کابل پرس: خبری، تحلیلی و انتقادیپذيرش > ببينيد و بشنويد > يک جنايت ديگر عليه زنان

يک جنايت ديگر عليه زنان

تصاوير شبکه ی سی ان ان به اندازه ی کافی گويا هست

سه شنبه 4 مارچ 2008

IP Plans: Best Cloud Web Hosting

Professional web services including fully managed VPS and dedicated servers for businesses and individuals.

Domain Registration - Search and register your domains with IP Plans
Fresh Cloud Shared Hosting with IP Plans
Fully Managed Cloud and SSD VPS with IP Plans
Fully managed Dedicated Servers with IP Plans


47 تن همین اکنون این صفحه کابل پرس را باز کرده اند

پذيرش > ببينيد و بشنويد > يک جنايت ديگر عليه زنان

آگهی در کابل پرس

loading...

پيام‌ها

 • با دیدن این صحنه از خودم شرمیدم که چگونه درین جامعه ی وحشتناک بیخوار و آرام گرفتار بیغمی ها شده ام و مثل شما و بسیاری بینندگان دیگر تا مغز استخوانم درد پیچید. امیدوارم شیمه و شهامت رهایی از بیغمی و غم های جعلی (پوهنتون/دانشگاه و امثال آن)را بیابم و بتوانم بجای تیوریزه کردن مسایل و سفسطه بازی هابه خاموش کردن اینهمه آتش در دامن و خرمن ما همت کنم. گل بی بی جان دردت بجان تمام آتش افروزان! من ازینکه مردم و نخواسته در قطار آن نری قرار میگیرم که تو را وحشیانه تصاحب کرد و بعد ناجوانمردانه به آتشت کشید، در عذابم.

  • واقیعآ که سخت نامردی و بی بازخواستی در کشور روان است . این ویدیو و سایر ویدیوها را که میبینیم سخت متآثر میشویم .از این نوع جنایات یا تبعیض زبان سابقه چندانی ندارد دولت از همه پیش تر به فکر حق وحقوق اتباع کشوروملت خویش باشد تا به مسله دانشگاه ..... این مظلومان که بدست یکعده نامردان به چنین سرنوشت گرفتار میشوند باید مورد پرسش قرار گیرند حکم قصاص و (اعدام) همچو جناوران را در قانون اساسی کشور بگنجانند و عمل کنند تا عبرتی برای دیگران شود .

 • جنایتی دیگر علیه زنان!!!!!
  قسمی که به ارتباط " گوش بینی" بریدن آن دخترک معصوم قبلا به عرض رساندم، این جنایات نه اول است و نه آخر. تا زمانی که این اوباشان قدرت و قوانین قرون وسطائی خود را بر مردم ما زیر نمام دین و مذهب ارایه بدارند و مردم هم به آغوش باز این قوانین را بپذیرند -چون فکر می کنند که این همه قوانین زشت از طرف خداوند است- این جنایات ادامه خواهد داشت.
  در حالیکه این یک بی احترامی است که این اوباشان زیر نام خداوند انجام می دهند.
  هر گاه مردم ما به تاریخ اسلام کمی آگاهی پیدا نمایند، می توانند دلایل این جنایات را دربابند.

  به چند نکته مهم از زبان نویسند گان مسلمان در کتابهای معتبر شان نگاه کنید.

  باقر مجلسی از نویسند گان خیلی سر شناس ایران در شهکار"بی نظیرش" "حلیته المتقین" احادیثی از بزرگان اسلام نقل کرده که اگر ما واقعآ به آنها عمل نمایم، پس هیچگاه قادر نخواهیم بود زندگی خود و همنوع خود را خوب بسازیم.

  باقر مجلسی در صفحه 104 کتاب خود از قول پیامبر اسلام در قسمت زن چنین می نویسد.

