کابل پرس: خبری، تحلیلی و انتقادیپذيرش > خبر و گزارش > کابل پرس ورزشی > تنيس > رادیک هم فدرر را شکست داد

رادیک هم فدرر را شکست داد

جمعه 4 آپریل 2008, بوسيله‌ى علی جواد دهقان

گویی بخت و اقبال از راجر فدرر دیگر رو برگردانده است، چرا که برای بار دیگر این ستاره دنیای تنیس تن به شکست داد و از دور یکی از مسابقات معتبر تنیس کنار رفت.

اندي راديک تنيس باز آمريکايي در مرحله يک چهارم نهايي رقابت هاي تنيس آزاد سوني اريکسون مقابل روجر فدرر تنيس باز شماره يک جهان پيروز شد و به مرحله نيمه نهايي رسيد. او ست هاي اول و سوم را با نتايج 6-7 و3-6 برد و ست دوم را با حساب 4-6 واگذار کرد. اين دو تنيس باز تا به حال 17 بار به مصاف هم رفته اند که با اين برد، راديک فقط دوبار پيروز شده است.

راديک پس از مسابقه گفت: مدت 6 سال بود که فدرر حتي يک توپ را هم مقابل من از دست نداد ه بود. من به خود گفتم براي پيروزي بايد سرويس هاي محکمي بزنم و همين سرويس ها به من کمک کرد.

گفتنی است که مدتی است فدرر وضع مطلوبي نداشته و در چند رويداد از جمله رقابت هاي تنيس آزاد استراليا شکست خورد.

بر خلاف فدرر،‌ رافائل نادال مرد شماره 2 تنيس جهان که رقیب اصلی او در رسیدن به عناوین قهرمانی به شمار می آمد کم کم به آمادگي آرماني نزديک مي شود. او در مرحله يک چهارم نهايي رقابت ها جيمز بليک را مغلوب کرد و به مرحله نيمه نهايي رسيد.

IP Plans: Best Cloud Web Hosting

Professional web services including fully managed VPS and dedicated servers for businesses and individuals.

Domain Registration - Search and register your domains with IP Plans
Fresh Cloud Shared Hosting with IP Plans
Fully Managed Cloud and SSD VPS with IP Plans
Fully managed Dedicated Servers with IP Plans


48 تن همین اکنون این صفحه کابل پرس را باز کرده اند

پذيرش > خبر و گزارش > کابل پرس ورزشی > تنيس > رادیک هم فدرر را شکست داد

آگهی در کابل پرس

loading...

Kabul Press is the most read news and discussion website from Afghanistan. Our sources provide breaking news stories and images focusing on human rights, freedom of speech and good government issues. We aspire to honest, factual coverage that promotes criticism and informed discourse from our readers, without censorship.