صفحه نخست > دیدگاه > بزرگترین مرکز فرقه وهابیزم در تپه مرنجان احداث می شود

بزرگترین مرکز فرقه وهابیزم در تپه مرنجان احداث می شود

افراطی گرائی وتحجرگرایی فرقه وهابی در افغانستان پیاده خواهد شد
داکتر سخی اشرف زی سید کاغذ
چهار شنبه 31 اكتبر 2012

زمان خواندن: (تعداد واژه ها: )

همرسانی

افراطی گرائی وتحجرگرایی فرقه وهابی در افغانستان پیاده خواهد شد

در بی بی سی خبری نشر شد که بزرگترین مرکز اسلامی بنام ملک عبدالهد که در سطح منطقه بی نظیر خواهد بود توسط عربستان سعودی در تپه مرنجان به ارزش صد ملیون دالر ساخته میشود وکنترول آن مشتر کاٌ توسط شش نفر که در راس آن وزرای حج و اوقاف عربستان وافغانستان باشد صورت خواهد گرفت.

قبل از اینکه در مورد این تبصره شود بائیست پس منظر این فعالیت وهابی ها بطور فشرده در پاکستان تذکر داده شود .در اسلام آباد در سال 1989 مسجد بزرگی در اسلام آباد تعمیر گردید که بنام مسجد فیصل نام گزاری شد وپاکستانی ها به تعمیر این مسجد افتخارو مباهات میکردند ]با تعمیر مسجد فیصل سنگ تهداب فرقه وهابی در پاکستان گذاشته شد وقبل از تعمیر این مسجد در پاکستان در مورد فرقه وهابی خبری نبود وهمه پاکستانی ها گرویده مذهب خوب حنفی وشیعه اسنا عشری بودند تعمیر مسجد فیصل باعث ورود یک تعداد از ملاه های فرقه وهابی در پاکستان گردید و روحانیون به اصطلاح فرقه وهابی به مدرسه های پاکستان راه یافته وملاه امام های این مدارس را جهت تعلیم فرقه وهابی به عربستان سعودی فرستادند وبعد از بازگشت این ملاه ها از عربستان به مدارس پاکستان به معاش بلند در مدارس دینی پاکستان استخدام شدند وبه این تر تیب فرقه وهابی را در پاکستان آهسته و به تدریج توسعه یافت .

هدف واستراتیژی سیاسی امریکاه در جنگ های افغانستان صرف به منظور شکست حریف سر سخت اش یعنی روسیه شوروی بود که از یک طرف روسیه را به حیث یک قوای اشغال گردر دنیا ومعرفی و از نگاه سیاسی موقف شوروی را در انظار جهانیان ضعیف سازد واز جانب روسیه شوروی را که سالها در اانتظار آن بود که به آبهای گرم اقیانوس هند از طریق پاکستان برسد اشغال افغانستان امریکاه وتحدین غربی اش را سخت به تشویش امریکاه این خطر را احساس وبه این نظر بود که اگر افغانستان تحت تسلط روسیه قرار میگرد هدف بعدی روسیه پاکستان است وپاکستان که در آن وقت متحد استراتیژیک امریکاه شمرده میشد برای جلو گیری از این خطر کمک های بزرگ پولی ومالی راکه تحت نظارت وبررسی مرکز جاسوسی امریکاه اداره میشد در پاکستان سرازیر گردانید وچون امریکاه مستقیماٌ در جنگ افغانستان داخل شده نمی توانست کشور های سومی را ترغیب وتشویق نمود که بطور مستقیم غیر مستقیم به حیث کشور های اسلامی به مجاهدین کمک برسانند و کمک های امریکاه توسط آی اس آی مرکز جاسوسی پاکستان اداره میشد و مجاهدین چاره دیگر نداشتند به جز اینکه از قیادت آی اس آی پیروی کنند واز جانب آی اس آی بعضی از گروپ مجاهدین زیادتر وبعضی هم کمتر کمک پولی ومالی میشدند و گروپ حکمتیار از کمک های زیاد مرکز جاسوسی آی اس بر خوردار میشد وهمچنان اسلحه از مصر, اسرائیل توسط پول امریکاه خریداری وبه پاکستان برای مجاهدین فرستاده میشد و آی اس آس هم به آن گروپ مجاهدین که فرمان بر وفرمان بردار آِی اس آی بود تقسیم مینمود . واز کمک های پولی ومالی امریکاه اعضای جاسوسی آی اس آی استفاده اعظمی برده و هریک از مامورین بلند رتبه ومتوسط مرکز جاسوسی آی اس آی چندین بار ملیونر شدند واسلحه ائی که بنام مجاهدین فرستاده میشد آی اس آی آنرا برای اردوی پاکستان توضحی واسلحه کهنه وفرسوده خویش را به مجاهدین تقسیم مینمود .

رژیم سلطنتی عربستان که توسط امریکاه وانگلیس حمایه سیاسی میشوند به اثر خواهش امریکاه به مجاهدین کمک را شروع نمودند وچون رژیم سلطنتی عربستان آل سعود از فرقه وهابی پیروی میکنند فرصت را منا سب دیده ویک تعداد عرب ها ی فرقه وهابی را بنام مجاهد به پاکستان فرستادند ومجاهدین افغان دراثر کمک پولی این گروه تحت تاثیر فرقه وهابی رفته وحتی دختران خودرا به نکاح عرب های افراطی در آرودند ه وبه این ترتیب یک ارتباط نزدیک با فرقه وهابی پیدا کردند و امروز طالبان بطور عموم ازفرقه وهابی پیروی میکنند و اولین کشوری که تحریک طالبان را که یک گروپ بی نام ونشان در دنیا بود توسط عربستان سعودی به رسمیت شناخته شد .
یک تعدا ازجنرال های آی اس آی پاکستان وهمچنان روحانیون گروه افراطی مذهبان پاکستان مانند لشکر جنگاوی , سپا ه صحابه و گروپ های افراطی دیگردر پاکستان همه از حمایه مالی وپولی فرقه وهابی بر خوردار اند واین گروه ها زیر پوشش سلام مرتکب جنایات خطرناکی شده اند وهربار به مساجد برادران مسلمان حمله برده مردمی را که به منظور عبادت جمع شده اند با عمل انتحاری , مسلسل ورگبار گلوله میبندند .

ملاه های های دیوبندی وهابی وکم سواد درس تنگ نظری جهالت وتعصب قومی ومذهبی را به مردم خویش تزریق وشربعت وفقه اسلامی را طوری که خودشان میخواهند تعبیر وتفسیر میکنند وافغانستان را دارلحرب اعلان کرده اند وجامعه هم تبار ,هم زبان وکم سواد ما رابه قهقراه وگمراهی کشاینده اند وطالبان افغانستان نیز از روش خشونت آمیز ملاه های افراطی فر قه وهابی پیروی میکنند.

