کابل پرس: خبری، تحلیلی و انتقادیپذيرش > کارتون > استر جنرال عبدالرحیم وردک

استر جنرال عبدالرحیم وردک

یک کارتون

يكشنبه 5 آگوست 2012, بوسيله‌ى عتيق شاهد

IP Plans: Best Cloud Web Hosting

Professional web services including fully managed VPS and dedicated servers for businesses and individuals.

Domain Registration - Search and register your domains with IP Plans
Fresh Cloud Shared Hosting with IP Plans
Fully Managed Cloud and SSD VPS with IP Plans
Fully managed Dedicated Servers with IP Plansآنلاين بنگريد : کابل پرس
51 تن همین اکنون این صفحه کابل پرس را باز کرده اند

پذيرش > کارتون > استر جنرال عبدالرحیم وردک

آگهی در کابل پرس

loading...

پيام‌ها

 • سلام به نمایندگان مردم افغانستان در پار الاامان.
  از تصمیم شما مردم افغانستان استقبال گرم خواهند نمود و شما باید همیشه از صلاحیت های خود استفاده نموده و قاطع بر خورد نمائید.
  شما با این تصمیم خود کمر پاکستان را شکستانده اید زیرا.
  عبد الرحیم وردگ و اقای محمدی سا بقه بدون چون و چرا در استخبارات پاکستان داشته و اسناد بد نام کننده در نزد نهاد های پاکستانی دارد بنا این دو نفر نمتوانند بر علیه پاکستان عکسل العمل نشان بد هد چون سابقه کار در استخبارات پاکستان داشته است .
  در دوران جنگ مجاهدین علیه حکومت وقت ایشان در راس مجاهدین قرار داشت از پاکستان سلاح میگرفت اعاشه و اباطه میشد معاش میگرفت و از فعالیت نظامی خود و از مصاریف نظامی خود با ید به ا ی اس ای گذارش میداد این وظیفه نه تنها از رحیم وردگ و محمدی نه بلکه تمام رهبران جهادی همین مسیر را باید طی مینمود در غیر ان پاکستان به هر کس سلاح نمیداد درست است که تمام سلاح و مهمات از غرب و کشور های عربی به شمول اسرئیل و چین سرازیر میشد اما تو ضیح کننده ان پاکستان بود .
  در قا نون نامه اگینتوری اول باید فورم تعهد همکاری را با ارگان استخباراتی امضا نمائی یعنی از شخص امضائ کننده منحیث وسیله استفاده مینماید یعنی اجینت یا اگینت که تمام رهبران مجاهدین یک مراتبه در پاکستان مسیر اجنتی را سپری کرده است که در این هیچ جای شک وجود ندارد.
  خلا صه مطلب محمدی و رحیم وردک صد فیصد با ارگانهای استخباراتی پا کستان ارتباط داشته است از این رو نمیتوانستند در مقابل پا کستان از خود شهامت نشان بد هند چون اسناد بد نام کننده در پا کستنا دارد.
  تشریح این موضوع خیلی دور و دراز است ختم میکنیم .
  نمایندگان مردم افغانستان خیلی کار عالی نموده اند و قابل قدر است.
  کرزی بر علاوه اینکه اگنت سیاه است بد بختانه اگنت پاکستان و همکار ایران هم است کدام روز خدا باشد که ادارات ما مستقل شود.

  • omedwaram ke anche naweshtaye haqiqat dashta bashad
   dar ghayre aan lanate khoda bad bar dorogh goyan
   ok

 • وردک شراب زیاد مینوشد و همیشه خمار است. به این خاطر پس شد. و جای محمدی را یک وزیر پشتون خواهد گرفت. راه جوری بود و چسبید.

 • من متقین استم که.این وزیر بیدفاع یک روز هم روی سنگر را ندیده و چطور اینقدر مدال حق ناحق سینه اش پر است

 • از دل کرزی صاحب خدا باخبر است که رحیم وردک از وظیفه اش منفک شد، شاید دوسال دیگر را بحیث سر پرست کار نمایند. اما بهترین گزینه فاروق وردک است که بجای رحیم وردک تعین شود تا تمام اوغانستان را به پاکستان قباله دهد و خودش کرنیل اوغان سوبه شود.

Kabul Press is the most read news and discussion website from Afghanistan. Our sources provide breaking news stories and images focusing on human rights, freedom of speech and good government issues. We aspire to honest, factual coverage that promotes criticism and informed discourse from our readers, without censorship.