کابل پرس: خبری، تحلیلی و انتقادیپذيرش > عکس > پیروزی فرانسوا اولاند نامزد سوسیالیست در انتخابات ریاست جمهوری فرانسه

پیروزی فرانسوا اولاند نامزد سوسیالیست در انتخابات ریاست جمهوری فرانسه

نمی توان گفت که پیروزی فرانسوا اولاند می تواند تاثیر مثبتی بر اوضاع افغانستان داشته باشد. همانگونه که پیروزی باراک اوباما در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا نتوانست تاثیر مثبتی در جنگ با تروریزم و دهشت افکنی طالبانی داشته باشد و در عوض، در زیر چتر اوباما و ارتش نیرومند آمریکا، تروریزم نه تنها در بخش های مختلف افغانستان قدرت بیشتر گرفت بلکه ارگ ریاست جمهوری به رهبری کرزی نیز به یکی از مکان های اصلی فرماندهی و گسترش تروریزم و خشونت علیه مردم تبدیل شد.

يكشنبه 6 مه 2012

فرانسه یکی از کلیدی ترین کشورهای جهان است که در چند قرن اخیر تغییرات در این کشور بر اوضاع کشورهای اروپایی و سایر کشورها تاثیر مستقیم و غیر مستقیم داشته است. از همین اکنون می توان حدس زد که شکست راست ها در فرانسه بويژه راست های افراطی راه را برای شکست آنان در کشورهای دیگر نیز بويژه در اروپا باز خواهد کرد. با این وجود نمی توان گفت که پیروزی فرانسوا اولاند می تواند تاثیر مثبتی بر اوضاع افغانستان داشته باشد. همانگونه که پیروزی باراک اوباما در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا نتوانست تاثیر مثبتی در جنگ با تروریزم و دهشت افکنی طالبانی داشته باشد و در عوض، در زیر چتر اوباما و ارتش نیرومند آمریکا، تروریزم نه تنها در بخش های مختلف افغانستان قدرت بیشتر گرفت بلکه ارگ ریاست جمهوری به رهبری کرزی نیز به یکی از مکان های اصلی فرماندهی و گسترش تروریزم و خشونت علیه مردم تبدیل شد.

با این وجود می توان گفت که پیروزی فرانسوا اولاند می تواند در اوضاع پناهندگان و پناهجویان در فرانسه بهبودی نسبی را بوجود آورد.
عکس از گتی ایمیج
IP Plans: Best Cloud Web Hosting

Professional web services including fully managed VPS and dedicated servers for businesses and individuals.

Domain Registration - Search and register your domains with IP Plans
Fresh Cloud Shared Hosting with IP Plans
Fully Managed Cloud and SSD VPS with IP Plans
Fully managed Dedicated Servers with IP Plans


54 تن همین اکنون این صفحه کابل پرس را باز کرده اند

پذيرش > عکس > پیروزی فرانسوا اولاند نامزد سوسیالیست در انتخابات ریاست جمهوری فرانسه

آگهی در کابل پرس

loading...

پيام‌ها

  • عالی بود.
    خدا کند به زرر کرزی تمام شود و شاید از ترودیزم طالب دفاع نکند کرزی صدفیصد طالب بوده با طالب ها تشریک مساعی داشته چنانچه در معاهده یکه با امریکا امضا گردیده از تروریست طالب نام برده نشده است و توسط خواهشات کرزی بوده است.

    • در صورتیکه 10 نفر اوغان کوجی قنداری یا هلمندی ویا جنوبی کشته شود برابر به 10 نفر فلسطینی بوده و به اندازه یک چوچه سک پنجشیر قهرمان ارزش ندارد .

      درود به قهرمان پنجشیر احمد شاه مسعود .

Kabul Press is the most read news and discussion website from Afghanistan. Our sources provide breaking news stories and images focusing on human rights, freedom of speech and good government issues. We aspire to honest, factual coverage that promotes criticism and informed discourse from our readers, without censorship.