IP Plans

آی پی پلنز

طراحی و راه اندازی سایت های اینترنتی، ثبت دامین، میزبانی وب، وی پی اس و سرور اختصاصی
همین اکنون اقدام کنید

در همین بخش

loading...

صفحه نخست > کارتون > طنز روز > تائیــد تحــریم مــوســیقی از طــرف ملــک عــبدالله

تائیــد تحــریم مــوســیقی از طــرف ملــک عــبدالله

بالاخـــــره بعـــــد از جـــــار و جنجـــــال فـــــراوان بـــــین طـــــرفـــــداران و مخـــــالفان هـــــنر موســـــیقی در افغـــــانســـــتان ملک عبـــــدالله خـــــادم حـــــرمـــــین شـــــریفـــــین با صـــــدور فـتـــــوای شـــــرعی به این منـــــازعـــــه پایان داد !
شمس الحق حقانی
پنج شنبه 6 سپتامبر 2012

زمان خواندن: (تعداد واژه ها: )

جلالتماب ایشان شنیدن موسیقی را به علت تحریک غریزه جنسی در مردان برای تمام مسلمانان جهان بجز ساکنین عربستان سعودی و کشورهای همجوار تحریم فرمودند.
صدور این فتوی در نگاه اول عاری از منطق و بدور از انصاف و مروت بنظر خورده و ما را بفکر خود خواهی و خود برتراندیشی اعراب می اندازد ولی اگر کمی در موضوع غور و دقت بخرچ دهیم به نیکی در خواهیم یافت که هم منطق و هم انصاف و مروت در صدور این فتوای بکار رفته.

این را همه میدانیم که مرکز ثقل جهان اسلام شهر مکه در عربستان سعودیست و دروازه بهشت نیز در همین شهر قرار دارد ، علاوه بر آن وجود حرمین شرفین و اماکن مقدس مذهبی دیگر چنان این شهر را پر برکت و با عظمت کرده که اهالی آن بدون انجام احکام اسلامی فقط با دیدن این اماکن مقدس هر روز به کسب مقادیر فراوان ثوابات مبادرت ورزیده و در آخرت هر کدام صاحب هزاران جریب زمین بهشت و ملیون درخت خرما و زیتون می باشند.

این را هم همه میدانیم که در اسلام دو نوع گناهان وجود دارند ، گناهان کبیره و گناهان صغیره که نظر به تعریف ملک عبدالله خادم حرمین شریفین و پیشوای جهان اسلام گناهان کبیره به گناهان بزرگ مانند تراشیدن ریش ، عدم رعایت حجاب اسلامی ، استعمال رنگ ناخن و لبسیرین ، انتقاد از ملا ها ، شنیدن موسیقی ، خندیدن به صدای بلند ، ترجمه قرآن کریم به زبان های دیگر و گناهان بزرگ ازین قبیل گفته می شود.

گناهان صغیره به گناهان کوچک مانند بمب گذاری در مساجد و اماکن عمومی و قتل و کشتار مردم ذریعه حملات انفجاری و انتحاری ، تجاوز جنسی به کودکان و نوجوانان ، سمپاشی مدارس و آتش زدن مکاتب ، سر بریدن و بدار آویختن اطفال و کودکان و به خطا های کوچک مشابه این گفته می شود.

حالا اگر فردی از عربستان سعودی یا کشور های همجوار مرتکب کدام گناه کبیره میگردد طبیعیست که او به جرم آن گناه قسمت زیاد از زمین های بهشت و درخت های خرما و زیتونش را از دست میدهد ولی بهر صورت آن قدر برایش باقی خواهد ماند که کفایت اعاشه زندگی اش بنماید.

