کابل پرس: خبری، تحلیلی و انتقادی



پذيرش > دیدگاه > انتخابات > فهرست ابتدایی نامزدهای انتخابات پارلمان افغانستان در سال 1389 همراه با نشان انتخاباتی (...)

فهرست ابتدایی نامزدهای انتخابات پارلمان افغانستان در سال 1389 همراه با نشان انتخاباتی آنان

برای انتخابات پارلمانی سال 1389 خورشیدی افغانستان، بیش از دو هزار و 600 تن خود را از 34 ولایت نامزد کرده اند.

پنج شنبه 13 مه 2010

IP Plans: Best Cloud Web Hosting

Professional web services including fully managed VPS and dedicated servers for businesses and individuals.

Domain Registration - Search and register your domains with IP Plans
Fresh Cloud Shared Hosting with IP Plans
Fully Managed Cloud and SSD VPS with IP Plans
Fully managed Dedicated Servers with IP Plans






68 تن همین اکنون این صفحه کابل پرس را باز کرده اند

پذيرش > دیدگاه > انتخابات > فهرست ابتدایی نامزدهای انتخابات پارلمان افغانستان در سال 1389 همراه با نشان انتخاباتی (...)

آگهی در کابل پرس

loading...

پيام‌ها

 • دوستان عزیز،
  انتخابات افغانستان نشانګر شجاعت وامید است

  دفتر روابط عمومی ایساف

  کابل افغانستان سپتامبر ۱۸، ۲۰۱۰: قوماندان عمومی قوای بین المللی و نماینده ارشد غیرنظامی ناتو در افغانستان امروز کسانی را که در تامین امنیت و تضمین سازمان انتخابات پارلمانی کشور سهیم بودند ستایش کرد

  جناب دیود پتروس ګفت که امروز مردم افغانستان یک پیام قدرتمندی را صادر کردند و آن عبارت ازاین است که صدای آینده ای افغانستان به افراط گرایان خشونت طلب نی بلکه به خود مردم افغانستان تعلق دارد.

  جنرال پیتریوس همچنین اظهار داشت که من بخصوص قوای امنیتی ملی افغانستان را که در حفظ و تامین امنیت انتخابات شجاعانه عمل کردند تقدیر میکنم – انتخابات و حق رای دادن سلاحی است برای آینده یک کشورو این قدرت است قدرتمند تر از یک اسلحه می باشد.

  . جنرال دیوید پتریوس همچنان ذکر کرد که حمایت از نیروهای امنیتی دوست افغان بخاطر تامین امنیت انتخابات برای قوای ناتو و ایساف جای بسیار افتخار است. همچنان ما از اعضای کمیسیون انتخاباتی افغان و گروه کار شناسان سازمان ملل متحد و نا ظران افغان و بین المللی برای همکاریشان درآمادگی و پیشبرد انتخابات امروزقدردانی می کنیم.

  جناب مارک سدویل فرستنده ارشد غیر نظامی ناتو در افغانستان فرمودند که
  انتخابات امروز یکبار دیگر نشان داده است که مردم افغانستان می خواهند دارای فرصتی باشند که خود بتوانند رهبران خود را انتخاب نمایند

  برای قوای ناتو، ایساف و دوستان افغان ما واضح است برای آینده افغانستان مهم است که خشونت ها قادر به نابود کردن خواسته های دموکراتیک مردم نباشد. ناتو در حمایت خود ازافغانستان و در سهم خود برای مبارزه مشترک علیه تروریسم و افراط گرایی( آنهاهیکه به دنبال نابود کردن موفقیت 9 سال گذشته اند) پایدار است.
  ویژه گی این انتخابات در این است که این انتخابات برای اولین بار توسط خود افغان ها بعد از سقوط طالبان برنامه ریزی و پیاده شده و امنیت در انتخابات به حمایت ایساف توسط نیروهای امنیتی افغان رهبری شد.

  مهدی ارجمند – سنتکام
  فرماندهی مرکزی ایالات متحده

Kabul Press is the most read news and discussion website from Afghanistan. Our sources provide breaking news stories and images focusing on human rights, freedom of speech and good government issues. We aspire to honest, factual coverage that promotes criticism and informed discourse from our readers, without censorship.