کابل پرس: خبری، تحلیلی و انتقادی



پذيرش > کارتون > منافع ملی از دید کرزی

منافع ملی از دید کرزی

یک کارتون

جمعه 13 ژوئيه 2012, بوسيله‌ى عتيق شاهد

IP Plans: Best Cloud Web Hosting

Professional web services including fully managed VPS and dedicated servers for businesses and individuals.

Domain Registration - Search and register your domains with IP Plans
Fresh Cloud Shared Hosting with IP Plans
Fully Managed Cloud and SSD VPS with IP Plans
Fully managed Dedicated Servers with IP Plans



آنلاين بنگريد : کابل پرس




53 تن همین اکنون این صفحه کابل پرس را باز کرده اند

پذيرش > کارتون > منافع ملی از دید کرزی

آگهی در کابل پرس

loading...

پيام‌ها

 • ای خدا بزند شما مردم را که زده زده تمبان رییس جمهور تان را کشیدید. کرزی بدون تمبان بیشتر به میمون می ماند تا به انسان هاهاها

 • کرزی از همان اول تنبان نداشت شما حالا واقعیت را نشان می دهید؟ کرزی برای دالر حاضر است هر وقت و در پیش هر کس تنبانش را بکشد.
  به خاطر دو چیز کرزی تنبانش را می کشد: یکی به خاطر حمایت از طالب جان دوم به خاطر بدست آوردن دالرجان

 • هه هه هه هه هه هه ............
  تو سیل کو که شما چه کارای که نمی کنید؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!
  از برای خدا امی پلید کرزی را کم ده همینجا نمایش بتین که استفراغم می گیره این خبیث دیگه دیوانه و روانی شده نه منافع ملی ره می فامه نه منافع شخصی ره.
  کرزی؟؟؟؟ هه هه هه هه ........

 • سلام به تمام کار کنان کابل پرس خوشحالم که نشریه کابل پرس در صفحات انترنت دیده می شود ولی با تاسف عرض کنم نشریه شما پر از الفاظ تهدید آمیز علیه سایر ملیت ها و یک جنبه قوم پرستی دارد حرف های دور از واقعیت زیاد به نشر رسیده و میرسد وغیره وغیره از ایل قبیل کلمات زیاد استفاده می شود افغانستان به آبادی ضرورت دارد نه به ویرانی شما یک چیزی نو را بیان کنید که ما از شما آموخته باشیم نه احساسات جنگی و کینه کدورت بین افغان ها از هر قوم که باشد باید دامن زده نشود نمی دانیم که منافع شما در این نوع حرف ها و کلمات بیهوده و بیمفهوم چیست و از ملت افغان چه میخواهید اقوام در تمام جهان زنده گی میکنند ولی نه مثل شما عقده مند و ملیت پرست خواهش میکنم کشور ما را از بدبختی ها درامان نگهدارید اگر افغان واقعی باشید وسلام

  • آقای احسا ن خان سلام . اگرمیخواهید افغانستان ر و به جا نب طرقی گا م بردارد ، ا ول با ید شما خود را اصلاح کنید
   . حا مد کرزی وگروپ قبیله ای ا و د ر ا رگ جمهوری و د ر کا بینه حکومت کرزی ، مسلمان شوند ، آ د م شوند،
   ا ز تعیض و تعصب و دروغ گویی ، چا ل بازی ، و خیانت د ر با زسازی توبه نصوح کنند . پس ا ز آ ن خد ا وند
   به حا ل مردم مظلوم غیرپشتون رحم کند ملت ا ز بد بختی نجا ت خوا هد یا فت انشا الله

 • هه هه ها ها
  بسیار قشنگ است ولی چه کنیم که کرزی گوش شنوا نداره. هرچه به او بگویی قسمی که به سنگ گفته ای هیج در خود نمی گیره
  کاریکاتورهای بسیار بسیار قشنگ و جالب از حامد کرزی در سایت زهرخند هم است که همه ما دیده ایم اگر کابل پرس لطف کنه لینک سایت زهرخند http://haqani.funpic.de/ را درکنار سایت خود لینک کنه خیلی جالب می شه مه یکی از هواداری پرو پا قرص کابل پرس و زهرخند هستم که واقعیتها را در باره کرزی خان افشا می کنه. به Ahsan khan خان عقده مند هم باید بگویم کجای مطالب این سایت بی مفهوم است؟
  ولی از نظر شما حرفهای از جنس عدالت، برابری، برادری، وحدت ملی، دموکراسی، آزادی بیان، توازن در باز سازی و... بی مفهوم است از خاطری که شما جز خودتان را نمی بینید و همی باعث بدبختی خودتان و مردم افغانستان شده است. شما متأسفانه چشم بینا و گوش شنوا ندارید و از سخن حق بسیار می ترسید.

  آنلاين بنگريد : http://haqani.funpic.de/

 • خدا لعنت کند این دلار پرست طالب پرست را که مردم افغانستان را بیچاره کرد. خیانت کرزی را مردم افغانستان هرگز فراموش نخواهد کرد.

 • کاش یک روز یک محکمه عادل و ملی پیدا شوه و کرزی خان ره به جرم خیانتهای بزرگ ملی اش اعدام کند کرزی به کاریکاتور و مقاله نمی فهمه

Kabul Press is the most read news and discussion website from Afghanistan. Our sources provide breaking news stories and images focusing on human rights, freedom of speech and good government issues. We aspire to honest, factual coverage that promotes criticism and informed discourse from our readers, without censorship.