کابل پرس: خبری، تحلیلی و انتقادیپذيرش > کارتون > طنز روز > از زندان بگــرام بســوی ارگ شــاهی

از زندان بگــرام بســوی ارگ شــاهی

کـــــرزی برادران ناراضش را بعــــد از رهــــایی از زندان بگــــرام گــــرم در آغــــوش گــــرفــــته به ســـــوی ارگ شاهی برد !

پنج شنبه 20 سپتامبر 2012, بوسيله‌ى شمس الحق حقانی

دشمنان اسلام به سرکردگی امریکا تنها به نابودی فزیکی جهان اسلام اکتفا نکرده بلکه دست از هیچ نوع توطئه و دسیسه برای بدنامی مجاهدین و طلاب کرام برنداشته و همیش کوشش بخرج داده تا از مجاهدان اسلام یک چهره زشت و خشن به جهانیان معرفی کند.

از مدت ده سال بدینسو هزاران طلاب کرام که بجز مسلمان بودن و تبلیغ صلح و همزیستی مسالمت آمیز اسلامی بین انسانها جرمی دیگری ندارند به اتهامات ناحق و ناروای دست داشتن در فعالیت های تروریستی و قتل و کشتار مردم بی گناه در زندان بگرام محبوس بودند.

این را هر طفل مسلمان هم میداند که طلاب کرام چنان به لباس خجسته اخلاق اسلامی و رحم و شفقت انسانی ملبس اند که حتی مورچه ای هم در زیر پای ایشان اذیت نخواهد شد چه رسد به ضرب و شتم و یا خدای ناخواسته قتل و کشتار مردم بی گناه.

تعداد زیادی از برادران مجاهد و طلاب کرام از شنیدن این اتهامات ناروا مبنی بر قتل و کشتار مردم بی گناه خصوصاً اطفال معصوم چنان حالشان بهم خورده بود که برای ساعت ها بی هوش شده و تا یک هفته از خواب و خوراک مانده بودند.

حالا بعد از گذشت ده سال از آن اتهامات ناروا بالاخره به اثر سعی و تلاش مصرانه جلالتماب کرزی دولت امریکا به اشتباه بزرک و گناه سترگش پی برده و حاضر به رهایی مجاهدین اسلام و طلاب کرام از زندان بگرام گشت.

علاوه بر آن دولت امریکا برای جبران این خطای بزرگش اسامی بزرگان طالبان را از لست سیاه سازمان ملل بیرون کشیده و آنها را در لست سفید معاش گیران قصر سفید جای داد.

با تقـــــــــديم حــــــــــــرمت
حقــــ(شـــمس الحــق)ــــانی

http://haqani.funpic.de

IP Plans: Best Cloud Web Hosting

Professional web services including fully managed VPS and dedicated servers for businesses and individuals.

Domain Registration - Search and register your domains with IP Plans
Fresh Cloud Shared Hosting with IP Plans
Fully Managed Cloud and SSD VPS with IP Plans
Fully managed Dedicated Servers with IP Plans


57 تن همین اکنون این صفحه کابل پرس را باز کرده اند

پذيرش > کارتون > طنز روز > از زندان بگــرام بســوی ارگ شــاهی

آگهی در کابل پرس

loading...

Kabul Press is the most read news and discussion website from Afghanistan. Our sources provide breaking news stories and images focusing on human rights, freedom of speech and good government issues. We aspire to honest, factual coverage that promotes criticism and informed discourse from our readers, without censorship.