امروز وهابی ها یک حربه قوی بدست دارند که میخواهند توسط ثروت باد آورده نفت فرقه وهابیت را در کشور های که مردم آن بی سواد وکم سواد ند توسط بنای مساجد شاندار ومراکز به اصطلاح اسلامی هدف خودرا به پیش ببرند وهمان طوری که در پاکستان ملاهای گرسنه , محتاج ودستنگر توسط سعودی ها کمک مالی میشوند وهزار هامدرسه با پول وهابی ها تاسیس وپسران خورد سال را شستو شوی مغزی میدهند که ملاه های افراطی گر وهابی مشکلات بزرگ اجتماعی وسیاسی درافغانستان وپاکستان را خلق نموده اند.

این نوع مرکز به اصطلاح اسلامی که توسط عربستان سعودی تعمیر میشود قطعا به مفاد جامعه بیچاره ورنج کشیده کشور ما نیست درافغانستان نیز سعی دارند که توسط طالبان که قطعا, از سواد بر خوردار نیستند این مرکز در س تنگ نظری , جهالت وتعصب قومی ومذهبی را پیاده نموده باعث قتل هزار ها تن مسلمین بی گناه درافغانستان شوند وروش خشونت آمیز غیر انسانی وغیر ااسلامی این گروه افراطی به چهره اسلام که معتقد به یگانه پرستی , صلح وبرادری و برابری است ضربه بس بزرگی در انظار جهانیان وارد خواهد ساخت .

گالری عکس

آنتولوژی شعر شاعران جهان برای هزاره
آنتولوژی شعر شاعران جهان برای هزاره

مجموعه شعر بی نظیر از 125 شاعر شناخته شده ی بین المللی برای مردم هزاره

این کتاب را بخرید

پيام‌ها

 • همینقدر مدرسه و فابریکه چلی و طالب سازی کم بود که حالا به اصطلاح بزرگترین مرکز جهل و تاریکی و منافقت و دست بریدن و سنگسار را در تپه مرنجان میخواهند برپا دارند؟ کسانی که از این مرکز فارغ میشوند به یقین بدانید که لعاب دهن عرب های سوسمار خور را چشیده و با جهانی از جهل و نادانی پا به عرصه زندگی خواهند گذاشت. زندگی خود را چه که زنده گی هزاران باشنده بیگناه این سر زمین را تلختر از زهر مار خواهند ساخت. چه نیازی به این چنین مراکز جهل و نادانی و گمراهی وجود دارد؟ چرا به عوض ان مراکز تحقیقات صحی و یا زراعتی و مالداری و روانشناسی و تخنیک و محاسبه و اقتصاد وغیره ساخته نمیشود. در این عصر دیگر نیازی نیست تا شطحیات محمد و دین مزخرف اسلام را مثل یک قاشق زهر به کام اولاد این وطن بریزانند. دین اسلام یعنی چی؟ قران پر از غلطی هایی است که در هر صفحه اش هویدا میباشد. فقط کمی چشم های خود را باز بگیریم کافی است. به راستی که حالا عاقبت به خیر گفت. در مملکتی که فیصدی بیسواد ان چندین برابر با سواد ان باشد ،در انجا دین حکومت خواهد نمود. دین یعنی تاریکی و جهل و نادانی است. وقتی ملت ما صاحب علم و کمال و دانش شد، بساط این قسم مراکز خود به خود بسته خواهد شد. تف بر دین اسلام، این دین خشن و بربریت و جهالت.

 • عربستان سعودى در بربادى و بخاك كشيدن كشور ما حامى با كستان و طالبان بود و است. در كشور هايكه عربستان سعودى نقش كليدى دارد ومردم ان كشور ها در جنك و فقر نفاق و نفرت وجهل و فرهنك ستيزى بسر ميبرند.ميراس تاريخى با ميان با با در ميانى عربستان تو سط قوم وحشى بشتون نا بود شد. امروز بما مركز شيطانى ميسازد و جنك شيعه و سنى را خواهد انداخت بار ديكر ما به طرز ديكرى خود ها را تباه و برباد كنيم. اين مين كه امروز تو سط اين كشور حامى طالبان جاه سازى ميشود همه بخاطر تباهى فرداى ما است.
  ما مركز شيطانى تو سط حامى طالبان نميخواهيم.ما خود ما علما داريم با علماى خود ما ميسازيم به اسلام نمايشى ,روز ملنك و شب بلنك ضرورت نداريم.
  عربستان بخاطر لوله كاز بما بم و را كت فرستاد جان هزاران هزار مسلمان قران بدست را كرفت. امروز امنيت براى ما بيشنهاد نميكند ,در مساجد مردم تو سط تروريستان عربى كشته ميشوند او براى ما مركز شيطانى جرق برقى ميسازد.
  جرق و برق را براى خود نكاه كو ما را از شر اين تروريستانت كه حامى شان بودى و هستى خلاص كو.همين خودش حج اكبر واقعى است.

 • salam !
  vaqean az khvandane in khabar besyar ziyad narahat shodam,. ro in hama badbakhti ha ke darem,, maktab shaytanat baray tovlid entehari ham ezafa shod, degar zaror nest ke az pakistan vared konem, lanat bar karzai,. bayad yak kampain sartasari dar afghanistan rah andazi konem.

 • به زودی شاید بر سر پایتخت قصری مجلل برای خدا و بنده اش به وجود آید. تا خدا بدبختی ما را بهتر نظاره گر باشد و شاید که رحمی به ما کند.خدا نکند تهدابش را بمانند.
  ایران مدرسهٔ خود را توسط شیخ آصف محسنی قندهاری در غرب کابل اداره میکند. ولی عربستان خطرش از پاکستان و ایران زیادتر است. چون پول دار هستند.

  • زنده باشیم و ببینیم که حکومت قبیلهء وطن فروش چه بدبختی ها را برای ما به ارمغان خواهد آورد
   عجب است !! یعنی چرا ؟ هر کشوری که هرچه خواستش باشد در وطن ما عملی میکند , بخاطریکه حکومت بدست بیگانه گان است انگلیس امریکا تمام اختیار کشور را بدست دارند این کرزی و دارودستهء خاین اش همان شاه شجاع نیکهء شان استند اینهم پلان انگلیس است که اسلام را تا حد امکان پارچه پارچه و یکی را دشمن دیگر بسازند , پاکستان که مرکز فسق وفساد جنایت و دهشت افگنی شده از سبب وهابیت و موجودیت عربها درآن است و براستی که این یک خطر بسیار بزرگ است که در وطن ما مرکز وهابیزم ایجاد گردد , تا حال که مرکزش در پاکستان است اینقدر بلا بسر مردم ما آورده خداوند آنروز را نیارد که فابریکهء وهابی سازی در قلب کشور ما فعال گردد , با ساختن این مرکز حکومت خود فروش اوغانی موافق بوده و برای اوغانها ساخته هم میشود پس چرا در کابل ؟ اعمار وایجاد ش در مناطق اوغان نشین لازم است در ولایات مانند ننگرهار قندهار پکتیا و... که واضح است تنها اوغانها پیرو وهابیت میشوند نه اقوام دیگر وطن ما , نمونه اش طالب های وهابی .
   شرایط وحالت امروزی کشور ومردم ما خواسته وپلان چندین سالهء انگلیس و امریکا میباشد که قدم به قدم بد بختانه توسط خود مردم ما بالای ما عملی نمودند
   اینست نتیجه جنگ با برادر به تحریک و پول بیگانه , کشورهای همسایه بنا به پیوند های قومی و مذهبی ظاهرا" بد فاع وهمدردی , تیشه به ریشهء ما زدند . میتوانیم حدث زنیم که چه حالت و روزگاری بسر مردم عذاب کشیده ما خواهد آمد روزیکه اوغانها همهء شان وهابی شوند با این همه خاصیت خصلت وفطرت اوغانی , که شیطنت وهابیت هم اضافه گردد

