صفحه نخست > کارتون > طنز روز > تساوی حقوق زن و مرد به زعم راکتیار

تساوی حقوق زن و مرد به زعم راکتیار

دیگـــــران تســـــاوی حقـــــوق زن و مـــــرد را فقـــــط شـــــعار میـــــدهنـــــد امـــــا گل بـــــیدین راکتـــــیار آن را در میـــــدان عمـــــل پیـــــاده میکـــــند !
شمس الحق حقانی
دوشنبه 24 سپتامبر 2012

زمان خواندن: (تعداد واژه ها: )

حد اقل از دوران حکومت امان الله خان بدینسو شعار های تساوی حقوق زن و مرد در گوش هایمان آشنا بوده و گاه و ناگه آن را از دهان این و آن ، چپی و راستی و مرد و زن شنیده ایم ولی این خواست ها متاسفانه فقط در سطح شعار باقی مانده و شانس پیاده شدن در میدان عمل را هرگز نیافته است.

حتی در دوران حکمروایی احزاب چپی خلق و پرچم که خود را حامیان تساوی حقوق زن و مرد میدانستند زن بیچاره جولانگاه فعالیت های اجتماعی اش از محدوده خانه و آشپزخانه تجاوز نکرده و در بیرون از خانه بیشتر مورد سؤ استفاده رفقای حزبی اش قرار گرفته بود.

از دوران طلای تساوی حقوق زن و مرد در هنگام حکومت مجاهدین و بریدن پستان زنان و تماشای زایدن آنها از طرف قوماندانهای خشتک کشال و نیمه وحشی مجاهدین فی السبیل الکرسی والدالر باید به نکوهی یاد کرد چون درین مصیبت سرای افغانستان همیش اوضاع از روز پیش وخیم تر شده چنانکه با ملاحظه مصائب امروز به ناهنجاری های دیروز باید شکر گزار بود.

دوران وحشت طالبانی که اوج ظلم و جنایات جناوران آدم نما در حق زنان مظلوم این کشور بود و به ایشان حتی در هنگام مریضی اجازه بیرون رفتن از منزل بدون محرم شرعی داده نمی شد همه آن را به خاطر داریم و ازینرو با آمدن دیموکراسی و بلند شدن شعار های حقوق بشر و حقوق زن همگی خصوصاً زنان بیچاره بازهم دچار تخیلات تساوی حقوق زن ومرد گشتند.

ولی دیری نگذشت که این آرزو ها چون حباب های میان خالی ترکیده و با تبادله زنان با سگان جنگی و سنگسار آنها به جرم محبت و دوستی و تیر باران بی رحمانه ایشان بخاطر منازعات بین الطالبین و سریال بی پایان تجاوز جنسی بر آنها و خاموشی علمای کرام در مورد جنایات وارده بر آنها و اینهمه در زیر چتر حمایت صد ها هزار نیروی نظامی غربی از دیموکراسی و حقوق زن دیگر به اثبات رسید که شعار تساوی حقوق زن و مرد درین خطه همیش فقط یک شعار میان خالی بوده و خواهد بود.

اما بالاخره این فرزند راستین اسلام و مجاهد جان به کف سیف الاسلام والمسلمین شمع فروزان اهل یقین برادر بزرگوار گل بیدین راکتیار به این شعار های میان خالی پایان داده و تساوی حقوق زن و مرد را با سپردن مساویانه کلید های بهشت و کمربند های انتحاری به پسران و دختران نو بالغ جامه عمل پوشانید.

جناب ایشان با این تدبیر عاقلانه و روش عادلانه شان نه تنها مجری تساوی حقوق زن و مرد درین جهان گشت بلکه آخرت را نیز از مونوتونی طالبانی رهایی داده بدان طراوت و زیبایی زنانه بخشیده و از تبدیل شدن به مدارس دینی پاکستان نجاتش داد.

با تقـــــــــديم حــــــــــــرمت
حقــــ(شـــمس الحــق)ــــانی

http://haqani.funpic.de

واژه های کلیدی
loading...
loading...

