کابل پرس: خبری، تحلیلی و انتقادیپذيرش > کارتون > رییس جمهور است يا پیشخدمت؟

رییس جمهور است يا پیشخدمت؟

کارتونی از عتيق شاهد

دو شنبه 7 آپریل 2008

IP Plans: Best Cloud Web Hosting

Professional web services including fully managed VPS and dedicated servers for businesses and individuals.

Domain Registration - Search and register your domains with IP Plans
Fresh Cloud Shared Hosting with IP Plans
Fully Managed Cloud and SSD VPS with IP Plans
Fully managed Dedicated Servers with IP Plans


51 تن همین اکنون این صفحه کابل پرس را باز کرده اند

پذيرش > کارتون > رییس جمهور است يا پیشخدمت؟

آگهی در کابل پرس

loading...

پيام‌ها

 • به نظر من تاحالا هیج کدام حکومتی در افغانستان وجود نداشته که بدون کدام وابستگی به یک کشوری دیگه براریکه قدرت نشسته باشد
  یاکه پیش خدمتی یاکه امثالهم.آقای کرزی هم مثل دیگران ازین نوع کار ها...........میکند

 • بسيار عالی است. آقای شاهد قلم تان درخدمت وطن وملت رساتر باد!

 • سلام به همه همکاران کابل پرس خدا کند جور و صحتمند باشید بعدآ اینکه برادران عزیز آیا به همه معلوم است که در این اواخر بالای دولت و حکومت افغانستان انتقادات فراوان گرفته میشود ولی من از افغانهای خود امیداینرا دارم که آیا شما به یاد دارید که 6 سال قبل به چی وضیعت شما قرارداشتید و فعلآ به چی وضیعت قراردارید آیا شما به یاد دارید که شش سال قبل هیچ نوع تحصیلات عالی در افغانستان وجود نداشت و در این مدت شش سال این همه ترتیب گردیده است من نظر که دارم این است که وقتی یک انگشت خودرا بالای کس دیگر میگیرید سه انگشت طرف خود تان میاید.
  من از طرف خودم بگویم اینکه به جاپان سفری داشتم وقتی رسیدم به شهر اوساکا جاپان وقعآ شهر زیبائی بود فکر کردم که آزادی افغانستان و جاپان در یک روز بوده ولی جاپان در کدام حالت میباشد و افغانستان را ببین این به هر صورت از یکی پرسیدم که علت آن چی است یک جاپانی به یویدا برایم گفت که مایان در 12 ساعت کاری که به دولت خویش میکنیم بر علاوه آن 4 ساعت همه صرف برای وطن بدون کدام معاشات وظیفه اجراء مینمایم حالا ببینیم که کدام افغانها این کار را اجراء میکند .
  من از کارکنان کابل پرس خواهش میکنم که برای اینکه بالای رئیس جمهور و یا دیگر افراد دولتی انتقاد بگیرد لطفآ به فرد فرد ملت افغانستان هم برسانند که مسئولیت آنها در قبال دولت چی میباشد و مسئولیت دولت در قبال آنها چی است.
  آیا کارکنان کابل پرس تاحال کسی را دیده که اطراف منزل خویش را پاک کند فکر میکنم نه دیده است در حالیکه آنرا هم باید حامد کرزی بیاید برایتان پاک کند یا چطور.
  آیا تا حال شما کسی را دیده اید که یک پلاستیک را از سر سرک دور کند فکر میکنم نه خیر در حالیکه ما و شما مسلمان میباشیم و میدانیم که نظافت جز ایمان است میدانیم ولی عمل نداریم .
  در اخیر از برادران خویش احترامانه خواهش میکنم که برای وطن و حمایت از دولت خویش دست باهم کنید و کوشش کنید تا وطن مایان پیشرفت بیشتر نماید.
  تشکر
  خداکند دوستان خفه نشده باشد

Kabul Press is the most read news and discussion website from Afghanistan. Our sources provide breaking news stories and images focusing on human rights, freedom of speech and good government issues. We aspire to honest, factual coverage that promotes criticism and informed discourse from our readers, without censorship.