 • فرقه بنام وهابیت وجود خارجی ندارد انچه به این نام بیان میشود جز از دستگاه دروغ پراگنی جمهوری به اصطلاح اسلامی ایران نیست. اگر غیر از این است دوستان بروند تحقیق نمایند. اخند ایران و اهداف انها باید خوب شناسایی شود.
  پیشنهاد برای شناسایی اخند ها همین تلویزیون های ماهواره یی وصال فارسی و وصال حق است بر علاوه اگر به حرف های این تلویزیون ها باور نکردید بروید تلویزیون های ماهواره یی امام حسین، ولایت، ظلالت و غیره را دنبال نمایید.

 • ارزو دارم که دولت به ایران و عربستان اجازه ندهد که حتی یک مسجد کوچک بسازد. مساجد این دو کشور مراکز فتنه و فساد هستند.

 • صمد جان عزيز القدر خدمتت عرض كنم كه قبيله بخاطر قدرت,حاضر است كه با شيطان معامله كند. براى دولت قبيله اين مهم نيست كه اينده اولاد ما باز برباد ميشود ,مهم اينست كه نيروهاى خارجى براى تحكيم دولت بشتونى و تسلط بشتونها و نابودى و يا وتضعيف اقوام غير بشتون برايند. با خارجى مشاركت ميكند تنها بخاطر اينكه اقوام غير بشتون را از دولت براند. تنها 96 فيصد دولت و زمام امورات مملكت و مراكز تصميم كيرى تنها بشتونها باشند.براى انها مهم نيست كه كشور به دوزخ قبيله تبديل شود.بلاخره خود انها به قوم جاهل و جاهلترين و بيفرهتكترين موجودات روى زمين تبديل شوند.
  براى اين منظور به مراكز خر سازى و جاهل سازى رجوع ميكنند. علم را خواهر و ما در ميخوانند و در جهل و در كتاب سوزى و عالم كشى و روشنفكر كشى در جهان بينظير هستن=

 • مزکز تربیه الاغ! انسان تحمیق شده مذهبی الاغ بیش نیست، چون هیچگونه نفع و سود برای جامعه ندارد جز ضرر و زیان!

 • اگر این مرکز زیر نظر و کنترول شدید استادان وطنپرست، غیروابسطه و مسلمانان فراخنظر شاگرد تربیه کند، بهتر ازین خواهد بود، که فرزندان ما به مدارس پاکستان بروند و آنجا به عناصر تروریستی و دشمنان افغانستان مبدل شوند.
  اما آیا درین آشفته بازار کسی استادان وطنپرست، غیروابسطه و مسلمانان فراخنظر را سراغ دارد؟

 • خدمت شخصی که به اسلام و پیامبر بزرگ اسلام حرف های نا مناسب گفتند عرض کنم که بهتر ایشان کمی مطالعه کنند که افسوس به حالت که نفهمیده هر انچه که در زبانت میایه میگی خدمت نویسنده عرض کنم که شما از وهابیزم چه میدانید اصلا تعریف وهابیت را میدانید.
  محمود ضربی
  کابل

 • طالب و انتحاری و افراطی گری وحشی گری قتل بیگناه هان و اطفال معصوم در داخل مسجد در روز عید این تحفه های وهابیون سعودی کم بلا ومصیبت بود به وطن جنگزده ما. که اکنون مرکز تبلیغ وهابیت و افراطی گرایی را از پاکستان و سرحدات افغانستان اورده در قلب افغانستان یعنی کابل بنام مسجد در تپه مرنجان میسازند تا هر چه بیشتر وهابیت و افراطی گری و انتحاری وطالبگرایی در افغانستان بیشتر و ازاد تر ترویج و فراگیر گردد.سعودیت ووهابیت میداند که افغانستان جنگزده از ایجاد مرکز وهابیت کرده به ایجاد شفاخانه و پل سرک و پوهنتون بیشتر ضرورت دارد تا به ایجاد مرکز ترویج افراطی گری وپخش وهابیت که سر منشاه نفاق و شقاق و در گیری مسلحانه بین گروه های مسلمان باهم برادر تشیع و تسنن معتدل وتشیع پسند یعنی تسنن حنفی خواهد بود. و این مرکزیتی خواهد بود تا جوانان پاک و منزه برادران حنفی را به شیوه یی سلفیت ووهابیت و ضد تشییع تربیه نموده و جنگ کشمکش و نزاع مذهبی را در افغانستان دامن بزند.ما دستان کثیف وپلید اخند های افراطی ایران و دستان پلید و کثیف مروجین سلفیت ووهابیت افراطی را از دامان پاک وطن ما افغا نستان کوتاه میخواهیم .مردم شریف و مسلمان تشیع وتسنن حنفی قرن ها در یک وطن یک شهر یک کوچه وقریه به همسایه گی هم زنده گی کرده و هیچگاهی خوشبختانه در گیر جنگ مذهبی نبوده اند و نخواهند بود .مگر بشرطیکه دستان کثیف ونفاق افگن اخوند های کثیف ایران و وهابیون و سلفیون افراطی در بین برادران افغانی مداخله نکند و باعث تحریک جنگ مذهبی نشود.

  • اكبر عزيز ملاى شيطان از طريق تلويزيون مسكينيار كوشش كرد حتى به برادران شيعه توهين كرد ولى مردم عزيز ما هوشيار بوده اند. ان تفرقه انداز سر نكون از جانب سنى و شيعه يكجا ترد شد و فرار كرد صا بونش كار نكرد. ولى كار اين مراكز شيطانى بعد صد سال و يا سالها نتيجه ميدهد. انوقت نواسه و كواسه ما در بدر و به خون خواهند خفت مانند كربلاى كابل و عيد قربان فارياب و يا حمام خون شبر غان و يا سيل خون هرات. مانند مسلخ بزرك بنام فغانستان كه دران قصاب از جنس سعودى و با كستانى است و مسلمان خيل خيل و جوقه جوقه بخاك و خون ميافتد. امروز شيطان عرب براى ما مسلخ ميسازد و براى اينده ما هم قصاب انسان تربيه ميكند.

