صفحه نخست > کارتون > طنز روز > از زندان بگــرام بســوی ارگ شــاهی

از زندان بگــرام بســوی ارگ شــاهی

کـــــرزی برادران ناراضش را بعــــد از رهــــایی از زندان بگــــرام گــــرم در آغــــوش گــــرفــــته به ســـــوی ارگ شاهی برد !
شمس الحق حقانی
پنج شنبه 20 سپتامبر 2012

زمان خواندن: (تعداد واژه ها: )

دشمنان اسلام به سرکردگی امریکا تنها به نابودی فزیکی جهان اسلام اکتفا نکرده بلکه دست از هیچ نوع توطئه و دسیسه برای بدنامی مجاهدین و طلاب کرام برنداشته و همیش کوشش بخرج داده تا از مجاهدان اسلام یک چهره زشت و خشن به جهانیان معرفی کند.

از مدت ده سال بدینسو هزاران طلاب کرام که بجز مسلمان بودن و تبلیغ صلح و همزیستی مسالمت آمیز اسلامی بین انسانها جرمی دیگری ندارند به اتهامات ناحق و ناروای دست داشتن در فعالیت های تروریستی و قتل و کشتار مردم بی گناه در زندان بگرام محبوس بودند.

این را هر طفل مسلمان هم میداند که طلاب کرام چنان به لباس خجسته اخلاق اسلامی و رحم و شفقت انسانی ملبس اند که حتی مورچه ای هم در زیر پای ایشان اذیت نخواهد شد چه رسد به ضرب و شتم و یا خدای ناخواسته قتل و کشتار مردم بی گناه.

تعداد زیادی از برادران مجاهد و طلاب کرام از شنیدن این اتهامات ناروا مبنی بر قتل و کشتار مردم بی گناه خصوصاً اطفال معصوم چنان حالشان بهم خورده بود که برای ساعت ها بی هوش شده و تا یک هفته از خواب و خوراک مانده بودند.

حالا بعد از گذشت ده سال از آن اتهامات ناروا بالاخره به اثر سعی و تلاش مصرانه جلالتماب کرزی دولت امریکا به اشتباه بزرک و گناه سترگش پی برده و حاضر به رهایی مجاهدین اسلام و طلاب کرام از زندان بگرام گشت.

علاوه بر آن دولت امریکا برای جبران این خطای بزرگش اسامی بزرگان طالبان را از لست سیاه سازمان ملل بیرون کشیده و آنها را در لست سفید معاش گیران قصر سفید جای داد.

با تقـــــــــديم حــــــــــــرمت
حقــــ(شـــمس الحــق)ــــانی

http://haqani.funpic.de

واژه های کلیدی
loading...
loading...

پیام، نظر، تفسیر یا نقد؟

تعديل از پيش

اين سخنگاه از پيش تعديل مي‌شود: نظر شما پيش از تأييد مديران سايت ظاهر نخواهد شد.

كى هستيد؟
وصل
پيام شما

براى درست كردن پاراگراف، كافيست كه خط خالى ايجاد كنيد.

جستجو در کابل پرس