کابل پرس: خبری، تحلیلی و انتقادیپذيرش > خبر و گزارش > کابل پرس ورزشی > تنيس > فدرر: نیاز به استراحت دارم!

فدرر: نیاز به استراحت دارم!

سه شنبه 7 اكتبر 2008, بوسيله‌ى علی جواد دهقان

راجر فدرر می گوید که نیاز به استراحت دارد آن هم پس از گذراندن یک سال سخت.

تنیسور 27 ساله سوئیسی که چندی است عنوان اولی خود در دنیای تنیس را به رقیب جوانترش یعنی رافائل نادال اسپانیایی واگذار کرده است در سال جاری میلادی با مشکلات مختلفی از جمله بیماری روبرو بود. بنظر می رسد مسئله بیماری راجر فدرر در ابتدای سال میلادی بر تمام فعالیتهای او سایه انداخته بود و یکی از عوامل افت آشکار او به شمار می رود.

فدرر می گوید: من خوشبختم که سلامتی ام را دوباره بازیافته ام اما من می خواهم همچنان در اوج مسابقات در طول سالهای پیش رو بمانم و دوباره به رده اول رنکینگ باز گردم.

فدرر افزود: برای رسیدن به این هدف من باید ابتدا به استراحت بپردازم تا قویتر شوم بنابراین من 100 درصد آماده هستم تا پایان سال.

در حال حاضر فدرر برای برگشت به جایگاه اولی مهمترین رقیب خود را رافائل نادال می بیند. نادال توانسته است در سال جاری بارها مرد سوئیسی را در رسیدن به رکوردهای موردنظرش ناکام بگذارد.

مسابقاتی که قرار است فدرر تا پایان سال جاری در آنها شرکت یابد عبارتند از مسترز مادرید، مسابقات بازل سوئیس، مسترز پاریس و تنیس مستر کاپ.

IP Plans: Best Cloud Web Hosting

Professional web services including fully managed VPS and dedicated servers for businesses and individuals.

Domain Registration - Search and register your domains with IP Plans
Fresh Cloud Shared Hosting with IP Plans
Fully Managed Cloud and SSD VPS with IP Plans
Fully managed Dedicated Servers with IP Plans


63 تن همین اکنون این صفحه کابل پرس را باز کرده اند

پذيرش > خبر و گزارش > کابل پرس ورزشی > تنيس > فدرر: نیاز به استراحت دارم!

آگهی در کابل پرس

loading...

Kabul Press is the most read news and discussion website from Afghanistan. Our sources provide breaking news stories and images focusing on human rights, freedom of speech and good government issues. We aspire to honest, factual coverage that promotes criticism and informed discourse from our readers, without censorship.