 • اوو مردم لوده بس کنيد لوده گي هم از خود حد داره اولا باييد بگويم که وهابيت يعني چه؟ شماها(مه،بهزاد،ن ب، fetrat،صمد،akbar) انقدر کودن واحمق هستيد که وقتي حاجيان تان را به عربستان مي فرستيد درانجا نيز همين به گفته شما مردم لوده وهابي ها امامت شان را ميکند او مردم لوده مالکي،شافعي،حنبلي وحنيفي چهار مذهب بر حق مسلمانان سني است پس اين وهابيت چيست ؟ دوم وقتي به کمک دولت ايران مدرسه شيخ اصف محسني اباد شد کسي بود که از ان مما نعت ميکرد خوب شد که نه کرد چون مدرسه ومکتب جاي اموختن علم است پس اين مسجد و مدرسه هم اباد ميشود و اين چرنديات وپر گويهاي تان جاي را نمي گيرد سوم تا ديروز همين به گفته شما مردم لوده وهابي ها ريال هاي فروان به دولت مردان امروزي تان خيرات ميداد خوش بوديد و حالا سوسمار خور شدند٠
  کابل پرس? عزيز خواهش ميکنم که تبصره ها و پيام هاي که خارج از دايره اسلام است و توهين به دين و رسول خدا ج است حذف کنيد چون پيام کافر بي دين به اسم دلدار و مقالۀ تحت عنوان عيد قربان يک عننۀ خشن وناپسند نويسنده عزيز ياسين٠

  آنلاین : اوو مردم لوده

 • دوستم بدل او تو هوشيار تو فكر كو امروز براى ما مسجد با جرق برق ضرورت است و اينكه همين عبادت كر كه در مسجد ميرود بايد انجا بخاك و خون غلط نخورد.عربستان حامى طالبان بود و هست. جرا طالب نماز كزار را در در وازه مسجد ميكشد؟ مشل ما مسجد نو نيست تو خو لوده نيستى بكو براى عربها!!!
  من فتوا دادم كه در مساجد بخاطر نماز يكجايي نرويد كه يكجايي كشته نشويد.در خانه نماز بخوانيد. خداى باك شما را ميبيند و هم درك ميكند كه جاره نبود.
  در عربى جماعت يك كلمه بد است و تنها معنى كار خير است يعنى بشه بالاى فيل. اين كلمه نماز جماعت را نزد عرب نكوييد كه از خنده ميميرد.

 • همه روشنفکران ,اگاهان وترقی خواهان وطن!
  بدون تعلقیت قومی -زبانی باید جلو ایجاد هرنوع مدارس ,محل پرورش وصدور بنیادگرایی ایرانی -عربی رامانع شوید,به خصوص جلو به اصطلاح مراکز ومهد آموزش های اسلامی !!! عربستان صعودی که ماشین تولید جنگ ,خشونت ,بنیادگرایی ونابودسازی کشورما خواهد بود رامانع شوید.درهرکشوری که صعودی ها مدارس ومراکز اسلامی ایجاد نموده اند فاتحه آن کشورخواند شده است ,مثال روشن ونزدیک آن پاکستان وافغانستان است که بیشتر ازسه دهه جنگ ونابودی همه ازمدارس واموزشگاهای صعودی ها درپاکستان تغذیه ونیرومیگرد.
  ازروزیکه درسایت بی بی سی این خبرراخوانده ام واقعا ناراحتم ,چون عمق ,پهنا وخطر تباه کننده انرا به تمام معنی درک میکنم. به صدوربنیادگرایی آخوند های ایرانی وصعودی ها همین اکنون قاطعانه مبارزه کنید که فردا دیر خواهد بود.
  باحرمت

 • دوستم که از حماقت ات نام اصلی را ننوشتی یکبار اگر سواد داری تاریخچه ایجاد سعودی و عبدالوهاب نام که شیوه جدید مذهب سلفیت ووهابیت را بنیاد گذاشت مطالعه کن باز خواهید فهمید که وهابیت و سلفیت یک شیوه جدید از افراطی گری و تحجر و مخالف اصول عدالت و برابری ومساوات اسلامی است وزن حق بیرون رفتن از خانه را بدون محرم یا پدر برادر وغیره ندارد وزن مانند شی واشیا نه انسان باید توسط مرد معامله شود در عربستان وهابی حتی زن ها تذکره هویت ندارد وحق راننده گی را نیز نداشته و دربسیاری موارد با زن ها مانند حیوان رفتار میشود این است نمونه از شیوه ها و رفتار سلفیت ووهابیت .ولی ما جدا مخالف اخند های وحشی ایرانی که سالها به ر اندوزی مشغول بوده و حتی با الفبا حقوق بشر اشنا نیستند و بد تر ازهمه مرکز قم را به ماشین تولید افراطی گری شیعی تبدیل کرده که مردم افغانستان مخالف هردو افراطی بوده و اعتدال پسند هستند و قرن ها شیعه و سنی منحیث همسایه همکوچه و حتی با پیوند و ازدواج خانواده گی برادر وار در کنار هم زنده گی کرده .ولی حالا اگر از دست دولت اخندی ایران و وهابیت و سلفیت سعودی که باهم در تضادند در حال خودش مانده و از دست مداخله این دو شیاطین اگر در امان باشد.

 • دوستم که از حماقت ات نام اصلی را ننوشتی یکبار اگر سواد داری تاریخچه ایجاد سعودی و عبدالوهاب نام که شیوه جدید مذهب سلفیت ووهابیت را بنیاد گذاشت مطالعه کن باز خواهید فهمید که وهابیت و سلفیت یک شیوه جدید از افراطی گری و تحجر و مخالف اصول عدالت و برابری ومساوات اسلامی است وزن حق بیرون رفتن از خانه را بدون محرم یا پدر برادر وغیره ندارد وبا زن مانند شی واشیا نه انسان باید توسط مرد معامله شود در عربستان وهابی حتی زن ها تذکره هویت ندارد وحق راننده گی را نیز نداشته و دربسیاری موارد با زن ها مانند حیوان رفتار میشود این است نمونه از شیوه ها و رفتار سلفیت ووهابیت .ولی ما جدا مخالف اخند های وحشی ایرانی که سالها به ز ر اندوزی مشغول بوده و حتی با الفبا حقوق بشر اشنا نیستند و بد تر ازهمه مرکز قم را به ماشین تو لید افراطی گری شیعی تبدیل کرده. که مردم افغانستان مخالف هردو افراطی بوده و اعتدال پسند هستند و قرن ها شیعه و سنی منحیث همسایه همکوچه و حتی با پیوند و ازدواج خانواده گی برادر وار در کنار هم زنده گی کرده .ولی حالا اگر از دست دولت اخندی ایران و وهابیت و سلفیت سعودی که باهم در تضادند در حال خودش مانده و از دست مداخله این دو شیاطین اگر در امان باشد.

