کابل پرس: خبری، تحلیلی و انتقادیپذيرش > عکس > کودکان دانش آموز در جلال آباد

کودکان دانش آموز در جلال آباد

پنج شنبه 4 اكتبر 2012, بوسيله‌ى به روایت عکس و تصویر

کودکان دانش آموز در شهر جلال آباد ولایت ننگرهار را می بینید. این کودکان در جایی درس می خوانند که بر اساس گزارش های مختلف والی این ولایت گل آغا شیرزی هفته ای بیش از یک میلیون دالر از راه قاچاق مواد مخدر و چپاول عواید گمرکی درآمد دارد.

یک جامعه بدون همگانی شدن آموزش به هیچ عنوان نمی تواند حرکتی به جلو داشته باشد. بويژه برای تغییر و تحول در جامعه باید دختران و زنان سهم فعال در عرصه های مختلف داشته باشند.

عکس از رویترزIP Plans: Best Cloud Web Hosting

Professional web services including fully managed VPS and dedicated servers for businesses and individuals.

Domain Registration - Search and register your domains with IP Plans
Fresh Cloud Shared Hosting with IP Plans
Fully Managed Cloud and SSD VPS with IP Plans
Fully managed Dedicated Servers with IP Plans


70 تن همین اکنون این صفحه کابل پرس را باز کرده اند

پذيرش > عکس > کودکان دانش آموز در جلال آباد

آگهی در کابل پرس

loading...

پيام‌ها

 • فامیل های این اطفال حاضر اند پول های زیادی را برای فیشن خود و بقیه اعضای فامیل و خرید البسه و غیره به مصرف برسنانند ولی حاضر نیستند اولادهای خود را از این حالت بیرون بیاورند. شرم اور است.

  • فطرت آغا تو ملامت نیستی که والدین ای اطفال را ملامت کنی چرا که تو همین دیروز ایزار ببویته فروختی و به مکتب اطفال خود کمک کردی.
   لعنت خدا به شما فاشیستهای رزیل بدبین و تاریک اندیش.
   نادر

  • پیام بالا که بنام نادر به آقای فطرت نوشته شده، از من (نام مستعار نادر) نیست. از پیام دهنده خواهش میکنم، پهلوی نام خود کلمه با کود دیگری را اضافه کند، تا سؤتفاهم رفع شود.
   تشکر

 • این عکسها نمایشی است شما فریب این مردم را نخورید . درطی این ده سال بهترین مکاتب برای پشتونها درست شده است . این ها نمایشی عکس گرفته که باز کس نگوید که پشتونها از همه نو ع امکانات بر خوردار شده ..

 • این عکسها بیشترین شان بطوری دستوری و نمایشی گذاشته شده است که تا دیگران انتقاد نکند و..

 • خواهش میکنم تحت نام من نوشته نکنید و...

 • لعنت به مسوولین این مناطق. گل اغا شیرزوی تمام در امد مشرقی را می دزد و بیش از ده سال است که صدها ملیون دالر را در بانک های دبی و قمار خانه های خارجی می بازد اما حاضر نیست که برای اطفال وطن چند دانه مکتب بسازد.

Kabul Press is the most read news and discussion website from Afghanistan. Our sources provide breaking news stories and images focusing on human rights, freedom of speech and good government issues. We aspire to honest, factual coverage that promotes criticism and informed discourse from our readers, without censorship.