کابل پرس: خبری، تحلیلی و انتقادیپذيرش > کارتون > بازگشت به پنجشیر

بازگشت به پنجشیر

یک کارتون

سه شنبه 7 اوت 2012, بوسيله‌ى عتيق شاهد

IP Plans: Best Cloud Web Hosting

Professional web services including fully managed VPS and dedicated servers for businesses and individuals.

Domain Registration - Search and register your domains with IP Plans
Fresh Cloud Shared Hosting with IP Plans
Fully Managed Cloud and SSD VPS with IP Plans
Fully managed Dedicated Servers with IP Plansآنلاين بنگريد : کابل پرس
54 تن همین اکنون این صفحه کابل پرس را باز کرده اند

پذيرش > کارتون > بازگشت به پنجشیر

آگهی در کابل پرس

loading...

پيام‌ها

 • baz gasht ba panjshir behtar ast az baz gasht ba gharb

 • بی چاره خیلی دراردوی ملی زحمت کشید مثل شیر محمد کریمی نبود که مثل کاهنا“ن مع”بد هامون ریش وبروت را تراشیده درزمان طالب طالب بود درزمان نجیب کافر بود ودرزمان کرزی دیموکراسی خواه .
  ودروزارت داخله هم زحمت زیاد کشیداگر چه کم وزیاد دزدی کرده بود ... بان برود .. خداحافظش شود ازطرف من رفتگی ها را سلام بگوئید...

 • فکر نکنم که مردانگی و حیثیت و شجاعت رحیم وردک صاحب را داشته باشد که مرد و مردانه بگوید حالا که مرا صلب صلاحیت کردید من هم رفتم. این ادمکش جهادی به احتمال زیاد مثل برهاندین ربانی با بی ننگی تا وقتی که مثل موش از دمش گرفته به بیرون نیاندازند در وزارت خواهد بود هرچند که به نام سرپرست و یا کدام لقب دیگر.
  اینها نه شرم دارند نه حیا و نه مردانگی.

 • برو خدا یار تان باشه کاکا بسم الله. ده یگان مسجد خوده بیانداز و تلخان و چای سبز زدگی باش تا که دیده شوه دنیا به کدام سو می روه.

  • آقای شاهد ! اين کارتون بر اساس شعر طنز « بادام گل مومند» ساخته شده که در سايت « وطندار و گران افغانستان» زير نام ( بسم الله خان ، پکول دی واخله ) منتشر شده! شما از منبع خود تذکری نداده ايد! احترام. بره کی

 • قابل توجه جانان!
  رحیم وردک باید تقاعد میکرد سن وسال شان به پدرکلان پدرم می ماند دیگرشرم است ازین به بعد اجرای وظیفه خوده سیر کرد تمام قرارداد های وزارت دفع به دست بچه اش است دیگر چه میخواهد مرک میخواهد کندز برورد

 • اگر پاکستان کنر را بان که کابل را هم بمبارد میکرد رحیم وردک از زیر شکمش که تا نزدیکی بینی اش رسیده بود با لا شده نمیتوانست از چاقی دیگر نفسش تنگی میکرد خدا پارلمان جدید افغانستان را خیر دهد که وزیر صاحب را راحت کرد حد اقل از استیضاح ایشان از اختلاس و خورد وبرد در وزارت دفاع هم جلوگیری شد.

  آنلاين بنگريد : http://naeem.com

Kabul Press is the most read news and discussion website from Afghanistan. Our sources provide breaking news stories and images focusing on human rights, freedom of speech and good government issues. We aspire to honest, factual coverage that promotes criticism and informed discourse from our readers, without censorship.