 • کبوترپرسیدم : زندگی چیست؟ پرهایش را تکان داد و جواب نداد ازدریا پرسیدم:زندگی چیست؟ خروشید و جوابم را نداد ازآفتاب پرسیدم:زندگی چیست؟ غروب کرد وجوابم را نداد ازانسان پرسیدم:زندگی چیست؟ گفت: زندگی خون دل خوردن است اولش عشق وبعد مردن است

 • اگر چاه های نفت خام را که یک ثروت طبیعی است به یکطرف بگذاریم. و اگر عایداتی را که مردم مکه و حجاز و حالا عربستان سعودی از منبع حج و عبادت و تجارت حاجیان دارند به سوی دیگر بگذاریم، عربستان دیگر چی دارد؟ اگر این دو نبودند، به یقین کامل عرب های بادیه نشین و شاش شتر خوار از گرسنگی و تشنگی و جهالت که بد تر از ان دوی دیگر است هلاک میشدند. حالا که عربستان از همین مراکز اسلامی شاید به صد ها دانه در خود عربستان داشته باشد ، سبب چه پیشرفت انها شده است؟ شیخان سعودی که حتی اب اشامیدنی شان هم از خارج میاید، به جز تولید شتر و شاش ان دیگر چه مهارت دارند. غیر از تعصب ، نادانی، زن ستیزی، بیکارگی و بیدانشی و عیاشی و سالی یکبار رفتن به مونشن المان دیگر کاری را بلد نمیباشد. این کشور چه کشفی را برای خدمت به بشریت نموده اند. در حالیکه ادعا های جاهلانه یی وجود دارد که همه علوم در قران است و قران هم به عربی و اینها هم عرب. پس مطالعه نادانی و سفاهت اعراب سعودی ما را متیقن میسازد که ساختن این قسم محلات دینی درد انسانی را مداوا نمیکند. به جز پرورش تعصب و جاسوس و نوکر برای خودش و جنگ داخلی به کشور ما حاصل دیگری ندارد. نابود باد شریعت تاریخ زده محمد و اعراب شاش شتر خوار تاریک اندیش و مرتجع احمق.

 • اول باید مرکز فساد و فتنه محسنی درکابل که در حال کشت تخم نفاق و کینه میان انسانهای روی زمین است بسته و تخریب شود و بعد ایجاد مرکز اسلامی نظر به مشوره علمای دین افغانستان شروع شود.

 • باقر جان !
  در مرکز فساد و فتنه محسنی در کابل چنین درس داده میشود:
  محسنی:
  بودنبود در زمان های خیلی قدیم یک امام بود. این امام از دست خلفای عباسی تحت فشار بود. تا اینکه جام شهادت نوشید. از این امام یک فرزند ماند. نامش را مهدی گذاشتند . او امام دوازدهم بود. مهدی در پنچ سالگی بخاطر اینکه به قتل نرسد از انظار غایب شد.
  شاگرد مدرسه : به عبارت دیگر از ترس مرگ گریخت و پنهان شد. مثل بن لادن وهابی.
  محسنی در حالیکه گوش خود را به کری زده ادامه میدهد : این زمان را غیبت صغرا گویند. بعد از هفت دهه امام از غیب صغرا وارد غیبت کبرا شد.دیگر نامه ای روان نمیکرد. ارتباطش با امت شیعه مقطوع گردید. این امام تا حال زنده است و روزی برمیگردد و جهان را از عدل و انصاف روشن میکند. همه کفار را با شمشیر هلاک میکند. شمشیرش خیلی بران و قوی است. امام در روز بازگشت سوار بر اسپ سفید است. هر کسی که بر این امام باور ندارد کافر مطلق و واجب الجهنم است.
  شاگرد مدرسه محمدیه :
  محسنی صاحب از زمان امام دوازدهم چند قرن سپری شده است؟
  محسنی: دوازده قرن.
  شاگرد: اقای محسنی ، یک انسان میتواند دوازده قرن زندگی کند؟
  محسنی:بلی تنها امام این کار را میتواند.
  شاگرد: آقای محسنی، ایا امام میتواند با شمشیر به جنگ کفار که اسلحه اتمی و طیاره بی پیلوت دارد برود.
  محسنی : بلی به یقین . امام با شمشیر خود زراد خانه های اتمی امریکا، چین ، روس ، اسرائیل ببخشید از اسرائیل را نه چونکه از تبار ان است. مگر مابقی را تخریب میکند.
  شاگرد : اقای محسنی ، اگر امام اینقدر نیرومند باشد که با یک شمشیر به جنگ چند میلیارد کفار برود ، پس چرا از دست یک خلیفه عباسی که اسلحه او هم شمشیر بود چنین فراری شد که جرئت برامدن از غار و یا چاه را بعد از دوازده قرن هم ندارد؟
  محسنی: شاگرد بی حیا، تو از جمله کفار هستی. خاموش باش و دلیل نیاور. در این مدرسه هر چه برایت گفته میشود مثل گوسفند قبول کن. دلیل اوردن کار شیطانی است. تو نباید فکر کنی. فکر کردن و شک کردن و سوال کردن همه کار کفار اند و با اخلاق اسلامی سازگاری ندارد. تو باید تسلیم و فرمانبر باشی ورنه تو را از مدرسه اخراج میکنم.
  امام زنده است و تا ابد زنده خواهد ماند.

  • اين كي شماه ميگو يد دروغ است ما هم امام را قبو ل داريم اما امام تا انو زه در دنياه نيا أمده اين
   كفر گو ي را بس كن

  • شر ك همين است كي دروغ ميگو يد امام مهدي تا انوز تو لد نه شده. اي مردم. گمرا ان شخص كبير
   امد ه نياست اما خدا وند ميد اند چي وقت ميا يد

 • دلدار جان.دیگر شیخ زیر دست محسنی که خود را سید میداند و اولاد پیامبر عرض میکند حضور محسنی که این شاگرد احمق است ونمیداند که امام از اهن طلا است و حالا در زیر خاک مدفون است و هر بلا خطای که در این دنیا وظلم وستم که است به امام چی فقط بعد از عذاب و دربدری بشریت که خواست امام است تا مردم در این دنیا اب خوش نخورد و در باطن امام همه خوبی و بدی را به بشریت میدهد چونگه قدرت غایب شدن در قرن هارا دارد و زورش از خدا کرده بالا تر است و القصه بعد از گرفتاری و سیاه روزی بشریت و خصوصا شیعیان امام دوازدهم در دنیا انهم که در دست و هدایت خود امام دوازدهم است که پیروانش را در تنگناه زنده گی قرار میدهد تا مرتکب خطا وگناه شود بعدا امام دوازده ظاهر شده از صورت سنگ طلایی خود به بشر تبدیل میکند و گناه کاران را که در دنیا نیز خیر زنده گی ندیده بود باز سرش را قطع کرده به جهنم میفرستد.
  شاگرد دیگربا حیرت سوال میکند.چرا امام ۱۲مانند سنگ طلا است .شیخ میگوید چونکه اگر امام مانند ادم تا ابد غیب میشد امکان مریضی وپیری اش زیاد بود و چون انسان بود از باد هوا زنده نمیماندوازگرسنگی وتنهایی از بین میرفت و امام ۱۲ چون بشر است و خدا نیست که تنها زنده گی کند بنا خود را به شکل خشت طلا در اورده.
  باز شاگرد سوال میکند چرا طلا؟ شیخ میگویید عزیزم اگر خشت گلین میبود زود از بین میرفت با دگر گیل لای یکجا میشد.
  از گوشه دیگر اطاق درسی محسنی شیخ مدرس دیگری صدا میزند اغای محسنی این تشریحات درست نیست وپدر این شیخ نیز سید نیست هویت خود را جعل کرده پدرمن سید ملای اصلی است و از اولاده امام رضا خدا بیامرز پدرم میگفت که امام در بین صندوقچه طلایی است و به دریا ماهی میخورد و با حور غلمان عیش نوش میکند چون ما گنهگاریم ما باید هزاران سال دیگر منتظر باشیم تاامام از عیش نوش حور غلمان فارغ شده و ظهور کند تا انوقت ما سید ها اولاد ایشان مستحق ذکات ومال سهم امام هستیم پیروان امام مکلف است مال سهم امام را به سادات رایگان تسلیم کند وما وظیفه داریم تا تبلیغ نماییم که امامی ۱۲یی است و در بین صندوق در بحر ها با حور غلمان مشغول است. بلاخره شیخ محسنی از سوال های عقلانی و جواب های چوته انداز و کذایی مدرسین به تنگ امده چون خودش هم جواب قانع کننده و منطقی به سوال های شاگردان اش نداشت به بهانه رفتن به بیت الخلا اتاق درسی را ترک میکند.

