صفحه نخست > کارتون > طنز روز > دهــر ذوقــو دپاره پتــاقی

دهــر ذوقــو دپاره پتــاقی

تولـــــیدات مـــــلاعمـــــر اینـــــد برادرز کمپنـــــی واقـــــع جنـــــرل حمـــــید گل رود - کویـــــته بلوچســـــتان - پاکســـــتان
شمس الحق حقانی
دوشنبه 17 دسامبر 2012

زمان خواندن: (تعداد واژه ها: )


مـــژده به طـــلاب کـــرام و هـــودران !

ملا عمر ایند برادرز کمپنی تولید کننده بهترین و سایل انفجاری و انتحاری از قبیل واسکت های انتحاری زنانه ، مردانه و طفلانه به رنگ های مرغوب و مود سال تولید شده از بهترین مواد موجود در بازار با در نظر داشت شرایط حفظ محیط زیست و سلامت جسمی تولید کنندگان.

این واسکت ها به سه اندازه (ال) ، (ایکس ال) و( ایکس ایکس ال) در دسترس مشتریان محترم قرار داده می شوند.

- اندازه (ال) آن قادر به کشتن سه نفر و زخمی کردن شش نفرمی بوده این واسکت بیشتر برای ایجاد فضای رعب و ترس در بین دشمن مناسب می باشد.

- اندازه (ایکس ال) آن قادر به کشتن شش نفر و زخمی کردن نه نفرمی بوده این واسکت برای ضربه زدن دشمن در میان مینی بس ها و دیگر وسایط نقلیه متوسط می باشد.

- اندازه ( ایکس ایکس ال) آن قادر به کشتن نه نفر و زخمی کردن دوازده نفرمی بوده این واسکت برای نابودی دشمن در مجامع بزرگتر چون مساجد و محافل دیگر مناسبت بیشتر دارد.

تازه ترین اقلام تولیدی کمپنی ملا عمر و برادران را پتاقی های دستاری ، کمری و معقدی تشکیل میدهند که به اندازه های مختلف و رنگهای مرغوب و مود سال در دسترس مشتریان گرامی قرار داده می شوند.

مشتریان عزیزیکه تا آخر برج جاری تصمیم به خرید بیشتر از سه درجن پتاقی دستاری یا دو درجن پتاقی کمری بگیرند یک درجن پتاقی معقدی رایگان بدست می آرند.

واسکت های تنتحاری و سایر اقلام انفجاری و انتحاری بنا به خواست مشریان گرامی از طرف همکاران ما در جاهایشان جاگذاری و بسته بندی شده و در صورت خواست ایشان تا محل انفجار یا انتحار انتقال داده می شود.

به مشتریان گرامی اطمینان خاطر داده می شود که در تولیدات ما کمتر از مواد کیمیاوی مضره استفاده شده و حفظ محیط زیست همیش در تولیدات کمپنی ما رعایت گردیده.

با تقـــــــــديم حــــــــــــرمت
حقــــ(شـــمس الحــق)ــــانی

http://www.facebook.com/profil...

واژه های کلیدی
loading...
loading...

پيام‌ها

 • کارتون عالی و پر محتوا، نشان دهنده یک واقعیت عظیم. البته خدمت دوست گرامی حقانی صاحب عرض مینمایم که بعد از این مود بم واسکتی از بین رفته است. طلاب گرامی متوجه نقطه مهم وجود شان که در خدمت ملای بزرگتر قرار داشت گردیده اند. حالا اینها از مود بم ها یا به قول شما از پتاقی های مقعدی بیشتر استفاده میکنند . این کار چند فایده دارد.
  اول : اینکه بواسیر های بادی و خونی شان برای ابد تداوی میگردد.
  دوم : اینکه در مقعد اینها که سپرم هزاران ملای دیگر است از هم متلاشی میگردد.
  سوم :اینکه کشف این بم برای نیرو های امنیتی مشکل تر است.
  چهارم: البته علت اساسی رواج این نوع بم در این اواخر همانا ازدیاد خارش مقعد طلاب گرامی است که به این وسیله برای ابد از رنج خارش اسوده میگردند.
  پنجم: این نوع پتاقی نه تنها مفاد بالایی را داراست بلکه برای تداوی کرم کخ نیز توصیه میگردد. البته کخ طلاب گرامی که از مار بوا ضخیم تر است.

  repondre message

  • خدا خیر و پرده کند نظر به توضیح جناب دالدار کار بسیار خراب و روزگار خطرناک شد .
   داخل نمودن بم مقعدی در مقعد شان ضرورت به تمرین قبلی دارد که همین خود نمایا نگر مفعول بودن اوغان طالب است حکمتغار هم مفعول است همه مردم از ان اگاهی دارد

 • اين واسكت هاى انتحارى براى بينا موسهاى با كستانى است كه محمد ص انها را بنام خوارج ياد كرده بود.انها از محمد خود ها را بيشتر و مسلمانتر ميدانستند. راستى محمد در جنك رفته بود و مردانه ايستاده بود عزت دشمن و عزت خودرا نكاه ميكرد.
  يا محمد بيا و ببين اين خوارجت امروز بنام تو و ايين تو بم را در اله تناسلى زن خود و در مجراى اطراحى خود مياورد و عهد و قول ميكند خدعده و نيرنك و غدع ميكند تنها بخاطر كشتن مسلمانان.
  او محمد دور و برت را ببين انجا قو مت كه تو در انجا هستى ازين خوارج بشتيبانى ميكند و به انها بول ميدهد كه انها به اين عمل قبيح خود بنام تو و از نام تو وادامه بدهند.تو از صدر عورت, تو از حجاب و عزت حرف ميزدى امروز حجاب اسلام را اين قوم وحشى بردند و به ان عزت نمانده اند. جوانان و اطفال در كشور هاى مختلف از نام اسلام ميشرمند.اين همه بخاطر خدمات قو مت و اين خوارج وحشى كه قران از كوشهاى شان بايين نرفته است. هنوز كه نا وقت نيست خود را شور بده و جاره كن ن....نا موس عشق و رونق عشاق ميبرند...اين نا كسان نكر كه جه با بير ميكنند.

  repondre message

 • برادر خوارج کجا و محمد کجا؟؟؟ خوارج اشتباه نکنم در زمان خلیفه چهارم علی است
  ای محمد، ای خلفا؟؟ شما چی کار کردید در همان اول اسلام که هنوز ملت های بیچاره به اسم مسلمان و اسلام خون ها را جاری میکنند و تشنه خون همدیگر هستند تا به نام جهاد و شهید شدن به 70 زن های زیبا باکره که مثل شیشه صاف و مثل ابریشم نرم هستند برسند.
  ای برادر! دینی که به زور بالای مردم تحمل شود و ملت ها را غارت کنند به نام غنایم و غنیمت و با زنهایشان هر طور معامله سکسی کنند به نام کنیز، دیگر از آن دین چی تقاضا داری؟؟؟

  repondre message

پیام، نظر، تفسیر یا نقد؟

تعديل از پيش

اين سخنگاه از پيش تعديل مي‌شود: نظر شما پيش از تأييد مديران سايت ظاهر نخواهد شد.

كى هستيد؟
وصل
پيام شما

براى درست كردن پاراگراف، كافيست كه خط خالى ايجاد كنيد.

جستجو در کابل پرس