اما اگر یک مسلمان بیچاره از افغانستان که حاصل یک عمر عبادتش بیشتر از یک جریب زمین کم حاصل و چند درخت نیمه خشکیده خرما و زیتون نخواخد شد مرتکب به کدام گناه کبیره گردد به یقین کامل که با پرداخت تمام زمین و درخت هایش یک قسمت جریمه اش را هم پرداخته نتوانسته و در اخیر برای پرداخت باقیمانده آن تا ابد بکار جبری در جهنم مجبور خواهد گشت.

لهذا بهتر خواهد بود که هر کسی پایش را به اندازه گلیم پدرش دراز کند ، اعراب که توان پرداخت جریمه گناهان کبیره را دارند به رقص و موسیقی و برگذاری مجالس عیاشی بپردازند و پیروان افغان آنها که از نعمت همجواری آنها محرومند مجبور به گناهان صغیره اکتفا کرده و بجای رقص و موسیقی دلهای شان را به سنگسار زنان و سر بریدن اطفال معصوم خوش کنند.
اما حسادت وسوسه شیطان است و هر کس باید به شیر مادر قناعت کرده و بداند که با خدادادگان ستیزه کردن درست نیست چون خدا دادگان را خدا داده !

با تقـــــــــديم حــــــــــــرمت
حقــــ(شـــمس الحــق)ــــانی

http://haqani.funpic.de

loading...
loading...

پيام‌ها

 • درعربستان سعودی دو قسم قران وجود دارد یکی قران محمدی دیگرش قران ال سعودی .در قران محمدی انسان ها به راه خیر وراستی صداقت و همنوع دوستی و حرام کردن بهره کشی وستم بالای دیگران وعدالت تقوا دعوت میگردد.درقران ال سعودی بهره کشی ومزدوری از دیگران خصوصا اهل پاکستان وغیره اتباع عجمی حشر یا حشرات نامیده میشود وازدواج با طفل ۹ ساله حلال است با مرد ۶۰ ساله وداشتن کنیز فلیپینی وخواب کردن مانند کنیز یا برده یا بهره کشی جنسی حلال است ورفتن اتباع سعودی در بحرین امارات وکشور های غربی غرض عیاشی و زنا بدون نکاح وشراب خوری در خارج سعودی حلال است و جمع کردن پول حجاج خارجی که سالانه میلیون ها دالر میشود و از ین پول برای هر سعودی۵۰ ۶۰ ساله گرفتن دختران۹سال مصری سوری یمنی و مراکشی منحیث زن چهارم حلال است. در حالیکه درین ممالک اسلامی غریب بشمول افغانستان جوانان از فرط نا داری و نداشتن پول طویانه سالها تا دم پیری مجرد میماند. وبلاخره صدور افراطیت وتربیه تروریست وانتحاری ا ز پول حجاج ونفت غرض کشتار مردم بیگناه افغانستان کاملا در قران ال سعود و در خانه نگهداشتن زنان سعودی و منحیث شهروند درجه دوم حساب کردن زنان نیز در قران ال سعود کاملا مشروع وحلال است.

  repondre message

 • در حقیقت هر دو یک قران اند یا برادران هم اند. در قران محمد مسلمانان به عرب وعجم یا عرب و غیر عرب تقسیم یا تصنیف شده اند. بعدش عرب هم به صنوف تقسیم شده اند.هم چنانکه خداوند برای محمد و اهلبیت او ازپیش تضمین بهشت و مالکیت آنرا دادو محمد با وساطت و چانه زدن بهمراه خدایش، برای یاران برگزیده اش که عشره مبشره نامیده است ، ویزه بهشت را بی چون و چرا گر فته است. حالا هر کدام اینها از خود زنها معشوقه ها اولاد ها و اقارب وهوا دارانی دارند که با و سا طت و رایزنی ها لابی گری و رشوه و زورگوئی قباله بهشت را بدست می آورند. بقیه مسلمانان با تمام عبادت سحر خییزی و کون پارگی وخون ریختن و خون ریختاندن در راه خدا درانتظار بی انجام مثل خ... بیرون میمانند .