  • نويسندگان شيعه نام مادر امام زمان را نرجس ، نرگس ، مريم، ريحانه، صيقل و سوسن نوشته اند و صيقل نام کنيز حسن عسگری بود که تاريخ نويسان کور خوانده اند و نوشته اند که
   بعد از مرگ امام معتمد عباسی يکسال او را تحت نظر گرفت تا مبادا حامله باشد
   ...و آن اينکه حکيمه عمه ی امام نزد نرگس می رود و او را حامله نمی بيند اما همان شب به واسطه ی معجزاتی باردار می شود و امام متولد می شود و او می بيند که نوزاد پس از تولد سجده کرده و به سخن گفتن با خدا می پردازد و روز هفتم تولد بچه غيب می شود و امام به او می گويد عمه جان بچه را به همانی سپردم که مادر موسی سپرده بود و در جای ديگر نقل می کند که امام بچه را به پرندگان سپرد و گفت از او مراقبت کنيد و هر چهل روز يکبار بياوريد و در مقابل سئوال او که اين پردگان چه بودند می گويد روح القدس واز قول ابو هارون نقل میکند که ائمه ختنه شده متولد می شوداما باز هم بروی آلتش تيغ می کشيم وباز هم از قول او نقل می کند که امامان در پهلوی مادر رشد می کنند و از ران مادر زاييده می شوند
   توضيح نويسنده: با همه ی اين حرفها عده ای تاريخ نويس پررو پيدا می شوند که می گويند امام حسن عسگری بچه نداشت و وقتی وفات کرد تنها برادرش جعفر کذاب مانده بود که عده ای او را پذيرفتند و عده ای گفتند که عصر امام پايان گرفته و عده ای هم دور کسی جمع شدند که اين امام زمان ما را می شناخت که در آن موقع پنجساله بود ، البته تاريخ نويسان می گويند که ايشان به دروغ ادعا می کرد که اين امام وجود دارد و از ايشان دستخط می آورد و پولهای شرعی را می گفت و بعد از تا سه پشت اين داستان ادامه پيدا کرد، و البته باز هم تاريخ نويسان می گويند
   که نفر سوم که آدم تيز و زبر و زرنگی بود گفت که امام بعد از من ديگر رابطی ندارد و به غيبت می رود و روزی ظهور خواهد کرد و به همين دليل بود که چند نفری ( شما بگو چند صد نفر ) ادعا کردن که من رابط بعدی ام و آقا داره می آید

  • برنامه و تقسیم اوقات مدرسه محمدیه حاج محسنی زنباره:
   روز دوشنبه اول ماه : همه گریه کنید. روز شهادت امام نقی ع است
   روز سه شنبه دوم ماه همه خنده کنید و خیزک بزنید. روز ولادت با فیض امام تقی ع است
   روز چهارشنبه سوم ماه : همه گریه کنید. روز شهادت امام کاظم ع است
   روز پنجشنبه چارم ماه: همه خنده کنید . روز ولادت فاطمه الزهرا دخت گرامی پیامبر ص است
   روزجعه پنجم ماه: این روز رخصتی است کسی تولد یا کشته نشده است
   روز شنبه ششم ماه همه گریه کنید: روز شهادت اما م عسکری ع است
   روز یکشنبه هفتم ماه : همه خنده کنید روز تولد امام رضا ع است
   روز دوشنبه هشتم ماه : همه گریه کنید. روز شهادت امام باقر ع است
   روز سه شنبه نهم ماه: همه خنده کنید. روز ولادت با فیض امام هادی ع است
   روز چهارشنبه دهم ماه: همه گریه کنید. روز شهادت امام ابوالفضل ع است
   روزپنج شنبه یازده ماه همه خنده کنید. روز ولادت افتاب ولایت امام جعفر صادق ع میباشد
   روز جمعه دوازدهم ماه روز رخصتی است. کسی تولد نشده و کسی به شهادت نرسیده است
   روز شنبه سیزدهم ماه همه گریه کنید.روز شهادت امام حسن ع است
   روز یکشنبه چهاردهم ماه: همه خنده کنید .روز تولد امام علی ع است
   روز دوشنبه پانزدهم ماه : همه گریه کنید. روز شهادت امام سجاد علیه السلام است.
   روز سه شنبه شانزدهم ماه: همه خنده کنید. روز تولد امام موسی کاظم است.
   روز چهارشنبه هفدهم ماه: همه گریه کنید. روز شهادت المناک افتاب ولایت امام حسین است. تا چهل روز اینده خنده منع است.موسیقی منع است. حتی لبخند منع است. شنیدن موسیقی و تماشای فلم و تلویزیون همه منع است. شما حق ندارید شاد باشد. باید با دو دست بر فرق تان بزنید. اگر خواهان ثواب بیشتر هستید با قمه و چاقو و تبر بر فرق خودتان و دیگران بکوبید. تا همه از بین بروید. و صنف ها خالی و همه یا راهی قبرستان و یا راهی شفاخانه و یا دیوانه خانه شوید.
   دوشنبه بعد از چهل روز همه ان کسانی که زنده مانده اند خوشی کنید. چون که روز تولد امام مهدی عج ابن حسن العسکری است. امروز افتاب و مهتاب هم از خوشی میخندند. و یک یک ساعت قبل از موقع معین طلوع میکنند.
   روز سه شنبه همه گریه کنید. روز فرار حضرت امام مهدی عج از ترس خلیفه عباسی میباشد.
   روز چهارشنبه همه به تشناب رفته و روی کمود ها نشسته و بعد از ان دست به دعا شوید تا حضرت عج ظهور نموده و دنیا را پر از عدل و انصاف نمایند.
   شاگردان گرامی! بر نامه گریه و خنده ماه بعدی را که مربوط به ولادت و شهادت زن های امامان است در ماه بعدی در همین جا بدست خواهید اورد. کوشش کنید از گریه زیاد دچار افسرده گی روانی نگردید.
   این بود تقسیم اوقات یک مدرسه مانیایی و مالیخولیایی رافضی های شیعه در غرب کابل. چه وقت ملت ما از دست اینهمه خرافات و مزخرفات رها خواهند شد؟ هر چه زود تر بهتر.

