار مانند دایناسور ها محو کنید حاصل دیگر ندارد. چیزی دگر اتفاق نمی افتید . شما در گام نخست باید نمک شناس برای افغانستان باشید .و قدر این را را بدانید که تمام اقوام افغانستان برابر اند آنطور که بیدل می گوید :

  اعتبار آدمی دررنگ و پوست افتاده است

  ورنه یکسان است خون در پیکر تاووس و زاغ

  با این افغانستانی گفتن ها ببینید که شما چقدراز فر هنگ و ادبیات افغانستان فاصله دارید .

  منحیث مثال : اگر صد باز بگویی که من افغانستانی هستم ایرانی میگوید که تو افغانی پدر سوخته هستی. این واقعیت است ولی برای شما تلخ ، راه را مانده بطرف چاه میروید. منظورم خردمندان هزاره و ازبک و قزاق و ترکمن نیست . جاهلین که هیچ روزگاری ندارند و همیشه مانند مگس در هر مطلب اراجیف بلغور می کنند.

  کشور های پیش رفته جهان در اروپا دنبال نام نرفته اند . نخستین کاری که کردند دین را از سیاست جدا کردند.

  نخست برادری خود را ثابت کن بعد دعوای میراث کن.

  تاوقتی که از ایران تقلید کنید و در سرکها سینه بزنید. و برای حسینی که زن یهودی یعنی ارعینب را گرفته بود و یزید را ناراحت ساخته بود .و با 3000 نفر در مقابل 15000 لشکر یزید زور می گفت و نتیجه آن سرش هم به نوک نیزه بلند و فتبال شد.
  حالا شما هم همان راه را می روید .اگر بروید...

  همین آش است و همین کاسه . من نمیخواهم تربوز زیر بغل شما بگزارم ولی من میدانم که شما طرف ترکستان می روید .بخاطر همان حس شئونیستی که از اجدادتان به ارث برده اید . اگر خرد را بجای خرافات دنبال کنید بدانید . افغانستان را و خود را بطرف نابودی میبرید.

  در سویس سه قوم زیر یک ملیت زندگی می کنند و ولی همه سویسی هستند و نمی گویند که ما سویستانی هستیم.چرا که آنها انسانی هستند که سعدی نام برده.

  بسیار تاسف است که درین سایت یکعده همیشه در مقابل دولت سیکولار افغانستان شایعه پراکنی می کند. و دوچشم را بسته و خود را به کوری زده اند.

  ممکن به خیلی ها بر بخورد ولی اینست یافته های من ازین کسانی که به دور این سایت جمع شده و تفرقه می اندازند.

  آنلاين بنگريد : راز های زندگی آخند خامنه ئی

  • جاوید لوده

   تو سر پیاز هستی یا ک و ن پیاز هستی که یک قوم چند ملیونی را توصیه و نصیحت می کنی؟ خیریت و خرافات پرستی سنی ها کمتر از خریت و خرافات پرستی شیعه ها نیست. هر دو مذهب دو روی یک سکه هستند.
   این افغانستانی کجایش ضد انسانی و یا ضد بشری است؟ مگر مردم پاکستان را پاکستانی نمی گویند؟ مگر مردم تاجیکستان را تاجیکستانی نمی گویند؟ ازبکستانی نداریم؟

   مگر می شود هر کس که از ازبکستان است ازبک باشد؟

   چشمانت را باز کن و ببین که چه کسانی از ایران تقلید می کنند؟ وانگهی، در افغانستان ما چه داریم که از دیگران تقلید نکنیم؟ در افغانستان، بدون تعصب نام ببر چند افتخار. بگو که در صد سال گذشته افغانستان چه دست اورد علمی، ادبی، ورزشی، فرهنگی و یا انسانی داشته است که بشود با ان در جهان امروز بی نیاز از دیگران زندگی کرد؟

   کشوری که هنوز کوچه های پایتختش نام ندارد و هنوز در اسناد رسمی اش اسم فامیل نوشته نمی شود و هنوز شهادتنامه برای تولد و مرگ و ازدواج ندارد چه افتخاری دارد؟

   من شخصا تاجیکم و از مجبوری خود را افغانستانی می گویم اما هیچگاه افغان نبوده ام و نخواهم بود. نام افغان جز زشتی و سر فگندگی چه چیزی دارد. نام افغان را تا بگیری ترور، وحشت، انتحاری، تریاک و چزس و قاچاق به ذهن مردمان جهان می رسد. از خواب بیدار شو و اطرافت را نگاه کن.

  • فرید خرایی: دردت را به قراری بخور، تو احمق لوده چه مجبوریت داری خود را افغانستانی خطاب میکنی؟ چیزی که عیان است چه حاجت به بیان است، اگر تو به این فکر هستی که به چرند گویی و حماقت اوضاع تغیر خواهد داد باید این را بدانی که تو شبیه یک سگ ویلگرد که بجز جفیدن کاری دیگری ندارد چیزی دیگری نمی توانی ثابت کنی.

 • اوهو یک حمله انتحاری آمده گپ میزنه!! بیخی خوده جمع کو جاویدک. اول وضو کده باز نام هزاره ها را بگی. هزاره ها اگه تقلیدام کدن از آدمها تقلید کدن نه از خرهای عرب، از کسانی که همدیگر را میخوردند و دنیای اسلام را به گند کشیده بودند.
  قصه با قتل حسین تمام نه بلکه آغاز میشه. بعد از حسین مختار آمدو انتقام تک تکه گرفت، یزیدت خودکشی کد. هزاره ها تا امروز هزاران حسینه ازدست دادن ولی امروزه نوبت مختاریان اس. اگه اوروز یک حسین بود امروز در هرخانه 10 تا حسین اس....
  فکاهیت بسیار جالب بود.

 • اگر از اين اشخاص يكه در بالا نظر گرفته شود كه علت عمده افغانستان چيست شايد متفقآ بگويد بيسوادي، مگر چه بلا شما با سواد را زده اين گونه بي اساس و نظريات مملو از تعبيض، نفرت،كدورت بدون در نظر داشت به پرنسيب هاي اخلاقي، مدني، كلتوري، فرهنگي و مذهبي ميزنيد

  • کمال جان

   حسین هم مثل تو احمق بود. او احمق، یزید و اولاد او تا به قدرت رسیدن عباسی ها حکومت کردن و بعد از عباسی ها تا قرن دهم هچری در اندولوس اولاد بنی امیه حکومت می کردند. عباسی ها وقتی امدند اولاد حسین بدبخت را زیر سنگ اسیاب می کردند چونکه از این خاندان جز فتنه چیزی نمی امد. او لوده، تمام تاریخ اسلام و تمدن اسلامی را شاهان و امیران و دولت هایی ساخته اند که مخالف این خاندان بودند. همان طور که حالا نود در صد مسلمانها را کسانی تشکیل می دهند که نه حسین را قبول دارند و نه هم اولادش را.

   تو چقدر احمق هستی که یک جنگ قدرت قبیلوی اعراب د یک هزار و چند صد سال قبل را هنوز هم مادر تاریخ و تمام هم و غم زندگی خود می دانی.

  • لوده تو هستی که تاریخ نخوانده، حرف مفت مینویسی... شما آنقدر جاهل هستید که بر سر مرکزیت و ولایت شدن جاغوری بر سر و کله ی یکدیگر میزنید و حالا آنقدر عقل کُل شده اید که بر ظلم ستیزان تاریخ انتقاد و بی ادبی میکنید؟

جستجو در کابل پرس