  repondre message

 • سعودی افراط گرا این بینام گوه خورده در قران محمدی فقط اهل تقوا به روح اصلی وصل میشود نه عشیره وتبار محمد.ص

  repondre message

 • تو یگ موردگاو ہستی نہ حرمت پیامبر شناختہ ونہ حرمت اصحاب تازہ عیسوی یا یھودی شودی اگرنی یک زرہ ایمان در وجود کس باشد انھا این قسم سخن نہ میزند وہ حالا ھم از دالر واشنگتن و از زور دالر این سایت پیش میبری تو بی پدر ہستی از مادرت پرسان کو از کدام دانس کلب یوروپ ترہ اوردۂ تو این چیز راخوش داری کہ خواھرت ھر روز چھار پنج دفہ کوس بتہ بہ ریس دفتر زن ھر روز کوجا کوس میتہ ای بی غیرت بی ناموس یگ روز از خواھرت از زنت پرسان کردی کہ ایمروز چند دفعہ کوس دادین لعنت باشد مثل تو واری دیموکرات سبا باز

  repondre message

 • تو یگ موردگاو ہستی نہ حرمت پیامبر شناختہ ونہ حرمت اصحاب تازہ عیسوی یا یھودی شودی اگرنی یک زرہ ایمان در وجود کس باشد انھا این قسم سخن نہ میزند وہ حالا ھم از دالر واشنگتن و از زور دالر این سایت پیش میبری تو بی پدر ہستی از مادرت پرسان کو از کدام دانس کلب یوروپ ترہ اوردۂ تو این چیز راخوش داری کہ خواھرت ھر روز چھار پنج دفہ کوس بتہ بہ ریس دفتر زن ھر روز کوجا کوس میتہ ای بی غیرت بی ناموس یگ روز از خواھرت از زنت پرسان کردی کہ ایمروز چند دفعہ کوس دادین لعنت باشد مثل تو واری دیموکرات سبا باز این سخنان برای پروفیسر شمس الحق حقانی افسوس صد افسوس بر حال شماواری دیموکراتان بچیم از دیموکراسی چند قدم پیش رفتے کم پشتسرت سیل کو

  repondre message

  • اوبرادرا . اوقاتم بسیار تلخ است . هرچی گفتم ونوشتوم ببخشید . به سر اولادایم ده ملک اسلام جای زنده گی انسانی نیست . به این خاطر مه یک دعای خیر میکنم وشما آمین بگویید . ( ده کون محمد وده فرج نازنین وقیصی مانند عایشه فلان خوده درون وبیرون کنم که ما را به این بدبختی کشاند ). فکر نکنید که شیعه هستوم وبه عایشه بد وبیراه میگویم . به ای خاطر پهلوان علی وبی بی خانمش را نیز به ک ی ر بالا کنم . آمین یارب العالمین

 • با سلام و تقدیم احترام به حقانی صاحب باید خدمت یاد اوری کنم که مجلس شورای ملی در مورد معاش مادام العمر ریس جمهور و معاونین اش و قاضی القضات وبعضی ارکان عالیرتبه قضا تا لحظ مرگ شان در زیر جریان است. امید در نوشته بعدی همین عنوان را زیر کاوش و مطالعه ذره بینی خود قرار بدهند.
  ببینید معاش کرزی تا وقت مرگش ده هزار دالر در ماه و از معاونین اش 5 هزار دالر و از بقیه 4 هزار دالر میباشد. از کجا شود اینقدر دالر؟؟

  repondre message

پیام، نظر، تفسیر یا نقد؟

تعديل از پيش

اين سخنگاه از پيش تعديل مي‌شود: نظر شما پيش از تأييد مديران سايت ظاهر نخواهد شد.

كى هستيد؟
وصل
پيام شما

براى درست كردن پاراگراف، كافيست كه خط خالى ايجاد كنيد.

جستجو در کابل پرس