 • mahmud khan اچکزاي من مثل تو لوده نيستم که وقت خودرا به ا ين چيز ها ضايع کنم تو انقدر احمق هستي که هنوز نميداني سعودي بدون دستور امريکا اب هم نوشيده نمي تواند اعمار اين مدرسه و مسجد دستور امريکا است اميدوارم هر موضوع را عميق فکر کني٠من نه ملا عمر کور هستم نه جنايت کاران جنکي چون صياف،فهيم، مسعود، محقق وحکمتيار که از نوشتن نام اصلي بيم داشته باشم ٠
  دلدار که به نام mleeh هم خود پيام نوشته ايد يک کافر نادان هستي که حتي به اسم ياسين عزيز نيز مقالات ضد اسلامي مينويسي هر قدر پالان بدل ميکني ولي خر همان خر هستي که بودي٠

  • دوستم دوستم نادان خیره سر و ابله خرافاتی که هر چتیاتی که در کله پوک تو فیلسوف بی سواد امد با حکم قطعی نوشته میکنی. گپ های تو انقدر غلط است که مرا دچار تهوع نمود. اول میگی که با نام اصلی ات مینویسی و دیگران از ترس ، از نوشتن نام اصلی خود ابا میورزند. من از تو پرسان میکنم که ایا این نام دوستم دوستم یک نام اصلی است؟ تخلص است؟ نام قوم است؟ نه نه نه پس تو هم به مرض نام مستعار نویسی که ما را متهم نموده ای مبتلا هستی. انتقاد بر دیگران میکنی مگر خودت مرتکب ان میشوی. همان داستان ملای پدرلعنت که که دیگران را پند میداد و خودش ک... میداد.
   رافضی ابله گوش کن : عربستان یک کشور مستقل است. نظر به منافعی که ال سعود برای خود و یا کشور خود در نظر گرفته اند دارای روابط دیپلوماتیک با کشور های زیادی میباشند. اینکه رژیم ال سعود یک رژیم مرتجع است و پیرو مذهب غلط است، و صد ها عیبی که دارد یک بحث جدا است. مگر داشتن روابط دیپلوماتیک با یک کشور دیگر و یا متحد کشور و یا کشور هایی بودن به معنی وابستگی نبوده و نمیباشد. مسائیل وعرف دیپلوملتیک با برداشت های عامیانه تو کودن مفلوک فرق دارد. عربستان عایدات زیادی از درک تولید و فروش نفت دارد و بزرگترین کشور صادر کننده نفت میباشد و در ضمن بزرگترین بازار خرید اسلحه غرب است. عربستان با سیاست خاص خودش در کشور های مختلف مدارس دینی و دانشگاه های تحصیلات دینی را ایجاد مینماید. این مربوط به سیاست خود عربستان است و نه اجازه نامه امریکایی ها یا غربیان . غربی ها از احداث هر نوع مکتب مذهبی راضی نیستند اگر این مکتب از شیعه بی عقل باشد یا از وهابی خیره سر. اما ال سعود منافعی را که به سود خودشان و مذهب شان و شاید کشور شان باشد دنبال میکنند. مناسبات بین عربستان و غربیان یک مناسبات دوجانبه خرید انرژی و نفت و فروش اسلحه و حفظ منافع شان در منطقه است. نیاز هایی است که امروز این دو رژیم و سیستم را با وجود هزاران تضاد با هم نزدیک نموده است. اما اینکه این نیاز ها ، نیاز های انسانی و صلح دوستانه وغیره است و یا مربوط به منفعت کوتاه مدت و حفظ قدرت یک خانواده وغیره بحث جداگانه ای میباشند. قضاوت تو در مورد عربستان نه واقعیت بینی بلکه متاثر از همان قاعده رافضی بودنت و پیرو ایت اشیطان های قمی میباشد. اگر تحلیل تو یک تحلیل حق بینانه و واقعبینانه در مورد رژیم بدبخت سعودی میبود من انرا میپذیرفتم. اما خیالبافی ها و کج بحثی های تو ریشه در جای دیگری دارد.
   اثبات بی عقلی و لوده گری تو مرکب بیسواد نزد من اینست که، تو مرا با دانشمند گرامی اقای عزیز یاسین یکی دانسته ای . من به وجود این فرزانه مرد، این ابر مرد با شهامت و روشن دل افتخار میکنم.خوشحال هستم که افغانستان شخصیتی مثل او را در اغوش خود پرورده است که حرفهای که انسان های دو قرن بعد تر خواهند گفت ، امروز ابراز میدارد. mleeh هم شخص دیگری است که من با او معرفت ندارم .مگر من از این اسم استفاده ننموده ام. مگر تو خر مجسم همه را یکی دانست ای. این یکی دانستن و دو تا و یا چند تا دانستن مهم نیست. تو اگر مخالف نظر این افراد هستی برو و دلیل خودت را بنویس. رافضی خر.
   فراموش نباید کرد که عربستان همان اندازه یک کشور مرتجع با مذهب و دین مزخرف میباشد که ایران شیعه رافضی به همان اندازه و گاهی بیشتر از او مرتجع و خرافات پرور و جنایت کار است.

 • حمید جان این امام زمان تو انقدر معجزه داشته که در هفت روزه گی غیب شده و توان غیب شدن را داشته مثل موش بیغیرت در غاری غیب شده از ترس ولی توان دفاع و معجزه و مواجه شدن با خلفای عباسی را نداشته عجب موش با غیرت معجزه دار که تو میشناسی واحمقانه تر از خودت به

 • حمید جان این امام زمان تو انقدر معجزه داشته که در هفت روزه گی غیب شده و توان غیب شدن را داشته مثل موش بیغیرت در غاری غیب شده از ترس ولی توان دفاع و معجزه و مواجه شدن با خلفای عباسی را نداشته عجب موش با غیرت معجزه دار که تو میشناسی واحمقانه تر از خودت به تعریف میگیری.

 • دلدار کافر بي دين خر احمق بي سواد دراز نويس من اولا با کافر نميخواهم بحث کنم و بحث با تو کودن خر مايۀ توهين من و مذهب ام است تو انقدر نجس و نا پاک هستي که ارزش اين چند کلمه را هم نداري ٠ توهين به مذهب که زياده تر از1.5 بيليون پيروان در سراسر دنيا دارد نه شيوه انساني است نه شوه ژورناليستي ٠فهميدن معني دوستم دوستم فرو مايه گان و لوده گان چون خودت به سالها مطا لعه ضرورت دارد ٠