پيام‌ها

 • گل بیدین جاسوس پاکستان و ایران است
  گل بیدین فراری در ایران بود هنگامیکه امریکا به ایران اخطار داد ایران را ترگ گفته به پاکستان دفن گردید
  بنا گل بیدین در هر دو کشور جای دارد.
  گل بیدین یکی از منحوث ترین چهره های تاریخ خون اشام افغانستان است
  دست گل بیدین به خون هزاران انسان بیگناه الوده است .
  جاسوس های گل بیدین در تمام دفتر ها ارگالنهای دولتی هم ملکی و نظامی پنهان است
  کادر های سگ الدین در عقب طالب های بیکفایت خود را جاه زده است.
  گل بیدین بیغیرت است بخاطر ایکه عرب ها را اورده در بین زنهای افغانها منجمله پشتون ها میخواباند و دختر های باکره پشتون ها را به عرب ها مید هد .
  عرب ها و چی چینی ها در منطقه تاجیک وزبک و هزاره رفت و امد نیتوانند اما پشتون ها بیغیرت هستند همت ندارند شها مت ندارند خارجی ها را در بین خانه های خود پنهان میکنند روزانه مرد ها بطرف کار و غریبی میروند میماند عرب ها با زنها در خانه این است شهامت پشتون امروز .
  من اگر از ناموس خود دفاع نتوانم هیچ وقت از عقیده خود دفاع کرده نمتوانم بنا پشتون ها نا موس و وطن را فدای جاسوس های پا کستان القاعده و چیچینی ها کرده است.
  گناه زن های پشتون نیست گناه مرد های پشتون است از دست زنها چیزی پره نیست مردان پشتون بیغیرت شده اند که عرب ها را بنام مجاهدین در خا نه خود جای میدهد و انها هر انچه دلش خواست انجام میدهد.

  repondre message

 • اول از كابل پرس تشكر كه ضمينه نشر عكس را نموده
  به اين عكس تاريخي توجه كنيد، طرف راست مسعود پدر معنوي اسامه بن لادن عبداله عزام يكي از بنيان گذاران حماس در دره پنچشير در سال
  .

  repondre message

 • گلبدین را بشناسید
  سال های پیش تحت عنوان بالا جزوه کوچکی نشر شد و این جزوه از مفعول بودن گلبدین چنین حکایه میکند.
  1.ضابط عبدالمنان در منطقعه مهتاب قلعه گلبدین را در مزرعه کجالو خوابانده بود که که حین عمل لواط با لفعل دستگیر شد.
  2.جگٌٍرن عبدالغفار گلبدین را در تگاب به محفل عروسی برده بود که چون پسر برهنه صورت بود مورد توجه تاس بازان قرار میگیرد و بلاخره منجر به کشمکش و زدو خورد می شود و قضیه به ولسوالی تگاب کشانیده میشود، چنانچه همان دوسیه بعد از چند روز با عاملین آن تحت الحفظ به مکتب حربیه ارسال میگردد، در نتیجه جگٍرن عبدالغفار زندانی و گلبدین از مکتب حربیه اخراج میگردد.
  3.گلبدین را گلبت خان جاجی در سرای امیر عبدالرحمن خان که اطاق داشت برای مدت دو سال نگهداشته بود بعد از ان که گلبت خان بنابر فعالیت های به نفع شبکه پاکستانی فراری میشود گلبدین ناچار واپس به قندز می رود.
  4.گلبدین در آوان نوجوانی در قندز به اختیارعبدالقادرکرن کار بود که حتی شبها در اطاق کرن کارمی خوابید .
  5.گلبدین متهم به تجاوز خواهراش است.
  6.گلبدین در کتاب گزرگاه تاریخ افغانستان از طرف حضرت صاحب مجددی به عنوان مفعول یاد شده به صفحه 274 مراجعه کنید.
  هموطنان عزیز! داوری نماید که چگونه یک فرد ابرو ریخته و قاتل 70 هزار شهریان کابل است.

  repondre message

 • نه کل بند نه کدو خاک دررهردو فرق گلبدین و مسعود در همین است که یکه از شمال دیگری از جنوب کابل را به ویرانه تبدیل کرد این دو سر دمدار و جنگسالار ویرانی قتل چور چپاول و خانه جنگی در دهه نود میلادی بود دیگران نیز به نحوی دنباله رو یکی ازین دو.فقط فرق این دو در این بود که یکی پکول داشت دیگری لنگی مگر هردویش مساویانه مرتکب قتل وجنایت وفجایع جبران نا پذیر خصوصا خرابی کابل شده

  repondre message

 • دوستان دورود بر شما, موضوع چالب است در دین اسلام حق و یا حقوقی به زن داده نشده خصوصا در زمان دزدان
  8ثور که چه حالت بر سر خانم ها امد از ان مسایل ها بگذریم که این چانیان در افشار جه کردند در بعضی قسمت شهر
  های کشور , چند شهار که حقوق زن و مرد مساوی است صرف روی کاغذ است عملی وچود ندارد , اگر حقوق برای
  خانم ها داده میشد به طالیان بنگرید مسلمان اصلی ظالبان هستند چه حالت به سر زنان اوردند انها حکم محمد را انجام
  میدهند.

  repondre message

 • این شاگرد وفادار کرینگکار تا که زنده است ، این آدم وحشی دست از آدم کشی بر نمیدارد.هزار نفرین به‌‌ این راکتیار مزدور و غلام isi

  repondre message

پیام، نظر، تفسیر یا نقد؟

تعديل از پيش

اين سخنگاه از پيش تعديل مي‌شود: نظر شما پيش از تأييد مديران سايت ظاهر نخواهد شد.

كى هستيد؟
وصل
پيام شما

براى درست كردن پاراگراف، كافيست كه خط خالى ايجاد كنيد.

جستجو در کابل پرس