صفحه نخست > کارتون > طنز روز > دور بعـدی المپیـک در اسـلام آباد

دور بعـدی المپیـک در اسـلام آباد

دور بعـــــدی بازی هـــــای المپیـــــک در اســـــلام آباد دایر میگـــــردد ، مـــــولـــــوی جنـــــت گل و اندیوالـــــش برای کســـــب مدال طـــــلا در مســـــابقـــــات خـــــود کفـــــانی از همـــــین حـــــالا آمـــــادگـــــی میگـــــیرند
شمس الحق حقانی
سه شنبه 14 آگوست 2012

زمان خواندن: (تعداد واژه ها: )

در راستای برگزاری بازی های المپیک همیش تنش های میان کشور های اسلامی و ممالک غربی روی اختلاف نظر ها بالای یکعده مسائل چون عدم قبول حجاب اسلامی در بازی های المپیک و به رسمیت نشناختن ورزش های رزمی خاص کشور های اسلامی چون نیزه بازی ، شمشیر جنگی ، کله جنگی و بزکشی از طرف کمیته المپیک وجود داشته.

استفاده از استادیوم فوتبال کابل برای کشتارو تیرباران زنان از طرف حکومت اسلامی طالبان و خواستار به رسمیت شناختن آن به عنوان یک ورزش اسلامی از طرف المپیگ جهانی این تنش ها را به اوجش رسانده و باعث سردی و خرابی روابط میان کشور های اسلامی و کمیته المپیک گردیده.

درین سالهای اخیر که ورزش خود کفانی در کشور های اسلامی خصوصاً ممالک عربی و پاکستان از رونق خاص برخوردار شده و در بین جونان مسلمان موفق به کسب محبوبیت خارق العاده ی گشته دیگر برای کشور های اسلامی غیر قابل تصور بود که کمیته المپیک جهانی از به رسمیت شناختن این ورزش سر باز زند.
ولی همه میدانیم که قبول چنین چیزی از طرف کمیته المپیک جهانی خلاف تمام ارزش های اخلاقی و اجتماعی غرب بوده و به هیچ وجهی برایشان نمی توانست قابل قبول باشد.

لهذا کشور های اسلامی با برگزاری کنفرانس در جده متفقاً به این نتیجه رسیدند که باید بازی های المپیک شان را از ممالک غربی جدا ساخته و اولین بازی المپیک اسلامی را در اسلام آباد مهد و زادگاه ورزش خودکفانی دایر کنند.
این تصمیم کنفرانس جده مورد استقبال گرم ورزش کاران در تمام کشور های اسلامی قرار گرفته و خیلی سازمان ها و کلپ های ورزشی چون تیم نیزه بازان مسجد سرخ اسلام آباد ، تیم قمه زنان چونچکان تهران ، تیم گردن زنان مسلمان عربستان و تیم جوانان خودکفان وزیرستان از همین حالا برای اشتراک در بازی های المپیک اسلام آباد اعلام آمادگی کرده اند.

چون ورزش خودکفانی ورزش جدیدیست لهذا کمیته المپیک اسلامی برای تعین مدارج فنی به تدوین مقررات ذیل برای کسب مدال ها پرداخته است:

مستحق مدال برنز ورزشکار خودکفان می باشد که بعد از اجرای عمل خود کفانی از او در میدان خودکفانی فقط یکی از اعضای بدن و قسمت از روده هایش قابل شناسایی باشد.

مستحق مدال نقره ورزشکار خودکفان می باشد که بعد از اجرای عمل خود کفانی از او در میدان خودکفانی فقط قسمت از روده هایش قابل شناسایی باشد.

مستحق مدال طلا ورزشکار خودکفان می باشد که بعد از اجرای عمل خود کفانی از او در میدان خودکفانی فقط لکه بزرگ خون و مواد داخلی روده هایش چیزی دیگری باقی نماند.

مدال های های این ورزشکاران خودکفان از طرف کمیته المپیک اسلامی به امیرالمومنین ملا عمر به امانت سپرده شده و ایشان در روز قیامت مدال ها را به صاحبان شان سپرده که آنها ازین مدال ها منحیث کارت ورودی بهشت استفاده کرده و نظر به درجه مدال هایشان در قطار آخر، قطار وسط و یا لوژ بالای بهشت تشریف فرما میگردند.

با تقـــــــــديم حــــــــــــرمت
حقــــ(شـــمس الحــق)ــــانی

http://haqani.funpic.de

واژه های کلیدی
loading...
loading...

پيام‌ها

 • ba salam khedmate aghaye shamsulagh tanze besyar zibaee bod vaghean jaleb bod montazer tanzhaye digaretan ham astam bakamale tashakor
  mehrabady

  repondre message

 • واقعا جالب وکاملا واقعیت.
  سلامت باشید برادر عزیز

  repondre message

 • المپیک اسلام اباد به اشتراک تیم انتحاری تربیه شده ای اس ای بچه های خرد سال غریب بی سرپرست و بیسواد وبعضا نا خوانده کلان سال ریشدار چادری به سر تحت سر پرستی مربیون ای اس ای دایر میشود هر کدام اینها که قتل کشتار و ویرانی زیاد کرد جایزه ان یک کلید ساخت پاکستان که کلید بهشت است تحفه داده میشود که دران بهشت همه دالخور های پاکستانی سیاه و گرسنه و در بدر است که تا ابد رو سیاه وشکم گرسنه بوده ودر ۲۴ ساعت فقط دو لقمه دال برایش از ای اس ای حواله میشود.بس تمت.

  repondre message

 • كفر گوي شماه تا كجاه خوا هد رسيد مردم منا فيق

  repondre message

 • دوشی چی نی که ملا نر خر امیرالفاسقین والشیاطین این مزدور حلقه به گوش دالخور های ای اس ای به شما نیز کلید بهشت را داده تا چند بیگناه زنان طفل را شهید کنی و خودت چادر زنانه به سر در جنت ای س ای کوشنه مشغول دالخوری شوی.

  repondre message

 • نویسنده گرامی محترم حقانی , واقعیت های تلخ را بسیار خنده اور نوشته اید دست تان درد نکند

  repondre message

پیام، نظر، تفسیر یا نقد؟

تعديل از پيش

اين سخنگاه از پيش تعديل مي‌شود: نظر شما پيش از تأييد مديران سايت ظاهر نخواهد شد.

كى هستيد؟
وصل
پيام شما

براى درست كردن پاراگراف، كافيست كه خط خالى ايجاد كنيد.

جستجو در کابل پرس