IP Plans

آی پی پلنز

طراحی و راه اندازی سایت های اینترنتی، ثبت دامین، میزبانی وب، وی پی اس و سرور اختصاصی
همین اکنون اقدام کنید

در همین بخش

loading...

صفحه نخست > عکس > پیروزی فرانسوا اولاند نامزد سوسیالیست در انتخابات ریاست جمهوری فرانسه

پیروزی فرانسوا اولاند نامزد سوسیالیست در انتخابات ریاست جمهوری فرانسه

نمی توان گفت که پیروزی فرانسوا اولاند می تواند تاثیر مثبتی بر اوضاع افغانستان داشته باشد. همانگونه که پیروزی باراک اوباما در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا نتوانست تاثیر مثبتی در جنگ با تروریزم و دهشت افکنی طالبانی داشته باشد و در عوض، در زیر چتر اوباما و ارتش نیرومند آمریکا، تروریزم نه تنها در بخش های مختلف افغانستان قدرت بیشتر گرفت بلکه ارگ ریاست جمهوری به رهبری کرزی نیز به یکی از مکان های اصلی فرماندهی و گسترش تروریزم و خشونت علیه مردم تبدیل شد.
يكشنبه 6 می 2012

زمان خواندن: (تعداد واژه ها: )

فرانسه یکی از کلیدی ترین کشورهای جهان است که در چند قرن اخیر تغییرات در این کشور بر اوضاع کشورهای اروپایی و سایر کشورها تاثیر مستقیم و غیر مستقیم داشته است. از همین اکنون می توان حدس زد که شکست راست ها در فرانسه بويژه راست های افراطی راه را برای شکست آنان در کشورهای دیگر نیز بويژه در اروپا باز خواهد کرد. با این وجود نمی توان گفت که پیروزی فرانسوا اولاند می تواند تاثیر مثبتی بر اوضاع افغانستان داشته باشد. همانگونه که پیروزی باراک اوباما در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا نتوانست تاثیر مثبتی در جنگ با تروریزم و دهشت افکنی طالبانی داشته باشد و در عوض، در زیر چتر اوباما و ارتش نیرومند آمریکا، تروریزم نه تنها در بخش های مختلف افغانستان قدرت بیشتر گرفت بلکه ارگ ریاست جمهوری به رهبری کرزی نیز به یکی از مکان های اصلی فرماندهی و گسترش تروریزم و خشونت علیه مردم تبدیل شد.

با این وجود می توان گفت که پیروزی فرانسوا اولاند می تواند در اوضاع پناهندگان و پناهجویان در فرانسه بهبودی نسبی را بوجود آورد.
عکس از گتی ایمیج
loading...
loading...

پيام‌ها

  • عالی بود.
    خدا کند به زرر کرزی تمام شود و شاید از ترودیزم طالب دفاع نکند کرزی صدفیصد طالب بوده با طالب ها تشریک مساعی داشته چنانچه در معاهده یکه با امریکا امضا گردیده از تروریست طالب نام برده نشده است و توسط خواهشات کرزی بوده است.

    repondre message

    • در صورتیکه 10 نفر اوغان کوجی قنداری یا هلمندی ویا جنوبی کشته شود برابر به 10 نفر فلسطینی بوده و به اندازه یک چوچه سک پنجشیر قهرمان ارزش ندارد .

      درود به قهرمان پنجشیر احمد شاه مسعود .

پیام، نظر، تفسیر یا نقد؟

تعديل از پيش

اين سخنگاه از پيش تعديل مي‌شود: نظر شما پيش از تأييد مديران سايت ظاهر نخواهد شد.

كى هستيد؟
وصل
پيام شما

براى درست كردن پاراگراف، كافيست كه خط خالى ايجاد كنيد.

جستجو در کابل پرس