  • دوستم دوستم خر . این مهم است که دوستم دوستم اسم تو نیست. پشت معنی ان چی میگردی. هدف در اینجا فهمیدن معنی دوستم دوستم نیست. هدف در اینجا استقاده از اسمی است که غیر از اسم رسمی و حقیقی تو باشد . یعنی در تذکره و در رسمیات به ان نام ثبت نشده ای.پس تو قاطر رافضی اعتراف کردی که دوستم دوستم نام خاص تو نیست. پس اسم مستعار است. یعنی به استعاره از ان استفاده نموده ای. پس ای خر ملعون هدف از نوشته من هم همین بود که تو را متوجه بسازم که استفاده از هر اسم دیگری غیر از اسم ثبت شده و یا اسمی که تو به ان شهرت داری، به حیث اسم مستعار پذیرفته میشود. با این دفاعیه ات معلوم شد که خر حقیقی خودت هستی. البته اگر خر از این موضوع خبر نشود.چونکه خر هم نمیخواهد در جمله رافضی ها محسوب گردد.
   تو جرئت بحث با من نداری. مذهب تو رافضی مملو از چرندیات است که همه متکی بر باد هوا میباشند و هیچ نوع اتکای علمی و عقلی در انها موجود نیست. پس تو راهی را نمیتوانی پیدا کنی که مزخرفات تو را عقلانی بسازد. مذهب تو خودش توهین است . حاجت به توهین اضافی ندارد. صرف یک کودن و لاشعور و یا یا ابله بی عقل و یا یک خرافاتی بی دانش میتواند شیعه و مسلمان باشد. پس تو در هر صورت اگر پیرو شیعه ی یا مذهب دیگری باشی از چهار چوکات ارائه شده ان مذهب بیرون رفته نمیتوانی. یعنی دانش تو محدود است به تائید مزخرفات دهها قرن قبل. که برای پذیرفتنش باید به اندازه تو کودن و خر بود.
   من بر عکس تو انسان ها را نجس نمیدانم. اگر قرا ر باشد انسان ها را نجس بدانیم باید یک سلسله قواعد را برای تشخیص نجس و یا پاک بودن انسان ها مطرح نمائیم تا در قضاوت خود دچار انحراف نگردیم. اما اگر قرار باشد افکار را نجس بشماریم ، نجس تر از تشیع و رافضی ها افکار دیگری را تا حال سراغ ندارم. شیعه یعنی گو. شیعه یعنی خر بودن و پالان بر کمر گذاشتن و مثل بوزینه مقلد یک شیخ مفعول بودن است. بر دهن و قبر امام تقی و نقی و هادی و امام رضای تو سگ بشاشد.

 • دلدار بسيار زور نه زن که بادت نره اگه شکمت باد داره تشناب برو اگه باز هم کارت نه شد ادرس ته مره بتي که د معقدت سرب او کنم ٠ بي وجدان به شيعه و سني چرا دشنام مي دهي

 • سلام من شیعه هستم از شهر مشهد ، یه سوال داشتم یکی از بهترین دوستانم که اهل سنت هست به دو سه ماه میشه که رفته ، او به هیچکس نگفت که کجا میخواهد بره ، فقط به من گفت ، گفت میخواهد بره جماعت تبلیغی ، من خیلی نگرانش هستم چون اون قصد نداشت در ایران مشغول به تبلیغ بشه به من گفت میره چابهار و از اونجا به صورت قاچاق میره پاکستان و اسلام آباد و مسجد شاه فیصل ، از همون اولش میترسیدم که در آنجا به اسم جماعت تبلیغی و اسلام افکار او را منحرف و مغز او را شستشو داده و کینه شیعه را در دل او استوار سازند ، من با اهل سنت دوستی دیرینه و نزدیک دارم ، اما در حال حاضر جماعت تبلیغی که مولوی الیاس رحمه الله علیه بنا نهاد در بعضی جاها به دست انسان های بی سوادی افتاده که جیره خوار وهابیت هستن و افکار و عقاید وهابیت را به خورد جوانان میدهند و اسلام عزیز را به چهره ای دیگر برایشان نمایان میسازند ، سوال من این است که آیا اکثر کسانی که به پاکیستان میروند و در مسجد شاه فیصل سکنی گزیده و در آنجا تبلیغ میکنند ، با کینه توزی و دروغ گویی وهابیت کثیف ، کم کم وهابی میشوند؟؟؟ منتظر جوابتان هستم ممنون ، من در ادامه شعری برای شما میگذارم در مورد جماعت امیدوارم خوشتون بیاد...
  از جماعت پندها اموختم کوله باری تجربه اندوختم
  می شناسم مرشد ميواتيان انقلاب نرم او را در جهان
  می شناسم مولوی الياس را رهبر اين جمع پر احساس را
  می شناسم يوسف کاندهلوی در زمان او بشد دعوت قوی
  او برفت جی بشد برجای او صوت دعوت منتشر از نای او
  در جماعت سومين انعام بود شهرتش در عالم اسلام بود
  می شناسم مولوی جمشيد را ايده اش در محور توحيد را
  شش صفت را در فضايل خوانده ام در بيان و در ميانی مانده ام
  قصه تشکيل پر معنايشان شب گزاری مرکز وماوايشان
  قصه تعليم وگشت و ذکرشان شيوه های دعوت بس بکرشان
  می شناسم ايده اکرامشان خرج دعوت می دهند از مالشان
  خورده ام از سفره و از جامشان مشورت سر لوحه اعمالشان
  بر تهجد پايبندی می کنند در مساجد وعظ وپندی می کنند
  در جماعت با نصابی ميروند تشنگان دنبال ابی ميروند
  ابشان را معرفت ناميده اند تشنگی را موهبت فهميده اند
  هر گروهی با اميری میرود با رخی در يک مسيری میرود
  در پی تعليم حکم مذهبند در ميان مردمان روز وشبند
  با بلد از جمع بومی ميروند هم عمومی هم خصوصی ميروند
  پشت هم در يک صف واحد روند يک نفر داعی همه ذاکر شوند
  کوچه ها را يک به يک سر میزنند خانه ها را يک به يک در میزنند
  مقصد ديدارشان دعوت بود کار دعوت برترين سنت بود
  الامان از فتنه افراطيان الامان از رخنه ترياکيان
  الامان از فتنه جبری شدن آسمان کينه ها ابری شدن
  الامان از جاهلان در جمعشان مغرضان وهجرت بی نفعشان
  الامان از يک شبه ملا شدن الامان از طالب دنيا شدن
  الامان از دشمنی با شيعيان الامان از منکر صاحب زمان
  الامان از موضع وحدت شکن مسلمين در بين هم دشمن شدن
  در جماعت يک صفت اکرام هست افتخار خدمت و انعام هست
  دشمنی با شيعيان اکرام نيست همدلی با امت اسلام نيست
  گر جماعت رهرو راه نبی است باب علم حضرتش مولا عليست
  علم و سنت همره صادق بود او امام مردم لايق بود
  شيعيان از امت پيغمبرند آل او بر سنتش اگه ترند
  گر جماعت از نماز گويد مدام در تشهد اهل بيت واجب سلام
  گر جماعت در پی الياس هست صحبت وتاکيد او اخلاص هست
  گر اطاعت از اميران واجب است حکم رهبر را چرا نا طالب است
  گر جماعت نهی از منکر کند نهی کين از شيعه کوثر کند.

Kamran Mir Hazar Youtube Channel
حقوق بشر، مردم بومی، ملت های بدون دولت، تکنولوژی، ادبیات، بررسی کتاب، تاریخ، فلسفه، پارادایم و رفاه
سابسکرایب

تازه ترین ها

اعتراض

ملیت ها | هزاره | تاجیک | اوزبیک | تورکمن | هندو و سیک | قرقیز | نورستانی | بلوچ | پشتون/افغان | عرب/سادات

جستجو در کابل پرس