  در حدیثی معتبر از حضرت محمد (ص) منقول است که زنانرا در غرفه و بالا خانه های جا مدهید. و چیزی نوشتن برای شان یاد مدهید. و سوره یوسف را برایشان تعلیم نکنید.
  حضرت امیر المومنین علی (ع) فرموده مردی را که کار هایش را زنی تدبیر کند ملعون است. از جمله حق زن بر مرد آن است که هر چهار ماه یکبار با وی جماع نماید اگر حاضر باشد و عذری نداشته باشد.
  از حضرت رسول (ص) روایت است که هر که اطاعت زن خود نماید خداوند وی را سرنگون در جهنم می اندازد. در کار های نیک اطاعت زنان ننماید تا در طمع نیافتید. در امر کردن به شما ببدیها به خداوند پناه ببرید و از بدن شان و از نیاکانشان در حذ ر باشید.
  از امام حسن(ع) منقول است که مشورت با زنان مکن و رای زنان ضعیف و عزم شان سست است. و ایشان را همیشه در پرده بدار و بیرون مفرست و تا توانی چنان کن که غیر از تو مردی را نشناسند.
  در احادیث معتبر آمده که: ... تادیب نماید فرزندان خود را بر محبت علی بن ابوطالب اگر قبول نکردند پس در مورد مادران شان تحقیقات نماید، زیرا کسی که به علی بن ابو طالب محبت نداشته باشد، علامت فرزند زنا زاده است.(صفحه 94)

  "محمد محمدی اشتهاردی" از نوسیند گان با"علم" جامعه اسلام در کتاب " سیمای معراج پیامبر اسلام" در صفحه 182 چنین می نویسد:
  شکنجه های سخت یازده گروه از زنان گنهکار:
  پیامبر اسلام بعد از بازگشت از سفر معراج چنین فرمود: که وقتکه به دوزخ نگاه کردم این یازده شکنجه ها را دیدم که برای یازده نوع زنان گنهگار تعین شده بود:
  ( من بدلیل طولانی نشدن این نامه صرف دو سه مورد آنرا در این جا می آورم)

  گناه شماره دو- زنی را دیدم که به زبانش آویزان شده بود. این زنی بود که شوهرش را آزار می داد.

  - زنی دیگری را دیدم که به پستانهایش آویزان شده بود. این زنی بود که از همبستر شدن با شوهرش امتناع می ورزید.

  - زنی دیگری را دیدم با دو پایش به تنوری از آتش به طور واژگونه آویزان شده است. این زنی بود که بدون اجازه شوهرش از خانه خارج می شد.

  این صرف یک گوشه ای از سخنانی است که این نویسند گان جنایتکار در کتابهای شان آورده. و همچنان در خطبه های نماز ها برای مردم بیان می نمایند.
  حالا خود قضاوت نماید که این جنایات در قسمت زنان از کجا سر چشمه می گیرد.
  ساحل زمانی

 • سلام .واقعاٌ که اين صحنه های دلخراش وجودهرانسان رابلرزه ميندازد.خدايا تو برحال اين بندگان خودرحم کن ودست اين ظالمين حيوان صفت را از سرنوشت اين مظلمين کوتاه کن.چقدر حيوان صفتانه است با کسيکه بدون او عشق فداکاری محبت ودوستی کلمه تهی وبدون وزن وزندگی بدون او سرد وبيمعنا است چنين ناجوانمردانه برخورد غيرانسانی صورت ميگيرد.نفرين برتو باد ای حيوان که چهره ات به انسان مشابهت دارد وبه مرد بودنت افتخارميکي عمل .تا چه وقت خودسوزی تا چه وقت تعدی وظلم تا چه وقت تحقير بنام زن تا چه وقت تجاوز وزوگوی . ميشرمم از اينکه بنام مرد برزنان همچو ظلم وتجاوزی صورت ميگيرد.

 • این جامعه مرد سالار مانمیدانم تاچی وقت به این قربانی گرفتن اززنان ادامه خواهد داد.این زخمهای عمیق دین,مذهب وجامعه سنت زده را تاچی وقت تااستخوان لمس خواهیم کرد؟ آیا راهی است که که دیگر مذهب ازماقربانی نگیرد؟تاکه دیدگاه مان عوض نشود ماراه برای بیرون رفت ازاین خشونت نخواهیم یافت این بیماری همیشه ماراقربانی خواهندساخت. نعلت برچنین ارزشهای که امروز نصف ازپیکاراجتماع را فلج کرده است وهرروز ازآنان قربانی میگرد.

 • Thank you so much Mr.mir Hazar that you prepared this subject

 • ما که نتونستیم چیزی بفهمیم
  اگه شرحشو هم بنویسید بهتره

Kabul Press is the most read news and discussion website from Afghanistan. Our sources provide breaking news stories and images focusing on human rights, freedom of speech and good government issues. We aspire to honest, factual coverage that promotes criticism and informed discourse from our readers, without censorship.